Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) philoxenia válasza Kidus (#37200) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fölfelé meg is hajlítja. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37202) rarri válasza Kidus (#37200) üzenetére


rarri
senior tag

:D Amúgy szerintem aranyosan néz ki, és az a plussz 5 kg se lehet olyan vészes...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37203) Mawyx válasza Kidus (#37200) üzenetére


Mawyx
senior tag

Szuper az a kép :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#37204) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Jaj, eltévedtem, ez itt most az osztályozzuk a pasikat topik? Belépés csak fényképpel?:B

BlacKSouL: Öregebb korban, azért eltűnik ám a csajok Brad/Rambo kinézet/testfelépítés igénye. Rájönnek, hogy az életben egy kicsit máshogy mennek a dolgok. Fehér ló helyett megteszi a szürke is. Javítsatok ki, ha tévednék. (Szerintem fordítva is igaz, bár van akinél ez már viszonylag korán tudatosul (személy szerint én mindig többre értékeltem ha egy nővel tudtam beszélgetni, nevetni, minthogy C+os melltartót viseljen, ne tudjam megcsípni a bőrt a hasán...))

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37205) BlacKSouL válasza rarri (#37194) üzenetére


BlacKSouL
addikt

;] Voltam már 98 is. Onnan fogytam 79-re... szóval ha kell odateszem magam. Én is jobban érzem magam 80 kiló alatt, és úgy tűnt, hogy úgy nagyobbak voltak az esélyeim is. A magasságomhoz jobban illik, arányosabbnak tűnik ha 80 alá megyek. Azt mondták mások is, hogy a felépítésem jó, csak le kéne hántani a fölösleget. Motiválásnak mi kéne jobb, minthogy kidolgozottabb külsővel nem lenne gond válogatni a csajok között? :)

De köszi a dícséretet mod: (mindenkinek), ez is hiányzik ám néha, a pozitív megerősítés :)

CactuS: nem, most csak és kizárólag engem...kisajátítom az OT-t :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37206) Zewa


Zewa
senior tag

Szép estét Offolok! :)
Én vigyorgok mint egy vadalma mert jó napom volt. Eltöröltek néhány igazolatlanom, egész jó félévi, alakul egy kapcsolat+Mazda 6MPS-ezhettem kicsit. :)) :DD

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#37207) rarri válasza CactuS (#37204) üzenetére


rarri
senior tag

Ha gondolod tegyél be fényképet, és leosztályozunk Kidussal . :)
Igazad van, bár szerintem a csalódások számának növekedésével egyenes arányban csökkennek az igények. Bár ez rám nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37208) fokukac válasza rarri (#37207) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyálcsorgatva várjátok, mi?

o tempora, o mores!

Ui. továbbra is várom az egészalakos fürdőruhás képet :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37209) CactuS válasza rarri (#37207) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Féleg, hogy a jelenlegi kinézetemhez nem vagytok elég öregek :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37210) Ramius válasza CactuS (#37209) üzenetére


Ramius
őstag

tedd a kép mellé a 18-as karikát :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#37211) csapos2 válasza fokukac (#37208) üzenetére


csapos2
addikt

De ugye nem rólam?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#37212) philoxenia válasza CactuS (#37204) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hölgyek véleménye a lelkiállapotukkal együtt változik a férfiak testalkatáról, Babos Gyula a gitáros mondta egyszer a tévében, hogy ugyanannyi kilósan a kapcsolat kezdetén "édes kis mackóm" volt, a végén pedig " te kövér állat".... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37213) philoxenia válasza fokukac (#37208) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tessék !

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37214) CactuS válasza philoxenia (#37212) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hehe, igaz :D Képből válogatni kéne (No nem mintha ilyen sok készülne, csk valami olyan kéne, ahol látszik a pofim a szőrtől :D)

Egyébként az kimaradt, hogy a mai napom után ez hatványozottan érvényes...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37215) rarri válasza fokukac (#37208) üzenetére


rarri
senior tag

Nyálcsorgatva a te képedet várjuk! :D Nincs egész alakos képem, és ami van, azt se tudnám berakni, mert nem értek a számítógéphez. Legyen elég annyi, hogy D-és a melltartóm... :P
Cactus:de hidd el az vagyok
sárkányka: ez igaz, de a kilókkal a párunk hozzánk való viszonya is változik, és ez a fő ok..

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37216) fokukac válasza philoxenia (#37212) üzenetére


fokukac
nagyúr

a nőkben azt bírom a leginkább, hogy a pillanatnyi hormonális és érzelmi állapotuk visszamenőleges hatállyal változtatja a bizonyos dolgokról, emlékekről, időszakokról, emberekről alkotott véleményüket...

sokszor tapasztaltam már, hogy tudom, hogy akkor boldog volt / szerette eztmegazt, de a mostani érzései alapján úgy emlékszik, hogy nem, akkor szar volt, sosevoltjó, mindigisútáltaeztmegazt....

Ui. megjegyzem, férfiben is ismerek ilyet, de ez az emocionális emlékezés elsősorban a nőkre jellemző

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37217) Thrawn válasza rarri (#37215) üzenetére


Thrawn
félisten

...azt se tudnám berakni, mert nem értek a számítógéphez...
Hiszi a piszi :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37218) BlacKSouL válasza rarri (#37215) üzenetére


BlacKSouL
addikt

D-s? akkor nem is kell egészalakos...elég ha úgy hastájékig látszol. ;]
És egy nő nem öreg lesz, hanem érett.. ;)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37219) fokukac válasza rarri (#37215) üzenetére


fokukac
nagyúr

ócska kifogás,
persze, tudjuk, hogy a d-kosár nagyobb, mint a monitorom.

Ui. a 96 évesek milyen melltartót hordanak? remélem, trendi :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37220) philoxenia válasza BlacKSouL (#37218) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37221) CactuS válasza rarri (#37215) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egye fene, ma már úgysem kerülhetek mélyebbre :D Ha nem gond azért felkészítés gyanánt magyarázom a bizonyítványom egy kicsit :D

Ezt azért, mert elsőre nem árt legalább ruhában látni ( meg jól mutat a kutya :D Hátrány, hogy egy szombat hajnalban készült)

Ezt meg már publikáltam a film barkochba topikban, miután valamelyik kolléga eltolt egy 40 éves B osztályú horror filmet. (amúgy szintén buli után készült a balatonon :B)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37222) rarri válasza Thrawn (#37217) üzenetére


rarri
senior tag

Pedig elhiheted, sok mindenhez értek, de a technika valahogy érthetetlen számomra. Komolyan...De azt a hsz-eidből és az írásaidból tudom, hogy te viszont rendkívüli módon értesz hozzá. :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37223) BlacKSouL válasza CactuS (#37221) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hol a gond a szőrrel? De ki az a csávó ott melletted az adidasos pólóban? :DDD

csacsi: látom hasonlóképp jár az agyunk, csak lassabb vagy mert öregszel :D Nosza gyorsan egy egészalakos fotót magadról..lehet bikinis is ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37224) csapos2 válasza CactuS (#37221) üzenetére


csapos2
addikt

Ezen fekete vagy, meg a füled sem olyan, mint az avatarodnak. Hogy van ez?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#37225) Thrawn válasza rarri (#37222) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem kell a kamu duma, és azt sem szeretem ha puncsolnak ;] :DDD

Amúgy köszi, de csak hobbi :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37226) poffsoft


poffsoft
addikt

Előzmény
Thumbnail

tom, maradi vagyok, de miért nem élvezem a vistát.....

csapos2 (#37196): hol ? mikor? link nincs???
CactuS,rarri,Mawyx: nem én voltam, esküszöm! De mások is élnek velem .....
Mondjuk csak hírek volt, mostmár helyzsinelnek májámiban, egy fokkal jobb (picit kevesebb a vér). Meg legalább szét röhögöm magam, mikor 3 perces spot-ban a farmerből desztvízzel, centrifugával, mikróval kinyerik a tutit, a kroma meg 30 mp pittyegés-zúgás után kidobja, milyen anyag volt az :) :) :)

btw:Remélem értékelhető, ilyen vagyok nyáron.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#37227) CactuS válasza csapos2 (#37224) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még dolgozom, hoy fekete avatarom lehessen, vagy egy emós kaktusz :D

Black: No igen, amúgy egyszer voltam romániában, ott rendesen zaklattak, hogy mindenhol "szőke" e a szőröm, mert olyat még nem láttak :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37228) philoxenia válasza Thrawn (#37225) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Már gyerekként is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37229) rarri válasza fokukac (#37219) üzenetére


rarri
senior tag

Szépeket. Bár nagyon nehéz vásárolni, mert a D kosárhoz 85-ös kerület van, és ez elég ritka. Abban bízom hogy a sok szilikonos nő miatt megkezdik az ilyen melltartók nagybani gyártását.
cactus.: Milyen szexibébi vagy a második képen! Nem semmi. Ezt én is megmutatnám... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37230) csapos2 válasza poffsoft (#37226) üzenetére


csapos2
addikt

[link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#37231) Thrawn válasza poffsoft (#37226) üzenetére


Thrawn
félisten

Egész pontosan mit nem élvezel benne? :D

philoxenia: Na igen, le sem tagadhatnám :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37232) CactuS válasza rarri (#37229) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37233) poffsoft válasza Thrawn (#37225) üzenetére


poffsoft
addikt

R2 mit hallott utoljára életében?
.
.
-Dikkmán! Színyesfém!!!

:F :K

[ Szerkesztve ]

(#37234) fokukac válasza rarri (#37229) üzenetére


fokukac
nagyúr

óh, te szegény. hiába, nehéz a bányászok élete... :DDD
de én szívesen tartom, ha nincs más megoldás... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37235) poffsoft válasza csapos2 (#37230) üzenetére


poffsoft
addikt

Én? Ázni?
Hisz nem is esik :U :U :U

:) :C :R

[ Szerkesztve ]

(#37236) bolondember válasza rarri (#37215) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

D-s a melltartód.

És a kebled? :P ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37237) fokukac válasza bolondember (#37236) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem a méret a lényeg. ;)

amúgy én a kicsiformás hívője vagyok, ez van ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37238) poffsoft válasza Kidus (#37200) üzenetére


poffsoft
addikt

És az orinoco az smafu? az több száz hidat tart meg... :DDD
Néha fel is nyomja...

[ Szerkesztve ]

(#37239) Thrawn válasza poffsoft (#37233) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó vicc, de mintha az eredeti terminátorral lenne :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37240) BlacKSouL válasza fokukac (#37237) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én meg a női mell hívője ;]
egy jó női mell tenyérbemászó :D
de az se baj ha a füleimet tudom melegíteni vele :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37241) poffsoft válasza bolondember (#37236) üzenetére


poffsoft
addikt

élőben 3D-s.
Fényképen csak 2D....

[ Szerkesztve ]

(#37242) rarri válasza fokukac (#37234) üzenetére


rarri
senior tag

:P :P
kutyuska: A keblem néha kicsit nagyobb, mikor hízok 3 kilót, de rugalmasan alkalmazkodik a melltartóm hozzá. Most beszéljünk a te méreteidről... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#37243) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah, megállt a topik. Mifene. Sokkot kaptatok? Itt van még egy kis extra :D (Eredetileg Vodának igértem, de ha már úgyis mindenki leblokkolt. Annyit, tennék hozzá, hogy van benne egy apró véres jelenet :B)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#37244) fokukac válasza rarri (#37242) üzenetére


fokukac
nagyúr

"ha kicsi, ha nagy, resetel az agy" :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37245) ladybug válasza rarri (#37242) üzenetére


ladybug
őstag

Na, ezt hogy csinálod? :U Nekem sosem oda megy rá, hanem a fenekemre. Pedig de szeretném, ha fentebbre jönne az a plusz. Hű, de milyen jó is volt a szoptatós korszak....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37246) fokukac válasza ladybug (#37245) üzenetére


fokukac
nagyúr

az élet kegyetlen... :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37247) BlacKSouL válasza ladybug (#37245) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"Hű, de milyen jó is volt a szoptatós korszak...."

Hajjaj, nekem mondod? :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37248) ladybug válasza BlacKSouL (#37247) üzenetére


ladybug
őstag

Neked anyakomplexusod van, Kicsim? :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#37249) fokukac válasza BlacKSouL (#37247) üzenetére


fokukac
nagyúr

na mesélj, te kit szoptattál? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37250) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nono, mindjárt jön Racecam, és elpirul :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.