Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) tiv83us válasza csapos2 (#5979) üzenetére


tiv83us
veterán

As i said, go fuck yourself buddy...:U :)

BTW: meg nem reszeg, csak a mai kirandulasrol digiztem a videot, meg anyam kozbe nezte a tavalyi Las Vegas-i felvetelt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6002) tiv61us válasza tiv83us (#6001) üzenetére


tiv61us
őstag

draga gyerekem, mostertem aza reggel ota es hajnalkra megyek vissza
ugyhogy csinalj magadnak egy boldog szulinapot
az igazi szuletesnapodat sosem fogom elfelejteni
mar a nulladikat
most is itt van a fejemben ahogy jarkalok a korhaz korul
na so

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#6003) Whaskes válasza BlacKSouL (#5972) üzenetére


Whaskes
senior tag

a visine szemcsep segít rajta valamennyire. amikor nekem volt ilyen én is azt használtam.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6004) Whaskes válasza Thrawn (#5999) üzenetére


Whaskes
senior tag

egy jó karosszériást és autószerelőt esetleg? :U

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6005) ngabor2 válasza Whaskes (#6004) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csak alkoholista ne legyen.

(#6006) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Végre hétvége és nem tudok aludni :( . Felkeltem fél hétkor azóta forgolódtam az ágyban, de meguntam, úgyhogy felkeltem.

- http://pazsitz.hu -

(#6007) Whaskes válasza ngabor2 (#6005) üzenetére


Whaskes
senior tag

mintha te olyan kúrv@nagy antialkoholista volnál.... :U

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#6008) parandroid válasza tildy (#5968) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogy egy 1,5 éves gyerekkel egy idegen nem tud leülni beszélgetni. Ez az anyja dolga lenne, és nem egyszer, hanem rendszeresen. Különösen azért, mert nem ez az egyetlen dolog, amiről el lehetne vele beszélgetni. Katica több mint 10 éve van hivatásszerűen gyerekek között, de ez az egyik legjobban félrenevelt példány, amit valaha láttunk. Valószínűleg másfél év múlva majd az óvónőkre vár a feladat, hogy valami kis szociális hajlamot neveljenek bele, mert az anyja biztosan nem fog, de nem irigylem őket, mert nehéz dolguk lesz. Arról nem is beszélve, hogy a hasonló korú gyerekek közül kb Réka volt az utolsó, akit a közelébe engedtek (engedtünk), a többi hasonló korú gyerektől a rendszeres durvasága miatt már jó ideje el van tiltva (mármint a más gyereket egyszerűen nem engednek azok a szülei a közelébe). Katica általában szokta tudni kezelni, de kiábrándító és frusztráló egyrészt az, hogy állandóan figyelni kell, másrészt az, hogy mindenért ő szól rá, amikor az anyja is ott van (ne menjen neki senkinek és semminek, ne teperjen át a forgalmas úton körülnézés nélkül, egyáltalán jöjjön vissza, ha hívják), ráadásul az anyja is nehezményezi az ilyet, hiszen ez az ő kicsi fia, aki sose csinál semmi rosszat. Az a nehéz az egészben, hogy velünk szembern laknak, így ha a gyerekekkel kimegyünk az utcára, azonnal kint vannak ők is. No de sebaj, megoldjuk, legfeljebb anyuka hosszú távra megsértődik, ha direkt ezért kimegyek és én is rászólok a kis vademberre.

Rékának egyébként ma reggelre lett egy szép, fullos, kör alakú fogsorlenyomat a jobb arcán, ami nem is lenne különösebben baj, ha nem lenne olyan érzékeny és állandóan ekcéma-piros a bőre (különösen az arcbőre), ami a legkisebb fizikai behatásra is hiperintenzíven reagál. Mindenesetre úy néz ki a gyerek, mintha valami vámpír- és/vagy kutyafalkával megvívott ütközetből jött volna meg éppen... :U

Szerk: Elnézést a személyes és blogba illő posztért, de pillanatnyilag ez az a kérdés, ami minket foglalkoztat.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6009) tildy válasza parandroid (#6008) üzenetére


tildy
nagyúr

Értem én. Szerintem az anyukával beszéljetek. A gyerek csak reagál valamire, lehet hogy tudatalatt. Foglalkoznak vele egyáltalán a szülei ? Vele vannak? Nemcsak látszólag, hanem amúgy is?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6010) parandroid válasza tildy (#6009) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Foglalkoznak vele egyáltalán a szülei ? Vele vannak? Nemcsak látszólag, hanem amúgy is?"

Nincsenek. Természetesen. Apuka egész nap nincs itthon, néha aludni se jár haza, anyuka szüleivel laknak, akik mindent megcsinálnak anyuka helyett (főzés, mosás, takarítás, többi klasszikus házimunka), amibe néha, ha kedve van, besegít, de amúgy egész nap unatkozhat és nézheti a tévét. Mindenesetre nem érzünk magunkban lelkierőt ahhoz, hogy életvezetési tanácsokat adjunk a nálunk majd' tíz évvel idősebb szomszédasszonynak, hogy 40 évesen mit kezdjen az életével és a gyerekeivel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6011) tildy válasza parandroid (#6010) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos akkor nem a gyerek kozveszelyes, hanem... Egyebkent sosem keso tanacsot adni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6012) venember83 válasza tildy (#6011) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha meghallgatnak, akkor igy van, de suket fulek eseteben mindig keso :(

(#6013) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megharapta... :O

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6014) tildy válasza parandroid (#6013) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom hogy dühösek vagytok, de az a siros smiley szerintem túlzó. Pikkpakk elmúlik majd . :K :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6015) parandroid válasza tildy (#6014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A táncikálós örülőset csak nem teszem be. :U

Pikkpakk sajnos nem hiszem, de nyilván elmúlik majd. Sajnos Réka arcbőre rettenetesen érzékeny, a legkisebb fizikai hatástól is lassan gyógyuló, csúnya sebek lesznek rajta. :( Inkább attól ijedtünk meg, ha nincs szem előtt, és nem rángatjuk le róla azonnal, akkor mit művelt volna az arcával...

No mindegy, mi tanultunk az esetből, ha más nem is.

Szerk: Amúgy látom, fogalmad sincs, milyen érzés szülőnek lenni. :)

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6016) csapos2 válasza parandroid (#6013) üzenetére


csapos2
addikt

Szerintem a szomszéd anyukát mártsátok sósavba...vagy az egész családot.
Én már az eset után egy életre összevesztem volna vele, az tuti.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#6017) tildy válasza parandroid (#6015) üzenetére


tildy
nagyúr

Valóban nem tudom, és nem tapsikálós smileyt gondoltam, hanem ezt : :(
A másik az most olyan hisztizősnek adta ki magát.

Csak kicsit úgy érzem, mintha a másik gyerek ellen lennétek, mintha a másik gyerek maga az ördög lenne, közveszélyes (skatulya), miközben valószínűleg az lehet a háttérben, hogy nem figyelnek rá, nem szeretik, és a harapdálással valószínűleg csak a figyelmet szeretné magára vonni.

A legrosszabb, hogy mindenki csak leveszi róla a kezét, óóó nem az én gyerekem, mi közöm hozzá? Ó hát ez egy égető - szól az anyuka. 20 hónapos gyerekről van szó, nem hinném, hogy totálisan tisztába lenne azzal amit tesz. Foglalkozni kell a gyerekkel Gondozni, ápolni, szeretni , ezt még akkor is tudom, ha sosem volt megszületett gyerekem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6018) venember83 válasza parandroid (#6015) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajat gyerek fontosabb, mint a szomszedi jo viszony, szomszed gyereket ugyse fogjatok ti megnevelni, igy ne jatszanak egyutt. Aztan ha egyik gyereket se engedik a szomszedhoz, akkor talan rajon, h valami nincs rendben a kolkevel... Vagy nem. De ez mar nem rajtatok mulik. Elnezest a keretlen tanacsert :B

tildy: A beszed fontos szereppel bir, de csak akkor ha aktivan/meg- hallgatjak. Ha a szomszed nem veszi eszre, hogy mi folyik a gyerekevel, akkor ketlem, h lenne annyi intelligenciaja, hogy felretegye a buszkeseget s megfogadja mas tanacsat/kioktatasat.

[ Szerkesztve ]

(#6019) tildy válasza venember83 (#6018) üzenetére


tildy
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni, de egyébként én is erre tenném le a voksom. Gyereket nem átengedni, de a szülővel beszélni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6020) parandroid válasza tildy (#6017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tildy, tökéletesen tisztában vagyunk vele, hogy a gyerek miért csinálja, amit csinál. Nem gyűlöljük érte, és pontosan tudjuk, hogy erőszak alkalmazása nélkül hogyan lehetne kinevelni belőle, pontosan tisztában vagyunk azzal, hogy mit és hogyan kellene csinálni, de nem a mi gyerekünk. Az egész a akövetkezetes nevelésről és odafigyelésről szól(na). Viszont amíg egy gyerek tudja, hogy bármikor rohanhat bőgve az anyjához, ha a szomszéd néni/bácsi rászól / csúnyán néz rá, aki megvigasztalja őt, és leszidja a csúnya szomszéd nénit/bácsit, hogy miért bántják szegény kisfiút, hiszen csak véletlenül / szeretetből harapta meg a másik babát, akkor egyetlen megoldás marad, mégpedig (természetesen csak képletesen szólva) kaviccsal megdobálom, ha a lányom közelébe jön.

Anyukával eddig is hűvös és távolságtartó volt a viszonyunk, ezzel végleg elvágta magát. A kisfiú nővérét sajnálom csak (akit a kissrác szintén rendszeresen harapdál, csíp, rúg, karmol, tépked), mert ő a nagyobbik lányom ovis csoporttársa, és a rendszeres veszekedéseik ellenére viszonylag jól el tudnak játszani Borkával.

Nem fogom egyik gyereket sem büntetni az anyjuk hülyesége miatt, de egyszerűen nincs eszköz a kezünkben, hogy bármi más lépést tehessünk. Van még bő két évünk, mire a gyerek bekerül óvodába, és ott majd az óvónők hivatalból fel fognak lépni az agressziója ellen. Ez van. Addig nem várok változást.

Szerk: Egyébként vicces, de a kutyánkat is megharapta már korábban a kis fenevad... :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6021) venember83 válasza parandroid (#6020) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon baratsagos/kicsi kutyatok lehet akkor... Gondolom nem hazorzonek tartjatok :DDD

mod: kieg.

re#6022: a kiskolyok akkor eleg okos s meg azt is tudja mi az egyetlen hasznalhato fegyvere, K1-harcos-palanta :))

[ Szerkesztve ]

(#6022) parandroid válasza venember83 (#6021) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy vérszomjas palotapincsi, aki mindent megtámad, ami él és mozog. De a kiscsákó sarokba szorította, és megharapta.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6023) tildy válasza parandroid (#6020) üzenetére


tildy
nagyúr

Éna kisfiút is sajnálom.. Sz@r lehet neki... :( :( (Mondjuk a többieknek másképp de szintén rossz, őket is sajnálom, hogy ezt kell eltűrniük )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6024) parandroid válasza tildy (#6023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Írtam, hogy én is sajnálom a kisfiút is, de ez nem oldja meg a problémát. Tenni is kellene valamit, erre pedig nincs lehetőségünk, csak a távolságtartás, amíg az anya minden próbálkozást támadásnak vesz, a fiát pedig tökéletesnek tartja, és nem gondolja, hogy nevelésre szorul.

Nyilván a gyereken fog csattanni a dolog előbb-utóbb, de mégis mit tehetnék? Jelentsem fel a gyermekvédelmi szolgálatnál?

A mi gyerekkorunkban is voltak verekedős/agresszív gyerekek, nyilván ők is kompenzáltak, csak akkoriban még a szülők nemigen voltak ilyen elbaltázottak, mint manapság (vagy csak másképp), és hamar helyretették a deviáns palántákat, vagy legalábbis nem oltalmazták túl, ha más helyretette őket.

Szerk: Egyébként minden tiszteletem a liberális szemléletednek, de bármilyen erőszakos cselekménynél a sértett fél az áldozat, és nem az elkövető, pedig nyilván ő a pszichésen defektes, és nem a sértett. Tetszik, hogy más szempontból is megközelítesz dolgokat, de nem kellene túlzásba vinni a dolgot, és átesni a túloldalra, mert lassan oda jutunk, hogy a sértett fél a hibás, hogy nem akadályozza meg az erőszakcselekményt.

Szerk2: A dolog egyébként túl van ragozva, szerencsére már túltettük magunkat rajta, csak 'nyalogatjuk a sebeinket', beszélni már nemigen van miről.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6025) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy kezdő hekker első lépései... :D

(Ja, a kép nem Photoshop, de még csak nem is Paint! ;]
Utóbbit csak a képernyőkép mentésére használtam. :)
Ilyen jól írták meg az oldalt... :)) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6026) FehérHolló válasza Viktor0610 (#6025) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam nem így néz ki.
Szvsz egy kliensoldali cuccot sikerült átírnod. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#6027) Viktor0610 válasza FehérHolló (#6026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván, ezért a smiley, csak az a lényeg, h. engedi átírni. :D

Samsung Galaxy A54

(#6028) FehérHolló válasza Viktor0610 (#6027) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az élet apró örömei. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#6029) Viktor0610 válasza FehérHolló (#6028) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A következő lépés az FBI központi gépébe való bejutás! :))

Samsung Galaxy A54

(#6030) tildy válasza parandroid (#6024) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyébként minden tiszteletem a liberális szemléletednek, de bármilyen erőszakos cselekménynél a sértett fél az áldozat,
Ezzel így egyetértek :R:R:R
Csupán mertem megemlíteni, hogy a másik féllel is tőrődni kéne. Félre ne értsd nem védem a másik gyereket, mert nem helyes amit csinált. Akár ilyen helyzetekben még a makarenkói pofon is megengedett. De ha foglalkoznának vele, talán változna a viselkedése :U Rékust pedig sajnálom, remélem hamar begyógyul neki.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6031) tildy válasza Viktor0610 (#6027) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon ügyes vagy:D

Katt a képre:D ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6032) bmx powa válasza tildy (#6031) üzenetére


bmx powa
tag

ha a nickedben kisbetűvel van, a moderálta: felíratnál meg nagybetűvel..:D
múlkori msnezésből remélem megvoltak a tanulságok a csajjal kapcsolatban...

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#6033) Viktor0610 válasza tildy (#6031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem érted a lényeget.

Az Market Central Ferihegy oldalán az "Üdvözöljük a Market Central Ferihegy honlapján!" felirat simán átírható.
Nyilván nem hekkeltem meg az oldalukat, de minenesetre jó poén... :)

Samsung Galaxy A54

(#6034) bmx powa válasza Viktor0610 (#6033) üzenetére


bmx powa
tag

:D:D:D:D:D:D:D ez azért eléggé gáááz, nem? :DD

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#6035) venember83 válasza Viktor0610 (#6033) üzenetére


venember83
nagyúr

:Y

bmx powa: azert nagybetus az egyik helyen, mert mondat eleje... :U

[ Szerkesztve ]

(#6036) bmx powa válasza venember83 (#6035) üzenetére


bmx powa
tag

és akkor hol a mondatvégi írásjel? :F

[ Szerkesztve ]

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#6037) FehérHolló válasza tildy (#6031) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem gáz egyáltalán. Akármit át tudsz írni kliensoldalon, de csak a te böngésződben fog úgy látszani, tehát semmi értelme nincs.

Skynet is real. It's called Google.

(#6038) tildy válasza bmx powa (#6036) üzenetére


tildy
nagyúr

Kötözködjetek már, moderálta feliratban kicsi, amúgyis kicsi , szóval csitt:D
Fehérholló:D Tudom:D Ne tudd meg mekkora segítség ez web/wap fejlesztésnél :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6039) bmx powa válasza tildy (#6038) üzenetére


bmx powa
tag

csak elvagyunk, beszélgetünk, NA :P

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#6040) venember83 válasza bmx powa (#6036) üzenetére


venember83
nagyúr

"...nekem is sikerult . Tildy"

(#6041) EQMontoya


EQMontoya
veterán

olvasgassatok inkább, sok hackerpalánta: olvasnivaló :D

Same rules apply!

(#6042) o0tomy0o


o0tomy0o
tag

Nem tudja valaki hogy milyen rendszabályok vonatkoznak otthoni zenehallgatásra? Meddig, milyen hangerővel meg ilyenek? :DDD

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#6043) EQMontoya válasza o0tomy0o (#6042) üzenetére


EQMontoya
veterán

ameddig a szomszéd irányából egy jól irányzott narancs be nem viszi az ablakot.

Same rules apply!

(#6044) o0tomy0o válasza EQMontoya (#6043) üzenetére


o0tomy0o
tag

hehe :D, csak mert fel legyek készülve ha rendőrrel fenyegetnek...

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#6045) tiv83us válasza parandroid (#6008) üzenetére


tiv83us
veterán

Latod, itt az ilyen hulyegyereket mar testisertesert becsuknak a juviba ;]
Amugy sajnalom ami tortent...

tiv61: thx, bar en a "nulladikra" nem nagyon emlekszem :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6046) Thrawn válasza tiv83us (#6045) üzenetére


Thrawn
félisten

Itt is be kéne, de nem a gyerek a hibás hanem a szülők. :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6047) FehérHolló válasza EQMontoya (#6041) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én nőt még csak képeken láttam. :O

Voltak nekem is hasonló eseteim, egyik majdnem a rendőrségen végződött, de a kedves kis scriptkiddie végül rájött, hogy nem jó vicc és abbahagyta. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#6048) tiv61us válasza tiv83us (#6045) üzenetére


tiv61us
őstag

en viszont annal inkabb

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#6049) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Újra itthon

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6050) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na mi az, mindenki meccset néz? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.