Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17751) 7 válasza bolondember (#17750) üzenetére


7
addikt

Nem vagyok macska, cicázhatok.
Amúgy a zsidók is zsidóznak. Bátrabban is, mint bárki más.

Én 3 hete nem beretválkoztam, de lefogadom, hogy kevesebb a pofaszőröm, mint neked. :D

(#17752) tildy válasza ngabor2 (#17745) üzenetére


tildy
nagyúr

akkor megmondhatnád, mikor van BP-debrecen útvonalon vonat:U Nem jó az elvira ugyanis:(:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17753) Whaskes


Whaskes
senior tag

jóreggelt emberek.... holnap 7fő.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17754) elessar válasza tildy (#17752) üzenetére


elessar
tag

Úgy tudom, ma változik a menetrend, Tán még a pályaudvaron se tudják az újat :(

(#17755) 7 válasza elessar (#17754) üzenetére


7
addikt

Az izgis lesz, ha még ennyivel előtte sem írják ki :D

(#17756) tildy válasza elessar (#17754) üzenetére


tildy
nagyúr

A kukuriku élet. Valahol nincs semmi infó róla? Hogy induljon el így az ember, ha még a menetrendet se tudja???

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17757) bambano válasza tildy (#17752) üzenetére


bambano
titán

Gyere kocsival. Előfordulhat, hogy olcsóbb és sokkal gyorsabb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17758) Whaskes válasza tildy (#17756) üzenetére


Whaskes
senior tag

hogy-hogy debreceni túra? ennyire mély benyomást tett rád ng2? :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17759) ngabor2 válasza tildy (#17752) üzenetére


ngabor2
nagyúr

40/49 49 49-en hátha tudják. én azt tudom, hogy munkanapokon minden óra 5-kor indul ic a nyugatiból.

(#17760) tildy válasza bambano (#17757) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem én megyek , odavissza meg kicsit húzós összeg lenne, főleg, hogy pénteken is voltunk :U
Vaskéz: igen :DDD ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17761) bambano válasza tildy (#17760) üzenetére


bambano
titán

Az nézőpont kérdése, hogy húzós vagy nem az összeg, de ha nem elmeroggyant benzintemető jellegű autóval jársz, hanem valami takarékosabbal, akkor két személynek szerintem olcsóbb az autó, mint a vonat. Lehet, hogy egynek is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17762) tildy válasza bambano (#17761) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát most omvs benzinből sokat evett... Ennyit még sose fogyasztott pályán: 9.2 liter :Y :Y Igaz jöttünk is rendesen. Mondjuk ha 3 emberre számoljuk, meg kettőre, úgy tényleg olcsóbb. De msot kölcsön kellett volna adnoma kocskányom, hogy meglegyen az odaút.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17763) Whaskes válasza tildy (#17762) üzenetére


Whaskes
senior tag

ezért jó a szakadt kis golf :DD ellehet vele menni kecskemét-debrecen vagy miskolcot 5k ból is, de akkor okosan kell hajtani :DDD habár már lehet, hogy az az 5k 6k ra változott azóta. rohadt mód emelkedett a gázolaj ára.....:(

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17764) bolondember válasza Whaskes (#17763) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nevetséges, h drágább a csettegőscucc, mint a morgós... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17765) bambano válasza tildy (#17762) üzenetére


bambano
titán

Mivel autóval jöttél? Ennyiből az enyém is megvan, pedig az nem kis darab...
Én is omv-s benzinnel járok, carrera95-öt szoktam tankolni. Abból most, ha pályán tankolsz, 306 forint körül van egy liter, városban kevesebb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17766) bambano válasza bolondember (#17764) üzenetére


bambano
titán

Szerintem sose volt lényegesen olcsóbb, arra mindig vigyáztak...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17767) bolondember válasza bambano (#17766) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itthon...

kinn, "nyugaton" ott azért régebben szignifikánsabbak a különbségek...

De ami Tunéziában volt, azok az árak, bakker... :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17768) bambano válasza bolondember (#17767) üzenetére


bambano
titán

Hát nem tudom... a dízel autó mifelénk mindig drágább volt, az a korszak, hogy a gázolaj drágább, mint a vele egy kategóriás benzin, meg most jött el.

A nyugati árakat nem ismerem, de arrafelé régebben kevés dízel autó fogyott, ott lehet, mások az árviszonyok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17769) 7


7
addikt

Megkönnyeztem a Schmidt történetét, gyerekek. Érdekes, mert nem egy kiugró film a sztori szempontjából. Legalábbis számomra nem mondott újat, mert tudni vélem, milyenek egy nyugdíjba vonult férfi érzései.
De a vége...
Amúgy meg nagyon jó volt hallani Jack Nicholson hangját, mikor narrátorként olvasta a levelet, amit Ndugunak címzett. :)

(#17770) bolondember válasza 7 (#17769) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Jack Nicholson a legistenkirályabb színész... :R

és ez a filmje IS ott van a toppon... :K Kethy Bates-szel meg szintén jó páros.. :B

A két színész viszi a hátán a filmet, de monsjuk a sztori se rossz... ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17771) philoxenia válasza tildy (#17760) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mélyet ? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17772) Whaskes válasza philoxenia (#17771) üzenetére


Whaskes
senior tag

a kutyámajom vót, ameik felágaskodott a 2 hátsó lábára :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17773) philoxenia válasza 7 (#17769) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nézd meg, az "Ígéret megszállotja"-t, a tegnapi beszélgetésünkben említett könyvből filmet kategóriában nagyon elől van nálam, pedig az irodalmi alapot Dürenmatt írta, nem színdarabként, hanem novellaként.J N jutalomjátéka. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17774) Whaskes válasza philoxenia (#17771) üzenetére


Whaskes
senior tag

Keziccsókolom, ha most arra tetszett gondolni, hogy itt orbitális pályára állított fröccsenő hím testnedvről lesz szó tantra-jóga pózban magához nyúló hindu szerzetesekkel fűszerezve, akkor kérem netessék olvasni! :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17775) philoxenia válasza Whaskes (#17774) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szellemi benyomásra gondoltam természetesen. :DDD ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17776) Zewa


Zewa
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Huh basszus, tesom csinált egy kis sajtos-mustáros csirke melles szósz+barnarizses ebédet. Túlságosa is finorma sikeredet... :O

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17777) philoxenia válasza Zewa (#17776) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tesód fiú, lány ? Hány éves? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17778) Whaskes


Whaskes
senior tag

megtaláltam lajos-->esmein priv.hu-s oldalát :DDD [link]
túlontúl is durva.... :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17779) ladybug válasza Zewa (#17776) üzenetére


ladybug
őstag

A mustár és a sajt mindig jót tesz a húsnak. :) Biztos finom lehetett.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17780) Zewa válasza philoxenia (#17777) üzenetére


Zewa
senior tag

Lány-20. De szerintem inkább ne kivánd.-Jobban jársz.

ladybug: Bezony. Igen csak mohó voltam. :( Sebaj legalább van mire fognia siestát. :))

Apropó siesta: Tudtátok hogy mien komolyan veszika spanyolok a siestat?! Még a boltok is bezárnak 1-2órára. (kutatok ki mutatták ienkor fogan meg a legtöbb spanyol kölök. :U )

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17781) philoxenia válasza Zewa (#17780) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lányom lehetne, de nem is magamra gondoltam, mondjuk a fiamhoz öreg, mert ő még csak 15. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17782) Whaskes válasza Zewa (#17780) üzenetére


Whaskes
senior tag

tud kernert forgatni? akkor feleségül is veszem :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17783) tildy válasza bambano (#17765) üzenetére


tildy
nagyúr

Accent. Átlagsebességet nem mondok :B BP-n volt tankolás, nem pályán.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17784) philoxenia válasza Whaskes (#17782) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem fél kézzel is . :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17785) kicsitomi88 válasza philoxenia (#17781) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nono, 5 ev nem ev ;)

90 87.5 87.8 87.5

(#17786) philoxenia válasza tildy (#17783) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vonaton lehet inni is. :DDD Természetesen teát. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17787) bolondember válasza Zewa (#17780) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tud főzni, mi a baj?! :U :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17788) philoxenia válasza kicsitomi88 (#17785) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk őt nem kellene rábeszélni valószínű. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17789) Zewa válasza Whaskes (#17782) üzenetére


Zewa
senior tag

Minden bizonnyal. Megnyerted. Viheted. Csak vigye el már vki!!! :Y

Jah és ige: Telefonmániás. ill csak félig meddig szolid napjain 10k/hó. De volt már 39is. :U

Vonaton inni?! JUJ! Még nyáron mikor mentünk Balcsira akkor találkoztunk egy bandával (4fiú+3lány) nah ők komolyan gondolták hogy részegednek.
3-4kanna bor, Pár tálca sör, házipálesz stb.. Minket is invitáltak de mi csak bele- nyaltunk a dolgokba. (igy is megérintett a dolog) :B

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17790) Whaskes válasza Zewa (#17789) üzenetére


Whaskes
senior tag

semmi gond. ha fizeti akkor kit érdekel?

más:

ennyi pénzé télleg támogathatja még a szart is! :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17791) philoxenia válasza Zewa (#17789) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Skypie oszt kész. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17792) bambano válasza kicsitomi88 (#17785) üzenetére


bambano
titán

Attól függ, mikor... 15 éves fiú mellé 20-25 éves nő az jó kiképzés. 50 éves pasi mellé 55-60 éves nő az meg csoroszja ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17793) philoxenia válasza bambano (#17792) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olyankor már visszafelé számolunk, legalább tíz évet. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17794) tildy válasza Zewa (#17780) üzenetére


tildy
nagyúr

Komolyan vett szieszta - ilyenkor fogan a legtöb gyerek-re?
Azt meg úgy hogy?
Alvás közben dugnak?:F :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17795) Zewa válasza philoxenia (#17791) üzenetére


Zewa
senior tag

Ahh, nah mind1. Egy kib@szott szót nem lehet vele szitne váltani mert ő telefonál. "Ingyé van"- Főzés közben telefon kihangosítva.
Elég idegesítő. Egyszer ha elszáll agyam kib@szom az összes itthon fellelető telefont a lakásból. Aztán mehet a fülkébe. :U

tildy: Kitudja?! :Y

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17796) kicsitomi88 válasza bambano (#17792) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nalam 3 evvel idosebb a kedvesem, az is jo kikepzes volt egy darabig akkor meg gyermeteg lelkemnek, es most ne perverz dolgokra gondoljatok :)

90 87.5 87.8 87.5

(#17797) Whaskes válasza Zewa (#17795) üzenetére


Whaskes
senior tag

nyehehe, nekem nincs telefonom és nem is hiányzik.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17798) philoxenia válasza Zewa (#17795) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem vaskézzel fogva, rendben lehetne tartani. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17799) bambano válasza philoxenia (#17798) üzenetére


bambano
titán

Romhányi a rímhányó :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17800) Zewa válasza tildy (#17794) üzenetére


Zewa
senior tag

Amugy meg teljesen más világ. Szted meglehetne azt csinálni hogy egy tömegközlekedési eszközre kibiggyeszteni egy 21"-os LCD-t amin rövid filmek vannka vetítve?! :U

philoxenia: Lehet, de szerintem egy lusta, nagypofájú h.p. .

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.