Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) FehérHolló válasza tiv83us (#24998) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi a felvilágosítást! :)

Szerettek kirándulni/túrázni?

Skynet is real. It's called Google.

(#25002) Racecam válasza FehérHolló (#25001) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Aha.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25003) FehérHolló válasza Racecam (#25002) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te most nem vagy kinn, neked nem tudok tippet adni. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#25004) tiv83us válasza FehérHolló (#25001) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar hogy a viharba ne :)
Mindketten imadjuk a termeszetet/allatokat, amikor csak tehetjuk, akkor megyunk hegyekbe/volgyekbe/tavakhoz...stb :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25005) Racecam válasza FehérHolló (#25003) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, akkor már ne is kiránduljak? :U

u.i.: Na, le is fekszem erre és arról fogok álmodni, hogy túrázom. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25006) tiv83us válasza Racecam (#25005) üzenetére


tiv83us
veterán

Asszem en is osszecsukom a laptopom es kapcsolgatom meg kicsit a tv-t, majd bealuszok.
De nem garantalom :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25007) FehérHolló válasza tiv83us (#25004) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tudom, hogy tőletek körülbelül 16 óra kocsival, de a Zion nemzeti parkot szerintem mindenképp érdemes megnézni, megmászni a hegyeket. Egyszerűen lélegzetelállító. Jártam Yellowstone-ban, Grand Canyonban és sok más helyen, de a Ziont egyik sem közelítette meg élményben és látványban. ([link])

(Csörgőkígyó magasabb részeken már nem nagyon van, nem kell félni tőlük.)

Télapó: Te is túrázhatsz, csak ami eszembe jutott, azzal nem sokra mész. :)
Tényleg, PH! kirándulás nincs, csak ilyen találkozunk-iszunk stílusú? Ideje lenne csinálni egyet.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25008) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

milyen rendes vagyok, borozgatok megy a muzsika és még a mod.kerbe is írok ..

Genius topicba kértek tőlem hangfalszettről képet, szerintetek szalonképes egy üveg bor mellett hangfal ? pont az asztalon volt ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25009) tiv83us válasza FehérHolló (#25007) üzenetére


tiv83us
veterán

Nalam a cut-off distance limit az a 300 merfoldes tav. Afelett repulok. :)
Szal ha megyunk, akkor csakis repzaj.
Meg is nezem ezt a helyet /a Yellowstone-ban es a Grand Canyonban mar jartam/, de Kidus meg nem latta ezeket. Jovoheten North Carolina-i kirandulas, talan majd utana.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25010) RoyalFlush válasza tiv83us (#25009) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Erős Pistát :Y :R Múltkor rendeltem pizzát Erős Pistás alappal, tüzet okádtam lángolt az arcom mire begyűrtem ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25011) FehérHolló válasza tiv83us (#25009) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ziont úgyis nyáron érdemes. :)
Teljesen megértelek azzal a 300 mérfölddel, de nekünk nem volt más választásunk.

RoyalFlush: A kérdés az, hogy a bor mellet ciki-e a hangfal, nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25012) RoyalFlush válasza FehérHolló (#25011) üzenetére


RoyalFlush
őstag

pont az asztalon volt ..

a hangfal :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25013) EQMontoya válasza tiv83us (#25009) üzenetére


EQMontoya
veterán

1000 mérföld fölött meggondolandó a repülés... ;]

mod: kb 500 mérföldön belül még lassabb is.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#25014) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25015) FehérHolló válasza EQMontoya (#25013) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tiv esetében a repülőút időbeli hossza nem attól függ, hogy milyen messze repül az ember. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25016) EQMontoya válasza FehérHolló (#25015) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezt nem egészen értem. azt mindenestre tudom, hogy 7-800km-en belül nem érdemes repülni, mert szállal nem gyorsabb az autónál.

Same rules apply!

(#25017) RoyalFlush válasza tiv83us (#25009) üzenetére


RoyalFlush
őstag

az erős pistát a srácnak emiatt és emiatt már kevésnek tartom :U ban -t szeretne

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25018) FehérHolló válasza EQMontoya (#25016) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kinn egy hülye csillagpontos rendszer van (mint például a magyar vasútközlekedés), előfordulhat, hogy el kell repülnöd a világ végére, pedig csak a szomszéd városba akarnál eljutni. (Ez egy elfajzott példa, nincs olyan elvetemült ember, aki a szomszédba inkább repül, mint autozik.)

RoyalFlush: Bocs, muszáj volt hozzászólnom. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25019) 7


7
addikt

Hú... megnéztem a 28 nappal későbbet, egész érdekes volt. Végre nem olyan bhuáááá-hörgh-zombifilm, ahol halomra mészárolják a zombik és az emberek egymást, hanem olyan, ahol ténylegesen van egy nyomasztó atmoszféra.

(#25020) 7 válasza Kalandor (#24985) üzenetére


7
addikt

Te is... vissza ;]

(#25021) bandus


bandus
veterán

milyen sokan vannak ébren :D
hogy kelek én így holnap fél7-kor..:U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25022) Zewa válasza bandus (#25021) üzenetére


Zewa
senior tag

Bezony ám! :)) Holnap én is korán kelek csak beköszöntem. :)

RoyalFlush: Az erős pityu nem is olyan erős. Éna Chilly-re esküszöm! :))
Bár pl a költött káposztát csak is erőspaprika örleménnyel fogyasztom.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#25023) EQMontoya válasza bandus (#25021) üzenetére


EQMontoya
veterán

sehogy :D

Same rules apply!

(#25024) bandus válasza EQMontoya (#25023) üzenetére


bandus
veterán

muszáj :D 11-re a nyugatiban kell lennem innen oroszlányról :U vissza kellett volna mennem ma pestre..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25025) 7 válasza bandus (#25021) üzenetére


7
addikt

Pont úgy, ahogy én. Nekem is akkor van ébresztő :D

(#25026) FehérHolló válasza Zewa (#25022) üzenetére


FehérHolló
veterán

Itt az ideje az alvásnak. 1 percig gondolkodtam rajta, hogy egy káposztát hogy lehet költeni...

Szóval: Jó éjt!

(Szerintem van, amihez a pista a jó, máshoz meg a chili.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#25027) 7 válasza FehérHolló (#25026) üzenetére


7
addikt

Akkor nekem is itt az ideje, ugyanis elsiklottam eme elgépelés felett :D

(#25028) RoyalFlush válasza Zewa (#25022) üzenetére


RoyalFlush
őstag

csípős pirosarannyal, borssal spékelem ált. Kis mennyiségben lehet :K

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25029) Zewa válasza FehérHolló (#25026) üzenetére


Zewa
senior tag

Nem tudod mien az a költött káposzta?! =/= töltött káposztával :)
Én nems zeretem a piros aranyat sztem szörnyű max főzéshez de pl ételre utolagosan vagy kenyéren.. :(

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#25030) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

na jóreggelt a díszes társaságnak. Kivételesen úgy töltöttem a városban az éjszakát, hogy egy fillér nem volt nálam. Még így sem kerülhettem el egy A. Bockot.
Most nemazért, de egy megyeszékhely miért néz ki szombat este-éjszaka úgy mint Csernobil? 6 óra alatt összesen 20 emberrel ha találkoztam.

Volt valami érdekes tegnap hajnal 4 óta? :) Jóskabá modi lett-e azóta? ;]

Egyébként meg annyi jó nő van ebben a tetű városomban, csak valahogy nem borulnak tömegestől a lábaim elé. Na de majd ha beüt a lottóötös...tényleg, meg is kék nézni nyertem-e. Ha pár napig nem lennék, akkor lehet irigykedni. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25031) bandus válasza BlacKSouL (#25030) üzenetére


bandus
veterán

néked is :D

én viszont búcsúzom, már nem leszek netközelben. nagyon boldog, sikerekben gazdag új évet kívánok minden ph!-snak. majd valamikor elsején jövök, ha nem, akkor nyárra remélem előkerülök :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25032) RoyalFlush válasza BlacKSouL (#25030) üzenetére


RoyalFlush
őstag

milliárdos nem lettél ;] révén no telitalálat ötösön ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25033) BlacKSouL válasza RoyalFlush (#25032) üzenetére


BlacKSouL
addikt

apicsába.. :((
ööö...úgy értem: na majd jövőhéten ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#25034) RoyalFlush válasza BlacKSouL (#25033) üzenetére


RoyalFlush
őstag

én is minden héten ezt mondom :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25035) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No elhúztam én is aludni ;) yoo 8 !

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#25036) tiv83us válasza EQMontoya (#25013) üzenetére


tiv83us
veterán

Lehet, hogy most valami poent nem veszek, de peldaul Tampara /Florida/ innen megy egy kozvetlen jarat, masfel ora alatt ott vagyok. /$166 oda-vissza a SouthWestnel/ Ha meg kiberlek egy kocsit egy hetre, az minimum $200, plusz kb 12-14 ora vezetes, +$150-$200 dollar a benzin mire leersz.

Ha a hsz-t arra ertetted, hogy 1000 merfold felett /veritkalisan/ meggondoloando a repules, akkor erre nemtok mitmondani, kerdezd meg Szigorni Víver-t.

ps: Amugy meg bosszus vagyok, felebredtem arra hogy ehes vagyok, most megint par sor le, kaja, aztan visszaeroszakolas magam az agyba. Es meg Kidus sincs itt :(

EQMontoya: Mar hogyne lenne gyorsabb. Anyam pont kb annyira lakik tolem. Oktoberben kocsival 6 ora alatt ertunk le, 80mp/h-s atlagsebesseggel. Elotte repultem, atszallassal egyutt 3 ora alatt ott voltam es meg kozben meg is ittam par sorocsket a barnal ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25037) tiv83us válasza 7 (#25019) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor most nezd meg a 28 hettel kesobb filmet, hihetetlen hangulata van, agyon-szarra-porig alazza az elso reszt :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25038) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Jóccak mindenkinek :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25039) Whaskes


Whaskes
senior tag

jóreggelt emberek!:DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25040) Whaskes


Whaskes
senior tag

nem egész 2 nap van hátra 2008-ig és mindenki alszik??:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25041) bandus válasza Whaskes (#25040) üzenetére


bandus
veterán

én hamarabb ébredtem mint szükséges lett volna.. 8:02-kor megy a vonatom, ami eljuttat mély kómába esésem színhelyére :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25042) Whaskes válasza bandus (#25041) üzenetére


Whaskes
senior tag

ez van. én meg 6 kor keltem mert ma állítólag ivásos-főzős party lesz, meg még van egy kis dolgom, amivel sok-sok pézt tudok bekaszírozni ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25043) Whaskes válasza FehérHolló (#25007) üzenetére


Whaskes
senior tag

"Tényleg, PH! kirándulás nincs, csak ilyen találkozunk-iszunk stílusú? Ideje lenne csinálni egyet."

igazad van. találkozunk, túrázunk, közben iszunk. a vonatállomástól egészen eltúrázunk a kocsmáig;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25044) ladybug válasza Whaskes (#25043) üzenetére


ladybug
őstag

Érdekes lesz, ahogy sörös üveggel a kezetekben vonultok csapatostul az utcán. Ha hátizsák is lesz rajtatok, az még különlegessebbé teszi majd a helyzetet. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25045) Whaskes válasza ladybug (#25044) üzenetére


Whaskes
senior tag

annyira szerintem nem egy kuriózum látványosság. nap, mint nap látok ilyeneket :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#25046) Sipi16 válasza Whaskes (#25043) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem rossz ötlet, benne vagyok!

Amúgy mindenkinek Jó Reggelt! Volt valami érdekes az éjjel?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25047) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Komolyan mondom, lehet, hogy tényleg nyitok egy "Beszéljünk az ivásról, miközben iszunk." topicot. Már másról sem szól az OT. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25048) ladybug válasza Racecam (#25047) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig így is van pár iszákos topik, de látod?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#25049) Sipi16 válasza ladybug (#25048) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ami legfelül van abba ír minden iszákos. Meg olyan topikba írjanak aminek már kívülről is pia szaga van? :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#25050) csapos2 válasza Racecam (#25047) üzenetére


csapos2
addikt

Ha megnyitod, senki nem mossa le rólad, hogy alkesz vagy. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.