Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19351) Móci


Móci
addikt

Kellemes szép délután! Éljen a powerpoint, a b*szogatás, és a többi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19352) ToBeY válasza tildy (#19350) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hintőpor esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#19353) tope válasza tildy (#19350) üzenetére


tope
addikt

Stift-eket nem szereted, vagy nem elég jók ?

(#19354) kételkedem válasza tope (#19353) üzenetére


kételkedem
addikt

A háta és a melle alatt izzad. Mindig kérje meg Lajost, hogy stiftezze be a hátát?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19355) hejesírásó válasza tildy (#19346) üzenetére


hejesírásó
senior tag

izzadásgátlós dezodort használsz? vagy csak illatosjtós dezodort?

ja hogy a hátad...őő, azt próbáltad vmivel kenni? Esmi bekenné reggel ha megkéred, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#19356) tildy válasza tope (#19353) üzenetére


tildy
nagyúr

sprayt (rexona izzadasgatlos of course ) hasznalok inkabb, stiftek jo resze nyomot hagy. Noiben meg nicnsenek olyan erosek, mint ferfiban.

Mavyx: Irodaban vagyok titkarno, van idekinn egy darab blezerem, penzem meg nincs tobbre.
Meg 3 noi ingem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19357) Mawyx válasza tildy (#19350) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ülő helyzetedben nem izzadhatsz annyira. Hónaljcsutakot használj, nyáron a könyökhajlatba is szoktam dörzsölni belőle, meg nem gátolja, de kellemes az illata, vmi semleges kellemes illatot, citrust vagy ilyesmit, a túl édesnek még ragadósabb az érzete. Meg parfümözd magad, ha illatot akar, az másképp nem keletkezik.
Ismerek olyat, aki a nemi szerv környékét is körbefújja a reggeli tusolás után. Nem odahajolva nem érződik, de a jelegezetes szaga sem, ami odahajolás nélkül is esetleg megcsapja az ember orrát.
Ha rohangásznod kell postára, ide-oda, akkor menet közben vetkőzés. Nem vagyok izzadós, de értelemszerűen télen ing, pulcsi, kabát, -10fok, segg befagy, pl postára beérve +25fok, egyből rámrohad minden, úgyhogy én folyton öltözök-vetkőzök, muszáj. Meg mindig van a hátizsákomban váltópóló, ha nagyon beleizzadok mégis 2 rohanás között, de du beszólnak, hogy jelenés van vhol 10percen belül. Ki nem kell öltözni, de érzem magamon a hónaljszagot, azt nem komázom. Tusfürdő is van nűlam az irodában mindig, azzal lemosom a hónaljam pillanatok alatt, jöhet a friss póló, arra kis parfüm és mehetünk.
Azt hittem ez különleges extrém dolog, amíg nem hallottam egyik egyetemi tanártól, hogy ő napközben fehérneműt vált, mrt érzi a szagát és nincs mit tenni, lecseréli. A fél ruhatár hordozásra is azt hittem különleges, de azóta szintén egyetemi tanárok szobájában láttam, egy rövid, egy hosszú, egy zippes kardigán, papucs, hogy ha úgy adódik, tudja váltogatni, egész nap bent van az emebr melóhelyen, nem tud mást csinálni. :)
Pulóvert meg felejtsd el így, hogy a kirakatban vagy, helyette blézer kabátka :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19358) Mawyx válasza tildy (#19356) üzenetére


Mawyx
senior tag

Erre dobtam egy privit, ide azért mégsem ;)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19359) tbs válasza tildy (#19356) üzenetére


tbs
addikt

Ha nem iszol, egy idő után elfogy az izzadnivaló... :DDD

(Micsoda parasztdologez má'.. ! :( Én speciál csípem az illatod: Te vagy, nem vmi vegyiárugyár... :K )

(#19360) Lauda válasza tildy (#19356) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, van-e ott dm, itthon lehet kapni ezt a holt tengeri kristaly izzadasgatlo cuccot, a noi reszlegen van, viz ala kell tenni es utana bekenni az adott helyeket. Teljesen illat es irritacio mentes. :)
A masik ami nagyon jo az ecsetelos cucc, biztos van ott is gyogyszertarban, na az olyan tuti, hogy ha lelapatolsz egy vagon szenet, akkor se izzadsz ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19361) fokukac


fokukac
nagyúr

izgi a téma.... "ne fürgyé' le!" :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19362) hejesírásó válasza tildy (#19356) üzenetére


hejesírásó
senior tag

étrend váltás?

elvileg az étrend hatással van a szagokra izzadáskor....

Lauda: attat már próbálta.

[ Szerkesztve ]

(#19363) tildy válasza Lauda (#19360) üzenetére


tildy
nagyúr

Ecsetelos: Olyanom volt, nem ert semmit....

fokukac: ne szolja be... inkabb kepzeld magad bele a helyembe, milyen rossz , hogy igy is napi 1-2szer furdesz, sprayzel, meg minden , megis megkapod a beszolast, mitnha hajlektalan lennel, aki nem furodne...

Amugy etrendvaltas itt megvan. Total mas ize van mindennek.

tope: antisudoricam volt, hasnzaltam egy honapig nulla sikerrel...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19364) Lauda válasza tildy (#19363) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor sajnos nincs tobb tippem. :)

(#19365) hejesírásó válasza tildy (#19363) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ráadásul munkahelyen. :B

kellemetlen lehetett. :(

a hőmérséklet változásoktól izzadsz vagy fix hőmérsékleten is izzadsz mert alacsonyabb fix hőmérséklethez vagy szokva?

(#19366) tope válasza tildy (#19356) üzenetére


tope
addikt

Akkor nem marad más, amikor kimész a mosdóba, megmosakszol és újra spray, (a hátadat igaz nem bírod) (ANTISUDORICA)

(#19368) tibi666 válasza hejesírásó (#19362) üzenetére


tibi666
senior tag

jaja, egy-egy nagy vedelés után másnap olyan büdöset izzadok, hogy fujj.
egyébként is izzadós típus vagyok, nyáron nem ritkán fehér törölközővel járok a nyakamon.

télen meg teljesen változó, hogy épp izzadok-e, vagy sem. van, hogy 20-30 percet tudok kabátban ülni zárt helyiségben, van, hogy még pulcsiban is ömlik rólam a víz. viszont annyi szerencsém van, hogy a piálás utáni napokat leszámítva nem izzadok büdöset, így csak annyi a kellemetlen, hogy csorog rajtam a víz. de ezt is utálom, a hátamon és főleg a fejemen szokott. ha picit hosszabb a hajam, mint a fotóimon látszik, akkor hatványozott a hatás.

patakokban csorog a képemen egy-egy melegebb napon.

[ Szerkesztve ]

(#19369) Dylen válasza fokukac (#19343) üzenetére


Dylen
aktív tag

Úgy érted, hogy az a nő, akinek egy férfi önként felajánlja, hogy hazafuvarozza kocsival a szakadó hóban, ráadásul ittasan, az rendkívül elbűvölő és bájos teremtés? Nos, I agree :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19370) hejesírásó válasza Dylen (#19369) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mert nem az? :D

(#19371) tibi666 válasza Dylen (#19369) üzenetére


tibi666
senior tag

ti még dugni fogtok, de ott aztán izzadni fog mindenki (csak hogy a témánál maradjunk). :DDD

(#19372) Mawyx


Mawyx
senior tag

Mennem kell zh felügyelni, később jövök :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19373) fokukac válasza Dylen (#19369) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem Te túl sok amcsi romantikus filmet néztél... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19374) grabber válasza tildy (#19363) üzenetére


grabber
addikt

Nem lehet,hogy az büdös aki beszólt?
Fújd le dezodorral :D

(#19375) tildy válasza hejesírásó (#19365) üzenetére


tildy
nagyúr

fixen is , valtozon is izzadok, ha mar kicsit maszkalok odakinn, akkor a kezem lefagy, de mivel retegesen oltozom, ezert a hatam izzad, elol emiatt muszaj kigombolnoma kabatot, ott meg lefagyok.
Nem az elso eset, es mindig mindent megteszek ellene, ezert zavaro a dolog.

Ruhara meg: otthon megtehetnem , de ide kb egy hetnyi valtas ruhaval jottem, van benne nadragos kosztum 1 db, 4 db ing, szovetnadrag 5db, de ennyi.
Szerinte a "kirakatban" vagyok, de jo ha egy idegen ember bejon ide hetente.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19376) zoltanz válasza Mawyx (#19357) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Pulóvert meg felejtsd el így, hogy a kirakatban vagy, helyette blézer kabátka "

Mindent csak mértékel... :)

Kabátka oké, inkább miniszoknya (szürke, fekete) jól kivágott (vékony, fehér) ingecske. Esetleg meg lehet bolondítani harisnyával (fetisre hatva). :K

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19377) hejesírásó válasza zoltanz (#19376) üzenetére


hejesírásó
senior tag

itt most az testnedvek okozta illatokról van szó, nem arról h tildy ne lenne sexi...

(#19378) Lauda válasza tildy (#19363) üzenetére


Lauda
félisten

Meg annyit kiprobalhatnal, hogy veszel 80%-os alkoholt es a kerdeses helyeket naponta lekezeled. Az izzadsag ugyanis nem budos, a bakteriumok teszik azza, a szesz pedig teljesen fertotleniti a terultet. :)

Kalandor Tudom, de a teljes borfeluletet nezve nagyon kicsi a kezelt terulet, nem okoz gondot. Egyik ismerosnek ideget kellett elvagni, mert szo szerint csepegett a tenyererol az izzadtsag.

[ Szerkesztve ]

(#19379) tildy


tildy
nagyúr

Hm, semmi gond, nezek uj munkahely utan, semmi szuksegem nincs erre, hogy 1` percet szelloztessen a fonok reggel, amikor jon, es...
Na most pedig munka.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19380) bolondember válasza Dylen (#19369) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezt felénk másnak mondják... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19381) zoltanz válasza hejesírásó (#19377) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem én vetettem fel, csak továbbgondoltam. Ismerem Tildy izlését, tudom nem a szíve csücske. :) Amúgy ki mondta, hogy ronda lenne? :N (már nem csak az fontos nekem, hogy valaki milyen külsőre.)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19382) hejesírásó válasza tildy (#19379) üzenetére


hejesírásó
senior tag

tuti h a te illatod nem tetszik neki?

egyébként erről meg van a véleményem, az ősi társadalmakban kötve hiszem h ilyen hülyeségért megszoltak volna vkit.

nem tartom jó dolognak azt a XX-sz-i találmányt h izzadni bűn.

én pl kifejezetten szeretem ha érzem egy nőnek az izzadságát, no nem a több naposat, hanem azt ami dezodor meg minden nélkül van ha illatmentes cuccokkal lefürdik és utána megizzad. :K

EZ a természetes, csak mivel alkalmazott vagy ezt nem mondhatod meg neki :(

(#19383) zoltanz válasza hejesírásó (#19382) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mondjuk szexszis szerintem is a megizzadt nő látványa, de én nem vagyok oda az illatáért kivéve a négybetűjűsükének. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19384) hejesírásó válasza zoltanz (#19383) üzenetére


hejesírásó
senior tag

szem? száj? mell? melyik 4 karakteres?
:D

(#19385) tbs válasza hejesírásó (#19384) üzenetére


tbs
addikt

Nem 4 karakter, hanem 4 betű... :((

(#19386) zoltanz válasza hejesírásó (#19384) üzenetére


zoltanz
nagyúr

száj :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19387) Móci válasza zoltanz (#19383) üzenetére


Móci
addikt

Ha a p-vel kezdődő, akkor annak más tulajdonságai is kiemelkedőek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19388) NoLF válasza tbs (#19385) üzenetére


NoLF
addikt

a vagina nem lehet ezek szerint.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19389) zoltanz válasza NoLF (#19388) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem mindenkinek erősége a latin, viszont én meg beszélek a számok nyelvén. ;)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19390) hejesírásó válasza Móci (#19387) üzenetére


hejesírásó
senior tag

csak akkor ha nagy adombja, amúgy nem emelkedik ki sehová, max ha megfeszül a háta :D

latin, bah...pfúúúh... és a Norse? az neked smafu? sokkal többre értékelem mint a latint, ha már nyelvészkedünk.

[ Szerkesztve ]

(#19391) zoltanz válasza hejesírásó (#19390) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért olyat még nem láttam, hogy egy nő ne tudott volna akármikor is kamatyolni, mondjuk feltalálták már nekünk is a kék tablettát. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19392) Móci


Móci
addikt

Hát ez kemény.
Bejön a gyerek, mondom neki, hogy legközelebb a cigis dobozt ne az asztal alá dobja. Ááá, őőő neeeem, nála nincs is olyan!
Hogy miért kell az embert segghülyének nézni, azt nem értem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19393) NoLF válasza Móci (#19392) üzenetére


NoLF
addikt

persze hogy nincs nála olyan, már az asztal alá dobta... :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19394) bolondember válasza NoLF (#19388) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

punci kilöve.

segg lesz az, én mondom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19395) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mi megy itt bakker? ;]
Ááá, megyek is innen, csúnya hely ez...
Ja nem, ezt már mondta valaki.. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19396) kételkedem válasza Móci (#19392) üzenetére


kételkedem
addikt

Morózus vagy! Örülj neki, hogy könyvtárba jár a gyerek! :P

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19397) Dylen válasza bolondember (#19380) üzenetére


Dylen
aktív tag

na minek?

jajj nem akarom tudni inkább :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19398) venember83


venember83
nagyúr

á

(#19399) kételkedem válasza venember83 (#19398) üzenetére


kételkedem
addikt

Kevés lesz!
Aki "á"-t mond, mondjon "b"-t is!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19400) hejesírásó válasza venember83 (#19398) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a mondandód esszenciája a lelkem mélyéig hatolt. :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.