Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

pénz

[ Szerkesztve ]

(#1802) bolondember válasza fokukac (#1799) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne reménykedj - még mindig a nőkre (EGY Nőre) bukok... nincs esélyed... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1803) Bub0rek válasza bolondember (#1802) üzenetére


Bub0rek
tag

Akkor nekem van esélyem? :D

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1804) bolondember válasza Bub0rek (#1803) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem láttál Te még engem! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1805) South Velen válasza Tim82 (#1794) üzenetére


South Velen
addikt

:R
És meddig fertőz?
Mert már javában élném a közösségi életet, és az orvos azt mondta, fél évig kerüljem az alkoholt és a szorosabb testi kontaktust is.
Na most én ezt nem bírom ki. :B

(#1806) Bub0rek válasza South Velen (#1805) üzenetére


Bub0rek
tag

Mi az a mononucleosis ? :F

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1807) philoxenia válasza Bub0rek (#1806) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mononucleosis

Szép estét !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1808) South Velen válasza Bub0rek (#1806) üzenetére


South Velen
addikt

Fertőző betegség.
Olyan, mint a torokfájás, de mégsem az, közben máj -és lép megnagyobbodásával is jár, a heveny szakasz 3 hét, ekkor jelentkeznek a tünetek, a betegség lefolyása több hónap.
Én 2 hónapja voltam a heveny szakaszban, 1 hét kórház, több, mint 1 hónapja tünetmentes vagyok, de állítólag még jó ideig fertőzök, és vigyáznom kell az alkohollal.

(#1809) philoxenia válasza South Velen (#1808) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Más szóval alkohol csak külsőleg?

MSN ? ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1810) nike_ válasza BITBOYS (#1796) üzenetére


nike_
addikt

Mit, kérlek? :D

(#1811) South Velen válasza philoxenia (#1809) üzenetére


South Velen
addikt

:K
Csak nézhetem, ahogy más fogyasztja.

(#1812) bolondember válasza South Velen (#1811) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezt tiltja a genfi egyezmény, nem?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1813) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A zindex jól időzítve próbálja megfékezni az internetező népesség túlsúlyosság felé történő elhajlását. Másképp mivel magyarázható a baloldali blokkban a 2. oldal környékén képpel illusztrált főoldali cikk megjelenése PONT VACSORAIDŐBEN?? :W

remélem a főszerkesztőnek a kiskölyke is odatéved véletlenül kaja közben és összehányja neki a monitort

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1814) South Velen válasza bolondember (#1812) üzenetére


South Velen
addikt

Azt nem tudom, de az értékrendem tiltja. :D

(#1815) Bub0rek válasza South Velen (#1808) üzenetére


Bub0rek
tag

Aham.Köszike a felvilágosítást.Nem irígyellek, de hlá'isten jobban vagy.

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1816) Tim82 válasza South Velen (#1805) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem nem mondtak se szex-, se hosszabb ideig tartó szesztilalmat. Négy éve novemberben voltam beteg, akkor az engem vizsgáló doki annyit mondott a maga utánozhatatlanul kedves stílusában, hogy "szilveszterkor ne igyon, mert akkor maga feldobja a talpát". ;]

A szextilalmat meg nem tartottam be. Mondjuk, valószínűleg az akkori barátnőmtől kaptam el, tekintve, hogy kb. akkortájt csalt meg... :(((

Január végén-február elején én már vígan :U ittam, akkorra derültek ki a dolgok és már túl voltam egy szakításon... :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1817) South Velen válasza Bub0rek (#1815) üzenetére


South Velen
addikt

Óó, nincsen mit. :)
Jobban vagyok, pláne ha élhetnék is....

(#1818) South Velen válasza Tim82 (#1816) üzenetére


South Velen
addikt

Köszönöm a számomra hasznos (és megnyugtató) információt.
Nos, a helyzet az, hogy tegnap az asztal álá ittam magam, és azt szeretném tudni, mennyi van még hátra.. ;]
Akkor Tőled vélhetően senki nem kapta meg, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#1819) nike_


nike_
addikt

Ja, nekem meg most jut eszembe, múltkor mamámnál voltam, és egy Torrent Sándor nevű előadó énekelte a népdalokat a BpTV-n... :DDD

(#1820) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

Szép jó estét mindenkinek!

#### I <3 Deutschland ####

(#1821) Tim82 válasza South Velen (#1818) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én maximum a barátnőmet fertőzhettem volna akkor vissza és tudomásom szerint azóta sem kapta el tőlem senki. (Ő sem lett sem előtte, sem utána beteg egyébként.)

Viszont állítólag mindig lesz valami elég kicsi esély, hogy innentől fertőzöl - nem feltétlenül szexszel persze. (A /mostani/ kedvesem végzős orvostanhallgató, ő tud ilyenekkel "szórakoztatni" engem... :U :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1822) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A fene, elfogyott az ünnepre bespájzolt szaloncukor. De ha egyszer minőségi cucc, 47%-os percipán-marcipán töltelékes...
Imádom a marcipánost! Főleg, ha nem aromás keményítős cukor a tölteléke, hanem igazi mandula pép. :C
Holnap pótlom a felfalt készletet. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1823) South Velen válasza Tim82 (#1821) üzenetére


South Velen
addikt

Azt mondták, hogy a visszafertőződésnek kicsi az esélye.

állítólag mindig lesz valami elég kicsi esély, hogy innentől fertőzöl
Igen, erről is olvastam sajnos, és nagyon reménykedem, hogy nem igaz. Nálad nem működött ez az elv, reméljük nálam sem fog. :)

Köszi még egyszer. Akkor alkoholtilalom alól (is) feloldottnak érzem magam.
Hiszen az alkohol fertőtlenít. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1824) venember83 válasza Algieba (#1822) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye, akkor nagyon lebecsülted a karácsonyi szükségletet, nem? :U

(#1825) Tim82 válasza South Velen (#1823) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs mit.

Szerintem inni ihatsz, csak a nagy bebacásoktól esetleg még érdemes egy-két hónapig tartózkodni. :)

Szép estét mindenkinek - lépek inni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1826) Algieba válasza venember83 (#1824) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nem, dehogy. Évek hosszú tapasztalata szerint jártam el. :D Az első két doboz tartalma MINDIG elfogy az ünnep előtt, direkt be van áldozva, hogy az utána vett adagból maradjon az ünnepre.
Ez már profizmus, kérem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1827) venember83 válasza Algieba (#1826) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig elfogyott, valahol hiba csúszott a számításba. Lehet, hogy túl hamar áldoztad fel azt a két dobozt. Szegény szaloncukrok még karácsony szombatját sem élték meg. :(

(#1828) Algieba válasza venember83 (#1827) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

De ez nem gond, mert négy doboz szaloncukor az ünnepi keret. Kettőt előre megveszek, hogy mire eljön az ünnep csömörünk legyen tőle és ne essünk neki a másik két doboznak, amit később veszek meg.
Ez a rutin. Évek óta így megy.

Más. Kitettem az ablakba az égősort. Semmi extra, egyöntetű kék fényecskék.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1829) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Eeehhh, annyira nem kéne már a holnapi nap, hogy az nem kifejezés. Tegnap+ma nem volt a nagyfőnök, az egész iroda a leltár és a szombati céges buli miatt pörgött. Ilyenkor már a partnerek sem írnak, vagy hívogatnak, elintéznivaló ügy is alig van. Holnap is majd csak ülünk bent és szenvedünk. Én különösen a hátam mögött a főnökkel. És nyakamat rá hogy egész álló nap ott fog nyomorodni a székében, ki se mozdul, ha igen, azt is csak azért, hogy valakit csesztessen. Nekik az év utolsó munkanapjának utolsó órái, sőt, percei is olyanok, mint a leghétköznapibb tavaszi kedd délután. Mindegy, meleg lesz, nem ázunk, a benti budipapírt meg vizet használom nem az itthonit, szóval valamit valamiért. De hogy nem a legeredményesebb munkanapom lesz, az tutifix. Ma kellett volna hogy legyen az utolsó, vagy holnap se kéne hogy bent legyen. És ez a rohadt eső is esik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1830) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1831) rarri válasza BlacKSouL (#1830) üzenetére


rarri
senior tag

Szia fiam!

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1832) BlacKSouL válasza rarri (#1831) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szia Anya! :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1833) Bub0rek válasza rarri (#1831) üzenetére


Bub0rek
tag

Szia rarri! Megvetted már mindenkinek a karácsonyi ajándékokat?

[ Szerkesztve ]

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1834) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1835) rarri válasza Bub0rek (#1833) üzenetére


rarri
senior tag

Még nem teljesen, a picinek apróságok még hátravannak, amit a dekorboltban vagy papír írószerben szerzek majd be. :) Valakinek meg ,majd sütni fogok, de frissen. :)
Te mindent beszereztél már? :)

Szia Bon ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1836) nike_ válasza bnss (#1834) üzenetére


nike_
addikt

Szeva!

Mikor lesz a legközelebbi rallye? :)

(#1837) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szép ez a lány, tényleg kár lenne érte. Gondolom Párizsban is hasonló felhajtás lenne egy eltűnt magyar lány érdekében.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1838) Bub0rek válasza rarri (#1835) üzenetére


Bub0rek
tag

Igen. Én már tulvagyok a vásárlásokon, szerencsére. Most hétvégén is mi lessz a nagy üzletközpontokban. De jó, hogy nem kell mennem. Azért már várom a krácsonyt. :B :K

Vigyázz!Lány vagyok,és sötét szőke!Bocsánat,ha csúnyán írok.:D

(#1839) rarri válasza BlacKSouL (#1837) üzenetére


rarri
senior tag

És dec 15-én még nem volt meg. :( Azt honnan lehet megtudni, amikor majd megtalálják?

Buborek: Nekem még a pontyot kell beszereznem. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1840) nike_


nike_
addikt

Belassult a net így estére... :F

Én viszont léptem, további szép estét Nektek!

(#1841) BlacKSouL válasza rarri (#1839) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Még ma sincs meg. Ha megtalálják biztos hasonlóan sokszor elmondják majd.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1842) venember83 válasza BlacKSouL (#1837) üzenetére


venember83
nagyúr

Szvsz igen, max nem tudnánk róla, mert nem néznénk a francia híradókat. Abban azért hiszek, hogy ilyen esetekben a rendőrség minden lehetségeset elkövet az elveszett ember megkerítése érdekében. Azonban a lány sorsával kapcsolatban már nem vagyok ennyire optimista. :(

(#1843) bnss válasza rarri (#1835) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri anyó! :)) (ezért mit kapok, előre félek ;])

Szia nike! Idén már nem tudom merrefelé lesz rallye, Pécs közelében lesz 28-án a Rallye Sprint gála.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1844) elmoraan (r) válasza bolondember (#1798) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Most attól nagyvonalúan tekintsünk el, hogy szükség lenne egy olyan reklámkampányra is, ami valahogy azt célozná meg, hogy ne lehessen olyan általánosításokat leírni, hogy "szűkagyú magyar kirekesztő stílus". Próbálj meg Alabamában kiakasztani egy hasonló reklámot. Aztán beszélhetünk a magyar stílusról. :U
A felfogóképességgel meg az ellenvéleményes oldalon is baj van: a heterók nagy részét taszítja a dolog, erre valóban logikus lépésnek tűnik, hogy a képükbe dörgölik...
(Különben a karfiolreklámmal is így vagyok. Simán rosszul leszek egy jól fejlett példány képétől is. Szerencsére nem nagyon reklámozzák.)
A más pedig igenis más. Ha nem lenne más, Te is ráhajtanál Kukacra, igazán jóképű srác. :P Így azonban nőkre hajtasz (illetve egyszerre csak egyre, vagy mi), és ez már különbség egy meleg vagy egy biszex és közted. Ezt hívja a magyar úgy, hogy "nem ugyanaz", vagy röviden "más", esetleg "különböző".
Summa summarum: ez így, ebben a formában nem segít semmit, ellenben annál többet árt. Arányok kérdése az egész.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#1845) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Én férfi vagyok. A nőket szeretem! Jó lenne ha ezt ti mind elfogadnátok.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1846) rarri válasza nike_ (#1840) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Nike! :)

Blacki: Mindig elszomorodok amikor ilyent olvasok. Nagyon remélem hogy a saját döntése volt a lánynak , hogy kicsit elvonul a világ elől.

Bon: Azért mert 96 éves vagyok, még nem kellene anyónak hívnod! :(((

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1847) bnss válasza rarri (#1846) üzenetére


bnss
veterán

Bocsánat, ma ilyen bolondos napom van. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1848) rarri válasza bnss (#1847) üzenetére


rarri
senior tag

Meg van bocsájtva, de csak azért, mert tudom hogy szeretetből mondtad. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#1849) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nagyléptékű gondolatok
:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1850) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.