Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17701) venember83 válasza Whaskes (#17692) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze már, mikor a környéken voltam, akkor nem volt semmi eksün... Megsértettél... Az unokámnak meg üzenem, hogy addig örüljön mig nem kerül napi kapcsolatba meleg faktorokkal.

philoxenia: Én ázok, te ázol, ő ázik...?

[ Szerkesztve ]

(#17702) philoxenia válasza Whaskes (#17694) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy magyar film a tetrisből ? A könyvet vállalom megírni, Szőke András megrendezné, Badár lehetne a hulló hatelemes. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17703) Whaskes válasza venember83 (#17701) üzenetére


Whaskes
senior tag

biztos rosszhelyen kerestél minket :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17704) philoxenia válasza venember83 (#17701) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majdnem, állnak az eresz alatt az esőben és egymást kilökdösve, most Te ázol, most Te ázol.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17705) FehérHolló válasza Whaskes (#17700) üzenetére


FehérHolló
veterán

Starcraftot néhányszor kijátszottam, könyveket meg csak képről láttam. :)
A játéknak van egy egész jól megfilmesíthető történetvonala.

Nah, mentális fölényemmel rábírom a testem, hogy megtegye ezt a 3 métert az ágy és a gép között.
Mégegyszer jó éjt! :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17706) philoxenia válasza Whaskes (#17703) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A templomba be se ment fogadjunk, mindig csak a kocsma. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17707) Tim82 válasza philoxenia (#17693) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szvsz a sorozat jobb, a könyv nem tetszett, nem is olvastam végig...

Na jó, de akkor a féregben mi a kihívás? "jó, nagy, félek tőle, de simán felmászok rá"?

Jó éjt mindenkinek, tbs már úgyis oltogatott másik topikban, hogy miért nem húzok el végre aludni. Szerintem csak lusta válaszolgatni. Meg problémát megoldani. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17708) Whaskes válasza philoxenia (#17706) üzenetére


Whaskes
senior tag

jah, a zsinagógába kellet volna keresni minket :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17709) philoxenia válasza Tim82 (#17707) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze nem mindenkinek ugyanaz tetszik, Douglas Adams anno nekem se tetszett, de most majd megpróbálom megint :)
A legrosszabb irodalmi élményem végül is Joyce Ulyssese volt, de gyerekként próbálkoztam vele, biztos az is baj volt, van amit csak bizonyos kor fölött érdemes elolvasni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17710) Whaskes válasza Tim82 (#17670) üzenetére


Whaskes
senior tag

aláírásodból nézve a válasz 42! :DDD

mod: meeeegdööööglött az ot!:(

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17711) venember83 válasza philoxenia (#17706) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, kocsmaban is voltam, na... Ittam jo dragan csapolt Drehert... :((( Szegyellem is magam...

mod: meg vannak zsinagogak arrafele? Hat micsoda emberek elnek ott? ;]

17713: hat epp ot kerestem, de nem voltam eleg kocsmaban, ugy nez ki... Nem baj, januarban bepotolom ;]

[ Szerkesztve ]

(#17712) bolondember válasza Tim82 (#17707) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ö - egy akkora féreg, mint egy lligahajó...

egy egész fűszerest betol másodpercek alatt, Te meg azt kérdezed, h mi a kihívás? Egy rossz lépés, és Shai Hulud gyomrában vagy... :(

meg hát, Féreghajtóként már Fremen férfi vagy... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17713) Whaskes válasza venember83 (#17711) üzenetére


Whaskes
senior tag

hat fater, lathattad volna az unokadat, de neeeeem, te nem is akarsz rola hallani sem.... szegyelheted magad.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17714) philoxenia válasza venember83 (#17711) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kocsmában volt a keresztelő ? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17715) venember83 válasza philoxenia (#17714) üzenetére


venember83
nagyúr

Keresztelő??? Erről nem is tudtam... Dédnagyapa lettem? :B

(#17716) Whaskes válasza philoxenia (#17714) üzenetére


Whaskes
senior tag

katolikus iskolaba jartam. anno mindig azt hittem, hogy a zsinagog az kocsma. mindig ugy volt leirva a konyvbe, hogy sok ember osszegyult, megbeszeltek egy-ket dolgot, aztan hazamentek, haaat, az csak kocsma mar akkor..... :U

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17717) philoxenia válasza Whaskes (#17716) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a zsinat, nem ? :U Én is katolikus vagyok, de ha sokat beszéltünk gyerekkorunkban, ránkszóltak, hogy ne zsinatoljatok. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17718) venember83 válasza Whaskes (#17716) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtam en, h reformatus suliba kellett volna kuldjelek, most gazdagabb lennel, legalabb...

17721: igy se arad benned tul a szeretet, max a pia, nagy ritkan, altalaban bennmarad :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17719) Whaskes válasza philoxenia (#17717) üzenetére


Whaskes
senior tag

a zsinat az a misét jelent asszem.:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17720) philoxenia válasza venember83 (#17718) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hitgyüli ? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17721) Whaskes válasza venember83 (#17718) üzenetére


Whaskes
senior tag

egy eletre megutaltalak volna.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17722) philoxenia válasza Whaskes (#17719) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Zsinat

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17723) Whaskes válasza philoxenia (#17722) üzenetére


Whaskes
senior tag

jah, összegyülnek és dumálnak meg piálnak :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17724) venember83 válasza philoxenia (#17720) üzenetére


venember83
nagyúr

Nana, az már nem hit, az már biznisz, azt nem szeretjük, mikor a kettő keveredik :(((

Na jó, kezd korán lenni, aluggyunk, szép álmokat mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#17725) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát mindenkinek!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17726) Whaskes


Whaskes
senior tag

nemááááár, itt fogok dögleni egyedül?:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17727) Tim82 válasza bolondember (#17712) üzenetére


Tim82
nagyúr

És ez Neked lejött a Tildy által linkelt filmrészletből? Kyle McLachlan pillanatok alatt megoldotta a hú-de-veszélyes-kihívást... erről beszéltem. :P

Na jó éjt még1x.

Philoxenia: a Dexter-könyvre gondoltam, nem volt az igazi. Az Ulysses-ből én se bírtam 100 oldalnál többet legyűrni. És gimnazistaként magasabb volt a toleranciaküszöböm. :DDD

Whaskes: ha egy kicsit visszanézel, írtam itt az offtopicban a dvd-írós problémádra. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17728) Whaskes válasza Tim82 (#17727) üzenetére


Whaskes
senior tag

kössz, most olvastam, majd ma írok neki mailt. most nem. :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17729) Tim82 válasza Whaskes (#17728) üzenetére


Tim82
nagyúr

oké, csak szólni akartam, hogy van lehetőség írót szerezni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17730) bandus válasza Lortech (#17595) üzenetére


bandus
veterán

küldtem egy privit :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17731) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

jó "reggelt"...

meló, á, 12 óra....

bannolnám aki kitalálta a 12 órás REGGELI műszakot! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17732) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

lehalt az a cucc, amiben az ügyeket vesszük fel - ha akarnék se tudnék dolgozni.. :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17733) csapos2 válasza bolondember (#17732) üzenetére


csapos2
addikt

De ugye nem is akarsz.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17734) bolondember válasza csapos2 (#17733) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de, én akarok melózni!

csak nem most.
nem itt.
nem ezt.
nem ennyit.

:DDD

azóta megjavult... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17735) venember83 válasza bolondember (#17734) üzenetére


venember83
nagyúr

S vasarnap reggel van melo? :F Ertem, h szolgalatban vagy, de jelentkeznek emberek a problemaikkal?

mod: ja, jo reggelt!

[ Szerkesztve ]

(#17736) bolondember válasza venember83 (#17735) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

izé, nem merem elkiabálni - de ANNYIRA nem, dehát, ha fizetnek, csinálni kell... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17737) csapos2


csapos2
addikt

Agymosás megvolt, olvastam egy kis privi.hu-t.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17738) bolondember válasza csapos2 (#17737) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

MENTŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT!

Újra kell éleszteni a Csacsit!!!!!

:DDD :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17739) venember83 válasza bolondember (#17738) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, egy csacsi agymosasa nem olyan komoly dolog... Mintha egy zoknit mosnal ki :)) Nagy kart nem teszel benne. Kulonben mi ertelme olvasgatni a privi.hu-t? :F

(#17740) csapos2 válasza bolondember (#17738) üzenetére


csapos2
addikt

Ááá...felesleges, nem ér annyit. De most megyek és alszok.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17741) Winner_hun válasza bolondember (#17738) üzenetére


Winner_hun
félisten

L:DL
Ezt a hozzászólásodat olvastam, nem telt el 5 mp és elment előttünk egy mentőautó:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17742) bolondember válasza Winner_hun (#17741) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hehe... :DDD :DDD

@Tim: fel kell gyújtani a faszit a hómthiötörrel együtt a gébe... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17743) Tim82


Tim82
nagyúr

Jó reggelt mindenkinek, már megint az ébresztett a vekker helyett/előtt, hogy a felső szomszédasszony szidja a beteg férjét dolbididzsitálhómteáter15.1 hangzásban... :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17744) 7


7
addikt

Reggelt, cicuk :)

(#17745) ngabor2


ngabor2
nagyúr

üdvözlet minden jómunkásembernek a melóhelyről. bejöttem dógozni, mert... csak.

(#17746) venember83 válasza ngabor2 (#17745) üzenetére


venember83
nagyúr

Valld be, azert, mert nincs jobb dolgod, igaz, igaz???

(#17747) bolondember válasza venember83 (#17746) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, éppen eperaromát akar előállítani fűrészporból és vízből... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17748) bolondember válasza 7 (#17744) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ezt is pont egy kis szőrmók mondja.. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17749) 7 válasza bolondember (#17748) üzenetére


7
addikt

Bizony. Netán bajod van a szőrmókokkal?

(#17750) bolondember válasza 7 (#17749) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem borotválkozok 2 hete - mi lenne?! :DDD

csak egy kicsit vicces, h pont egy bundás cicázik - mintha én mondanám, h "hüjék"... ;] :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.