Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37101) 7 válasza bolondember (#37100) üzenetére


7
addikt

Aham. Hogyne. Majd meglátjuk. :D

(#37102) Winner_hun válasza poffsoft (#37097) üzenetére


Winner_hun
félisten

hapci

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37103) DarkByte válasza Janoska26 (#37098) üzenetére


DarkByte
addikt

Neked lehet hogy nem.. pont most vagy 666 napos, nem tudom figyelted-e ;]
Mod: ha már itt tartunk, az elkövetkező órában 666 best of-ot fogok hallgatni. :DDD

#37106: de jó neked, én még gürizhetek egy hétvégét javítóvizsgára.. igazából már neki is kellene kezdeni :B

[ Szerkesztve ]

(#37104) poffsoft válasza 7 (#37099) üzenetére


poffsoft
addikt

LINUX
Ez valami EGGGGÉSSSZEN más :)

Winner: Wholesgdre!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37105) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Mekkora zsírság, hogy otthagytam a sulit, így végre van időm inni is. (Völgységi merlot) ;]

Amúgy hétfő délután állásinterjúra megyek! (Preparatív szerves kémiai kutatólabor :C ) :DD

Drukkoljatok, b+! :DDD (asszem szükségem lesz rá...)

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37106) norbiphu


norbiphu
senior tag

végeztem a vizsgaidőszakkal :C

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#37107) venember83 válasza Bubu79 (#37072) üzenetére


venember83
nagyúr

:K

bolondember: No meló? Fene a jó dolgod... Belegondolva én sem :DDD Már ha a 20 órás busz-út az Alpokba nem számít munkának. :U

[ Szerkesztve ]

(#37108) Hakudoshi válasza norbiphu (#37106) üzenetére


Hakudoshi
tag

Én is, csak máshogy. ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37109) Bubu79 válasza venember83 (#37107) üzenetére


Bubu79
addikt

Yeah! Végre valamit eltaláltam :DDD

Örvendjetek velem, holnap pót szilveszteri buli lesz - céges. A lényeg ezúttal nem a pia és nem a kaja lesz, hanem remélhetőleg valami egészen más :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37110) ngabor2 válasza Hakudoshi (#37105) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerves prep... az jó dolog :C

(#37111) Janoska26 válasza DarkByte (#37103) üzenetére


Janoska26
addikt

télleg, ma akkor naggyon gonosznak kell lennem ;] :)) :))

(#37112) venember83 válasza Bubu79 (#37109) üzenetére


venember83
nagyúr

Pia, kaja, hmm, mi maradt ki... BMW-s buli lesz? :DDD

Nőre remélem nem vetemedsz! :(((

(#37113) Bubu79 válasza venember83 (#37112) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudtam, hogy ez lesz a tipp :U

Nem, a bömbi holnap otthon alszik, taxizom helyette, mert tervezem, hogy kortyolok némi gyógyszert, mely hasonlatos a gömbszörphöz, ámde nicsen meg a kellemetlen keserű utóíze - Tildy szerintem sejtheti miről beszélek ;)

Szolidarizáljak és menjek el szerzetesnek? Ha becsúszik valami ( nem túl valószínű ) körmöm szakadtáig tiltakozni fogok a becsajozás ellen ( El ne felejtsem preparálni a körömágyamat - előbb szabadulok ;] :DDD )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37114) Hakudoshi válasza ngabor2 (#37110) üzenetére


Hakudoshi
tag

Főleg, ha tényleg össze is jön, úgy, ahogy szeretném... :)

mod: Bubu79: "gömbszörp"=miiii??

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37115) Bubu79 válasza Hakudoshi (#37114) üzenetére


Bubu79
addikt

Látszik, hogy ritkán jársz erre - Whaskes honosította a kifejezést a piros keresztes, gömbölyű üveges orvosságra ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37116) fokukac


fokukac
nagyúr

az élet egy szaros szendvics - minden nap egy harapás.

a tököm kivan már a mai nappal pláne.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37117) Janoska26 válasza fokukac (#37116) üzenetére


Janoska26
addikt

ejnye bejnye kéremszépen több optimizmust kéremszépen ;) :)) lesz ez még így se :DD
egy sörös feladvány: "Jobb égni a pokolban, mint ázni a húgyban" :DD 10másodperc, gyorsan gyorsan :DD

[ Szerkesztve ]

(#37118) norbiphu válasza fokukac (#37116) üzenetére


norbiphu
senior tag

jó étvágyat ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#37119) Hakudoshi válasza Bubu79 (#37115) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ritkán?? Most először inkább! :DDD

Egyébként, ha már itt tartunk: Tényleg piros az a kereszt????????

Szvsz inkább aranyszínű, de javíts ki, ha tévedek... :DD

mod:

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37120) BlacKSouL válasza poffsoft (#37088) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"Mainapokon retardernek híjják a modern buccokba'..."

Nemnem, ez két külön dolog...a maiakon már nincs bubu, csak retarder. A cikk közepén a keretesben elmagyarázzák szépen. Vagy itt.

Jó volt mikor egyszer szlovákiai kiránduláson valami dimbesdombos helyen jöttünk lefelé, és a sofőr maga alá húzta a lábát, félkézzel tekergette a kormányt, és a kis pöcökkel a műszerfalon hol fékezett, hol engedte gyorsulni. Hosszú percekig csak kattogtatnia kellett a kis kart.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37121) Bubu79 válasza Hakudoshi (#37119) üzenetére


Bubu79
addikt

Mint az mondandómból már kiderült, nem szeretem keserű utóíze miatt, ezért aztán ritkán is találkozom vele. Így bocsánatos bűnnek gondolom, hogy nem tudom igazán milyen szinű is a kereszt az üvegen :P

Piros is van benne, az biztos ( Hagyjuk most inkább a különböző újkori kókányolmány jellegű változatok címkéit - az originalra gondolok ;) )

Mod.: látom már képet is mellékeltél róla - ez itt nem a reklám helye ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37122) Hakudoshi válasza Bubu79 (#37121) üzenetére


Hakudoshi
tag

Én sem szeretem - bár nálam az "utó"íz jelentkezik először... :O

Viszont, amióta én láttam, sohasem volt rajta vörös a kereszt. :F

Nah de mind1, ez igazából lényegtelen... :D

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37123) nike_ válasza Hakudoshi (#37122) üzenetére


nike_
addikt

Utójíze van néki?:D

(#37124) Hakudoshi válasza nike_ (#37123) üzenetére


Hakudoshi
tag

Egyszer volt. ;]

Azóta nem hiányzik. :U :D

mod: Már ha érted, hogy hogy mondom. :DDD

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#37125) nike_ válasza Hakudoshi (#37124) üzenetére


nike_
addikt

:D

(#37126) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Az amerikai gengeszter jó film.
De: megszüntették a diákjegyet! Nem tudom, hogy máshol is ez van-e, vagy csak a miskolci moziban, de ez szerintem parasztság. 1090 forintot fizettem a jegyért.

A jegykezelő annyit nem volt képes mondani, hogy jó szórakozást.
Mögöttem egy saccperkábé 150 kilós nő ült, mindenen röhögött és ficánkolt, a székem háttámlája folyamatosan mozgott...

Lehet, hogy nem felfelé, hanem lefelé kéne vinni a jegyárakat és akkor többen mennének moziba?

[ Szerkesztve ]

(#37127) nike_ válasza (Kolombusz) (#37126) üzenetére


nike_
addikt

Nem te voltál tegnap sárga mezben bicózni?:D Lehet hogy Kephamos látott téged. Az Avason amúgy.

(#37128) fokukac válasza (Kolombusz) (#37126) üzenetére


fokukac
nagyúr

volt diákjegy?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37129) (Kolombusz) válasza nike_ (#37127) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, az én bicóm még pihen. :)
Legjobb barátomnak van egy hasonló bringája mint az enyém, bár pár dologban eltér. Az alapgép ugyanaz a Mali Cobra, csak más alkatrészeket vettünk bele.

De ő nem szokott sárga mezben bicózni és tegnap sem volt bringázni.

Btw, miskolci bringások, egyszer elmehetnénk valahova tekerni egyet.
Kedvenc köröm a belváros-tapolcai barlangfürdő, ahol megállunk és letolünk egy korsó sört minden alkalommal, az egészséges életmód jegyében. :DDD

fokukac: volt bizony.

[ Szerkesztve ]

(#37130) BlacKSouL válasza fokukac (#37128) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gondolom megmaradt abból az időből, mikor még volt úttörőjegy ;] mikor még a tarjáni mozi sem Apolló mozi volt, hanem November 7 filmszínház... milyen más a csengése is mi? :D

Juteszembe, azt álmodtam, hogy egy bulin, vagy rendezvényen, vagy eőadáson, vagy valami hasonlón beszélgettem egy lánnyal, aki természetesen a barátjával volt ott, és egész hosszú kis este volt(vagy nem is este?) és a végén valami olyasmi volt a konklúziója a csajnak, miközben az ölemben ült szemből(?) hogy őszerinte a nők 90%-a nagyon jól járna velem. Majd miután mondtam neki hogy ezt idősebbektől hallottam, jó lenne fiatalabbaktól is, akkor mondta hogy szerinte nagyon jó parti lennék, és aki nem így gondolja az hülye..aztán én ezen elcsodálkoztam, majd megkérdeztem, hogy nem gáz a barátja előtt, hogy itt ül az ölemben, és épp simogatom a fenekét? mire mondta, hogy ő azt komolyan gondolta amit mondott, de mostmár lassan készülődik, mert mennek ők is haza..ekkor szétnéztem, és láttam hogy az emberek nagy része szedelőzködik, és valóban megy el, majd a csaj is a barátjával kézenfogva elköszönt tőlem, én meg ottmaradtam, és mire elkezdtem agyalni hogy most akkor mivan? addigra pont felébredtem... :F Ki érti ezt..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37131) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na megjöttem a fogrovostól.Szerencsére nem annyira rosz a helyzet mint gondoltam. :DDD

(#37132) poffsoft válasza Bubu79 (#37113) üzenetére


poffsoft
addikt

Az akkor a török tea porcelánban, vagy a Jägermaister lesz, stampóban?

nyertem? :)

ToBeY: Nem találkoztunk? Én is ott voltam, de nekem roszabb volt a helyzet, mint gondoltam (2x gyökércsúcs resectio), de már gyógyul.... :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37133) Bubu79 válasza poffsoft (#37132) üzenetére


Bubu79
addikt

Nyertél - de a tea nem játszik, mert sajna nem szeressem :B

Berúgni nem kívánok, a gyári kvótám négy - sörből. Ha többet iszom, jönnek az UFO-k, a világegyetem és az ő végtelensége ( kiselőadás szerény személyem által előadva, később világvége hangulattal, nagyjából apokalipszis most jelleggel ) - és bár állítólag mások jól szórakoznak ezen, én nem túlzottan rajongok a másnapi heveny kaccenjammerért :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37134) philoxenia válasza bolondember (#37100) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Február 1-29. SZABADSÁG ! :P ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37135) poffsoft válasza Bubu79 (#37133) üzenetére


poffsoft
addikt

Tuti recept: 5 cl Rum(tetszőlegesen helyettesíthető), mellé, külön (az asszonyoknak) egy nagy csésze earl gray, repce-mézzel, csepp lemon-nal.
Isteni finom!

A nyereményemet megfelezzük, ha legközelebb találkozunk a teaházban , yo? ;]

philoxenia: De xar neked!!! sajnállak.. :DDD De nem tetted hozzá, mint minden évben... :U
Csak március 1-én!!!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37136) Bubu79 válasza poffsoft (#37135) üzenetére


Bubu79
addikt

Rendben :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37137) philoxenia válasza BlacKSouL (#37130) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Éhes disznó makkal álmodik, teljesen világos... :K ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37138) fokukac válasza Bubu79 (#37133) üzenetére


fokukac
nagyúr

gyenge vagy... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37139) Janoska26 válasza philoxenia (#37134) üzenetére


Janoska26
addikt

lesz időd offolni legalább :DD

(#37140) Bubu79 válasza fokukac (#37138) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudom, vállalom :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37141) philoxenia válasza Janoska26 (#37139) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát gondolkodtam valahogy a fizikai tevékenységgel történő összekötésen, mert fogyni is kéne vayg tíz kilót. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37142) poffsoft válasza philoxenia (#37137) üzenetére


poffsoft
addikt

Éhes makkal? Jut eszembe, hol van a nagy makk-vadászunk vajon???
Bubu79: A katzen nem is olyan rossz szerntem (bár lehet a macskajajj-ra gondolsz???)
4 sör a limited? Akkor erősen edzened kellene, 3 X tájékán ez gyengus :) :)

[ Szerkesztve ]

(#37143) Bubu79 válasza philoxenia (#37141) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez egyszerű - szobabicaj, rajta egy generátor meg egy konzol a gépnek, aztán hajrá ;] :DDD

poffsoft: katzen ( így, többesszámban ) van itthon kettő is. Ami nem hiányzik, hogy a fejemben jajongjanak :K

Gyengus, vagy nem gyengus, ez van - nem tervezem a limit emelését - nem gazdasági szemopontok miatt, hanem mert nem vagyok oda az alkoholért ;) Időnként jólesik egy-egy sör, de ennyi :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37144) poffsoft válasza philoxenia (#37141) üzenetére


poffsoft
addikt

Szobabicikligenerátoros laptop??? :)

Bmeg,bubu, megelőztél, és szabtalanul jobbról :)
Bubu79: 2 cent HP, oszt jóvan. Ya, meg valami nagyon édes (pl szőlőcukor) pár pofával...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37145) philoxenia válasza poffsoft (#37142) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Keserű likőrtől kapva a neve lehetne mondjuk "katzenjager". :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37146) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem általában alig van macskajaj-om,
általában addig szar, amíg ki nem józanodom :)
tegnap ez délután kettőre sikerült kb. :DDD

------------

más. a tököm tele van a női kollegákkal, órák óta csak itt csacsognak, és nem mennek haza.... engem meg nem hagynak csinálni a dolgomat. soseleszekkész bazzeg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37147) Janoska26 válasza philoxenia (#37145) üzenetére


Janoska26
addikt

keserű kell igyatok Várda Keserűt, az nagyon fincsi tud ám lenni :K :DD

(#37148) philoxenia válasza Janoska26 (#37147) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sok benne a cukor nekem....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37149) nike_ válasza philoxenia (#37134) üzenetére


nike_
addikt

Uhh, jó neked! Nekem a suliban csakis 1.-én lesz "szabi".:D

(#37150) venember83


venember83
nagyúr

Lassan indukás, viszlát OT kedves népe, majd jövök febnruár elején szépen lebarnult pofával, persze csak a síszemüveg körül :DDD

Minden jót!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.