Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20451) Móci válasza kételkedem (#20448) üzenetére


Móci
addikt

Egyelőre 2 anya van, majd tavasszal bővítem az állományt.
Illetve volt még egy anyám, de mivel nem vált be, elcseréltem egy kacsára. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20452) venember83 válasza kételkedem (#20448) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt is megettétek? Esélyük sem volt veletek szemben a nyulaknak. :U

(#20453) tildy válasza fokukac (#20449) üzenetére


tildy
nagyúr

Boldog névnapot!:D
TBSnek is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20454) fokukac válasza Dylen (#20387) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te csak ne korlátozd a fantáziámat...! :D Amúgy nem egyezik az ízlésünk, az a lány nekem nem jön be, ellenben a másik igen. A zenét nem minősítem, leginkább a vénséggel értek egyet. :D Nellike régen zenét csinált, kár érte... .......................... ..................... ............... ............ .............. ............ gulyáslevest még nem csináltam, csak pörköltöt, de ne, lehet bonyolult. Viszont este 10 után már nem egészséges...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20455) fokukac válasza tildy (#20453) üzenetére


fokukac
nagyúr

Köszönöm! :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20456) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nagytudású japán főnöknek most jutott eszébe, hogy a 3 hófogságba esett céges autót ki kéne szedni, odébbállni vele, és jöhetne a nagy ipari parki kotróautó széttakarítani a parkolóhelyet.
Namost. Hétfőig ráesett a kocsikra 40-45 centi hó. Hétfőn-kedden vakító napsütés olvasztotta egy részét, majd éjszaka, most a -14-15 szépen lefagyasztotta.
Alig 5 centis jégréteget kellett leolvasztani-lekaparni a 3 kocsiról, sikerült is másfél óra alatt. Ha hétfőn valaki csak lesepri róluk a havat, most 5 perc alatt meglett volna a 3 kocsi. Nekem volt eszembe, de nem én vagyok felelős a céges autókért.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20457) Bubu79 válasza BlacKSouL (#20456) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig lett volna gyorsabb megoldás is rá - egy kanna benzint rálocsolsz a jég tetejére, cseppet flambírozod őket és már le is olvadt róluk a hó.

A feladat nehézségét a benzin mennyiségének eltalálása jelenti - ha elsokallod, mehetnek a fényezőhöz, ha nagyon elsokallod, akkor pedig a biztosítóhoz kaszkós kárrendezésre - ez esetben lehetőséget kapsz egy új munkahely keresésére is ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20458) venember83 válasza BlacKSouL (#20456) üzenetére


venember83
nagyúr

De imádom ezt nagyobb cégek kapcsán, nem az én feladatkörömbe tartozik, az xyz dolga, abc az illetékes ez ügyben, közben meg pár perc lenne az egész, de lökdösik ide-oda a problémát. :))

(#20459) PH-User


PH-User
addikt

Reggeli. :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20460) zolynet


zolynet
addikt

wow-osoknak (Tildy :) ) kötelező: KATT

Life is too short to stay stock!

(#20461) Bubu79 válasza PH-User (#20459) üzenetére


Bubu79
addikt

Boom headshot! ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20462) zolynet válasza Bubu79 (#20461) üzenetére


zolynet
addikt

nem mai darab :DDD ... de kellemes

Life is too short to stay stock!

(#20463) PH-User válasza Bubu79 (#20461) üzenetére


PH-User
addikt

Ez sem elvetemült. :DDD
Lehet, hogy komplett rendszer váltásnak nézek elébe.
A kiszemeltek:
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H
AMD Phenom II Black Edition 955
2x2GB DDR3 Kingmax 1333
:U

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20464) Bubu79 válasza zolynet (#20462) üzenetére


Bubu79
addikt

Most akkor képzeld el mit kezdene egy ilyen vadállat ( "i want to join the army the only difference its that it has better grafics" ) egy olyan versenyzővel, aki a képébe nyomja déli 12-kor, hogy reggeli... ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20465) Winner_hun válasza Bubu79 (#20461) üzenetére


Winner_hun
félisten

Macskás verzió

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20466) PH-User válasza Winner_hun (#20465) üzenetére


PH-User
addikt

Ez még komolyabb. :DDD
Ez egy ilyen "kutyánmajom" ;]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20467) BlacKSouL válasza Bubu79 (#20457) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hagyjál az új munkahellyel.
Azzal kezdte reggel a köcsögafőnököm, hogy beszólt, hogy ugye kocsival járok be. Mondom nem, ilyen körülmények között busszal. Azt mondja késett a busz? Mondom késett, negyedórával később ért BE a végállomásra, mint ahogy tovább kellett volna indulnia. Azt mondja lényegtelen (!?) késtem, és ez nem elfogadható, és majd az értékelésemben benne lesz. Gondolkodtam vajon melyiket érti meg a nekedak.rvaanyádat, vagy az elmészteabüdösg.ibe, de végül inkább csak gondoltam mindkettőt.
A késés hétfőn 15 percet, tegnap 5 percet, ma 5 percet jelentett. 2 év alatt kb ennyi volt az összes. Nem baj, fő hogy a munkaköri leírásomban nem szereplő autótakarítás, hóbólkiásás, jegetkaparás az nem lesz megjegyezve, az 5 perc késés az igen. Meg az sem, hogy másfél évig busszal jártam, mindig 16:30 helyett 16:50-ig bent voltam, és nem számolták el túlóraként, az nem.
Azt hiszem ma nem véletlenül nem szól hozzám senki csak hosszas megfontolás után. Kicsit sikerült erélyesebben és hangosabban végigcsapkodni mindkét irodát. De én soha nem mutattam ki melóban semmit, bármennyit is szopatott a ganéj, - közvetlen, mert mindenkinek van köztes magyar felettese, homokzsákként, nekünk beszerzőknek nincs - most viszont borult a bili, és jó ha tudják hogy én is ki tudom verni a balhét ha kell.
Mellékes, hogy utána még 3 olyan inger ért, ami erősítette a valakitirgalmatlanulpofánverek érzését. A számiveli menedzser csajt aki magyar, már szintén sokan meg akarják ruházni, mert vele is tele
Szóval 2 méteres ívben kerülnek az emberek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20468) Bubu79 válasza BlacKSouL (#20467) üzenetére


Bubu79
addikt

Attól nem lesz jobb, ha kapsz egy agyvérzést ;)

A főnököd meg valakinek érzi magát amiatt, hogy belerúghat másba - ez ma Te voltál. Sekélyes lelkivilágra vall, hogy csak mert esetleg otthon anyuci eltiltotta a puncitól, már a beosztottakat kell szívatni, de sajna ezek ilyenek, hallod...

A legtöbb főnök munkája szart sem ér a beosztottak nélkül - csak ezt addig nem hajlandóak belátni, míg valaki mocskosul meg nem szívatja azzal, hogy a legnagyobb szopás közepén hagyja ott a hóbelevancot :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20469) BlacKSouL válasza venember83 (#20458) üzenetére


BlacKSouL
addikt

az a baj tudod, hogy vannak olyan osztályok, ahol 6-an 7-en vannak. tőlük nem várják el hogy 1-1 ember 1-1 órára kiessen, tőlem igen, utána meg lebasznak hogy nem volt időm a munkámra. mindezért kapok másfélszer annyit, mintazok ott 7-en egyesével azért a munkáért, amit 3-an is el tudnának végezni.
szóval amikor igazságtalanságot kapsz cserébe az erőfeszítéseidért, onnantól kezdve kurvára nem fog egy fikarcnyi kedved se lenni hozzá hogy önkénteskedj.
és kurvára mindegy hogy kisebb vagy nagyobb cég
mindezt úgy, hogy szeptember óta nincs céges sofőr, akinek a fuvarozáson kívül a céges kocsik karbantartása lenne a fő feladata. miért? mert a nagytudású köcsögafőnököm nem akarja aláírni a megállapodást senkivel. szeptember óta várja az indokokat miért kell egy sofőr, de már 3 mappa tele van az indokokkal

na ezért nem megyek ki és nyúlok hozzá a céges kocsikhoz. Nem mellesleg ha a japán menedzserek megkapják őket használatra, csak ilyenkor fosnak kimenni vele az útra, és inkább hagyják eltemetve, akkor bizony nekiállhatnak kivakargatni ők is. amíg nincs benne a munkaköri leírásomban, addig bizony magamtól nem nyúlok hozzá. ha megkérnek megcsinálom, de ennyi

más: [link];ez a kapakaszabunkósbot ismerős magatartásforma, az északi csimugnaku eszkimó törzsre jellemző kulturális vonás

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20470) PH-User


PH-User
addikt

2x2GB G.Skill F2-8000CL5-2GBPQ DDR2 1000MHz 5-5-5-15
Ezt sikerült jelenleg: @ 1140MHz 5-6-6-15
Látványos javulást hozott.
:))

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20471) Móci


Móci
addikt

Köcsög a főnök? Ismerős...
A volt mókahelyen tőlem is sok mindent elvárt, de vissza meg ugye semmit. Konkrétan előfordult az is, hogy más munkájáért cseszett le, rám fogott egy csomó dolgot, hazugnak nevezett, stb. Mint az óvodában kb.
Természetesen igyekezett mindenbe belekötni, mert úgy gondolta, hogy úgy az jobb.
De ezek mellett dolgozzak, lássak el 2-3 munkakört, és lehetőleg ne menjek szabadságra.
Tavaly januárban végleg otthagytam a helyet, nem kis megkönnyebbülés volt.
És hogy miért?
Ha az ember kap egy hatalmas adag apró kis tartályt, hogy vizsgálja, mert nagyon fontos, az oké. Csak ezek a tartályok eleve selejtként jöttek, magyarul kuka. Természetesen lehetett tudni, hogy mi volt a baja a fröccsszerszámnak, szóval innentől a vizsgálat értelmetlen. De nem, csináljam. Oké. Az első kedves dolgot a főnök fia követte el. Egyik délután bejött, leült mellém, nézte 2-3 másodpercig a telefonját, felnézett, és kimondta a frankót: márpedig ha én egy darabot x idő alatt csinálok meg, akkor napi 1000 vizsgálatnak minimum meg kell lennie. A reális a 300 volt amúgy, de oda se neki. Majdnem belevertem egyet a fejébe, de inkább meg sem szólaltam.
Aztán tavaly január elején nagyfőnök kérdi, hogy mennyi lett a vizsgálatok száma. Válaszoltam. Vissza: te nem is dolgoztál, nem csinálsz semmit, stb. Délelőtt felhívatott, s kijelentette, ha délig nem készül el 500 vizsgálat, búcsúzunk egymástól. Kimentem, gondolkodtam 5 percig (ebből 4,5 a séta volt), visszamentem, és felmondtam.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20472) ne_nezze válasza BlacKSouL (#20469) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

[link] :K
hangosítsd fel jóóóól! ;] :D

[ Szerkesztve ]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#20473) Móci válasza ne_nezze (#20472) üzenetére


Móci
addikt

A rövid hajú milyen higanymozgást levág, nem semmi! :D
Szép nagy karjai vannak, biztos jól gyúrja a tésztát. ;]

Háhá, nem tudtak bejönni a gyerekek (bár nem értem, hogy miért, nem zártam be az ajtót)! ;] :DD Legalább csend lesz még egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20474) NoLF


NoLF
addikt

pihentségem határtalan

arréblöködtem a sót az asztalon, s mi jutott eszembe?

the show must go on

:W :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20475) tbs válasza tildy (#20453) üzenetére


tbs
addikt

:)) Aranyos vagy. Bár inkább húzodathatnád a... fülem. :B

(#20476) Móci válasza NoLF (#20474) üzenetére


Móci
addikt

Akkor ott bizony annyira megy a kemény munka, hogy az már fáj. Szó szerint. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20477) venember83 válasza NoLF (#20474) üzenetére


venember83
nagyúr

Get a job. :U

(#20478) NoLF válasza venember83 (#20477) üzenetére


NoLF
addikt

"Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suit on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourselves. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got ...?"

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20479) zolynet válasza NoLF (#20478) üzenetére


zolynet
addikt

kedvenc zeném (volt)
csúz jór fjúcsör, csúz lájf :DDD

estére chillejjjj

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#20480) lorcsi válasza NoLF (#20478) üzenetére


lorcsi
veterán

rákérdezhetek?
trainspotting ?

asszem este ez lesz a program :D

[ Szerkesztve ]

(#20481) zoltanz válasza Móci (#20471) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Le kellett volna csapni egy sallért, hogy a fal adja a másikat. :)
Amúgy saja mo nem szabad szabadságot tervezgetni, jobb ha nem leszel beteg és nem vállalsz gyereket sem, mert ugrik a meló egyből... :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20482) Móci válasza lorcsi (#20480) üzenetére


Móci
addikt

Én is arra gondoltam. :) Ez is ismerős lesz szerintem... Talán az egyik legjobb jelenetnél volt háttérmuzsika.

zoltanz: hát ja, szabadság, táppénz az kényes téma. A mostani helyemen a szabadság annyira nem gond, de táppénzre inkább ne menjen az ember, ha lehet...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20483) NoLF válasza lorcsi (#20480) üzenetére


NoLF
addikt

alap :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20484) BlacKSouL válasza ne_nezze (#20472) üzenetére


BlacKSouL
addikt

otthon szoktam hallgatni, de itt a gépekben se hangkártya, se hangszóró
itt ebben az irodában hullaszagnak kell lenni. akárhány vendég jön, mindenki megjegyzi, hogy itt mindig ilyen a hangulat? szoktuk mondani hogy ha a köcsögafőnököm itt van akkor még ilyenebb.

levegő az nincs, legalábbis a 0 oxigéntartalmú gázelegyet nem hívom annak. az iroda 16m x 15 m-es, vagyunk bent 13-an, és van mindössze 2 db buktatható ablak, aminek zárva kell lennie, mert a köcsögafőnököm fázik, és állandóan becsukatja.

és folyamatosan el akarok aludni a CO2 mérgezéstől, és megfájdul a fejem. de legalább meleg van...vagy 26 fok

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20485) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az állam meg xarik betartatni a törvényt, a luxusadó helyett én inkább olyat vezetnék be, ha vállalkozása van az illetőnek (gyakran) ne számolhasson el költségnek mondjuk üzemanyagot/írószert/munkaruhát csak x ezer forint felett, és így nincs 2x 3x adóztatás.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20486) nike_ válasza Bubu79 (#20415) üzenetére


nike_
addikt

hello, te meg elköltöztél sztálinvárosból? :)

(#20487) zolynet válasza nike_ (#20486) üzenetére


zolynet
addikt

mi van veled, zacskóban élsz? :P ;)

Life is too short to stay stock!

(#20488) venember83 válasza nike_ (#20486) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, férfikézilabda-őrült lett, még lakhelyet is váltott pár ügyes szőrös férfiegyed miatt. :DDD

(#20489) zoltanz válasza venember83 (#20488) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azt hittem a királynők városába azért költözik, hogy felszedjen valami csinos mankát magának. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20490) Mawyx


Mawyx
senior tag

Reggel kezdem a melót. Így legalább nem érek rá kétségbeesni :DDD Azt se tudom mit kezdjek ezekkel :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20491) venember83 válasza zoltanz (#20489) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, már érte ment egy királynő, s elvitte magával. :U

(#20492) Dylen válasza fokukac (#20454) üzenetére


Dylen
aktív tag

Melyik másik, a nelli? Nekem ő nem :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20493) lorcsi


lorcsi
veterán

bekajáltam és most netezek :)
pihentető
net csak az én gépemen van :D
micsoda véletlen és egyben szerencse:))

(#20494) Dylen válasza BlacKSouL (#20401) üzenetére


Dylen
aktív tag

mérnem? :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20495) bolondember válasza Dylen (#20494) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nöi válasz: "CSAK"

:P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20496) BlacKSouL válasza Dylen (#20494) üzenetére


BlacKSouL
addikt

mer' szerintem akit mondasz az csúnya. hirtelen a borház kisasszony ugrott be róla, de annál randábbat meg még nem láttam. na mindegy, akit mondtál az szerintem nem szép, és amennyi véleményt láttam itt most azóta nem vagyok vele egyedül.
ja, de az egy dolog hogy nem szép, de még nem is vonzó, és nem fog meg.

erről ismét eszembe jut Andriska nevű kedves nyíregyi ismerősöm, aki mondta hogy menjek el hozzájuk nyíregyre, mert ott olyan lányok vannak... nem csak szépek, de csinosak is. és ezen anno hatalmasat röhögtünk, pedig igaza volt :) van különbség a két minőségjelző között

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20497) bolondember válasza BlacKSouL (#20496) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na ja - magyar lányoknál rosszabbul felöltözni kevesen tudnak itt káeurópába'... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20498) tbs válasza bolondember (#20497) üzenetére


tbs
addikt

Öööö... Esetleg a magyar fiúk..? :?

(#20499) Dylen válasza BlacKSouL (#20496) üzenetére


Dylen
aktív tag

jóvan, fogtam :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20500) bolondember válasza tbs (#20498) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, jobb az is.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.