Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20351) ne_nezze válasza venember83 (#20350) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

vagy valami más.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#20352) NoLF válasza venember83 (#20350) üzenetére


NoLF
addikt

tárhely meg van oldva külső notivinyóval, hangkártyám is remek kis külső cucc, de néha kevésnek érzem a memót, procit, meg a legnagyobb baj, hogy már szétesik lassan.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20353) venember83 válasza NoLF (#20352) üzenetére


venember83
nagyúr

No igen, utóbbin nem lehet segíteni. Milyen külső hangkártyája van kendnek? Creative Sound Blaster Live! USB external 24bit? Drivergondok? Magas alapzaj?

(#20354) venember83 válasza NoLF (#20352) üzenetére


venember83
nagyúr

Különben tessék figyelembe venni a sznobos mondat végén található vigyorgó arcocskát. :U

(#20355) NoLF válasza venember83 (#20353) üzenetére


NoLF
addikt

ezzel semmi gond nincs, imádom. a belső hangkártyája szar.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20356) Sipi16 válasza NoLF (#20355) üzenetére


Sipi16
senior tag

És mi lesz az utód? Kinéztél már valamit?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#20357) venember83 válasza Sipi16 (#20356) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg tanul az elkövetett "hibából", és olyan laptopot vesz, aminek normális strapabíró váza van, így nem kellene háromévente cserélni, ha teljesítmény szinten nem túl nagyok az elvárásai.

(#20358) NoLF válasza Sipi16 (#20356) üzenetére


NoLF
addikt

jelen esetben még csak gondolni sem merek rá, hogy pénzt kelljen kiadnom ilyesmire, tehát marad.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20359) PH-User


PH-User
addikt

Jó estét!

Az idegeim kb. hajszálnyira zsugorodtak, nem vagyok messze attól, hogy összevágjam egy kalapáccsal ezt az egész pléhdobozt... :(( [link]

Miután feltettem az INF driver, az ATT-t és a Realtek hangdrivert...

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20360) venember83 válasza PH-User (#20359) üzenetére


venember83
nagyúr

Live/Ms számlát kezelni tudó alternatív alkalmazások?

(#20361) PH-User válasza venember83 (#20360) üzenetére


PH-User
addikt

Nem értem konkrétan mire gondolsz.
Használjak másik programot?
Kifejtenéd bővebben?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20362) venember83 válasza PH-User (#20361) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, amivel beléphetsz a microsoft messengeres (vagy hogy a fittyfenébe hívják) számládra s ugyanúgy kommunikálhatsz a microsoftos IM programon előzőleg felvett emberekkel. Itt van jópár alternatíva.

(#20363) BlacKSouL válasza Dylen (#20328) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nekem mostanában mindenben van olyan ;] de ne akarj többet tudni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20364) venember83 válasza BlacKSouL (#20363) üzenetére


venember83
nagyúr

Mid van neked mindenben? :U

(#20365) BlacKSouL válasza venember83 (#20364) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hát ami abban is.. :)

Bon3ss: hogy mi a téma?? :Y :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20366) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! Ha már notebook a téma, nem rég lemerült az akkumulátor, rádugtam töltőre, de azóta folyamatosan villog Win 7 alatt, hogy "Javasolt a telepcsere". :F Mindjárt kipróbálok egy kivesz-visszarak kombinációt.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20367) Sipi16 válasza venember83 (#20357) üzenetére


Sipi16
senior tag

"Sajnos" én is másodszorra sem vettem üzleti gépet, mondjuk a mostanival elégedetteb vagyok mint az elözövel, de egy életre megtanultam, hogy feketét csillogós kijelzövel ajánlott kerülni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#20368) PH-User válasza venember83 (#20362) üzenetére


PH-User
addikt

Köszi, próbálom, de az aMSN is leáll APPCRASH-sel... :O

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20369) pohár válasza BlacKSouL (#20365) üzenetére


pohár
félisten

Csak képzelődsz hogy nem az :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20370) bnss válasza BlacKSouL (#20365) üzenetére


bnss
veterán

Nyitott vagyok kvázi minden témával szemben. :DDD

szerk.: a probléma továbbra is él, remélem nem kell akkumulátort vennem... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20371) Mawyx válasza PH-User (#20368) üzenetére


Mawyx
senior tag

nálm sincs msn, múltkor szívtam vele, hiána kotortam le a gépről, újraraktam, nem ment sehogyse, az volt a faín, hogy az itt ajánlott webes felületre is először be birtam lépni, aztán kidobott, leáll, majd a gépet is lefagyasztotta. próbáltam régebbi verziós msn-t, azt nem lehet csak frisset. néztem topicban mit kell rajta buherálni, hogy menejn a régi, nem megy, frissíteni akar. oké, frissíts, rakd fel a live fost, kattintsunk ahogy szeretné, feltelepül, újraindít, lépnék be, nem lép be :U külön szétb* az ideg, hogy leszedni se lehetett csak úgy, mert a programok telepítése és eltávolításában nem volt benne. le kelett külön tölteni egy programot, ami letörli a feltelepített fosadékot :W felhagytam az msn-nel, aki akar majd ír levelet vagy felhív telefonon :((( vagy ott a gmail chatje

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20372) Pisztillus válasza PH-User (#20368) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bocs, hogy belevau, de tuning nélkül próbáltad a hibázó programokat?

Amúgy meg: Szép estét mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20373) PH-User válasza Mawyx (#20371) üzenetére


PH-User
addikt

Az az érdekes, hogy az össze-vissza borítgatott, driverezett Windows 7 próbával ment az MSN gond nélkül... Feltettem egy 64bites próbát, azon minden állt lefelé, most vissza ezt a 32bites próbát, ezen először elindult, majd meghülyült. Most végre elindult az aMSN...

Pisztillus - Nem belevau, nyugodtan szólhatsz te is a témához, mint ahogy bárki más, de alapon sem lép már be. Tehát BIOS nullázással sem. :(

Upd.: Már a KMPlayer is leáll, "A távoli eljáráshívás nem sikerült." :F

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20374) BlacKSouL válasza Pisztillus (#20372) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha a megfázás (köhögés, hörgő légzés, náthásodás) legelején, még mielőtt igazán kialakulna a dolog, de érzem hogy lesz valami, veszek egy üveg köptetőt (kakukkfüvest) és azt kúraszerűen 3x1 lenyomom, és közben alakul ki a váladékos köhögés, és az egy üveg elfogy, akkor lehet olyan hogy beleragadok? Magyarul inkább vegyek még egy üveggel és abból is iszogassam míg el nem múlik, vagy lemegy az egy üveg, és az jó is, a többi már megoldódik szépen? Torokfájás nincs, nátha akad, meg köhögés, bár nem olyan vészesen mint amilyen lehetett volna.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20375) Pisztillus válasza BlacKSouL (#20374) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Vegyél még egy üveggel, és menjen az is.

PH-User: Akkor itt valami nagy gubanc alakul. Win7 friss installálás? Driverek rendben vannak?

Venember: Nem, le a torkán... :) Meg ahogy Blackie-t ismerem, inkább a p*naba... :DDD (ÉKE!)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20376) venember83 válasza Pisztillus (#20375) üzenetére


venember83
nagyúr

Hova menjen? A pi*ba? :U

PH-User: Ajjaj, kezd memória szaga lenni a dolognak, memtest, ha úgy oké, akkor friss install az oprendszernek. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#20377) PH-User válasza Pisztillus (#20375) üzenetére


PH-User
addikt

Akkor itt valami nagy gubanc alakul. Win7 friss installálás? Driverek rendben vannak?
Igen, frissen telepítettem a Win7-et. Driverek is rendben vannak, mind hivatalos oldalról való, eddig semmi probléma nem volt velük.

venember83 - Most próbálok egy másik memóriabeállítást, mert ezek nem szabvány SPD-s eszközök, hanem van külön EPP profiljuk, 1000MHz. Kíváncsi leszek így... :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20378) Pisztillus válasza PH-User (#20377) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor már csak az marad, amit venember is mondott: memóriatesztelés (együtt és külön-külön is), illetve visszább venni a tempójukat. Illetve próbáld ki egy modullal is. Illetve még a hőfokok ellenőrzése (CPU, VGA), meg a ventiké is, nincs-e eltömődve porral. (Ha ezeken már túl vagy, akkor bocsi.)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20379) PH-User válasza Pisztillus (#20378) üzenetére


PH-User
addikt

Utóbbiak megvoltak, memória tesztelés szerintem mindjárt beindul...
Innen fórumról vett fel valaki MSN-re?
Win. alól vagy cd-ről csináljam a memória tesztet?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20380) Dylen


Dylen
aktív tag

Van ebben a csajban valami [link] 1:07-től. Nemtudom megmagyarázni. Nem mondanám hogy szép, de olyan... vonzó. Nem?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20381) fokukac válasza Dylen (#20380) üzenetére


fokukac
nagyúr

(lecsapom Bleki előtt)

És igen, főnyeremény, a lányokat is szereti...!

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20382) PH-User válasza PH-User (#20379) üzenetére


PH-User
addikt

Visszatettem az 1GB-os Kingston modult, ezzel is ugyan azt csinálja... :((

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20383) Pisztillus válasza PH-User (#20379) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A memtest-et mindenképpen CD-ről futtasd. (Pl. Ubuntu telepítőn rajta van.)
Az alaplap garis még?

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20384) fokukac válasza PH-User (#20382) üzenetére


fokukac
nagyúr

én pedig megrendeltem, végre lecserélem a 6,5 éves otthoni gépem lényegi részét... :)
azért haladok a korral, na, remélem, büszkék vagytok rám.
2 hónapon belül lecseréltem az őskövület telefonom és gépem is...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20385) Pisztillus válasza fokukac (#20384) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tényleg nem egy mai masina... Mi lesz az új bélés? :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20386) PH-User válasza Pisztillus (#20383) üzenetére


PH-User
addikt

Oké, rendben. Igen, novemberig még garanciás. Miután megvettem nem akart működni az előlapi (front panel) hangkivezetés, de azt mondta az eladó, hogy emiatt nem cserélnek garanciába... Aztán most van egy olyan furcsa hibája, hogy ha leáramtalanítom a gépet éjszakára, reggel bekapcsolom akkor nem működik a hálókártya (integrált és a másik kártya sem), viszont egy BIOS default után ismét minden megy. Most meg ez a változó program leállások... :(

fokukac - Kíváncsi leszek mi lesz az új bél a gépedben. :K

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20387) Dylen válasza fokukac (#20381) üzenetére


Dylen
aktív tag

na ne fantáziáljál...
inkább menjél, csinálj nekem egy gulyáslevest :P
emeljük a búrát, indítjuk az órát, most! ;]

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#20388) bnss válasza bnss (#20370) üzenetére


bnss
veterán

BIOS-ból eszközölt akkumulátor kalibrálás helyrehozta a problémát - legalábbis remélem -, ezzel a gondolattal búcsúzom is mára. Jó éjt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20389) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

most me gkelet kitiltani igy nem tuttam tovabb cukkolni hogy rohoghessek rajta...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20390) Winner_hun válasza neduddki (#20389) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én a paci egy rövidebb időre való bannolását várom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20391) PH-User válasza PH-User (#20386) üzenetére


PH-User
addikt

Mindjárt megnézek még egy Win7 újrainstallt... Nem hiszem, hogy fog valamit is segíteni. :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20392) Psychonaut válasza Winner_hun (#20390) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem fogják kirakni, tekintve, hogy az ominózus bejegyzés caizzzé volt.

(#20393) neduddki válasza Winner_hun (#20390) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem tom ki volt ez a szerencsetlen mert csak egy provatot irt, amire mar nem tuttam valszolni, de ki a paci?

udv

neduddki

mod: Psychonaut: most en le vagyok maradva vmirol???:- )))

Kukuc: halleluja vegre bekenyhacc:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20394) Winner_hun válasza neduddki (#20393) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20395) nem_tom válasza Winner_hun (#20394) üzenetére


nem_tom
őstag

Mit követett el, hogy nem látjátok szívesen?

(#20396) Winner_hun válasza Psychonaut (#20392) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mit számít hogy kié a bejegyzés? Az ottani megnyilvánulásaiért kellene kirakni mert nem az első ilyen volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20397) neduddki válasza Winner_hun (#20396) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na most ma mongyatok a storit hagy rohogjek:- )))

udv

neduddki

p.s. ez a paci volt a szerencseten priovatozbatom???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20398) Winner_hun válasza neduddki (#20397) üzenetére


Winner_hun
félisten

ps: nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20399) Pisztillus válasza PH-User (#20391) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A BIOS felejtésre megoldás lehet az alaplapi gombelem cseréje. Ha azonban tovább vacakol a RAM-okkal (tényleg, azokat másik gépben ki tudod esetleg próbálni?), ill. elemcsere után is marad a hálókártyák elfelejtése, akkor garis csere.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#20400) tildy


tildy
nagyúr

hehe, elobb mondja a tvben az urge , hogy i am going to drain a lizard...
Na mondom nem ertem a veget, de megkerdeztem itt az angolul jobban tudokat, na mondjak a lizard az gyik.
O mondom, lol :D Nem is gondoltom, hogy ennyire hasonloan mondjak a sracok itt is, hogy...
Lol.
Bocsanat a csunya beszedert, de ezen akkora hatast dobtam tenyleg... Jahm, ujszulottnek minden vicc uj:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.