Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17051) 7 válasza EQMontoya (#17047) üzenetére


7
addikt

Ezt anyámékkal játszottam el. Korholó tekintettel rám néznek:

- Mintha mostanában kicsit csúnyábban beszélnél
- A faszt...

(#17052) dragonfx


dragonfx
veterán

vazz tele vok csokival gazdag volt atélapó :B :K
fogromlás garantált :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17053) EQMontoya válasza dragonfx (#17052) üzenetére


EQMontoya
veterán

detto, most épp a pocket coffee-t zabálom, hogy ne hulljak be az asztal alá.

Same rules apply!

(#17054) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

aaasztakurva

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17055) EQMontoya válasza BlacKSouL (#17054) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem gyönge... mondhatni, durva.

Same rules apply!

(#17056) Whaskes válasza Winner_hun (#17050) üzenetére


Whaskes
senior tag

senki nem bannol senkit, amíg ezt a sípot meg nem fújom. akkor sem, ha azt mondja, lófaszt!

ja, amúgy w belépve maradt, én nem ő vagyok.

jetike: budapest, teaerdő, 11. ker lágymányosi út 9

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17057) Whaskes válasza 7 (#17048) üzenetére


Whaskes
senior tag

budapest.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17058) fokukac


fokukac
nagyúr

Tud itt valaki jól németül? :U
elkéne egy kis segítség. még 20 perc van az aukcióból, és az eladó olyan nyelvezetet használ, hogy egyszerűen nem tudom kibogarászni.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17059) Whaskes


Whaskes
senior tag

ng! ne bannolj!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17060) PazsitZ válasza BlacKSouL (#17054) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én nem lepődök meg ezen.
Szegeden haverral bemegyek a sétálóutcán egy igényes boltba. Nézelődök. Egyszercsak megláttam egy kis kosarat tele kaviccsal, rajta egy cetli 50ft/db.
A dologban az volt a durva, hogy kb olyan kavicsok voltak, amit akár sóderben is találhatsz. Semmi csicsa, legalább "fényes" lenne vagy valami..., de nem :( .
Én ott áltam és ledöbbentem. Havert csak bökdöstem és mutattam rá, ő el is röhögte magát a dolgon, mikor észrevette :) .

Szóval eladnak minden szart az embernek...

NG: ponn mikuláskor banolnád? Hát nincs neked szíved? :U

A ban az egy nn vagy kettő n? :F :))

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#17061) fokukac


fokukac
nagyúr

szerintetek, ha azt írja az eladó az általa árult audigy 2 zs hangkártyájáról, hogy lent volt a pincében és évekig nem hasnzálta, és ki se tudja próbálni.

ezért a "für bastler" (=barkácsolóknak) kategóriában van a termék meghirdetve

ezért 20 euró az ára (amúgy 100 körül mozog)

megvegyem-e?

tönkremehet-e valamitől egy hangkártya? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17062) csapos2 válasza fokukac (#17061) üzenetére


csapos2
addikt

Hajaj...én csak működés közben beledugtam a csatit, lehetett valami kis feszültség, vagy valami, és az 5.1-es karim, mindjárt sztereó lett.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17063) Bubu79 válasza fokukac (#17061) üzenetére


Bubu79
addikt

Pincében elég sokminden megtörténhet egy elektronikus eszközzel - dohos, nedves körülmények között az alkatrészek hajlamosak oxidálódni - autórádiónál találkoztam olyannal, hogy a PLL szintézer IC lábai szabályszerűen rohadni kezdtek a nedvességtől - befelé haladt a tokon belülre a "jóság".

Ilyen mese engem elriasztana a vásárlástól...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17065) fokukac válasza Bubu79 (#17063) üzenetére


fokukac
nagyúr

mindegy, lemaradtam róla.

az a baj, hogy egy igazi pedig drága. :(
ezek a hülyék még a használtakat is felverik 100 euró környékére az ebay-en. nálunk meg nem is lehet kapni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17066) 7 válasza Whaskes (#17059) üzenetére


7
addikt

Meddig lesztek ott?

(#17067) BlacKSouL válasza fokukac (#17061) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nekem integrált, tehát nem is kártya, csak egy csippp, mégis egy nap hallgatom mi furcsa, hát jobboldalon nem szól a hátsó. Nézem, keverem, dugdosom, de mindig a jobb hátsó volt rossz. Kénytelen voltam a side-ba dugni a hifim két hangfalát rear helyett. Ez pedig még pincében sem volt, de még hidegen sem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#17068) Bubu79 válasza fokukac (#17065) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért ragaszkodsz az audigy 2 zs-hez? :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17069) fokukac válasza Bubu79 (#17068) üzenetére


fokukac
nagyúr

studiózni akarok. :)
gitár, mikrofon, ilyenek.

szimpi a keverőpult-jellege, meg a nagy jack az asztali panelen, amibe direktbe be tudnám dugni pl. az elektromos gitárt....

esetleg, ha tudtok valami hasonlót ajánlani, akkor szóljatok. az x-fi kategóriából nem láttam ilyet, csak a 75-ezres Elite Pro-t, de azt pedig sokallom.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17070) Bubu79 válasza fokukac (#17069) üzenetére


Bubu79
addikt

Pár éve volt a Herculesnek egy hangkártyája, amihez ugyanígy tartozott egy külső box - rajta mindenféle bemenettel - valamilyen CM4xxx chip volt rajta ( nem Cmedia, valami másnak a rövidítése - de ha agyon... pardon fejbe ütnének akkor sem jutna most a fejembe :F )
Azt nézegettem, mert úgy tűnt sokat fogok majd egyszer LP-ket digitalizálni...

Sajna kiderült, hogy bár meg tudnám venni ( 40k körül ment ) egyszerűen beszerezhetetlen volt kishazánkban...

Bakker - öregszem... Mintha elfújták volna a fejemből a kártya nevét :O

P.s.: lilás színű kezelőfelülete volt a drivernek; itt a PH!-n olvastam emlékezetem szerint a tesztjét, de mióta új kereső van semmit nem találok :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17071) philoxenia válasza Bubu79 (#17070) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyesmi ? [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17072) KrAt


KrAt
veterán

Nemtudja vki, mi van a 18ker-ben? Ezrével mennek a tűzoltók, bkv-sok, mindenki :U

(#17073) Thrawn válasza Winner_hun (#16997) üzenetére


Thrawn
félisten

Én csak valami szépet akartam smiley-kból kirakni, erre te meg lebombáztál :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17074) fokukac válasza KrAt (#17072) üzenetére


fokukac
nagyúr

az ekszbarátnőm ott lakik.
katasztrófa sújtotta övezet :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17075) philoxenia válasza fokukac (#17074) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Volt, mikor még odajártál. :DDD Lehet,hogy még most se heverte ki ? :U A kerület. :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17076) philoxenia válasza philoxenia (#17075) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nézted a linket ?
Fokukacnak címeztem volna. :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17077) venember83 válasza philoxenia (#17076) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, tudjuk, hogy magadban beszelsz, nem gond ;) Csak agressziv ne legy.

(#17078) philoxenia válasza venember83 (#17077) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A többiek a talin vannak, én meg messze, a tv-ben meg a család a Fábryt nézi...Csodálkozol ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17079) dragonfx


dragonfx
veterán

Jenga

lehet volt már,ki meddig jutott?hány szintig?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17080) venember83 válasza philoxenia (#17078) üzenetére


venember83
nagyúr

Tv-ben van a csaladod vagy mi? :DDD

(#17081) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Mivel többen nagyon..khmm..szeretik a nevem, ezért megosztom friss élményem:
egy szaktársamnak adtam meg e-mail címem, amiben ugyebár ez a nevem szerepel. Mikor lediktáltam neki, rámnéz: "te ez honnan jött? Cat f*cker-ből? :F"
:DDD

(#17082) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szép estét!

Azért egy ilyen hosszabb nap után mindig úgy érzem,hogy messzire el tudnám kerülni az emberiséget.Egy apró szösszenet reggel 5:550kor féélkómásan feltornásztam magam a dunaújváros felé tartó buszra. Már előre felkészültem,hogy a szokásos überkényelem lesz, de nem hittem, hogy még lehet fokozni (2m magas vagyok hozzá most olyan 125 kgmal) Amikor leülök,akkor nyilván az előző ülés támlájához ér szorosan a tértem... Eltelik egy 15 perc... 2-3 megálló, felszáll egy amolyan 40 év körüli sorozatgyilkos fejű nőszemély, és bevágja (!) magát az előttem lévő székbe (ez már alapból jót tett a térdeimnek) majd miután levette a kabátját módszeresen megpróbálta hátradönteni az ülést, mert ő aludni akart...

És még vérig volt sértve,hogy a mai fitalaság milyen bunkó, mikor közöltem vele,hogy a szék támlájának döntögetsésére és a térdem rongálása tett további kisérletei fizikai sérülésekkel járhatnak....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17083) Zewa válasza CactuS (#17082) üzenetére


Zewa
senior tag

Fiatal vagy még. Minek ülsz le?!

Cathfaern: Miért nem abból jött e neved? Ki tudja. Ebben a mai világban.. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17084) philoxenia válasza venember83 (#17080) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyenkor szinte, én viszont nem csípem mert mióta a politika egyik oldalára állt, sokat romlott a színvonala. :( :O ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17085) sekli válasza CactuS (#17082) üzenetére


sekli
addikt

milyen tomott busz az, ahol le tudsz ulni...? :)

(#17086) CactuS válasza Zewa (#17083) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jah, reggel 4:30kor keltem, kb 30 perce értem haza... rámfért :D

Sekli: én az isten háta mögött lakok 2 sarokkal, így nálunk még nincsenek sokan, csak pár megállóval később jön a jónép...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17087) sekli válasza CactuS (#17086) üzenetére


sekli
addikt

ez megeri azt a plussz ket sarkot... :)

(#17088) ngabor2


ngabor2
nagyúr

lenne egy speci keresem. valaki a fozocskes topikban nezze mar meg, hogy a palacsintasbkep, Ami valamelyik hsz-ban van, bejon-e. eik.

en technikai okokbol nem tudom megnezni...

(#17089) CactuS válasza ngabor2 (#17088) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha [ezekre] gondolsz, akkor - nekem - nem.

Sekli: Meg ám :) Csendes,nyugodt környék - leszámítva, mikor az öres kutyusunkra rájön a "tutulhatnék" reggel 6kor és felveri a környéket - , dakoták nincsenek a közelben, össz problémám, hogy ha már kicsit fúj a szél, akkor elmegy az áram :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#17090) Thrawn válasza ngabor2 (#17088) üzenetére


Thrawn
félisten

Elvileg 1022 de kép nem jön be. Áramszünet?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17091) Zewa válasza CactuS (#17089) üzenetére


Zewa
senior tag

Ezeket nekem sem hozza be:) Bár láttam már őket :) Grt! :C :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17092) sekli válasza CactuS (#17089) üzenetére


sekli
addikt

nekem sem...

(#17093) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ha a linkedre kattintok, csak keresi az oldalt, de nem tud kapcsolódni.
Meg is szakad időtúllépés miatt.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17094) ngabor2


ngabor2
nagyúr

koszi mindenkinek. szomoru vagyok. remelem nem hw-hiba. majd holnap kiderul. nem mondom meg, hol fogok alszani...

(#17095) Zewa válasza ngabor2 (#17094) üzenetére


Zewa
senior tag

Csak nem véletlenül Tildy-nél?! :) Tudom ám hogy miben sántikálsz, de nyugi. Nem mondom el senkinek. ;)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17096) philoxenia válasza Zewa (#17095) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Voltál a talin ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17097) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem lehetne az alapelveket azzal kiegészíteni, hogy "ha (kiemelt) szakmai topicba írsz választ valakinek, és nem vagy biztos benne, akkor vagy nézz utána, vagy inkább ne írj semmit"?

F@szkivan, hogy amikor nem a "melyiket vegyem a 3 közül?" típusú kérdés hangzik el, a válaszok több, mint 60%-a szakmailag helytelen (=totál baromság, vagy épp az ellenkezője a valóságnak), és javítani kell, hogy a kérdező ne hülyeséggel legyen megetetve....

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17098) Thrawn válasza FehérHolló (#17097) üzenetére


Thrawn
félisten

Szakmai moderáció?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#17099) philoxenia válasza FehérHolló (#17097) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a baj, hogy az alapelveket ezek a tisztelt hozzászólók el sem olvassák, ők írni szeretnek csak, meg szakérteni mindent. :( ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17100) CactuS válasza FehérHolló (#17097) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem így is elég sok munkát ad az "elit" a moderátoroknak. A legegyszerűbb alapelveket sem képes mindeki megérteni, majd pont egy nem teljesen behatárolható - szubjektív -dolgot fognak betartani? :F

Egyébként nem tudja valaki, hogy mi volt az a nagy tömeges rendőrgyűlés Dunaföldvárnál az elkerülő út hídján?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.