Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19451) venember83


venember83
nagyúr

12 órás műszaknak vége.

(#19452) Pisztillus válasza tildy (#19445) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No meghajtottam egy kicsit a barátomat ( :) ), Londonban ami szóba jöhet, az pl. a Sebulex sampon. Szalicilsav és kén van benne, ez esetleg jó lehet.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19453) pohár


pohár
félisten

Szép estét!

Tildy, hát nem vagy egy könnyű eset :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19454) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nya állítólag már vannak kijelölt helyek sportolásra a Balatonon. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19455) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

uj elhatarozasra jhuottam a bolond oregasszonyok irtasa lesz a feladatom elosszor is itten a hazba asztan majd kiderul:- (((

udv

neduddki

p.s. mijje hujje?
1 15 ev eltet mir felfogta hogy nem az ikv fogja felujitani az o sajat tulajdonu hazat
2 szerezzuk vissza csak ug pacsina vkitol a neve bejegyzett ingatlant
3 ok szuntettek meg 20 eve a felujitasi alapot az elso ozgyulesen, de nem am ok a hujjek
4 mikro szembeitem hogy majd 15 eve jartatom a szamat hogy szegyunk pizt tartralekba akkor egyfojtaban pofasznak, most meg aszt allicsak hogy ok is eszt javasoltak
5 ha nem kulodm el a francba es nem szembesitem a szavaival akkor neki all beadni hogy minidg tamogaott indet ami a haz java szolgalt volna

kaszat mar eloszedettem otthon es lekudettem megfenetni

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19456) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

én tegnap ráléptem egy pocsojára és nem szakadt be.

kicsit féltem, mert mondták a tvben h még nem alkalmasak a sportolásra a vizeink, de nem lett baj. :))

(#19457) BlacKSouL válasza hejesírásó (#19456) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nekem meg sáros lett az úly cipőm..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19458) neduddki válasza BlacKSouL (#19457) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

esztet akrtad mindai???

udv

neduddki

p.s. csak a gobd hogy Nlad a kefelessel van bajjj:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19459) venember83 válasza neduddki (#19458) üzenetére


venember83
nagyúr

Mesélj...

(#19460) neduddki válasza venember83 (#19459) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aszittem belunkeled az Eratotol a Meslej, meslj-t de sajnos nem az habar esz sem rossz:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19461) Mawyx


Mawyx
senior tag

Nézem itt a kommenteket, termeltetek szépen és jókat :C

Érdekes egy napom volt, volt ebben minden. :U ZH rohadt jó volt, a társaság legalább fele meg fog bukni, nézelődtek, vakaróztak, látványosan nem tudtak semmit se, mi meg közben utazásról beszélgettünk, akkora történetek voltak, hogy ihaj, csak lestem, hogy egyesek bejárták már a világot :))

Aztán mivel félév vége van, de jegyet még nem kaptam a szakdoli tárgy első félévére, felhívtam a belső konzulensem, aki közölte velem, hogy "kurvára nem vagyok képben és kibaszottul nem olvastam e-mailt"...
Másik egyetemen írom a szakdolim, formaságból kell egy belső konzulens, de maga a tárgy a tanszékvezető neve alatt fut, mert ez egy elegáns dolog, akármilyen kis doktorka nevét nem biggyesztik oda. A belső konzulensnek egy e-mailt kell írnia a tanszékvezetőnek az ajánlott jeggyel, indexet titkárságon hagyni, az vakon beírja, ennyi, azt se tudjuk ki az, csak az ő hatásköre a beírkálás. A belső konzulensem vizsont az idézett hangnemben közölte vele, hogy ő "kibaszottul" nem fog nekem jegyet adni, mert ő nem ért ehhez a témához. Mondom a halál faxát se érdekli mihez ért, írjon egy e-mailt a tanszékvezetőnek, meg különben is, szeptemberben aláírta a papíromat, hogy ő a belső konzulensem, most mi az, hogy nem ad jegyet? Hát őt ez kurvára nem érdekli meg hívjam fel ma eset 10után, ezt úgyis megszokta tőlem. He??? Miva??? Mondom ezt tisztázni kéne, nem ebben egyeztünk meg. Ő akkor se ad jegyet, nem ért hozzá. Csodás :U
Hiába a tanszékvezető írja be formailag a jegyet, neki nem vihetem a félévi alkotásom, mindenképpen a belső konzulensnek kell kizárólag e-mailben jegyet javasolnia. A témavezetőm sem írhat a tanszékvezetőnek.

5kreditet buktam, újra fel kell vennem 5x8k=40k
És ezek után belső konzulenst váltok amilyen gyorsan csak tudok :( (Be volt rúgva, azt hittem már helyrejött, szeptemberben se büdös nem volt, se piás, erre ma ez lett.)

És egy másik külsős tárgyamra is jött az eredmény, "megtagadva", pedig korábban jött e-mail, hogy faszányos így. Ezt visszatovábbítottam nekik, az volt az indoklás, hogy kb semmi, mert csak, olvassam el a szabályzatot. He?

Ez az én napom-e?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19462) BlacKSouL válasza neduddki (#19458) üzenetére


BlacKSouL
addikt

aztat :K
na azért nem is idéztem tovább ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19463) hejesírásó válasza Mawyx (#19461) üzenetére


hejesírásó
senior tag

a külső konzulenssel lehet szívni ha te választod.

ha nem akkor a suli jelöl ki és onnantól a suli baja h az iszákos, te leadtad, megírtad ennyi.

nem értem a dolgot ez az igazság. :B miért az utolsó pillanatban bukott ki h baxik a dolgát végezni? meg nálatok a konzulens és az iskola között nincs szerződés? az pl téged véd ilyen esetben.

[ Szerkesztve ]

(#19464) neduddki válasza BlacKSouL (#19462) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

csakazond meg me nem lelek egy jo szamot hobo-tol a Viszockij albumrol csak aszondmeg???:- (((

udv

neduddki

mod: nabammeg vegre van fenn:- )))

vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa: egyik kedvenc

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19465) Mawyx válasza hejesírásó (#19463) üzenetére


Mawyx
senior tag

A külső konzulensemmel semmi gond, akinél ténylegesen írom a dolit. Kell egy belső konzulens, aki azon az egyetemen dolgozik, ahova suliba járok. Írni nem nála írom ugye, hanem kint, külsőnél, de ő a kapocs, ez a szabély, rá is szükség van elvileg. A belső szívózik, hogy ő nem ért a témához. De a papírom aláírta, hogy ő a belső konzulensem, a témával mentem hozzá :DDD

Azért most bukott ki, mert mostanra kéne a jegynek bent lennie és ez nem történt meg. Emilre nem reagált, gondoltam azért, mert majd bekerül az 5ös automatikusan, ahogy az infó karon is így megy, ez csak formaság, a lényeg a szakdoli 2.félévében zajlik. Ilyenkor csak egyeztetések, vázlatos gerinc áll össze vagy még annyi se.

És mivel megvágtak egy tárgyból, még nem államvizsgázok nyáron, szóval időm az van, csak a bukott krediteket bánom, mert drága. Neki csak egy qrva emilt kéne írnia a tanszékvezetőnek, de erre nem hajlandó. Persze szeptemberben viháncolva szignózta a papírjaimat. Örülhetne, hogy neki dolga velem nem volt, nem nála írom, de neki van jogköre, hogy emil formájában a tanszékvezetőnek írjon, aki beírja az indexem.

Nem baj, ha nem érted, én értem, kiírtam magamból, köszöntem, csókolom, leültem.

Elvileg pénteken a konzulensemmel meglátogatjuk a csókát és megkérdezzük mi ez az egész és hogy képzeli ezt. :o

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19466) fasirTTT


fasirTTT
őstag

heló mindenki
tudna valaki arra válaszolni h pesten ez a NCS vagy NCIS vagy mi is pontosan meddig van ? vagy volt? :D

(#19467) hejesírásó válasza Mawyx (#19465) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ja hogy a másik szívózik...akkor meg pláne nem értem.

ez neki lesz szívás.

menj el a főnökéhez, a tanszékvezetőhöz és mond meg h aláírta, konzultálgattatok végig, most meg megszopatott.

ilyen esetben adnak sebtibe mást azt ennyi. vagy nálatok nem ilyen ember barátak?

[ Szerkesztve ]

(#19468) venember83


venember83
nagyúr

Ha már elkezdtem...[link]

(#19469) Mawyx válasza hejesírásó (#19467) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én ilyet nem csinálok. Aztán pl benne lesz az államvizsga bizottságban vagy egyik haverja lesz benne és ott basznak ki végleg :N

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19470) venember83


venember83
nagyúr

(#19471) grabber


grabber
addikt

Rossz kedv eladó vagy elcserélhető azonos korú,de más problémára.

fél éves kis problémámat vagy 3 éves nagy problémámat elcserélném hasonló ár kategóriájú vagy eladnám jelképes összegért.

(#19472) tibi666


tibi666
senior tag

találtam magamról egy képet sapkában, nagyon laza, síeléskor készült.
ezt kéne társkeresősnek berakni, tuti sorra jönnének a csajok. :DDD

(#19473) tildy


tildy
nagyúr

O je, kifizettek a takaritos munkam. 50 font. Ez is valami.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19474) fokukac válasza tildy (#19473) üzenetére


fokukac
nagyúr

10 sör :)
sok kicsi sokra megy :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19475) tildy válasza fokukac (#19474) üzenetére


tildy
nagyúr

wetherspoonban 20:U
HM, icelandben meg legalabb 40-45 doboz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19476) fokukac válasza tildy (#19475) üzenetére


fokukac
nagyúr

Á, én ilyen külvárosi londoni pubban csak 11 éves koromban voltam, de akkor nem én ittam, hanem jó atyám :). Aztán amikor felnőttként arra jártam párszor, a belvárosi kocsmákban már 5 font volt a tarifa.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19477) pohár válasza fokukac (#19474) üzenetére


pohár
félisten

Vagy 5db 10 fontos árucikk :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19478) fokukac válasza bolondember (#19405) üzenetére


fokukac
nagyúr

és nem hiányzik? ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19479) fokukac válasza Dylen (#19402) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bjútiful, veri bjuttiful... ;)
el is megyek a sivatagba, don't bogart me

Ui. ha úgy jobban tetszik, le is nemecsekezhetlek...:P

Uui. az sms spam ellen az egyetlen hatásos módszer az átirányítás. A hívás átirányítódik, az sms nem. : )

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19480) tibi666


tibi666
senior tag

valami számomra elképzelhetetlen módon már fél 12 után aludtam. hihetetlen.

(#19481) venember83


venember83
nagyúr

Jó reggelt,

tea, reggeli, ilyen is rég volt nyolc órakor...

(#19482) NoLF válasza venember83 (#19481) üzenetére


NoLF
addikt

pacsi, épp most fejeztem be. sajtos croissant és earl grey. :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19483) tope


tope
addikt

Utólag is jó étvágyat az étkezőknek.

Szép napot mindenkinek

(#19484) Dylen


Dylen
aktív tag

F.sz kivan a hideggel, meg ezzel a nappal. Én még a hó is esik... :((

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19485) tope válasza Dylen (#19484) üzenetére


tope
addikt

És akkor mi mit mondjunk, a π-cs@nk van ki ? :B
Itt még nem esik a hó, de mondta erre is

(#19486) NoLF válasza Dylen (#19484) üzenetére


NoLF
addikt

nono! a sziszának tudtommal nincs olyan.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19487) zoltanz válasza Dylen (#19484) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én még a hó is esik...

Télen az úgy szokott lenni. :K

Szép mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19488) kételkedem


kételkedem
addikt

Vaterán rendeltem, az eladó két napig nem válaszolt a levelemre, rossz számlaszámot adott meg, nem tudok neki utalni. Hétfőn rendeltem, azt hittem a héten megkapom az árut. erre csütörtök délelőtt még csak ott tartunk, hogy írja meg a számlaszámát. Remek. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19489) NoLF


NoLF
addikt

tyű vamzer hogy zuhog a hó :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19490) neduddki válasza NoLF (#19489) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kutjaszannam memntel? mer th anem akkor kinn ragacc a hf-ben:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19491) bolondember válasza Dylen (#19484) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ejnye Kicsi Szisza.... :(

ha tél van, Mo.-n nagy eséllyel hónak is kell lennie. Itt van.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19492) Sipi16 válasza bolondember (#19491) üzenetére


Sipi16
senior tag

És jóval hidegebb is van ott. ;]

Azért furcsa az élet. Csak a suliban van idöm felnézni ide.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#19493) tbs válasza Dylen (#19484) üzenetére


tbs
addikt

Csatlakozom a régiekhez: Mo.-n, télen ez a MINIMUM elvárandó időjárás. :K

Bezzeg az én időmben..! ;]

(#19494) venember83 válasza Dylen (#19484) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy új kabát vásárlása sem segítene a helyzeten? :U

(#19495) zoltanz válasza tbs (#19493) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért már régen volt szerencsére méteres hav. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19496) Dylen válasza NoLF (#19489) üzenetére


Dylen
aktív tag

hát erről beszélek nyuszómuszó!!! :Y

bolond, tbs, venember: szerintem meg a hó monnyon le!

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19497) Sipi16 válasza Dylen (#19496) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mi a baj a hóval? Tönkre akarod tenni a gyerekek téli szórakozási lehetöségét? Milyen lenne már a tél hó nélkül? :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#19498) bolondember válasza tbs (#19493) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

amikor még fiatal voltam és tök szokásos volt, h fél méter hó esik és napokig szánkózunk benne?! :K

mod: inkább Dylen-Szisza monnyon le! :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19499) NoLF


NoLF
addikt

ma este szimpla kert, akit érdekel esetleg
két jóbarátom, az eredetileg kecskeméti dj garfield és dj spikee zenélnek, általában jót.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19500) Dylen válasza fokukac (#19479) üzenetére


Dylen
aktív tag

Mecsek? nanee...
és én hívhatlak beteg zöldbékának, aki sose lesz királyfi? :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.