Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17951) Tim82 válasza Bash (#17948) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezt az oldalt elmentem. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17952) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lálálá új menetrend befelé remek, hazafele lehetne remek, nagy teperések lesznek a vonathoz, sok az a fél óra várás:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17953) philoxenia válasza csapos2 (#17950) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kép még nincs, de már ismerjük valamennyire :U
Bash: akkor most magyarul, hogy írnád körül a kifejezést, mert a linkelt helyen valami gengszterekről volt szó :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17954) bolondember válasza FehérHolló (#17949) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, ez annál is nagyobbat ütött - gyíkká változtam ijedtemben - de már elmúlt... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17955) philoxenia válasza Tim82 (#17951) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a filmet láttad ?[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17956) FehérHolló válasza philoxenia (#17953) üzenetére


FehérHolló
veterán

Arról van szó, hogy a bitch ezek által használt szlengje volt eredetileg: [link]
Közben meg elterjedt más csoportok között is.

"and staggeringly poor marksmanship" tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17957) Tim82 válasza bolondember (#17954) üzenetére


Tim82
nagyúr

vazze, daloló kondom... ;] :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17958) Bubu79 válasza Bash (#17948) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez az amit imádok az english-ben - egy szó egy rakás jelentéssel :)

Tekintve, hogy jónéhány lehetőség adódott az előbbi értelmezésre is ( pusztán olyan utalással, hogy ez azért árnyaltabb, mint maga a "bitch" kifejezés ), esetleg megoszthatnád velünk, hogy mégis melyikre gondoltál - márcsak a félreértések elkerülése végett is :) Meg aztán amúgy is - a fórum nyelve a magyar :P :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17959) CactuS válasza bambano (#17937) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Helyes meglátás,bár a 2 mondat között szép 3 év telt el :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17960) venember83 válasza philoxenia (#17953) üzenetére


venember83
nagyúr

Na igen, ez a baj, nincs mindennek magyar megfeleloje... De remelem Bash megis talal...

Tim82: uhum, nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#17961) Tim82 válasza venember83 (#17960) üzenetére


Tim82
nagyúr

simán van. ribi. ha itt lenne Nahoten koma a Nők, nőügyek topikból, most helyeselne. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17962) philoxenia válasza venember83 (#17960) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elég lenne körülírva is, persze amikor nálunk járt az ilyen csajokra nem használt külön :U szavakat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17963) philoxenia válasza Tim82 (#17961) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Maca ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17964) Tim82 válasza philoxenia (#17963) üzenetére


Tim82
nagyúr

az se rossz, szerintem a magyar nyelv amúgy is árnyalt és hajlékony, főleg, ha trágárságról és dehonesztáló kifejezésekről van szó. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17965) philoxenia válasza Tim82 (#17964) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nicholson film, Dürenmatt novella? mindkettő jó. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17966) csapos2 válasza Tim82 (#17964) üzenetére


csapos2
addikt

"dehonesztáló" Ez egy szép szó.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17967) FehérHolló válasza Tim82 (#17964) üzenetére


FehérHolló
veterán

Használjuk a "laza erkölcsű, csinos nő" szókapcsolatot, így mindenki érti, elégedett lesz, és senki nem botránkozik meg. ;)

Holnap viszont hosszú nap, meghívok egy sleep-et, vagy beállítok egy timer megszakítást és haltolok. Jó éjszakát mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17968) philoxenia válasza FehérHolló (#17967) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Barátságos, kapcsolódáskész hajadon ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17969) Bash válasza Bubu79 (#17958) üzenetére


Bash
őstag

Körülbelül a 6-os leírás áll legközelebb az igazsághoz ebben az esetben, meg a 9-esből az első mondat.
Persze ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a hölgyemény ágyában hetente 5 különböző alak fordul meg, erről nincsenek információim, de nyilván azért érthető, hogy milyen típusra gondoltam.

http://bashtravel.com/

(#17970) FehérHolló válasza philoxenia (#17968) üzenetére


FehérHolló
veterán

Csak nem minden interfésszel kompatibilis. (pl Bashével, a korkülönbség miatt)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17971) philoxenia válasza FehérHolló (#17970) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kb. mint az AGP vs. PCIx magasabb az áramfelvétele ? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17972) Bubu79 válasza Bash (#17969) üzenetére


Bubu79
addikt

Így már világosabb, hogy mire is gondoltál ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17973) FehérHolló válasza philoxenia (#17971) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem. Kb mint a LAN és az USB csatlakozó. USB belemegy a LAN aljzatba, de nincs semmi értelme.

Skynet is real. It's called Google.

(#17974) philoxenia válasza FehérHolló (#17973) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kipróbáltam, le is szakadtam egy kicsit :) nem megy bele, de Bash ki se próbálta? ezek szerint ő már tudta. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17975) FehérHolló válasza philoxenia (#17974) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lendületből belemegy. Tapasztalat, de erről a vénség (mint kiderült, a nagyapám) is tudna mesélni. :)

Nah, tényleg jó éjt!

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17976) philoxenia válasza FehérHolló (#17975) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjt ! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17977) Whaskes


Whaskes
senior tag

na jóéjt all. olvasok egy kicsit, igen, tudok olvasni bazze, és alszok. :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17978) philoxenia válasza Whaskes (#17977) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fiam is mindig olvasva alszik el. :D Úgy hamarabb megy. :U
Jó éjszakát!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17979) EQMontoya válasza FehérHolló (#17973) üzenetére


EQMontoya
veterán

gyakorlatilag bármilyen kábel bármilyen csatlakozóba bedugható, csak fizikai erőnlét kérdése.

Same rules apply!

(#17980) philoxenia válasza EQMontoya (#17979) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vastag kábelba több a petró, maj csinál helyet magának, csak áram alatt legyen. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17981) csapos2 válasza Whaskes (#17977) üzenetére


csapos2
addikt

Jó neked, én beszélni is alig tudok, nemhogy olvasni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17982) philoxenia válasza csapos2 (#17981) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze mert kimerített az oktatás a szánhúzó tanfolyáson. Az a sok csinos csacsilány..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17983) bolondember válasza EQMontoya (#17979) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fizikai erőnlét ÉS gyorsaság kérdése... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17984) csapos2 válasza philoxenia (#17982) üzenetére


csapos2
addikt

Én már csak egy csacsilányt szeretek.
A hajtás meg nagy élmény volt. Sokkal könnyebb ezeket a modern szánokat hajtani, mint a régieket.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17985) philoxenia válasza csapos2 (#17984) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De azért csak elfáradtál. ;) Majd a gyakorlásban megedződsz, aztán pikk-pakk letudod az ilyen napokat. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17986) Tim82 válasza philoxenia (#17965) üzenetére


Tim82
nagyúr

bocs, közben 24-et néztem a magyar egyesen. :DDD

de sajnos egyik sem. Dürrenmatt-művek közül alig olvastam valamit, a filmet se láttam. jaj, de azt hiszem, pont az Ígéretnek van magyar feldolgozása is, Haumann Péterrel a főszerepben. :)

csapos2: ugye? :D nem jutott eszembe jobb kifejezés. a magyar nyelv hajlékony, az én agyam este már kevésbé rugalmas... :)

Fehér Holló: ne bonyolítsuk túl. ;)

azt hiszem, én is ellépek aludni. jó éjt minden maradónak! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17987) philoxenia válasza Tim82 (#17986) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát ! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17988) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tehát akkor mi a mai nap konklúziója?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17989) bolondember válasza BlacKSouL (#17988) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"ne igyunk vizet, mert abban a halak szexelnek"? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17990) philoxenia válasza BlacKSouL (#17988) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lendületből, jó erőnléttel, sok minden bedugható sok helyre. ;]
Mindenkinek jó éjszakát !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17991) csapos2 válasza BlacKSouL (#17988) üzenetére


csapos2
addikt

Egyes könnyűvérű lányok, nem sütik át kellően a szendvicset, mások tudnak olvasni, de ezt nem hiszik el nekik, végül pedig, sokkal jobb otthon aludni, mint melózni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17992) Zewa


Zewa
senior tag

Ahhh fuck! Holnap megint kelhetek 5, negyed 6 körül hogy elmenjek abba a tetves iskolába és ott rohadjak du negyed 4 ig. :O :W

Oké-oké, nem kell leb@szni tudom hogy lusta vagyok, meg becsüljem meg hogy iskolába járhatok +eltartott vagyok nagyrészben de akkor sem szeretem. :(

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17993) sekli válasza Zewa (#17992) üzenetére


sekli
addikt

lusta vagy, meg becsuljed meg, hogy iskolaba jarhatsz, meg, hogy eltartott vagy...
es kelj fel negykor es ird meg a leckedet is...:DDD

(#17994) escie válasza Tim82 (#17934) üzenetére


escie
őstag

tyhu, nem semmi, vigyazz ra nagyon!
az enyem pedig az apame volt, oneki mar nem kell, vagy tiz eve szakallas. :)
bar, mostanaban en is havonta borotvalkozom. hab se fogy, penge se, jo kis geek dizajn, baratno nem nyafog, hogy szoros a kepem, no vumen, no kraj, schalalala. :D :U

csak hogy erveljek a sima "zsilettes" mellet.
egy doboz "zsilettpenge"(5db), 200Ft, nekem, nem tul szormok egyennek kitart majd egy evet.
tfh zabalom a penget, meg akkor is egy ezresbol megvan egy ev.
a "markolat" nem tudom mennyi, orokoltem. :)

I'm back, baby!

(#17995) tbs válasza Zewa (#17992) üzenetére


tbs
addikt

Lusta vagy, meg becsüljed meg hogy iskolába járhatcc és eltartott vagy! ;]

(#17996) Zewa válasza tbs (#17995) üzenetére


Zewa
senior tag

Ejj, de egy hangot fújtok. :Y Sekli, Tbs, Bolondember- Nincs bennetek eggyütérzés?!
Nincs kedvem aludni se, nincs kedvem semmihez. Legszivesebben leköldenék pár üveg Edelweiss-t, lekocsikáznék barátnőmhöz és vmikor de hazaesnék.
Sajnos nem tehetem. Várommár azt a téli szünetet. 22.-én még suli. :(

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17997) bolondember válasza Zewa (#17992) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

becsüld meg, h lusta lehetsz!
Azt meg pláne, h eltartott vagy és iskolába jársz! ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17998) escie válasza EQMontoya (#17979) üzenetére


escie
őstag

valamelyik autoversenyzo mondta: "nincs szuk hely, csak keves lendulet"
eszembejutott errol. :)

I'm back, baby!

(#17999) tbs válasza Zewa (#17996) üzenetére


tbs
addikt

Dugujjon be az orrod a takonytól, fájjon a lábad a láztól holnap hajnalban és ez tartson ki estig, amíg a doki kényszerpihenőre nem küld..! Ezt kívánom neked! :D

(#18000) bolondember válasza Zewa (#17996) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"az együttérzés vajon mííííííííí?!
Mi a bajom míííííííííí?!" :DDD

örülj, míg suliba jársz... kamijon! :U Gondtalan diákévek... :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.