Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20101) kételkedem válasza NoLF (#20095) üzenetére


kételkedem
addikt

A munkaadó nagy gondot a munkavállalók testi-lelki egészségére, rendszeres testmozgással, csapatépítő tréningekkel védi dolgoóit a munkahelyi stressz káros következményeitől! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20103) Móci válasza kételkedem (#20101) üzenetére


Móci
addikt

De vajon forralt bort kaptak e? Gondolom az már nem fért volna bele a csapatépítésbe. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20104) NoLF válasza Kalandor (#20102) üzenetére


NoLF
addikt

nem kellett, de én bevállaltam :D

az új kollegák még nem értik :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20105) Bubu79 válasza Kalandor (#20102) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát hogyne, elfojtott torokhangon hörögve: Makari maszka, tornagatya szaga, van zsák nidzsák - hay Ross sün! ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20106) tope válasza Bubu79 (#20105) üzenetére


tope
addikt

(#20107) kételkedem


kételkedem
addikt

A parkolókban "derékig" ér a hó+latyak+sár+víz a parkoló őrök persze köröznek, mint a vércse, hátha van olyan akinek nincs parkoló jegye. Pofa az van. Hólapát, parkoló takarítás az nincs...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20108) Bubu79 válasza tope (#20106) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20109) fokukac válasza kételkedem (#20107) üzenetére


fokukac
nagyúr

engem megb.tak ma a köztrület-felügyelők, h. saroktól 5 méteren belül álltam meg... tényleg, mert ott nem akadtam volna el a hóban... 10 ezer ft, a jó édes anyjukat... :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20110) venember83 válasza fokukac (#20109) üzenetére


venember83
nagyúr

Várj. Meg.tak, és még te is kell fizess? Valami nem okés ott... :U

(#20111) fokukac válasza venember83 (#20110) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne fárasszál lécci... :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20112) Sipi16 válasza Bubu79 (#20087) üzenetére


Sipi16
senior tag

Teli zöldbe 40-45-nél balról a keresztezödésben bentragadt kigurult elém. Szerencsére ki akartam menni a külsö sávba. Ezért lett csak kocc. Ha maradok a belsöbe akkor telibeverem. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#20113) bolondember válasza fokukac (#20109) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én azért akadtam el tegnap a hóban a Zaránd köz sarkán, mert a kecseg szitroenkszarás SZÓ SZERINT a sarkon támasztotta le a hófehér dögét. h esélyem se legyen bekanyarodni. :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20114) Bubu79 válasza Sipi16 (#20112) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazán szép csak az lett volna, ha még neki áll feljebb - itthon nem úsztad volna meg a hajcihőt ;]

BE: Nem csúszkál a gépsárkány fara a hóban? :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20115) bolondember válasza Bubu79 (#20114) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem nagyon.

de bezzeg jégen.

mikor kikanyarodtam az útra, nagy gázzal pár pillanat múlva elrepül mellettünk dudálva egy pajeró, visszamenne a sávjába, erre nekiáll kilincsel elöre csúszni... Majd riadt kormánymozdulatokkal próbálja egyenesben tartani.
Nem csak terepjáró kell, ész is kéne egyeseknek.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20116) Pisztillus válasza bolondember (#20115) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Hajajj... Szombaton - természetesen a legnagyobb hóesésben - elindultunk bevásárolni. Amíg a Flórinál vártuk a villamost, láttunk pár igen szép kanyarodást, köztük egy "terepjáró" is majdnem 180 fokos szögben vette az akadályt... :)

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20117) kételkedem válasza bolondember (#20115) üzenetére


kételkedem
addikt

A pénz nemfeltétlen jár jóízléssel, a drága kocsi nemfeltétlen jár megfelelő rutinnal és józan ésszel.

Hogy valaki milyen kreatív: rolcsi94, asd94, zokni48, névtelenn, gohann, runtime, nemno, bocikaaa, felhasználó9, télapóka, Magda999, kispanda, névtelngyere, razor", GoogleOS, kicsidió, Zsíragy, Vérpistíke, macseka, Sonixx, Simlisüti, Szabina90, noném, ????????, hofii, Csokisszájú, macskaetetés, Mercedesz, Eríc Cartman, Sugnu, budyz,
usban, rekababa, Szerelcsi, noname01, csoikssss, gurú, Eeti, Galamb57, wagteree, abla, lwaeee, upx10, _gabor1990, galyyy, tebúz, billicsepe, mikuuu, cicácska, ipodnao3g, philoxenía, oriontv, gtafanobob
:U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20118) bandus válasza NoLF (#20095) üzenetére


bandus
veterán

ez ám a csapatépítő tréning :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20119) bolondember válasza Pisztillus (#20116) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kedvencem akkor is az M7-en, külsö eléggé tiszta, 50 körül, karácsonyfaként ragyogó ködzárófényekkel felvértezett autók-battyogók.
Kár, h a nyolcvannas tempó is böven jó a biztonságosan autózható határon BELÜL volt...

és akkor ne említsem az ellegénybúcsúztatott volt osztálytársat: szürke Szutyuki Stift Szedán (motorháztetö és a két sárvédö fekete), minimum 12 éves, két rántotthúsos matrica, elöl-hátul nyári "tükör-radiálok"...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20120) tildy válasza NoLF (#20095) üzenetére


tildy
nagyúr

Haza akarok menni!!!
Most!
De csak addig , amíg ekkora hó van:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20122) Dylen válasza pohár (#20075) üzenetére


Dylen
aktív tag

NÁLAM lehet fogadni! Az összegeket NEKEM kell ideadni :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20123) BlacKSouL válasza Dylen (#20122) üzenetére


BlacKSouL
addikt

várjá', mert itten kukac is gyűjtésben van épp. és még azok a pénzek se futottak be mind, azt gondolom ;]

hogy is áll jelenleg az összeg?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20124) bolondember válasza Dylen (#20122) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy százas a hóra.

@Kalandor: nem is tudtam, h vannak porontyaid... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20125) fokukac válasza bolondember (#20113) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerwtném hangsúlyozni, h. én nem a sarkon álltam, hanem onnan olyan 4 méterre, kb. 20 percig, és ez pont elég volt arra, h. megbüntessenek...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20126) Tim82 válasza kételkedem (#20117) üzenetére


Tim82
nagyúr

Már-már RGB-hez méltó magasságokban jár. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20127) bolondember válasza fokukac (#20125) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vágom.

nem is azt mondtam, h Te.
hanem azt a kecseget emlegettem, aki nem volt képes arrébb vonszolni a kis ánuszát.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20128) venember83 válasza Tim82 (#20126) üzenetére


venember83
nagyúr

Szádra vetted azt a nevet, amire még gondolni is tilos? :Y

(#20129) venember83 válasza Dylen (#20068) üzenetére


venember83
nagyúr

Te miért nem szereted a havat?

(#20130) bolondember válasza venember83 (#20129) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tuti mert Sziszábó' va'.

bár Mefisztó imádja a havat. vagy legalábbis elvan benne pórázon. (na jó, azóta háromszor ekkora lett)

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20131) kételkedem válasza venember83 (#20128) üzenetére


kételkedem
addikt

ez ilyen, hallod!
még le is írta! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20132) Mawyx


Mawyx
senior tag

Találtam utitársat, igaz egyelőre nem Barcelonába, de most meg megijedtem :U Mégiscsak egy idegen blogger :U De ha nem találkozok vele, örökre idegen marad :U Írjak neki felfedve titokzatos kilétem?! Hát csak muszáj lesz... Miért vagyok ilyen bonyolult?!

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20133) bolondember válasza Mawyx (#20132) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

óvszert, vazelint.

biztos ami ziher. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20134) Tim82 válasza kételkedem (#20131) üzenetére


Tim82
nagyúr

Üssetek, szankcionáljatok. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20135) venember83 válasza bolondember (#20130) üzenetére


venember83
nagyúr

És Leslie Kironat? :U

(#20136) kételkedem válasza Tim82 (#20134) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem bántunk! :N még... ;]

(#20133) bolondember no végre egy praktikus tanács! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20137) Tim82 válasza kételkedem (#20136) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szóval lessem a pofonokat, mint Barney Stinson? :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20138) bolondember válasza Tim82 (#20134) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ÜT

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20140) Mawyx válasza bolondember (#20133) üzenetére


Mawyx
senior tag

most aztán megnyugtattál :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20141) Tim82 válasza bolondember (#20138) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne büntess! :O

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20142) Móci válasza bolondember (#20138) üzenetére


Móci
addikt

Ez fájt... :O

Amúgy ha már gumi, vazelin: ha kilyukad a gumi, akkor mi van? Utáni tabletta esetleg még a csomagba? :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20143) kételkedem válasza Tim82 (#20141) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha ő büntet, már régen rossz! Tudod, az erő vele van! :U :D

Móci: ha kilyukad a gumi, akkor mi van? Pánikroham...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20144) venember83 válasza Mawyx (#20132) üzenetére


venember83
nagyúr

Milyen titokzatos kiléttel rendelkezel? :U

(#20145) bolondember válasza Móci (#20142) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor szopóka. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20146) Tim82 válasza Móci (#20142) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor már vezetékelköttetés utazás előtt, az a tuti. :)

Vénség: biztos sztárblogger a blog.hu-n, igazából ő követi el az erettnok.blog.hu-t.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20147) Mawyx válasza venember83 (#20144) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szép vagyok és okos, misztikus, mágikus... vagy mágneses? most így hirtelen megzavarodtam :F

Ó, szép Mawyx, ó jó Mawyx, nagyon tetszel te nékem...

Ó, szép Mawyx, ó, jó Mawyx, hűséges a te lombod!
Te zöld vagy nemcsak nyáron át, de télen is, ha hó leszállt.
khm hoppá :U

( :DDD )

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20148) Móci válasza Tim82 (#20146) üzenetére


Móci
addikt

Azt sok helyen megcsinálják már, nem? :)

bolondember: a szopóka szerintem előtte szökött jönni. Legalábbis én úgy tudom. Utána már nincs értelme, mert megvolt az öröm. Bár, a mai világban...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20149) Tim82 válasza Móci (#20148) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nagyon merész vagy, meg lehet próbálni házilag is. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20150) Móci válasza Tim82 (#20149) üzenetére


Móci
addikt

Ha van tesztalany, kipróbálom rajta. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.