Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) tildy válasza 7 (#19996) üzenetére


tildy
nagyúr

Találtam neked valamit:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20002) RoyalFlush válasza Bubu79 (#19999) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Könnyebb Pistára fogni, mint a nyuszira, a lényeg hogy valaki igya meg a levét .. :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20003) ádyz válasza Bubu79 (#19999) üzenetére


ádyz
addikt

Nem. másolta a fájlokat, és egyszerűen kifagyott, utána az XP kékhalállal fogadot minden indításnál, csökkentett módban is. :(

(#20004) Bubu79 válasza tildy (#20001) üzenetére


Bubu79
addikt

A süni aranyos, ámde igen félelmetes állatka :U

Egy alkalommal estefelé igyekeztem haza a suliból, amikor is a járda melletti bokros, erdős részről éktelen szuszogásra és csörtetésre lettem figyelmes. Még az a bizonyos is vigyázzba állt bennem, úgy megijedtem hirtelen...

Némi veszett szívdobogással megspékelt gyaloglás után egyszer csak elém keveredett az egyik bokor aljáról egy szép, kifejlett süni: be nem mutatkozott, csak szuszogott, mint egy gőzmozdony - majd miután elégedetten nyugtázta, hogy kb. 10 évet öregedtem, hála neki, szépen visszaslattyogott a bokor alá turkálni... :U

A süni tehát rosszindulatú kárörvendő állat :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20005) Winner_hun válasza ádyz (#20003) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóval az adatok még nem vesztek el

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20006) RoyalFlush válasza Bubu79 (#20004) üzenetére


RoyalFlush
őstag

biztos vagy benne hogy süni volt ?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20007) tildy válasza Bubu79 (#20004) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy szuszog a sün?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20008) RoyalFlush válasza tildy (#20007) üzenetére


RoyalFlush
őstag

mint aki be van b.szva és elaludt a parkba :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20009) ádyz válasza Winner_hun (#20005) üzenetére


ádyz
addikt

Dehogynem.

Dosban a C-t nemlátta, XP telepítő is nem partrícionált-nak látta. :(

(#20010) RoyalFlush válasza ádyz (#20009) üzenetére


RoyalFlush
őstag

ha NTFS dos-ban nem is fogja látni :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20011) ádyz válasza RoyalFlush (#20010) üzenetére


ádyz
addikt

Fat 32 volt ;)

Bolond azért nemvagyok. :U

[ Szerkesztve ]

(#20012) Bubu79 válasza RoyalFlush (#20002) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszemben sincs, csak sok esetben a hiba diagnosztizálásakor arra következtetésre jutok, hogy tényleg a Windows az ótvar - ugyanis kimaradt belőle a legfontoosabb hibajelzés, miszerint: "General Failure, please replace User", azaz: "Generális falióra - kérem cserélje ki a felhasználót"

Kishazánkban divat minden disznóságot elhallgatni, amit az ember elkövetett a gép ellen, valamint a hibára vonatkozó kérdések feltevése után a tulaj részéről azt a választ adni, hogy valamit kiírt, de nem jegyeztem meg. :U

Kedvencem a "nincs ennek semmi baja, csak nem megy" típusú hibaleírás után azt nyomozgatni, hogy vajon tényleg olyan pupák volt-e a felhasználó, hogy menet közben tépte ki az IDE vinyót a rack-ből, vagy valami fatális tévedés folyamán tényleg olyan égi jelenségek játszottak össze a gép megkergülésekor, amik 500000 évente egyszer fordulnak elő - ahogyan azt a tulaj bizonygatja sokszor... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20013) Bubu79 válasza tildy (#20007) üzenetére


Bubu79
addikt

Kaja után kajtatás közben erősen szaglászik - eközben olyan hangokat ad ki, mint egy jól megtermett, lépcsőzés miatt levegő után kapkodó ember - szuszog.
Irtózatosan - sőt, időnként még horkant is hozzá... :B :K

Rojalflöss: biztos - kiballagott elém és szuszogott ezerrel... ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20014) RoyalFlush válasza ádyz (#20011) üzenetére


RoyalFlush
őstag

nem lehet mindenki bolondember ;) amúgy oké, és sorry :R

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20015) ádyz válasza RoyalFlush (#20014) üzenetére


ádyz
addikt

Semmi baj. :R

(#20016) RoyalFlush válasza Bubu79 (#20013) üzenetére


RoyalFlush
őstag

biztos a tüdőszanatóriumból lépett meg ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20017) 7 válasza tildy (#20007) üzenetére


7
addikt

Pöfög :)
Köszi a linket [cuppancs]
Ti nem kaptok, bleeeeeeee :P

Ezt a sünit Yozhiknak hívták, jutyubon láttam már róla pár videót.

[ Szerkesztve ]

(#20018) bolondember válasza RoyalFlush (#20014) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is kéne... :U ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20019) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

JOBEBASZOTTNEKUNKASZENTKUTIBUCSU
ELLOPTAKAKOCSITDISZESSZERSZAMOSTUL
NENMISMARADTNEKUNKCSAKAZAPANKFASZA
AZONJOTTUNKIDEAZONMEGYUNKHAZA!!!!!!

udv

neduddki

p.s. CSAPOS: MEGEGYRUNDOT!!!!!!!!!!!!!!!!

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20020) Bubu79 válasza neduddki (#20019) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahogy elnézem igencsak jóidő van Nálad - Mediddlo barátom :DDD Mit ittál, amit mi nem? :F :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20021) tildy válasza 7 (#20017) üzenetére


tildy
nagyúr

Szívesen:D
Miért ez mi???? :F :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20022) 7 válasza tildy (#20021) üzenetére


7
addikt

Nem sün ugyan, de aranyos. Köcce :D

(#20023) venember83 válasza 7 (#20022) üzenetére


venember83
nagyúr

Sun az.

Bubu79: hat de a sunik csoportjaba tartoznak, vagy legalabbis rendkivul kozeli rokonai, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#20024) Bubu79 válasza tildy (#20021) üzenetére


Bubu79
addikt

Tarajos sül - olyan, mint a süni, csak nagyobb testű és hajlamos a "bundáját" aktív védekezésre használni ( gyakorlatilag bizonyos szálakat ki tud lőni )

A Mediddlo féle nagymacskák előszeretettel pályáznak a húsára, de csak ritkán jutnak hozzá a tüskés természete miatt :)

Véncsont: Szemmel láthatólag igen - ugyanúgy, ahogy a Sega sikerfigurája is süni ( Sonic, the Hedgehog ) :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20025) 7 válasza venember83 (#20023) üzenetére


7
addikt

Csak a védelmi rendszerük hasonlít a sünhöz, az is csak annyiban, hogy "szúr", más közük nemigen van egymáshoz.
[link]

No meg a sülök rágcsálók, a sünök meg ragadozók.

[ Szerkesztve ]

(#20026) venember83 válasza 7 (#20025) üzenetére


venember83
nagyúr

Kosz szepen, az ember minden nap tanul valamit, jo pap modjara :))

(#20027) bolondember válasza tildy (#20021) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez nagyon finom, ilyen kis állatkát ettem már... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20028) Bubu79 válasza bolondember (#20027) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez is olyan gyorsan fogyasztható, mint egynémely halételek? :U :DDD

yetike: miért pont sünit akarsz háziállatként tartani otthon? Van saját bogárfarmod hozzá? :)

Közben dűlőre jutottam magammal és eldöntöttem, ma már nem ülök autóba, úgyhogy betolok a fejembe egy Radlert - egészségetekre ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20029) csapos2


csapos2
addikt

Mégegyszer. :D

Sok boldog születésnapot kívánok azoknak, akik a tegnapi napon születtek!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#20030) csapos2 válasza neduddki (#20019) üzenetére


csapos2
addikt

Ez most komoly, vagy csak a nóta kedvéért?

Ezt a kört a ház fizeti.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#20031) bolondember válasza Bubu79 (#20028) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, pucolva kaptam, nem kifordítva... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20032) Thrawn


Thrawn
félisten

Lemoderátoroztak! :Y

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20033) Bubu79 válasza bolondember (#20031) üzenetére


Bubu79
addikt

Szép kis bárány az ilyen :U Tudtam, hogy az öltözéked csak kamu és Te vagy Wolf Bond, erősen beépülve szegény birkák közé, hogy elnyerd a bizalmukat és beférkőzhess a stratégiai védelmi minisztériumukba... :(((

Eközben meg alig várod, hogy ártaltan kis állatkák csontjairól szopogathasd le a húst :((

Te báránybőrbe bújt vetítőgép :(( :((( :DDD

Thrawn: ha egyre gondolunk, akkor ott csak annyi történt, hogy néhány keresetlen szóval lobbiztak az érdekedben, hogy megkaphasd a rangot is, ne csak önjelölt rendőrbácsiként zúzz itt a fórumon :DDD

venember83: besúgó? és ezt hogy' képzeled? A kuka csak csipogni tud, azt is csak hangosan - súgásról szó sem lehet esetében ;) :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20034) venember83 válasza Thrawn (#20032) üzenetére


venember83
nagyúr

Besugo nem lettel? Kulonben eleg nagy sértés, kerj tempbant a modkerben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20035) Csyppa válasza Thrawn (#20032) üzenetére


Csyppa
senior tag

Jobban szeretnéd hogy lekukázzanak?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#20036) csapos2 válasza Thrawn (#20032) üzenetére


csapos2
addikt

Örülj, hogy nem lerókáztak.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#20037) Thrawn válasza Bubu79 (#20033) üzenetére


Thrawn
félisten

Szerintem egyre gondolunk.

venember83: Idézet az Alapelvek-ből
önmagad kitiltása: azaz saját kérésre nincs ban, ha felhasználónevedről nem akarsz írni, akkor nem írsz. :D

Csyppa: Nem.

Csacsi: Örülök :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20038) Csyppa válasza Thrawn (#20037) üzenetére


Csyppa
senior tag

Na látod, inkább örülj mint (kutyá)majom a farkának :K

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#20039) venember83 válasza Thrawn (#20037) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugy ertettem, h aki lemoderatorozott teged, azt kopd be a modkerbe, sertegetes miatt, O kapja a tempbant. :))

(#20040) Thrawn válasza venember83 (#20039) üzenetére


Thrawn
félisten

Minek :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20041) bolondember válasza Bubu79 (#20033) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

még mindig jobb, mint ha barib@szónak hívnak... ;] :DDD :DD

Centrifugát modinak?
na persze, aztán mindenkit kifütyül? Napersze... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20042) RoyalFlush válasza bolondember (#20041) üzenetére


RoyalFlush
őstag

hagyd má, vmelyik este húzta megát újra, hátha .. de azóta se kétek fel mi ? :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#20043) Bubu79 válasza bolondember (#20041) üzenetére


Bubu79
addikt

A linkelt idézetet szolgáltató film csakúgy klasszikusnak számít nálam, mint az Indul a Bakterház, a Gyalog Galopp, Brian élete és még sorolhatnám :R

De ha igazán mélyre akarsz jutni a bari társadalomban, lehet ,hogy mégiscsak be kell vállalnod az adott procedúrát :K :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20044) neduddki válasza csapos2 (#20030) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MARHA!!!!!

udv

neduddki

p.s.:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20045) bolondember válasza Bubu79 (#20043) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az előző négyet isláttad amúgy? :B

Mert lényegében egy "összefoglalása" az előzőeknek... Illetve nagyon sok ilyen utalás van benne... :K
És mind ott vannak, jogos! Sőt, jobban! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20046) Bubu79 válasza bolondember (#20045) üzenetére


Bubu79
addikt

A Dogma volt a másik, amiben felbukkantak ( az is megér egy misét :DDD ), többről nem tudok :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20047) bolondember válasza Bubu79 (#20046) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Hű, ENNYIRE fiatal nem lehetsz! ;]

-Shop Stop - itt tűntek fel először!
-Shop Show
-Képtelen képregény
-Dogma
-Jay és Néma Bob Visszavág

Ez volt a New Jersey-trilógia

És a Shop Stop2 (amit azóta se tudtam megvenni)
Az első öt megvan déviden, ha érdekel, akár kölcsön is tudom adni... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20048) 7 válasza Bubu79 (#20028) üzenetére


7
addikt

Azért, mert egyből belopták magukat a szívembe, amikor először láttam őket :)

(#20049) Bubu79


Bubu79
addikt

Wow... Úgy nézem Whiskas elég morcosan tért haza Lumpitól :U :DDD

Dilóman: ennyire fiatal? legutóbb lazán néztek 35-nek ( jó-jó, akkor épp kicsit gyűrött voltam, meg minden :U [ nem írom be, hogy másnapos voltam, mert kövezés lesz a vége :B ] ), holott ha megérem a jövő hónapot, akkor leszek 29... :U

Érdekelnének a filmek :K Csak kérdés hogyan oldható meg, hogy összefussunk valamikor - én nem a Nagyfaluban leledzem ugyanis :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20050) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

szószpark reloaded

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.