Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19101) lorcsi


lorcsi
veterán

hú basszus...megint munkában...megint dolgozni. de kiba**tul utálok korán kelni meg hajnalban feküdni :((
fasza egy nap lesz ez is :(
még hogy 8-10 óra alvás..

(#19102) bolondember válasza lorcsi (#19101) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, mindjárt február...

engem jobban aggaszt a jövö hétvégi vérmagyar esküvö, amire hivatalosak vagyunk... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19103) Janoska26 válasza lorcsi (#19101) üzenetére


Janoska26
addikt

miaz, hogy 8-10 óra alvás? :Y ne aggódj, nekem majdnem megvolt, már ha a 4,5 óra annak mondható, alig látok a csipától :DD

(#19105) BlacKSouL válasza fokukac (#19082) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ne gondold. Pár évvel ezelőtt volt a legalja, mikor görcsöltem rajta. Most már poénkodok.
Már amikor. Néha eldurran az agyam, de egyre ritkább.
Amúgymeg tisztában vagyok önmagammal, úgyhogy azokat a potenciális alanyokat sajnálom csak, akik kihagyják a lehetőséget.
Egyébként tegnap kaptam egy olyan mondatot, ami miatt az eddig általam nőként tisztelt nőket azt hiszem sikerült a megfelelő helyre tenni. És innentől semmivel sem jobban tisztelni mint a férfiakat. Nem érdemelnek meg se kivételezést, se kedvességet, mert cserébe ÉN nem kapok semmit. Örülök mások ellenkező tapasztalatának, de ÉN nem. Innentől kezdve kit és miért tiszteljek?
"Respect yourself, change your mind."

Ja, és eljutottam oda, hogy velem senki ne szánalomból keféljen. Pont.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19106) kételkedem válasza BlacKSouL (#19105) üzenetére


kételkedem
addikt

Ja, és eljutottam oda, hogy velem senki ne szánalomból keféljen. Pont

A fenti címen várjuk azon igényes, ápolt, intelligens, átlagon felüli külsővel rendelkező hölgyek jelentkezését, akik szerelemből, vagy legalább a szex élvezetéért, de semmiképpen nem szánalomból szeretkeznének! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19107) Mawyx


Mawyx
senior tag

Hogy lehet vki ilyen egetrengetően ostoba, hogy a kávézaccot a mosdóba önti? :W Múltkor is eldugult a mosdókagyló, kérdem sejti-e hogy törpént. Ő nem is érti, előfordul. Erre tegnap látom ahogy szendvicsevés után a friss kifliről lehulló töménytelen mennyiségű morzsát a mosdóba önti, ma meg a kávé, előtte penészes joghurt és vajkrém, pörköltmaradványok... :((( Én se értem mitől dugul el. Komolyan nem, fogalmam sincs :U
Nem véletlenül törlöm el mosogatás előtt a tányérokat papírszalvétával nagyjából és dobok minden szilárdat a kukába- a tányér kivételével :D
De ezt már biztos ami biztos, mondtam neki, meg átélte többször, hogy visszaküldte a mosdó a sok kaját.

Algi: Nekem a séta jót szokott tenni ilyenkor is, a csípős hidegről jólesik visszaérni a melegre.
Melóhelyen meg helyes kis irónikus megjegyzéseket azért hajigálj a kolléganőd felé sztem. Nem kell ráborítani az asztalt meg letépni a karját és a hátába állítani, csak egy-egy kis gúnyolódás, különben azt fogja hinni, hogy te úgyse szólsz semmit, rádszáll és eltapos, kikészít.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19108) kételkedem válasza Mawyx (#19107) üzenetére


kételkedem
addikt

Az ilyen arra is képes, hogy a piacon vett tyúkot a lakótelepi 10. emeleten pucolja meg, majd a hulladékot tollastól, mindenestől lehúzza a wc-n :W

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19109) lorcsi válasza bolondember (#19102) üzenetére


lorcsi
veterán

miylen az a vérmagyar esküvő ?

Janoska26:
nekem nincs en csipa meg semmi...valami furcsa mód fel bírok kelni, csak bent érzem hogy nagyon torz a fejem :F
szabi kellene a hétvégére..

[ Szerkesztve ]

(#19110) venember83 válasza BlacKSouL (#19105) üzenetére


venember83
nagyúr

Cserélném én, de mire? Senki nem ajánlott fel másikat. :U

(#19111) Mawyx válasza kételkedem (#19108) üzenetére


Mawyx
senior tag

:Y akkor ez nem egyedi eset

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19112) NoLF válasza Mawyx (#19111) üzenetére


NoLF
addikt

sajnos nem. a józan paraszti ész használata manapság nem divat, a lustaság, nemtörődömség annál inkább.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19113) NoLF


NoLF
addikt

és akkor lol.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19114) venember83 válasza kételkedem (#19106) üzenetére


venember83
nagyúr

A pénz, a számítás, az érdek mint motiváció kimaradt.

(#19115) bolondember válasza lorcsi (#19109) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, ha ismernéd a férjjelöltet, nem kérdeznél ilyeneket...

vérmagyar.. Hát, böjtelö havában lesz a lagzi... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19116) kételkedem válasza lorcsi (#19109) üzenetére


kételkedem
addikt

miylen az a vérmagyar esküvő ?

Olyan, ahova nem szívesen vinnéd magaddal az etiop származású zsidó ismerősöd, aki nyíltan vállalja, hogy meleg. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19117) pohár válasza bolondember (#19115) üzenetére


pohár
félisten

Ha lesz elég házi, mindegy ki a vőlegény ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19118) venember83 válasza kételkedem (#19116) üzenetére


venember83
nagyúr

Most aztán van min gondolkodjak idle üzemidőben egész nap. Hova vinném egyáltalán az ilyen ismerősömet? :U

(#19119) bolondember válasza pohár (#19117) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na de ugye, azt mondják, madarat tolláról, embert a barátjáról... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19120) bolondember válasza venember83 (#19118) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

oda, hol szívesen látják

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19121) kételkedem válasza venember83 (#19118) üzenetére


kételkedem
addikt

A fent nevezett esküvő mellett a Fradi meccs és a Magozott Cseresznye koncert is kilőve azt hiszem. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19122) pohár válasza bolondember (#19119) üzenetére


pohár
félisten

Ja vagy úgy... Akkor akinek nem tetszik a férj, azt kell leitatni... ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19123) fokukac válasza venember83 (#19100) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen imidzs-rombolást?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19124) fokukac


fokukac
nagyúr

amúgy jó ez a nap. úgy kezdődött, h. legalább két majdnem karambolom volt isióta, indexet és elsőbbségadást még csak hírből sem ismerő autósok miatt, majd buktam 2 perc alatt 3%-ot a tőzsdén, mert tegnap nem szálltam ki, majd újra kellett csinálnom egy heti munkát, mert a kedves kollégák elb.ták. asszem kimegyek, és veszek lottót, és átteszem most már a székhelyem a kanári szigetekre, vagy valahova, ahol süt a Nap, és nyugodtak az emberek... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19125) bolondember válasza fokukac (#19124) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mit röhögtem, mikor az egyik rendszerváltó párt felvetette, h meg kéne szüntetni itthon a jobbkéz-szabályt.
Aztán, belefutottam pár ilyen idiótába és azóta igencsak máshogy ítélem meg a dolgot... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19126) NoLF


NoLF
addikt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19127) BlacKSouL válasza NoLF (#19126) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az első dolog ma ami megmosolyogtat..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19128) NoLF válasza BlacKSouL (#19127) üzenetére


NoLF
addikt

akkor örülök. persze nem annak, hogy ez volt ma az első...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19129) Móci válasza NoLF (#19126) üzenetére


Móci
addikt

:DDD

Kellemes, ebéd utáni üdvözlet mindenkinek! Igaz, hogy ma feleslegesen hajtottam asztalok után az iskolában, de legalább láttam az egyik ismerős szép tanárnénit. Megérte. :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#19130) tildy


tildy
nagyúr

brrr, iszonyat hideg van az irodaban. De legalabb nyugi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19131) kételkedem válasza tildy (#19130) üzenetére


kételkedem
addikt

Az milyen lenne, ha kellemes meleg ÉS nyugi lenne! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19132) NoLF válasza kételkedem (#19131) üzenetére


NoLF
addikt

abból alvás lenne :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19133) tildy válasza kételkedem (#19131) üzenetére


tildy
nagyúr

Spec most epp jo, mert lefagynak az ujjaim...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19134) bolondember válasza NoLF (#19132) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, Dr. Weiss pénteken bejött és véletlenül elszundított egy órára... :DDD

mondjuk a sarokban nem nehéz.. :))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19135) kételkedem válasza tildy (#19133) üzenetére


kételkedem
addikt

Nálunk ennek az ellenkezője szokott lenni. Rendszeresen túlfűtött az iroda.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19136) zolynet


zolynet
addikt

csak azt sajnálom h nem érek haza kezdésre: katt
:(

Life is too short to stay stock!

(#19137) zolynet válasza NoLF (#18872) üzenetére


zolynet
addikt

a lehetőség adott: [link]

Life is too short to stay stock!

(#19138) kételkedem válasza zolynet (#19136) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne sajnáld, neten majd megnézed!
Ezt úgysem tudják már felülmúlni! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19139) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

bakker, szerencsétlen Dzsudzsák. nem normális. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19140) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kiborít ez az angol, nem megy :( Hiába csinálom, így nincs értelme :(
Pl fordítok: Egy tanácsadó szerint a múzeumok financiális nehézségekkel küzdenek és a tőkéjük 20%-át költik nem látott kollekciók karbantartására, legtöbbjük még az akadémiát sem érdekli. Bátorítani kell őket, hogy üzleteljenek a problémával.

He? Miva? Ennél még a webfordítás is jobbat tud tuti. Agyon vannak csavarva, birtokos birtokosának a birtokosának a birtokosa meg annyak a nagynénje.

A Berkshire-i Reading Museum pilótajátékának résztvevői évente 1000 fontot fizetnek a kölcsönzött műemlékekért.
Khmm?

Az iromány címe fordításom szerint: A múzeumok kibérelik a műkincseket a pincéből :DDD :W

Fél óráig csak szótáraztam, ahol sok lehetőség volt, mind fölé írtam, mert biztos nem az első találattól lesz értelmes, de így se lett az. Fuck, fuck, fuck!

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19141) kételkedem válasza bolondember (#19139) üzenetére


kételkedem
addikt

Már megint híreket olvasol valamelyik hírportálon! Index?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19142) NoLF válasza Mawyx (#19140) üzenetére


NoLF
addikt

_N_E_ _M_A_G_Y_A_R_U_L_ _G_O_N_D_O_L_K_O_D_J_!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19143) tildy válasza NoLF (#19142) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nem olyan egyszeru. Meg en sem alltam at... de kell.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19144) Dylen válasza NoLF (#19142) üzenetére


Dylen
aktív tag

akasztófásat játszunk? dejó :D
rákérdezhetek? "ne magyarul gondolkodj!"?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19145) NoLF válasza Dylen (#19144) üzenetére


NoLF
addikt

apicsába, nyertél.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19146) Mawyx válasza NoLF (#19142) üzenetére


Mawyx
senior tag

De nem lehet szabad fordítást, magyarosnak kell lennie, de értelmesnek is közben, de úgy, hogy nem a levegőbe fordítok, hanem a szövegben lévő szavaknak benne kell lennie úgy ahogy vannak. És ha választani kell, inkább magyartalannak kell lennie, minthogy más szót rakjak bele, mint ami pontosan a szótárban szerepel. Így van a pontozás.
De vmit értelmet adni kéne neki, mert akkor meg azért pontozzák le.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19147) fokukac válasza NoLF (#19145) üzenetére


fokukac
nagyúr

"boszorkány...!" :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19148) bolondember válasza kételkedem (#19141) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ehh.

stadionokat, ezeret!

ott, ahol pár aréna életveszélyes?

Ahol egy forduló alatt nem megy ki annyi ember, h megtöltsön egy pici nézöteret?!
:(
és akkor a "foci" "minöségéröl" ne is beszéljünk..

dühöngés, puffogás OFF

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19149) Mawyx válasza Mawyx (#19146) üzenetére


Mawyx
senior tag

No meg gőzöm sincs hogy gondolkodik egy angol vagy amerikai ember. Nem hogy én nem vagyok az, de még nem is láttam olyat, max filmben.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19150) fokukac válasza Mawyx (#19140) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezt te fordítottad? szvsz felejtsd el azt, hogy a szotárakból szó szerint akarod kivenni a fordítást! egy szó sokmindent jelenthet, attól függően, hogy milyen szövegkörnyezetben található... pl. mi az, hogy üzleteljen a problémával? gondolom deal with the problem, de ez azt jelenti, h. megbírkózik a problémával... Van egy olyan szótár, ami szövegkörnyezetben mutat szókapcsolatokat. az a neve, hogy hunglish korpusz, keress rá! sok sikert

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.