Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

(#11002) ngabor2 válasza Xpod (#11000) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a jó kolléga nem csak ígérget, de be is tart!

kolombusz: akkor kerül annyiba, ha annyiért elviszik. de a legutóbbi hirdetése alapján minimális erre az esély.

[ Szerkesztve ]

(#11003) Thrawn válasza ladybug (#10997) üzenetére


Thrawn
félisten

A teafüvet azt már megtalálnám nálatok :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11004) parandroid válasza Thrawn (#11003) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne áltasd magad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11005) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem igazán tudom, hogy melyik topikba illene a kérdés, úgyhogy megkérdem itt.
Van-e olyan kombó lejátszó, ami vhs-ről dvd-re másol közvetlenül?

Vagy hogyan oldható meg régi vhs felvételek dvd-re másolása számítógép nélkül? Ha a vhs-t egy merevlemezes dvd felvevőre kötöm, az fel tudja venni, ami rajta van? Jelenleg nincs merevlemezes dvd felvevőm és igazából szükségem sincs rá, viszont dvd irós kombó meghajtón elgondolkoznék, ha tudna ilyet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#11006) Thrawn válasza parandroid (#11004) üzenetére


Thrawn
félisten

:DDD
Változott a helyzet?

(Kolombusz): van Link

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11008) (Kolombusz) válasza huygens (#11007) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor jó.
Mert mikor a Coraban megkérdeztem, akkor azt mondták, hogy ilyen nem létezik.

Köszi a választ! :R

És olyan van-e, ami HD-ra konvertálást elvégzi és nem a TV-nek kell megcsinálni? Mert a chipben azt irták, hgy egy dvd lejátszó/iró sokkal jobban tud nagyítani, mint maga a TV.
Látom, a Thrawn féle ilyen, csak az meg nem divxes.

[ Szerkesztve ]

(#11009) Xpod válasza Thrawn (#11006) üzenetére


Xpod
addikt

Persze, a gyógyszeres szekrény átköltözött a sufniba :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#11010) ngabor2 válasza (Kolombusz) (#11008) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mennyél vissz, és üvöltsed, hogy de van, DE VAN! :D

(#11011) poffsoft válasza (Kolombusz) (#10989) üzenetére


poffsoft
addikt

cserélj gépet. :D

[ Szerkesztve ]

(#11012) (Kolombusz) válasza ngabor2 (#11010) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tegnap valamiért mondtam ezt, méghozzá ugyanolyan hanghordozással, ahogy te szoktad. :D

poffsoft: 8600GTS szépen megy, jó lesz az. PC-re nem költök többet.
Egyetemre egy alap noti sok rammal és nagy hdd-vel, hogy tudjak torrentezni, meg egy xbox360 lesz majd. No meg hozzá lcd tv is kéne. Meg soook-sok pénz, hogy ezt meg is tudjam venni. Többek között ezért is érdeklődöm olyan lejátszó iránt, ami elvégzi a 720p-re nagyítást a sima adásból.

[ Szerkesztve ]

(#11013) poffsoft válasza ladybug (#10994) üzenetére


poffsoft
addikt

persze, lehet már elindult, de r2 míg a pici kerekein 30km-et gurul.... :)

(Kolombusz): irigyellek a problémádért ... :O :O

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11014) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, a mereten kivul mi a kulonbseg a noi s ferfi agy kozott? :U

(#11015) ngabor2 válasza venember83 (#11014) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elsődlegesen az, hogy női agy nőkben, férfi agy meg férfiakban fordul elő. méghozzá fejenként egy.

(#11016) 7 válasza ngabor2 (#11015) üzenetére


7
addikt

A fejenként egy az közös

(#11017) kicsitomi88 válasza ngabor2 (#10448) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Majd ha kicsit jobban leszek es rendbejovok vitatkozom tovabb, nincs elfelejtve ;)

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11018) ngabor2 válasza 7 (#11016) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy vödör betont? :P

(#11019) ladybug válasza venember83 (#11014) üzenetére


ladybug
őstag

A gondolkodásmód főleg, de rengeteg cikk van e témában. Íme.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11020) kicsitomi88 válasza ladybug (#11019) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Es miert van az hogy a baratnom jol tajekozodik en meg altalaban a rossz iranyba kezdek menni es a Szeged Plazabol az o segitsegevel talaltam ki es ot szoktam felhivni h mi merre van es annyir gaz h azt hiszi h hulyeskedek??? :B :F

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11021) ladybug válasza kicsitomi88 (#11020) üzenetére


ladybug
őstag

Ez az emlékezet. A térképen is kezdek már javulni, de helyszíneken én vagyok a jobb. :)

Mod: De aztán lehet, hogy mégsem...

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11022) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#11001) üzenetére


Bubu79
addikt

A remény hal meg utoljára - elhiszem, hogy sajnálná kevesebbért adni, mert mocskosul sokat fizetett érte két éve... De amit a gép nyújt, az mai szemmel nézve tényleg nem ér annyit...

Viszont az eladó tud valamit - azt, hogy minden ár elfogadható valakinek, legfeljebb nem megy az eladás egyik percről a másikra ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11023) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#11020) üzenetére


RoyalFlush
őstag

zsugorodik az agyad :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#11024) kicsitomi88 válasza RoyalFlush (#11023) üzenetére


kicsitomi88
őstag

.

[ Módosította: parandroid ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11025) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#11024) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Amint látom erőteljesen amortizálódik a szókincsed is, én a helyedben óvatos lennék ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#11026) kicsitomi88 válasza RoyalFlush (#11025) üzenetére


kicsitomi88
őstag

.

[ Módosította: parandroid ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11027) venember83 válasza kicsitomi88 (#11026) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem nelkul, hanem puhan. Mert pl a nok eleg jol megelnek az emlitett testresz nelkul. Kulonben elgondolkodtam s csakazertse szokok at a magyar billentyuzetre s ekezetes irasra. ;] Max logoutos cikkek eseteben es a kep/fogalomzavar elkerulese vegett.

(#11028) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#11026) üzenetére


RoyalFlush
őstag

.

[ Módosította: parandroid ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#11029) kicsitomi88 válasza venember83 (#11027) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Az kb. ugyanaz, Neked tudni kéne. ;]

Én átszokom, rájöttem miközben... Na ezt majd MSNen... :U

[MODERALVA]

mod: Senior tag lettem :B

[ Módosította: tiv83us ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11030) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#11029) üzenetére


RoyalFlush
őstag

kétlem ;] de szerintem inkább zárjuk a témát

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#11031) venember83 válasza kicsitomi88 (#11029) üzenetére


venember83
nagyúr

Hat igen, neha a PH!-motor is teved, te es a senior tagsag...

mod: Masik megjegyzesedre meg inkabb nem reagalok, t.i. rangomon aluli lenne...

[ Szerkesztve ]

(#11032) parandroid válasza kicsitomi88 (#11024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van bármilyen konkrét okod a kifejezés használatára, vagy csak az öncélú vulgaritás?

Utóbbi esetben sürgősen állj le vele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11033) kicsitomi88 válasza parandroid (#11032) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Igen, van konkrét okom, ezt akartom mondani és így akartam kifejezni. Olyasféle bratyizás, és mivel az érintett nem szólt érte, ki is csillagoztam, más is szokta ezt használni...

Le lehet rólam szállni, tudom mik miatt csinálod ezt.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11034) FehérHolló válasza tbs (#10990) üzenetére


FehérHolló
veterán

A nép árulásra gyanakszik!

Skynet is real. It's called Google.

(#11035) parandroid válasza kicsitomi88 (#11033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagyok annyira nagyfiú, hogy szét tudom választani a moderátori és magánjellegű hozzászólásaimat.

Egyszerűen nem tartom jó ötletnek megkérdezni valakitől publikban, hogy kisebb lett-e a nemi szerve. A bratyizsnak is van egy határa, amíg szalonképes, ez érzésem szerint túlment azon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11036) Bash válasza kicsitomi88 (#11033) üzenetére


Bash
őstag

Akkor szólok én is. Nem tetszik a kultúrálatlan beszéded, és nagy tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy csak az tudja elolvasni a hozzászólást, akinek szól.

http://bashtravel.com/

(#11037) kicsitomi88 válasza parandroid (#11035) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Szerintem nem.

Nem tőled kérdeztem így ha az érintett nem szólt tehát innentől kezdve csak mint magánember szólhatsz mivel ha alapelvet sértek mar szankciót alkalmaztál volna. Tehát szerintem ez nem gáz.

BASH: Sajnálom, hogy ma mindenki karót nyelt.

Persze majd próbálok finomítani, ha ez tényleg szabályba ütközik, de ellenkező esetben vegyétek ezt stílusnak, egyfajta kifejezésmódnak bizonyos helyzetekben.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11038) RoyalFlush válasza kicsitomi88 (#11037) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Részemről saját kicsillagozott obszcén megjegysemet kértem mod.kerbe töröljék .. ennyi. OFF topic vagy sem, a trágár, vulgáris és közönséges megjegyzésekkel tüzdelt hsz.-ek nekem sem jönnek be .. amint látom elvekbe is ütközik :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#11039) parandroid válasza kicsitomi88 (#11037) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"amit tiltunk fórumunkban:
minden olyan beavatkozás, mely hátrányosan változtatja meg a fórum megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások "

Bővebben: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11040) kicsitomi88 válasza parandroid (#11039) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Akkor ez esetben arányos büntetés( vagy ha a figyelmeztetés az volt akkor az ), hsz-ek törlése.

90 87.5 87.8 87.5

(#11041) parandroid válasza kicsitomi88 (#11040) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez történt. Kértelek, hogy ne tedd, hozzászólásokat moderáltam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11042) kicsitomi88 válasza parandroid (#11041) üzenetére


kicsitomi88
őstag

#11029: Azt is moderáld akkor kérlek.

90 87.5 87.8 87.5

(#11043) kicsitomi88 válasza parandroid (#11039) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Átgondoltam, és úgy látom, hogy ez nagy részben azért volt mert "én" írtam, mivel más esetekben mikor ilyen szavak szerepelnek - akár kicsillagozatlanul - elsiklotok felette. Ez nem feltétlen baj, csak ha én moderátor lennék elvárnék némi következetességet magamtól.

Tudom, hogy nem értünk egyet, de én így látom, és mások is így látják. Ja és tény. Elég csak beírni a keresőbe ebbe a topikba a férfi nem szerv "f" betűvel kezdődő nevét ami "sz"-re végződik és köztük egy "a" van.

Nem azt mondom, hogy az a baj, hogy moderáltátok, nem is az, hogy mást nem, hanem az, hogy kettős mérce van.

Várom válaszotok.

90 87.5 87.8 87.5

(#11044) kicsitomi88 válasza venember83 (#11031) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ohh, hogy falnak ne menjek :P

90 87.5 87.8 87.5

(#11045) venember83 válasza kicsitomi88 (#11044) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne is, mert mindjart jon a valasz, aztan majd inkabb attol mesz/visznek a falnak ;)

mod: mellesleg eszembe jutott egy kis nepi koltemeny, de ilyen felfokozott hangulatban inkabb nem sharelem meg a topiklakokkal, inkabb a fejlemenyekre varok. Ja s kozben eszem a majas hurkas, sonkas, pannonia sajtos kenyeret, kis finom sos retekkel, nyam-nyam.

[ Szerkesztve ]

(#11046) kicsitomi88 válasza venember83 (#11045) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nem hiszem én azt, a tények azok tények.

yetike: Szerintem nem lesz vita. ;)

mod: Jóéjt mindenkinek(!) ! Szép álmokat!

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#11047) 7 válasza kicsitomi88 (#11043) üzenetére


7
addikt

Érdekes vitának ígérkezik, menjetek bele, de tudjátok: csak addig érdemes folytatni, amíg mind a két fél tud újat mondani. Amikor már ugyanazt szajkózzátok, majd álljatok le vele, úgy már kívülről unalmas, belülről meg nagy indulatokat kelt feleslegesen.

Csak gondoltam, szólok, láttam már ilyesmit. Az utolsó szó jogáért való harc szokta halálra vágni az egészet.

(#11048) venember83 válasza kicsitomi88 (#11046) üzenetére


venember83
nagyúr

Hat igy nem is lesz vita... Megfutamodsz, mi?

mod: nagy a csend, kaja elfogyott, nekem is fekudnom kene...

[ Szerkesztve ]

(#11049) 7 válasza venember83 (#11048) üzenetére


7
addikt

Kell alma?

Boldog születésnapot nekem :DDD

(#11050) venember83 válasza 7 (#11049) üzenetére


venember83
nagyúr

Sot, nagyon sok boldog szuletesnapot kivanok, de ezek kozott minel tobb oromteli perced legyen! :K Ha Amcsiban lennenk, akkor most megtapsolnalak, de igy nem. :))

Kosz a felajanlast, de inkabb szunya. Jo ejt mindenkinek, aki megerdemli!

11051: Csak azert, mert szulinapod van: :C Kulonben nem vagyok hive ennek a folyton tapsolos orom/elismeres/mindenfele pozitiv erzes kinyilvanitasnak.

De legalabb benne vagyok az elso otben, aki felkoszont :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.