Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20551) Sipi16 válasza BlacKSouL (#20549) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha nincs már választás... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#20552) venember83 válasza BlacKSouL (#20549) üzenetére


venember83
nagyúr

Jaja, Budapest jó hely erre. :K ;]

(#20553) zoltanz válasza venember83 (#20552) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Jaja van néhány két torony, meg ahogy Győzike napixar sztárunk modaná oroszlános híd is van egy... :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20554) BlacKSouL válasza zoltanz (#20553) üzenetére


BlacKSouL
addikt

és tele van orkokkal :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20555) Tim82 válasza Pisztillus (#20550) üzenetére


Tim82
nagyúr

'stét! Jól láttam, már nincsen meg a Macbook? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20556) zoltanz válasza BlacKSouL (#20554) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem olyan vészes, bár manapság nem árt ha van nálad egy táska egy féltéglával vagy gázspré, iccaka. :K

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20557) pohár


pohár
félisten

Jó játék a Verbatimmal :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20558) venember83 válasza Tim82 (#20555) üzenetére


venember83
nagyúr

Megjött az esze. :U

(#20559) Pisztillus válasza Tim82 (#20555) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rosszul láttad, megvan az, csak nincs kiírva! :D
(Most már igen.)

Venember: Ez most sértés akart lenni? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20560) bnss


bnss
veterán

Szépet is, meg estét is!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20561) venember83 válasza Pisztillus (#20559) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, csak bizalmamnak adtam hangot... Ezek szerint hiábavaló volt ezen reményem is. :U ;]

(#20562) Tim82 válasza Pisztillus (#20559) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja vagy úgy. :)) S miért nincs kiírva? Kockáknak kötelező minden gadget-et kiírni részletesen az adatlapjukra. :DDD

Bon3ss: Néked is. :)

Vénség: ha két napon belül megjön a Powerbook-om, akkor már én is reménytelen eset vagyok? :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20563) Pisztillus válasza venember83 (#20561) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, azért nem kell rögtön temetni... :D Nálam a MacBook (és az OSX) régi szenvedély, már régen elhatároztam, hogy meg akarom tanulni annak is a kezelését, sosem lehet tudni, mikor van (lesz) rá szükség. Hittéríteni azonban nem fogok, mert meggyőződésem az, hogy mindenki olyan hardvert és szoftvert használ, amilyen neki tetszik, amilyenen a legjobban el tudja végezni a feladatait (és amilyet a pénztárcája megenged). Én úgy vagyok vele, hogy az nem árt, ha minél több operációs rendszeren képes vagyok eligazodni. Ezt a hozzászólást a HP NC8000-es notiról írom, 9.10-es kubuntu alól - csak szigorúan az előbb leírtak szellemében. :D

Tim: Frissítve. :) PowerBook? Milyen? Nálam a G3 - G4 korszak kimaradt, de ami késik, nem múlik... :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20564) venember83 válasza Pisztillus (#20563) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát te perverziónak, fétisnek fogod fel. Értem. Végül is így is meg lehet közelíteni.

Tim82: Benned még reménykedek, hátha kigyógyulsz belőle.

Én meg elteszem magam holnapra, holnap is jó szar nap lesz, hadd jöjjön a rohadék.

(#20565) Dylen válasza fokukac (#20530) üzenetére


Dylen
aktív tag

Aha, szeretnéd... :P

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20566) Pisztillus válasza venember83 (#20564) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem mondanám se perverziónak, se fétisnek, inkább maradok az önképzésnél. Sokat olvastam erről a platformról (OSX), és kíváncsi voltam milyen. Nem szoktam összehasonlítani a windows-al, mert mindegyik másban jó. A lényeg az volt, hogy mindhárom rendszeren (Windows, OSX, Linux) el tudjam végezni a napi feladataimat - mert sosem tudhatom, mikor milyen géppel hoz össze a sors.

Jó pihenést!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20567) PH-User


PH-User
addikt

Bon3ss - Estét!
venember83 - Jó éjt!

Összepakoltam ezt az eszközt, de van egy olyan gond, hogy nem ad képet. A lemerült elem miatt még kellene, hogy képet adjon, nem? Bekapcsolni bekapcsol a két tüske rövidre zárásával, de ha ki akarom kapcsolni, akkor hiába zárom rövidre újra, nem kapcsol ki, ha kicsit hosszabban, akkor sem. Ha kihúzom a tápkábelt, csak akkor kapcsol ki.
Szerintetek javítható? Mi problémája lehet?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20568) venember83 válasza PH-User (#20567) üzenetére


venember83
nagyúr

Buta kérdés, többre nem futja jelenleg: ATX-es az az alaplap? :U

(#20569) PH-User válasza venember83 (#20568) üzenetére


PH-User
addikt

Igen, ATX-es. Elég komoly kis alaplap lenne, de így... :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20570) bnss


bnss
veterán

Miért kerül olyan ember ügyfélszolgálati munkakörbe, akinek halvány lila gőze sincs a témáról?! Menjen inkább fénymásolni... :U

szerk.: ennél már csak azt gyűlölöm jobban, ha az említett "szakember" próbál meg kioktatni.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20571) Pisztillus válasza venember83 (#20568) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen.

PH-User: Emlékeim szerint ez a jelenség akkor is előfordult (nincs kép), ha valami rosszul van bekötve (pl. az IDE kábelt fordítva dugtad fel a winyóra). Első körben ezeket ellenőrizd. A memóriákra is lehet háklis, így azért szép estének nézel elébe... ;)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20572) venember83 válasza Pisztillus (#20571) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, közben leesett, hogy PIII, nem PII. Elnézést. :U

(#20573) venember83 válasza bnss (#20570) üzenetére


venember83
nagyúr

A kérdés költőiségére tekintettel inkább nem szolgálok válasszal. :)

(#20574) Pisztillus válasza venember83 (#20572) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nincs miért elnézést kérni - azt a korszakot én is mindig keverem. No meg pont az Acorp volt az egyik olyan gyártó, aki elég sokáig csinált AT/ATX lapokat.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20575) PH-User válasza Pisztillus (#20571) üzenetére


PH-User
addikt

Memória OK, IDE kábel nincs rádugva.
Alaplap, processzor, hűtő, memória, videokártya.

:F

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20576) Tim82 válasza Pisztillus (#20563) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

Egyébként nagyjából hasonlóan vagyok vele, mint Te, csak én még nem álltam neki Linuxszal kísérletezgetni. Ami késik, nem múlik. :))

Meg kísért mostanában egy HP NC2400 is - 12", energiatakarékos kétmagos processzor (Core Duo U2500), beépített optikai meghajtó, új akkuval 5 óra körüli üzemidő. Mindezt ugyanúgy másfél kiló körüli súlyban, mint a Portege R100. Szúrnám, no. :DDD

Bon3ss: milyen ügyfélszolgálat?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20577) venember83 válasza Tim82 (#20576) üzenetére


venember83
nagyúr

NC2400-at vedd meg, próbáld ki, aztán küldd el nekem karácsonyi ajándéknak. Mit szólsz? Tiszta haszon. Tényleg el, elegem lett magamból.

mod: S ezt is elnézem, b+, ilyen nincs... :U

[ Szerkesztve ]

(#20578) Tim82 válasza venember83 (#20577) üzenetére


Tim82
nagyúr

2016 karácsonyára? Szívesen. :) De egyébként NC2400, nem NC4200. (Az utóbbi Pentium M-es, optikai meghajtó nélküli cucc, olyat a Paranoid Androidtól és Katicától kellene kérned.)

Ha meg ennél sürgősebben kellene NC2400, adalbert1 fórumtárs a Te embered. :K

Éjtet. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20579) venember83 válasza Tim82 (#20578) üzenetére


venember83
nagyúr

Már javítottam, légy up-to-date, bitte. :U

Ja, azért is állt a kezem az NC4200-ra, az is tetszetős példány. Jó munkát, ha dolgozol. Ha meg nem dolgozol, akkor találj valami jó elfoglaltságot. :K

(#20580) bnss válasza venember83 (#20573) üzenetére


bnss
veterán

Költői kérdés lenne? Lehetséges. :)

Tim82: kezdtem Digi-vel, aztán tárhelyszolgáltató. A legjobb, amikor hallom a háttérben kopogó körmöket... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20581) Tim82 válasza venember83 (#20579) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én viszont nem tágí... akarom mondani javítok. Legyen nyoma, hogy elcs... szúrtad. ;]

Nem, holnaptól kezdődik a meló és kacagás. :U Jó elfoglaltság meg megvolt mára. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20582) venember83 válasza Tim82 (#20581) üzenetére


venember83
nagyúr

Dugtál? Az valóban jó. :K

Ez már nem is addiktság, kérem szépen. :U

(#20583) BlacKSouL válasza pohár (#20557) üzenetére


BlacKSouL
addikt

IQ, Captain, Tank, Queen legyőzve, megpróbálkozom Verbatimmel :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20584) Tim82 válasza venember83 (#20582) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez már nem is addiktság, kérem szépen.

Mármint? Zenét hallgatok főleg, meg olvasgatok, nem (csak) PH!-t.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20585) PH-User


PH-User
addikt

Na akkor erről ennyit. Talán a holnap jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20586) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#20583) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

és akkor most? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20587) PH-User válasza PH-User (#20585) üzenetére


PH-User
addikt

Szétszedte a Kedvesem a tápot és látott benne egy kondenzátort, ami nem hasonlított a többire. Ez volt a gond. Azért még azt is megjavítom majd. :K

Hát nem ügyes? :C

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20588) venember83 válasza Tim82 (#20584) üzenetére


venember83
nagyúr

Az, hogy még mindig itt vagyok. Pedig már kikapcsoltam a gépet, de eszembe jutott valami, és újra be kellett indítani a vágódeszkát. Ott egye meg a fene.

(#20589) zolynet


zolynet
addikt

upc szolgáltatás az van
fiberpowa 15/1,5Mbps

a reklámot elmondani 2x az én telószámlámra aaaaaz megy

ez jutott eszembe azonnal: link

Life is too short to stay stock!

(#20590) venember83 válasza PH-User (#20587) üzenetére


venember83
nagyúr

Gratula. S kicserélte a kondit, újat forrasztva a helyére? Megjegyzem, egy tápban sok olyan kondenzátor van, ami nem hasonlít a másikra. Ja, ne nagyon nyúlkáljon tápokban, mert a kondik elég nagy feszültséget képesek magukban raktározni, nem egy ember kellett ordítva búcsút mondjon pár ujjának, mivel olyan helyre nyúlt lecsatlakoztatott tápban, ahova bizony nagyon nem kellett volna.

(#20591) Pisztillus válasza Tim82 (#20576) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó kis masina ez, a RAM-ot a maximumra bővítve szépen elszalad rajta még a Leo (OSX 10.5) is. Egyedül az intel only progik nem mennek rajta (pl. VirtualBox), de hát ez érthető. :)

Zolynet: Na akkor az UPC megint heggeszt valamit, ma nálunk a melóhelyen (IV. ker.) ugyancsak döcögött az FP 30. Sebességet nem néztem, de ha holnap is csinálja, akkor rálesek arra is.

Venember: Jogos, én aztán nem állnék neki boncolgatni a tápot, hanem cserélném izibe valami jó kis FSP vagy Chieftec cuccra. Azokkal még nem volt gondom, pedig az utóbbi időben elláttam velük pár gépet.

Bon3ss: Jut eszembe, a halott NorthQ még mindig vár rád... :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20592) bnss válasza PH-User (#20587) üzenetére


bnss
veterán

Az, hogy nem hasonlít a többire önmagában semmit sem jelent. Ha úgy értette, hogy púpos, akkor már helytállóbb a kifejezés.

szerk.: nem is beszélve az esetlegesen ott "rejtőzködő" töltésekről... (venember megelőzött, ami nem meglepő ;))

Pisztillus: el is felejtettem, próbálok valami fuvart találni. :B

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20593) zolynet válasza Pisztillus (#20591) üzenetére


zolynet
addikt

hívtam most őket, de 7p várakozási időt mondott be a droid ... majd holnap bentről hívom őket h mi a bánat van, a sok hó zavarja össze őket?! :F

és még az inter meccs is szar, nem igaz vén?

el is teszem magam holnapra, minden azt akarja

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#20594) Pisztillus válasza zolynet (#20593) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nálunk még a normál napi működést nem befolyásolja, a rendelések jönnek - mennek, a frissítéseket is le tudja szedni a patikai rendszer. De ha formában van az UPC, akkor bizony egy rendelés elküldése, vagy egy számla visszakérése hosszú percekre képes kiakasztani az egész rendszert - ráadásul mindezt úgy, hogy a sebességteszt szerint minden rendben, épp csak a le- és feltöltés nem megy. Ezt minden hálózatbővítésnél ill. sebességemelési időszakban eljátszotta.

Bon3ss: Nem sürgős, elfér a sarokban. Csak jeleztem, hogy még nem dobtam ki. ;)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20595) ne_nezze válasza zolynet (#20589) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ezzel a linkkel igencsak feldobtad az estémet :DD

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#20596) bnss válasza Pisztillus (#20594) üzenetére


bnss
veterán

Lehetséges, hogy szombat délután/este Budapest felé keveredek. Ha nem jönne össze, akkor valamelyik kollégát megkérem, hogy hozza el. Aztán meglátjuk, hogy milyen orvosságra van szüksége. :)

szerk.: lassan én is elteszem magam holnapra, jó éjt!

PH-User: nagy a valószínűsége, hogy nem tudja már feladatát maximálisan ellátni, mivel fény és hanghatások kíséretében könnyített magán. Vagy csak szépen csendben kieresztette a "gőzt". :) (Szellemeskedés OFF)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20597) PH-User válasza bnss (#20592) üzenetére


PH-User
addikt

venember83 - Nem nyúlkált bele, a veszélyekről már régen tájékoztattam. ;)

Nem hasonlít = "Lyukas a teteje és valami sárgászöld lé van kifolyva belőle..." :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20598) Pisztillus válasza bnss (#20596) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rendben, addig meg még úgyis értekezünk! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20599) pohár válasza BlacKSouL (#20586) üzenetére


pohár
félisten

Faszagyerek vagy, az van :D :D

Keresd QUQ-ot, az én vagyok :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20600) PH-User válasza pohár (#20599) üzenetére


PH-User
addikt

Jó éjt mindenkinek! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.