Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19251) bnss válasza Verus (#19246) üzenetére


bnss
veterán

Sajnálom. :(

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19252) hejesírásó válasza Verus (#19246) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ne már.

sajnálom. :(((

(#19253) fokukac válasza Verus (#19246) üzenetére


fokukac
nagyúr

részvétem... : ((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19254) Verus


Verus
senior tag

Már kezdem megszokni, csak nem értem miért pont én. :(

Köszi Mindenkinek!

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#19255) venember83 válasza bolondember (#19250) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, csak a topikban elhangzottak alapján állítottam fel elméletet. Sújtson le rám a szent permbanhammer, mert megérdemlem. :K

Verus: Nem megszokni, hanem reménykedni és bizakodni! :K

(#19256) venember83


venember83
nagyúr

-egynél több regisztráció használatát. Ha egy felhasználó több nicket regisztrál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerülhet.

Ez mikor lett ilyenre átírva? :F

(#19257) tope válasza Verus (#19246) üzenetére


tope
addikt

A ... ... életbe. :(

De ne feledd nem szabad feladni, ezt látom tesóm alapján, akinek az 1. nehezen, a második meg csak úgy hip-hop.

(#19258) fokukac válasza Dylen (#19217) üzenetére


fokukac
nagyúr

mondom én, hogy boszorkány...

:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19259) tildy válasza Verus (#19254) üzenetére


tildy
nagyúr

/mi tortent ha szabad tudni ?Ilyen hirtelen ? Sajnalom. Erre nem lehet mit mondani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19260) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mihez kell az olaj a frankfurti leves receptjében?
A habaráshoz? Tehát az olajon pirítsam meg egy picit a lisztet? Vagyis "forró" habarást készítsek a leveshez? Plusz az őrölt paprika.
Persze a leírásban nincs benne, hogy mit kezdjek a 3 evőkanál olajjal. Micsoda pontosság...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19261) venember83 válasza Algieba (#19260) üzenetére


venember83
nagyúr

Hagymapirításhoz meg a rántás készítéséhez.

(#19262) Dylen válasza Algieba (#19260) üzenetére


Dylen
aktív tag

a liszt megpirítva olajon a rántás

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19263) Algieba válasza venember83 (#19261) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Akkor bizony pontatlan a recept. Sebaj! Egyszerű ételről van szó, nem lehet elrontani. :D
Megyek főzni, talán jobb kedvre hangol.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19264) tiv83us válasza tildy (#19226) üzenetére


tiv83us
veterán

Itt flyer-nek mondjak...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19265) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Helló
Hogy van ma, remélem, minden rendben van veled. Sajnálom, hogy aggódnia a javaslatom egy kapcsolat veled, de tudom, hogy megadja kérésemet jóhiszeműen és megértés, A nevem Evan, épp most ment át a profilodat, és én nem választások mint bérlet tudod vagyok érdekelt, amelynek kapcsolata van, én is szeretném tudni, hogy több, akkor küldjön egy e-mailt a saját e-mail ide (evanslove2u@yahoo.com) azért ÉN tud küld ön több részletet magam is beleértve képeimet. Azt hiszem, nem hagyhatja el itt. De ne feledje, hogy a szerelem nincs akadálya színek, nincs akadálya az oktatási terület vissza, nem a társadalmi-gazdasági Akadály, vallásos, nyelv, nemzetiség vagy a távolság akadály, az egyetlen fontos dolog a szeretet. Várom az e-mail to my e-mail a fenti (evanslove2u@yahoo.com). Have a nice day
A bájos.
Ewan

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19266) Dylen válasza fokukac (#19258) üzenetére


Dylen
aktív tag

incselkedünk, incselkedünk Balázska? ;]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19267) fokukac válasza Winner_hun (#19265) üzenetére


fokukac
nagyúr

valld be, hogy ilyen szép szerelmes levelet még sosem kaptál... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19268) kételkedem válasza Winner_hun (#19265) üzenetére


kételkedem
addikt

Azért van benne értelmes gondolat is!
az egyetlen fontos dolog a szeretet.

Ugye megadod neki a címed! Léci! ;] A részletekben küldött testrészeit meg majd berakod ide :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19269) venember83 válasza Dylen (#19266) üzenetére


venember83
nagyúr

Közeledtek egymáshoz, úgy néz ki, párkapcsolat lesz ebből, meglássátok. :K

(#19270) Mawyx


Mawyx
senior tag

Hihetetlen, előbb csörgött telefon, ismi hívott, melóajánlatot kaptam úgy, hogy nem is kerestem :)) Mondom rengeteg órám lesz a tavaszi félévben, de meló az kellene, azt mondta hívjam fel a főnökét, mert nagyon kéne ember, akár fél, akár egész állásban, akár besegítőként, szerződést kapok, full hivatalos.
Eddig csak fos munkáim voltak, az is feketén, ettől meg már is meg vagyok ijedve, pedig még csak ajánlat volt.
Huh

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19271) Winner_hun válasza fokukac (#19267) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őszintén? Az első másfél mondat után ide bemásoltam hogy akinek van ideje és kedve az olvassa el, majd rányomtam a törlésre.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19272) Winner_hun válasza Mawyx (#19270) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen munka ha szabad érdeklődni?:)
Még mindig nem jött mail, szerintem nem is fog...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19273) tope válasza Winner_hun (#19265) üzenetére


tope
addikt

Ilyesmi levél nekem is jött :D

(#19274) pohár válasza Verus (#19239) üzenetére


pohár
félisten

Sajnálom :( :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19275) Mawyx válasza Winner_hun (#19272) üzenetére


Mawyx
senior tag

Már nem fog biztos :( Akit múltkor említettem, hogy lehet behozza nekem a dzsekit, ő ajánlotta fel, elküldtem a linket, amikor legközelebb találkoztunk azzal jött, hogy ez túl nagy helyet foglal, ekkora cuccot nem tud behozni a bőröndjében... Kicsit felidegelt, mert ő ajánlotta fel, hogy megnézi mit tehet. Mondom tudtad, hogy nem tangabugyit akarok, mondtam 3in1 télidzseki, mit gondoltál mekkora lesz?! De legalább egy széldzsekire avgy tavaszi-őszi kabátra még megpróbálom rádumálni, áprilisban megy ki. Mindig a bőrönddel van odáig meg vissza, én nem értek hozzá, lehet, hogy repcsin tényleg nem lehet sok cucc, nem tudom :F ipodokat meg ilyen apró kütyüket szokott hozni a családnak, barátoknak, mondta gondoljak bele az mekkora. Oké, de mondom nekem dzseki kell, az ipodot ha bedugom a fülembe, attól még megfagyok...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19276) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Kéne egy iwiw meghívó adatlapomon lévő címre kösz.

(#19277) Esmein válasza tiv83us (#19264) üzenetére


Esmein
nagyúr

a franc tildy voltam. koszi amugy...

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19278) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ezt most találtam youtube-on és szerintem egész jó.Acpella több lady gaga szám van egybe gyúrva [link]

(#19280) NoLF


NoLF
addikt

oh így kikészülni, anyám...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19281) venember83 válasza NoLF (#19280) üzenetére


venember83
nagyúr

Valamiért az az érzésem, hogy erről a sport, a kaja vagy a pia tehet. A piát talán kizárnám, mivel korán van még, meg a hsz-ben sincs elgépelés.

(#19282) NoLF válasza venember83 (#19281) üzenetére


NoLF
addikt

amúgy sem nagyon szoktam elgépelni :)

igazad van természetesen, s a következtetés is egész jó, kaja nem lehet mert ugye mostanában odafigyelek az étkezésre, estére ritkán eszem nehezet, és sosem sokat.

így aztán ja, bizonyításvágy által hajtott erőteljes konditerem-használat történt, a végén 3x10perc 98 C-os szaunával.

ülök a fotelban, kezemben egy barna steiger, s nem igazán tudok mozdulni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19283) venember83 válasza NoLF (#19282) üzenetére


venember83
nagyúr

Szauna? Az a rendkívül párás hely az, ahol ráadásul nyomorultul meleg van, ahol fulladozok, és a szívem elkezd veszettül kalapálni? Ha eleget ülnék benne, akkor valszeg én se tudnék mozdulni. :DDD

(#19284) BlacKSouL válasza venember83 (#19283) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnem. Az a rendkívül alacsony páratartalmú hely, ahol irgalmatlan meleg van :K

NoLF: bakker, a Steigerről jutott eszembe, hogy a hűtőből kitettem a radiátorra az uccsó lejárt Carlsbergemet, de már vagy fél órája :DDD Na, nem olyan vészes, lehet kb 8-10 fokos, pont ahogy szeretem..kijön az íze. De ha nem olvasom a sör nevét ottfelejtem holnapig ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19285) NoLF válasza venember83 (#19283) üzenetére


NoLF
addikt

mármint alacsony páratartalmú, ugye?

sötét: na jah... ihletet adni jó :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19286) venember83 válasza BlacKSouL (#19284) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen? Tuti? Én párásnak éreztem, de végül is nem sokáig, mert hamar kimentem ott, ahol bejöttem. Sőt, másodjára se volt jobb, nem élveztem. :B

(#19287) BlacKSouL válasza venember83 (#19286) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy van az, hogy a levegő forró, de a páratartalma alacsony, így rendkívül jól érvényesül az izzadás párologtató hűtő hatása a bőrön. Amint kicsit több lesz a pára helységben, úgy az egyből megérzed. Tehát alapállapotban kb 80-90 fokos is lehet a levegő, nem érzed ám annyinak, de amint emelkedik a páratartalom, egyből többnek tűnik :)
A hőmérséklet kb 80-90 fok, páratartalom kb 25-30%, amit 1-1 löttyintéssel kb 45-50-re emelsz. Ezért olyan irgalmatlan száraz a fa a szauna belsejében, ha megfigyeled, és éget a fém gőzkivezető, ha véletlen van bent olyan. De bármi szabadon hagyott fémtárgy is azonnal éget.
Ezért van, hogy a sivatagban a 45 fokot is tűrhetően bírod árnyékban, míg az őserdőben 30 fok már borzalmas. Az egyik helyen kb 40% a páratartalom, a másikban 100.

Kb 5-6x szaunáztam eddig haveri társaságban, nekem bejött. Utána teljesen kisimultam, ellazultam. Mondjuk ki is fáradtam benne. De szerintem nagyon jó. Csak egymást kell biztatni :)
Ha nem panelban laknék és lenne lóvém vennék is egyet.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19288) NoLF válasza BlacKSouL (#19287) üzenetére


NoLF
addikt

ahova járok terembe, ott van, edzés után mindig beülök, tehát minimum heti 1. imádom!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19289) tbs válasza BlacKSouL (#19284) üzenetére


tbs
addikt

Nemnem. Rendkívül alacsony relatív páratartalmú hely. :DDD Absz. értékben igenis sok ott a víz a levegőben.

(#19290) BlacKSouL válasza tbs (#19289) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ezt már feltételeztem hogy nem kell hozzátenni, mert mindenki erre gondol. :) Legalábbis a relatívnak van értékelhető információtartalma olyan szempontból amilyenből az esetek nagy részében vizsgáljuk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19291) venember83


venember83
nagyúr

Nobody said it was easy
No one ever said it would be so hard

(#19292) fokukac válasza venember83 (#19269) üzenetére


fokukac
nagyúr

á, nekem akad már egy pár
kapcsolatom. : )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19293) fokukac válasza BlacKSouL (#19287) üzenetére


fokukac
nagyúr

Csak hogy hozzászóljak : azt hagyod ki, hogy a levegő párafelvevő képessége függ a hőmérséklettől, így, amiről beszélünk, az mindig a relatív páratartalom, ahhoz képest, amennyit a levegő az adott hőmérsékleten elbírna [link]

a sivatagi példád ott sántít, hogy a sivatagban általában nem sok árnyék van, mert elég kevés fa nő arrafelé :) az épületek árnyéka meg minimális, mert szinte a fejed fölöt van a Nap, ugye. : )) A napon pedig még 20 fokkal több van. A sivatagi 50-55 fok (15-20% páratartalom mellett) a tapasztalataim szerint érzésre nagyjából egyezik a 35-40 fokos nedves meleggel, ahol mondjuk 80-90% a páratartalom. De hogy ezt most minek írtam le, nem tudom, jó éjt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19294) BlacKSouL válasza fokukac (#19293) üzenetére


BlacKSouL
addikt

inkább azt mondd hogy áll a gyűjtés ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19295) fokukac válasza BlacKSouL (#19294) üzenetére


fokukac
nagyúr

...elég szarul.
Senkit nem érdekel a szekszuális életed. :D

kb. 500 forintnál járhatunk ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19296) venember83 válasza fokukac (#19295) üzenetére


venember83
nagyúr

Nettó vagy bruttó? :U

(#19297) BlacKSouL válasza fokukac (#19295) üzenetére


BlacKSouL
addikt

valahogy sejtettem.. ;]
azon agyalok, az emberek mennyi pénzt elbasznak, bocsánat, elvernek az ilyen tévés betelefonálós, beesemesezős faszságokra, bocsánat, hülyeségekre, ahelyett hogy inkább odaadnák nekem, én meg elmennék belőle kurvázni, bocsánat, konzumhölgyezni. :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19298) fokukac válasza BlacKSouL (#19297) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te szegény.... hülyék ezek a 'zemberek, nem tudják, hogy mi az igazán fontos...
"hát addig is marad a jól bevált szokásos módszer, a majomcsapda... (=maki verem)"
;]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19299) tibi666


tibi666
senior tag

[link]

izé... :Y

(#19300) Mawyx válasza tibi666 (#19299) üzenetére


Mawyx
senior tag

szegény cica mint ment keresztül :(
de most már boldog tekintete van, látszik jól érzi magát :K

bedobom a törülközőt, 2órája ásítozok, nem birom tovább, alvás

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.