Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29551) Killing válasza lorcsi (#29549) üzenetére


Killing
addikt

Buszközelekedésben nem vagyok ismeretes pesten. :U
A jó szándék megvolt.Vagy nem? :F Esetleg ha van ott valami rokonotok és elvinne kocsival?De fogadok hogy vonattal mentél.
NoLF:Yes,it is.Unfortunately.[link] tiv jó'megaszonta. :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29552) lorcsi válasza Killing (#29551) üzenetére


lorcsi
veterán

ráhibáztál: vonattal :K

(#29553) Tim82 válasza lorcsi (#29549) üzenetére


Tim82
nagyúr

200E busszal a Felsőcsatári közig, ott átszállsz a 36-os buszra, az lerak a pesterzsébeti Tesco-nál. Jobbat most én sem találtam. :U

Szerintem van más járat is a 200E helyett, ami kivisz Kőbánya-Kispestről a Felsőcsatári közig, de nem tudom a számát.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29554) Killing válasza lorcsi (#29552) üzenetére


Killing
addikt

Kőbánya-kispestből azonnal leszűrtem. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29555) Bubu79 válasza Tim82 (#29553) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig jobb Vagy, mint egy GPS - én sem sokat kóvályogtam, amikor benéztem a letérőt Feléd menet :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29556) Tim82 válasza Bubu79 (#29555) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na ja, de az nem miattam volt. :P

Különben meg akkor, amikor ez volt, a térkép fölött ültem és úgy ment a kommunikáció. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29557) Bubu79 válasza Tim82 (#29556) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépen vagyunk - tősgyökeres pösti nép oszt nem megy fejbül a navigálás térkép nélkül ;] :DDD

Persze, hogy nem Miattad volt - én szerettem volna várost nézni :D

Killing: Benzin legyen, a többi nem számít - előbb-utóbb átkeveredek a budai oldalra, onnan pedig már minden út a 6-os út felé vezet :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29558) Killing válasza Bubu79 (#29557) üzenetére


Killing
addikt

Ez van.Mi is tévedtünk már el úgy Pesten hogy alig találtunk haza (GPS persze nem volt.).Még jó hogy van pesti ismerősünk. :DDD Én szegedi vagyok,de tudom fejből hogy hova melyik busz/troli/villamos megy.A menetrend az meg már más kérdés. :DDD
mod:Budapestiek:Tényleg olyan nagy az a város hogy ne ismerjétek ki magatokat? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29559) Tim82 válasza Bubu79 (#29557) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, mivel nem vagyok autós. :U

Elég jól ismerem Budapestet, talán a nagyon peremkerületeket (Csepel, Rákoscsaba, Budafok, Békásmegyer) leszámítva, szóval nem tévedek el általában. De ha fennáll a veszély, általában pakolok térképet. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29560) Bubu79 válasza Tim82 (#29559) üzenetére


Bubu79
addikt

Rá se bojszints - röpke 30 év kevés volt, hogy szerény kisvárosunk utcáinak nevét elmémbe véssem, úgyhogy ha olyan utcanevet hallok, ami nem ismerős, én is térképről tájékozódom, pedig ez csak egy 60000-es porfészek :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29561) Tim82 válasza Bubu79 (#29560) üzenetére


Tim82
nagyúr

Petőfi Sándor és Kossuth Lajos utca van pár Budapesten, tehát a megjegyezhető utcanevek száma itt is véges szerencsére. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29562) Killing válasza Bubu79 (#29557) üzenetére


Killing
addikt

Nem Rómába? :DDD
#29560:Utcanevekben én sem vagyok túl király. :N
És csak 50 000 fő lakik ott.Nem?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29563) Bubu79 válasza Killing (#29562) üzenetére


Bubu79
addikt

Az már régen volt - mit keresnék én Rómában? Nem lehet egy jó pizzát kapni náluk :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29564) Killing válasza Bubu79 (#29563) üzenetére


Killing
addikt

Az Olaszoknbál kétlem hogy szar pizzát adnak.Habár ettem már borzalmas Marhapörköltet itt is. :DDD
Pálinkába meg verhetetlenek vagyunk. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29565) Tim82 válasza Killing (#29564) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na, ezért kell kannásbort inni, abban legalább még van kihívás, kaland, játék, kockázat! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29566) Bubu79 válasza Tim82 (#29565) üzenetére


Bubu79
addikt

"Ha szőlő érzékeny vagy igyál tablettást!" ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29567) dragonfx


dragonfx
veterán

Na csak rávettem magam:
kipucoltama gépet.szétszedtem alaplapig.2.5 órás melo.mindent kiszprézni.
jó melo.de megérte mert elég szép kis porgombolyagok vetették meg lábukat szinte mindenhol. :B
Nem is tom a Giga G-power mitől mükődőtt még....vagy 20 fülpiszkáló elment...20 deka por.

eredmény>>csendesebb gép jóval, -5 fok minden hőfokon, tisztább hang, stabilabb fesz.
megérte.

de egyet nem értek....tft 17" no signal, már kipróbáltma másikmoncsikábelt,másik vga.t másik konnektort, vga.t igazgattam semmi..mondom feladom....utolso utáni remény átdugom a 7600GT.t másik ágra a tápon és egyből repül a masina :U

egy 420as chieftec anno sztár táp nem visz el 1 ágon egy dvd-írót egy 80as samu satás rendszerwinyot...és egy 7600Gt.t nem lát el plusz kakóval.ez gáz nem???ennyit enne ez a3 cucc??
vagy lehet törött a kábel..mondjuk nem lenne csoda.
de mosmá elég a designból minden világító xart kiszedtem és minden lyukat beraktam nem kella kosza gépbe.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29568) NoLF válasza dragonfx (#29567) üzenetére


NoLF
addikt

mindenki felnő egyszer :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29569) Killing válasza dragonfx (#29567) üzenetére


Killing
addikt

Barkácsolj egy kicsit az áramellátó kábellel,dugd be a 380 V-ba,több feszt kap,biztos bírni fogja. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29570) lorcsi válasza Tim82 (#29553) üzenetére


lorcsi
veterán

Köszi :R

(#29571) tildy


tildy
nagyúr

Szabadságon. :U
Irigykedni nem kell , egy hét tömény tanulás :(((
35 tétel, Teljesítményelektronika , és Épületautomatizálás.
Van rá 1 teljes hetem, hogy bevágjam.
(Szerencsére anno T.elektroból 3-4es voltam....)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29572) venember83 válasza dragonfx (#29567) üzenetére


venember83
nagyúr

Az elkók kiszáradtak, ennyit bír (időben), ezért nem az igaziak a Sirtec belek.

(#29573) Muton válasza Bubu79 (#29563) üzenetére


Muton
addikt

ja. Rómában a legjobb pizzát egy szakadt ázsiai büfében ettem. de az is messze alatta volt a legszarabb hazainak is.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29574) bolondember válasza Killing (#29558) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen.

pizza: életem legjobb pizzáját Cremaban ettem, Milánótol nem messze... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29575) NoLF válasza Muton (#29573) üzenetére


NoLF
addikt

pizzát szicíliában kell enni. vagy otthon megcsinálod magadnak, olasz recept alapján.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29576) Muton válasza NoLF (#29575) üzenetére


Muton
addikt

unicumot viszont ott kell inni. egy étteremben láttam, h van, mondom kérek egy kicsit (2-3 cl), erre az ürge kitölt vagy másfél decit. a számlán likőr szerepelt valami 1 euró vagy mennyi. csak pislogtam :Y sajnos nem tudtam kérni még egyet, de megérte volna :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29577) Badman 4ever válasza tildy (#29571) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Azért a szabadság és tanulás az csak jobb, mint robotolni egész nap? :U
Amúgy 35 tétel tényleg soknak tűnik.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#29578) tildy válasza Badman 4ever (#29577) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel a munkámat szeretem (kivéve mikor az ügyfelekkel kell kapcsolatot tartanom) , alapvetően nem. Nem jobb. Nem érzem robotnak a munkámat. Imádok programozni, az a munkám, amit szeretek.

Viszont ha ezt meg tudom tanulni, akkor sikerélményem lesz, ha sikerélményem lesz, akkor pedig jól érzem majd magam.
2 tárgy van, egyikből 12-13 tétel, másikból 22. Napi 5 tételt kell betéve tudnom, és akkor végzek vele egy hét alatt.Csak a fejem ne fájna.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29579) Killing válasza bolondember (#29574) üzenetére


Killing
addikt

És mi lehet a New York/Londiniakkal? :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29580) bolondember válasza Killing (#29579) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ők nem tudnak magyarul - hol érdekel az engem?! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29581) Killing válasza bolondember (#29580) üzenetére


Killing
addikt

1-2 azért tud.Elég kicsi az átlag. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#29582) bolondember válasza Killing (#29581) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha a nagy számok törvényét veszem alapul, akkor lényegében egy sem tud...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29583) dragonfx válasza NoLF (#29568) üzenetére


dragonfx
veterán

most mi van.

elég tuningt van ezen így is.
visszavettem 3.35re :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29584) Badman 4ever válasza tildy (#29578) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Programozói munka tényleg jó lehet, régebben én is gondolkodtam rajta, de mostani helyzet szerint ez marad hobbiszinten ha nekikezdek (én még nagyon tanuló stádiumban vagyok).
Az ügyfelek gondolom megrendelni jönnek és elsírják, hogy nekik most épp mire van szükségük és ez az igazán zavaró...
Ezenkívül jobbulást a fejfájáshoz... :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#29585) tiv83us


tiv83us
veterán

Ezennl a temat lezarom.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29586) Racecam válasza tiv83us (#29585) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Apád azt mondta, témát csak Ő zárhat. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29587) tiv83us válasza Racecam (#29586) üzenetére


tiv83us
veterán

O most melozik, ugyhogy en vagyok a tema lezaro felelos. :U

ps: Tema lezarva :U

Nahat.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29588) Janoska26 válasza tiv83us (#29587) üzenetére


Janoska26
addikt

Üjj' le 1-es :DD

[ Szerkesztve ]

(#29589) BITBOYS válasza tiv83us (#29587) üzenetére


BITBOYS
addikt

Veszélyes vagy tiv, a filmvilág is így tűnt el egyszer :D

(#29590) kételkedem válasza tiv83us (#29585) üzenetére


kételkedem
addikt

Mit vétett szegény téma, hogy mostanában folyton lezárjátok :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29591) BlacKSouL válasza bolondember (#29536) üzenetére


BlacKSouL
addikt

szóval úgy fél órája kb effélét írtam volna:

;]
csak sommáztam az esti visszaolvasásom. például hogy Dylen igen szemrevaló teremtés, aztán hogy kitevődött valaki akiről azt hittem hogy régen már ki lett téve, aztán mégsem, mert most mégis igen. szóval na.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29592) Racecam válasza BlacKSouL (#29591) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezekre csak most jöttél rá? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29593) Badman 4ever válasza kételkedem (#29590) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Épp játékos kedvében van biztos. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#29594) BlacKSouL válasza Racecam (#29592) üzenetére


BlacKSouL
addikt

tegnap néztem utána, és tegnap olvastam utána, szóval: igen, igen :)
előbbi infó kellemesebb, meglepően kellemes :)
na de menjünk haza, mert kiharangoztak..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#29595) kételkedem válasza BlacKSouL (#29591) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt vettem észre, hogy a nagyon régen regisztrált, rengeteg hsz-t megírt tagok egyszercsak bekattannak. Addig feszegetik a határokat, míg valamelyik modi kénytelen pihenőre küldeni őket. Ez persze csak olaj a tűzre és mikor visszajönnek, tovább durvul a helyzet, ezért rövid időn belül kirakják a szűrüket immár végleg.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29596) NoLF válasza kételkedem (#29595) üzenetére


NoLF
addikt

akkor lassan el kell kezdenem vigyázni :U :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#29597) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29598) Racecam válasza BlacKSouL (#29594) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ahogy szoktam is mondani, nekünk legalább egy kérdésben teljesen "egy srófra jár" az agyunk. :K :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#29599) Bubu79 válasza philoxenia (#29597) üzenetére


Bubu79
addikt

Mer'? Mosmérmiva? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#29600) BITBOYS válasza kételkedem (#29595) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hjujj, ebben lenni valami.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.