Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) EQMontoya válasza ngabor2 (#1000) üzenetére


EQMontoya
veterán

próbálkozom, de a felhúzás sikertelen, megjelenik rajta a hibaüzenet: not accaptable time to wake up!

Same rules apply!

(#1002) tbs


tbs
addikt

Egy nagyon kedves kép azindexről -> [link] :)

(#1003) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Imádok várni, mondtam már? Lételemem. Ha nem várhatok valamire vagy valakire, akkor egyszerűen rosszul érzem magam.
És nincs itthon bors. Van 6 csomag egész, meg 3 csomag darabos, de őrölt, az hetek óta nincs. még jó hogy minden hétvégén járunk nagy bevásárlóközpontba, ott jól be lehetne vásárolni, de nem. Most kell lemennem a félig sült szalonna, és a felvert sütésre váró tojás között.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1004) Nimrod


Nimrod
addikt

Jó reggelt! :DD :W

(#1005) tbs válasza Nimrod (#1004) üzenetére


tbs
addikt

Csak nem elaludtál..?

Borskérdés: próbáltad már darabossal..? Sokszor jobb mint őrölten. ;) Én speciál mindig 2 kanál között zúzom szét az egészeket, ha nem egész borsra van szükségem. Feketét és zöldet vegyesen.

(#1006) Nimrod válasza tbs (#1005) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem aludtam el, csak nem szeretem a hétfőt. :W

És még írni sem tudok.

[Szerkesztve]

(#1007) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#1003) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2 percbe telt lemenni a boltba, 10 másodperc kivenni a két csomag borsot, 8 percbe, míg az előttem álló 1, azaz 1 db ember rosszul bemondott kibaszott bagóját kisztornózták a pénztárgépből, 15 másodperc míg a két borsomat kifizettem, 2 perc míg hazaértem vele. Találós kérdés: Mi tartott a leghosszabb ideig? És miért mindig az a sor áll le, amelyikbe beállok??
És most már baromira elegem van abból, hogy köszönök embereknek, és mintha észre se vennék, és most bunkó módon 3 emberre is rákiáltottam, hogy ''MONDOM JÓNAAAPOOOT!!'' Erre érdekes módon meglepődnek, és visszaköszönnek. Én még azért hozzátettem jó hangosan magamnak, hogy ''Naugye, hogy nemigaz az átmeneti süketséggel járó vírusfertőzés pletykája?''

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1008) PazsitZ válasza Nimrod (#1004) üzenetére


PazsitZ
addikt

Bazze én meg 5kor keltem, még a nap se kelt fel. :W
Cseppet se vagyok fáradt...

- http://pazsitz.hu -

(#1009) tbs válasza BlacKSouL (#1007) üzenetére


tbs
addikt

Nézd, ha vki 3negyed11-kor beállítana a boltomba, levágnám hogy vaze, ez senem iskola, senem munkafüggő... Kapjabe, juszt se köszönök... Asztán még paraszt is. Ki se szolgálom... Direkt laaaassssaaan sztornózok. ;]

(#1010) Nimrod válasza PazsitZ (#1008) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg négykor keltem, csak visszafeküdtem, de óránként szúnyogzümmögésre riadtam. :(((

(#1011) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, ''kirohanásom'' a káromkodós topikba való volna inkább, de ez volt kéznél. :D

Sz.tem tök gáz, mikor egy videóklippben bármit elhomályosítanak. Most épp' egy magyar gyöngyszemet találtam és sz.tem nagyon csúnyán mutat az elhomályosított újságnév... Inkább hajtanák úgy az újságot, h. ne látszódjon v. használnának fiktív újságnevet -lévén, számítógépes grafikával készült az egész... :U

Samsung Galaxy A54

(#1012) Kasza08


Kasza08
őstag

Nem is volt olyan rossz ez az első nap. Viszont hatalmas szívatásoknak nézünk elébe.
Német táblás felelés szülők és OF. jelenlétében :(
Meg valami 2 iskolalátogatást engednek meg, amikor én 5-t néztem ki lehetségesnek.:W

(#1013) BlacKSouL válasza tbs (#1009) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A pénztáros rendes volt, köszönt is, meg a sztornót is gyorsan nyomta, csak először lehúzott egy kék Bondot a csávónak, aztán mikor az kiáltott, hogy ''Azt mondtam hogy 5 kék Multit!'', akkor ütött be a ménkű, mert a pénztáros kiszólt, hogy ''LAaacikaaa, szólj hogy kulcs kell!!'' Aztán két üres semmittevő perc után:''Laacikaaa, szóltál már hogy kulcs kell!!?'' Aztán 1 perc múlva: ''Laaacikaa.. Eh, bemegyek'' Erre bement a raktárba, és:'' Ba+, itt senki nem dolgozik csak én?'' Mire újabb 2 perc múlva előjött egy álmos csaj, hogy itt a kulcs, aztán villámgyorsan bedugták, gomb megnyom, kulcs kivesz, és már húzta is le az 5 kék Multit. Szóval ez amolyan nem rajtam múlik-balfaszság volt.
A nem köszönő emberek meg a házunkban lakó két különböző ember, az egyik lefelé, a másik felfelé jövet, meg az utcán egy ismerős.
A pénztáros meg leszarja hogy ki mikor mit csinál, mert én is csak néha csodálkozom, hogy hétköznap 9 és 12 között mi büdös francot csinál az a kurva sok személyautó az utcán azzal a piszok sok emberrel? Nyugdíjasok? Autóval dolgozók? Ez a munkája sokezer embernek, hogy benzint füstölnek el?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1014) Nimrod válasza Viktor0610 (#1011) üzenetére


Nimrod
addikt

Hátteret szokás homályosítani, csak ügyesen kell használni. :)

(#1015) tbs válasza BlacKSouL (#1013) üzenetére


tbs
addikt

:DDD A fiktív boltomban így jártál volna... ;]

Ja, az autós felvetésed simán ül. Szoktam volt rajta agyalni én is percekig. Különösen, ha autóban-dugóban ülök, hogy mi a túrót keres itt majd minden autóban 1-1 jólöltözött, nyilvánvalóan nem áruszállító ember de. 11-kor..? (Oszt eszembe jut, hogy én is pont így nézek ki, mert szeretem eldugni az árut a kocsiban, ne lássa már mindenki... :DDD )

(#1016) BlacKSouL válasza tbs (#1015) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tehát agyarországon ma többszázezer áruszállító van, akik egész délelőtt csak az utakat járják? személyautóval? Nem dobozossal, nem kombival, sima mezei személyautóval. Életem munkája ez, hogy ''nyilván azért vannak ennyien mert marha jól fizető szakma'' autóval furikázzak, jöjjek menjek, annyi árut szállítsak amennyi egy csomagtartóban lötyögősen elfér, jól megfizessenek, és ne kelljen valahol bent ülnöm és gondolkodnom. De furamód mikor ilyen munkát keresek, akkor egy sincs.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1017) tbs válasza BlacKSouL (#1016) üzenetére


tbs
addikt

Hát ja. Mondjuk 6-8 nagyobb notebook még elfér a Jazz csomijában lötyögve, azon simán lehet hozni 2-300eFt profitot, amit aztán el is lehet autózni akár... ;) Szeretnék már egy olyan alkalmazottat foglalkoztatni, aki a fenti fuvart havonta 2szer ''kénytelen'' megejteni. BS, szerezz ügyfélkört, megfizetlek! Cégautó, mobiltelefon, stb..! :DDD

(#1018) BlacKSouL válasza tbs (#1017) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Lehet róla szó, bár ebben a régióban nincs az a nagy notebook-felvásárlási potenciál. Na és mi lenne a fő feladatkör? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1019) tbs válasza BlacKSouL (#1018) üzenetére


tbs
addikt

Jólöltözötten üldögélni/autózi egy fekete, sötétített üvegű Audi kombiban. Havonta utalnék fizetést, mondjuk 200eFt-ot (teljes bejelentés, de az autó költségeit neked kell állnod). Ennyi.

Ja, közben legalább 800eFt nettó nyereséget kell termelned, akárhogy. Így te nagyon, én kevésbé, de jól fogunk járni.

Részletekért keress privátban. ;)

(#1020) Csyppa válasza Kasza08 (#1012) üzenetére


Csyppa
senior tag

''Meg valami 2 iskolalátogatást engednek meg, amikor én 5-t néztem ki lehetségesnek.''

A maraxdék 3-at simán leigazolja az orvos vagy a szülő :D (én az orvost választanám, mert a szülők ált csak korlátozott mennyiségben tudnak igazolni :))

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#1021) csapos2 válasza BlacKSouL (#997) üzenetére


csapos2
addikt

Nyúlra nem vadászunk!

Imádok várni

Asszongya imád várni....hihihi....akkor csak várjál, de ne a csajokra. Írjál neki egy elbocsájtót, és nézz egy másik után. ;]

A pénztáros dologra meg azt mondom, hogy mióta az asszonykám dolgozott, ahol dolgozott, már azon is csodálkozom, hogy a pénztáros néni egyáltalán komunikálni képes, vagy mosolyogni, nagynéha.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1022) BlacKSouL válasza tbs (#1019) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Holnap este hazaérek, és kereslek. Az ajánlat jónak tűnik.

Na, most meg megyek sztorifelelevenítős, képegymástólcserélős partira Pestországba.

Nyuszi: csak házinyúlra nem ;] Szabadon kóborló vadnyulakra igenis lőni kell. Mondjuk nem sörétessel lehetőleg, hanem mézesmadzaggal, de időben, mielőtt más vadászok nekiesnek.(Ha ugyan még nem késő)
A várásról szóló igen rövid megjegyzésemben pedig nem láttad meg az iróniát, a groteszket? :U

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1023) föccer


föccer
nagyúr

Itt többen megfordulnak :U

[link]

:R

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1024) tbs válasza föccer (#1023) üzenetére


tbs
addikt

Ennyiért inkább próbálj belerakni egy mádosik disp. vezérlőt, amin van kompozitkimenet. Bár ez így már szívás a köbön... :(

(#1025) csapos2 válasza BlacKSouL (#1022) üzenetére


csapos2
addikt

De, láttam, csak ha beléd csípek kevésbé fáj az, ami éppen fáj. Szépeket most nem mondanék. ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1026) EQMontoya válasza Kasza08 (#1012) üzenetére


EQMontoya
veterán

elég gáz, ha az alapján döntöd el, hogy melyik iskolába kell menend, hogy 1x 1 órát meglesel ott.

Same rules apply!

(#1027) csapos2 válasza föccer (#1023) üzenetére


csapos2
addikt

Ez az a tyúkbél, aminek az egyik vége RCA lengőalj a másik vége S-VHS dugó?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1028) tbs válasza csapos2 (#1027) üzenetére


tbs
addikt

Nem. A feladat D-SUB15 ajzat -> RCA ajzat.

[Szerkesztve]

(#1029) BlacKSouL válasza csapos2 (#1025) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Iiigeeen, üss mééég!! [kép] :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1030) csapos2 válasza tbs (#1028) üzenetére


csapos2
addikt

Aha, te nagymenő vállalkozó vagy, azért tudsz ilyeneket. Én meg fáradt vagyok, és megyek is lefekszem egy kis sziesztára.

[kép]

ZUFO: Egy merő jószándék vagyok. ;)

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#1031) Bash válasza tbs (#1028) üzenetére


Bash
őstag

Vagy D-Sub -> S-Video + RCA Audio, vagy D-Sub -> Composite Video + RCA Audio vagy D-Sub -> HDMI attól függően, hogy milyen bemenetekkel rendelkezik a TV.

http://bashtravel.com/

(#1032) tbs válasza Bash (#1031) üzenetére


tbs
addikt

Áááá, nem érdekes... :(

[Szerkesztve]

(#1033) Janoska26 válasza csapos2 (#1030) üzenetére


Janoska26
addikt

csak vigyázz, nehogy a bográcsba ébredj ;] :DD

(#1034) Pacák válasza BlacKSouL (#1029) üzenetére


Pacák
senior tag

Erről a szmájliról jut eszembe:
[link]

Ha megnézed, akkor tudni fogod, hogy miért... :DDD

Nuclear launch detected

(#1035) föccer válasza Bash (#1031) üzenetére


föccer
nagyúr

RCA, SCART, és antenna...

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1036) EQMontoya válasza Pacák (#1034) üzenetére


EQMontoya
veterán

láttam, jó film

Same rules apply!

(#1037) Pacák válasza föccer (#1035) üzenetére


Pacák
senior tag

Lányos zavaromban a privátra böktem először..

Esetleg nincs a géphez kapott, de be nem épített maradék alkatrészek között olyan hátlap, amin van TV-out kivezetés az integrált laphoz?

Nuclear launch detected

(#1038) erdey_a


erdey_a
őstag

Ha már ennyi kábelezésben jártas szaki összejött itt, akkor ezt is sasoljátok meg [link]

Vérboci

(#1039) föccer válasza Pacák (#1037) üzenetére


föccer
nagyúr

:(

Talán egy sata táp átalakító maradet ki, meg a 2db 5+1/4'' előleap.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1040) Janoska26 válasza erdey_a (#1038) üzenetére


Janoska26
addikt

aggyál neki kettőhuszat, megrázó élményben lesz részed :DD :DDD

(#1041) erdey_a válasza Janoska26 (#1040) üzenetére


erdey_a
őstag

na hallod... az induktor 110 voltot csinál, igaz erőssége kevés. De ha a két drótot összefogod, megb@sz rendesen. Vasárnap leteszteltem. Le is bukfenceztem a kissámliról :) Olyan mint a villanypásztor.

Na nyald meg szépen azt a két drótot, én meg majd kurblizok :DDD

Amúgy ilyen telóról van szó: [link]

(rá van írva egy szép kis táblán, hogy a magyar posta tulajdona... nos, én ezt másképp tudom :DDD)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#1042) rauschie válasza EQMontoya (#955) üzenetére


rauschie
senior tag

az fasza, mer' nekemis :((( ..../10.oszt/

(#1043) Bash válasza föccer (#1039) üzenetére


Bash
őstag

Mifelénk lehet kapni ilyen átalakítót, de gondolom ezzel nem vagy kisegítve. Esetleg körbenézhetsz Keravill-ban vagy Media Markt-ban...

http://bashtravel.com/

(#1044) rauschie válasza Bash (#1043) üzenetére


rauschie
senior tag

keravill sacc három éve megszűnt :P

(#1045) Bash válasza rauschie (#1044) üzenetére


Bash
őstag

Mikor utoljára jártam Magyarországon, sacc 4,5 éve, akkor még létezett. :)

http://bashtravel.com/

(#1046) rauschie válasza Bash (#1045) üzenetére


rauschie
senior tag

Apropó, nem tudom, ez mennyire személyes, vagy nem, de nincs időnként honvágyad? :B
Nem tudom mennyi idős vagy és/vagy milyen megfontolásból hagytad itt szűkös hazánkat de ismerőseim közül akik kinnvoltak egyegy évet elég durva honvágyrohamokat kaptak árom hónap után...

(#1047) föccer válasza Bash (#1043) üzenetére


föccer
nagyúr

MM-re gondoltam Én is, de sajna nem találtam (még nagyon nnem is kerestem) pontos márka/tipus/megnevezést...

Azt sem tudom még, hogy mit kell keresnem...

Egyébként mennyi az USA-Magyaroszág posta? :F

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1048) Bash válasza föccer (#1047) üzenetére


Bash
őstag

Valami ilyesmi olcsóság is megfelelne neked: [link], ehhez már csak egy sima RCA-kábel kell, a hang meg vagy marad a gépről vagy egy egyszerű audio jack-RCA kábellel azt is a TV-re lehet kötni. Ennek a szállítása nem kerülne sokba, gondolom nem ólomból készült.

rauschie!
Egyáltalán nincs, itthon vagyok.

http://bashtravel.com/

(#1049) ngabor2 válasza Bash (#1048) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak akkor, ha a kártya fel van rá lészítve. nekem is van ilyen a matrox kártyámhoz, de ott is csak az egyik kimenetre lehet rákötni. valszeg nem véletlenül...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.