Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19951) venember83 válasza BlacKSouL (#19949) üzenetére


venember83
nagyúr

(#19952) fokukac válasza tildy (#19816) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak Neked...
link.
de ma már jobb...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19953) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

mi a pek van aforummal hogy a notebookok digitalis fenykepe\eok es hazimozik pihegnek elol???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19954) BlacKSouL válasza fokukac (#19952) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Népfürdő?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19955) Tim82 válasza Mawyx (#19939) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én tavalyelőtt decemberben vettem egy kilós ruhaboltban egy használt Martens bakancsot, kemény 3600 Ft-ért. Azóta is ez a téli cipőm, imádom, tartós, elnyűhetetlen és nem utolsó sorban vízhatlan darab. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19956) ToBeY válasza neduddki (#19953) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Biztos panther hegeszt valamit a fórumon

(#19957) neduddki válasza NoLF (#19945) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Toth elvtarsat majd jo eggberigjuk hogy nem tette meg tiszteltetl:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19958) Mawyx válasza ToBeY (#19956) üzenetére


Mawyx
senior tag

Arra azért nem sok esély volt, hogy találj, nem? Új áru érkezési napokon folyamatosan be kell nézni vagy irtó nagy mázli kell hozzá.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19959) Dylen válasza tope (#19903) üzenetére


Dylen
aktív tag

+ fokukac, venember: köszi! :)

tope: próbálkozni? mivel? ;]

venember: szerintem igyunk sangriát :K

(#19905) zoltanz: Dylen for president! :B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19960) ToBeY válasza Mawyx (#19958) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt most nem nagyon értem,de nem baj :D

[ Szerkesztve ]

(#19961) Mawyx válasza ToBeY (#19960) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát ezt elnéztem :DDD
(#19955) Tim82 erre akartam nyomni csak biztos befrissítettem előtte és akkor már nem az volt az utolsó komment vagy nem értem én se :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19962) pohár


pohár
félisten

Na megvolt a tortaevés, 5 puttonyos Tokajival, és egy kis édes Waltonnal :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19963) venember83 válasza pohár (#19962) üzenetére


venember83
nagyúr

(#19964) tope válasza pohár (#19962) üzenetére


tope
addikt

Most mondjam válság van :P

Akkor drakula, vagy gratula

Dylen: nem tudom mivel, úriember erről nem beszél a nyilvánosság előtt

[ Szerkesztve ]

(#19965) pohár válasza tope (#19964) üzenetére


pohár
félisten

Nem, szülinap :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19966) venember83


venember83
nagyúr

Kiolvasva nyomtatott formában. Most nézhetek valami más irodalom, nem szakirodalom után.

(#19967) Tim82 válasza Mawyx (#19961) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem t'om, lehet, én találomra mentem be. Annyit tudtam, hogy vannak cipőik. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19968) Mawyx válasza Tim82 (#19967) üzenetére


Mawyx
senior tag

Rohadt nagy mázlista vagy, tutira mondom :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19969) Tim82 válasza Mawyx (#19968) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem mondod? Kamaszkorom óta vágytam egy Martens-ra. Igaz, hogy kb. 12 évbe tellett, de MEGLETT! :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19970) Mawyx válasza Tim82 (#19969) üzenetére


Mawyx
senior tag

kitartó vagy nagyon :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19971) Dylen


Dylen
aktív tag

egy kis hóhelyzet tegnapról
1
2
3
4
5
6

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19972) tope válasza Dylen (#19971) üzenetére


tope
addikt

5-s kép az tetszik :D
Itt csak 10cm a hav

Hogy tetszik a sziszának a hó ?
MOD: pardon matka, nem tita

Szép estét mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#19973) pohár válasza tope (#19972) üzenetére


pohár
félisten

A miénk szeretik :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19974) tope válasza pohár (#19973) üzenetére


tope
addikt

Enyém is meg volt bolondulva, fel-alá rohangált :)

(#19975) Mawyx válasza tope (#19974) üzenetére


Mawyx
senior tag

Enyém is, de olyan gyorsan, hogy nem birtam lefényképezni :D Nem volt kedvem reggel tovább álldogálni az ajtóban, bejöttem, de macs is bejött, a konvektor fölött azért kellemesebb elnyújtózni :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19976) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

A német juhászom piszkosul élvezi ezt a pár centis havat is, igaz a legnagyobb kupacokat veszi célba, majd azon hempereg. Ja és a hóemberek sincsenek biztonságban. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19977) Tim82 válasza Mawyx (#19970) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kamaszkoromban vágytam normálisabb hangcuccra is, az is mostanában lett meg. :))

Bon3ss: ott a magyar Mediterráneumban lehet, hogy csak pár centis hó van... :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19978) tope válasza Mawyx (#19975) üzenetére


tope
addikt

Kényelmes a konvektor felett ?

(#19979) bnss válasza Tim82 (#19977) üzenetére


bnss
veterán

A Mecseken állítólag van ~12cm is, de odáig gyalog nem megyek... :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19980) Dylen válasza tope (#19972) üzenetére


Dylen
aktív tag

sehogyse tetszik. most is csak ilyen takony fúj az égből :(((

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19981) Mawyx válasza tope (#19978) üzenetére


Mawyx
senior tag

Széles párkány van az ablaknál. Nagyon süvít a hideg és ahogy elkezdtem téliesíteni a szobát, azaz jobb híján pokróccal telekömködni, akkor ahogy odaraktam egy plédet, egyből rátelepedett. Akkora megigazítottam neki oda egy plédet és azóta minden nap ott fekszik. Már az ő szőnyegjét is odaraktam neki. Az ablaktól hideg jön, de le szokta lógatni a mancsát a konvektor fölé, a körmét beleakasztva a függönybe és úgy heverészik :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19982) Mawyx válasza Tim82 (#19977) üzenetére


Mawyx
senior tag

Régen listát írogattam, de annyira reménytelennek tűnt, hogy már untam sóvárogni. Aztán szépen lassan teljesültek, de vannak új vágyak, mindig van vmi újra és újra.
Most The North Face cuccokért vagyok odáig meg vissza, naponta nézegetem az aprókat, hátha kifogok vmit. Eddig csak egy zippes fölsőm van, féláron volt, de így is méregdrága. Hogy miért nem a piaci kínai cuccokra izgultam rá?! :(((
Sokszor kompromisszumot kötök magammal, de azt megbánom, mert megveszem a kevésbé vágyott cuccot, aztán meg ott tartok, hogy csak le kéne cserélni, de olyankor pazarlás, amikor végülis jól működik az adott holmi, csak hiába, ha nem tetszik, ha másfélét szeretnék.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19983) Dylen


Dylen
aktív tag

jaaj, tengerpartra akarok menni!! :O

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19984) tope válasza Dylen (#19983) üzenetére


tope
addikt

(#19985) Mawyx válasza Dylen (#19983) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát én hívtalak :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19986) Dylen válasza Mawyx (#19985) üzenetére


Dylen
aktív tag

de nemtudok annyi napra menni :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19987) Mawyx válasza Dylen (#19986) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tudom :O

Égi jel, hogy maradjak a seggemen.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19988) venember83 válasza Mawyx (#19987) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha annak fogod fel, akkor mindenképp égi jel. :K

(#19989) venember83 válasza Tim82 (#19969) üzenetére


venember83
nagyúr

Sőt, bár csak egyre vágytál, de egy pár lett belőle. S merd azt mondani, hogy nem kegyes hozzád a sors. :U

(#19990) tildy válasza Mawyx (#19982) üzenetére


tildy
nagyúr

hűha , nem olcsók. Ha van sportsdirectben, megnézem miylen áron van, ott szoktak leárazások lenni.
Dylen:irigykedem kicsit. Imádom a havat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19991) pohár válasza Dylen (#19986) üzenetére


pohár
félisten

Nekünk van nyaralónk Hawaii-on, van magánrepülőnk is, kedden indulunk a nagy hideg elől, ha gondolod elviszünk :D :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19992) Dylen válasza tildy (#19990) üzenetére


Dylen
aktív tag

én már unom :F

drukkolok, hogy jól menjenek a dolgaid kint!

pohár: :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19993) tope válasza Dylen (#19992) üzenetére


tope
addikt

Én csak ezzel szolgálhatok

(#19994) bnss


bnss
veterán

Öltönyhöz narancssárga ing szintén narancssárga csíkos nyakkendővel? Valami színesebbre vágyom. (Mielőtt valaki még elsütné, nem, nem a választásokra készülök... :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#19995) Mawyx válasza tildy (#19990) üzenetére


Mawyx
senior tag

Talán az a darab tud olcsó lenni, ami mérethiányos, pl csak 1db van belőle, egy adott méret, eyg adott szín, aztán az vagy jó rám vagy más örül neki.
Ha jársz olyan helyen, akkor örülnék az infónak :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19996) bandus válasza bnss (#19994) üzenetére


bandus
veterán

szerintem nem nyerő. bár nem mondtad, hogy milyen színű az öltöny.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19997) Mawyx válasza bnss (#19994) üzenetére


Mawyx
senior tag

Sztem csak a mintamentes egyszínű nyakkendő néz ki jól. Bár a linkelt példány annyira nem rossz.
A narancs nagyon tuti ebben a nyomoronc időben :K Fekete vagy szürke zakóval ütős, de pl zölddel vagy lilával nem. Bár utóbbiakkal semmi :DDD
[link]

Klassz ez nagyon sztem: [link]

Ez rettenetes :O [link]

Én kb egy hete raktam sivatagos hátteret a laptopra, mert fáztam :D

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19998) Sipi16 válasza Mawyx (#19997) üzenetére


Sipi16
senior tag

Azóta meg annyit iszol mint egy teve mi? :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#19999) bandus válasza Mawyx (#19997) üzenetére


bandus
veterán

amúgy alkalomfüggő az egész. a színek kombinációit pedig annyian el tudják rontani, hogy ajjajjj. pl szerintem ez az ing katasztrófa, amit linkeltél :)) bár egy bohócon esetleg elmegy.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20000) Mawyx válasza bandus (#19999) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor nem egyezik az ízlésünk :N Én zakó nélkül az ing-nyakkendő kombit egy Duna-parti sétához is el tudnám képzelni, meg zakóval egy akármi ünnepre is.
A színes zakó, az bohócos, de nem a színes ing. Persze ha cigányasszonyos virágmintás, akkr az idétlen minden körülmények között, de ez nemhogy nem idétlen, hanem sztem totál imádnivaló.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.