Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17651) Tim82 válasza philoxenia (#17650) üzenetére


Tim82
nagyúr

Badalamentit nem kell bemutatni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17652) philoxenia válasza RoyalFlush (#17649) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerencsére a "magyar nyelvet, rajtunk kívül nem érti senki, nem érti senki, s nem is akarja megtanulni" , hogy parafraelizáljam / ha jól idegenszavazok :D / Bródyt

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17653) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

vízihulla...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#17654) tbs válasza tildy (#17646) üzenetére


tbs
addikt

Hát, különbözünk. Milyen uncsi lenne, ha egyformák lennénk..! ;)

(#17655) philoxenia válasza VoDaFoNe (#17653) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:F Twin Peaks ?
mod: nekem az volt a legkevésbé fontos, mondjuk Stephen King regényeiben is megismersz egy kissé leegyszerűsített, de gondolom hiteles Amerika szeletet, itt is nagyon érdekes volt maga a világ is amiben játszódik :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17656) tbs válasza VoDaFoNe (#17653) üzenetére


tbs
addikt

Pfööööe..! Láttam már párat... :( Nagyon szar volt a vacsi, hogy úgy felpüffedtél..? És hiányzik a husi valamelyik csípőlapátodról..? ;]

(#17657) Tim82 válasza VoDaFoNe (#17653) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mesélj, milyen volt az a két hét a Duna fenekén? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17658) bolondember válasza Tim82 (#17657) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csak hallgatott, mint a hal..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17659) tildy válasza tbs (#17654) üzenetére


tildy
nagyúr

Engem csupán az zavar , hogy mivel a többség előbb látta az egyik félét, ezért lehúzza a miniseriest... :((( :(((
Ez a jelenet meg nagyon gáz. Annyira megjátszottnak tűnik. Nomindegy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17660) VoDaFoNe válasza tbs (#17656) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

én nem.. de úgy érzem magam... zsong a fejem a reggeli matektól, aztán ez a ramaty idő is.. ki kéne mozdulni haverokkal, de vagy betegek, vagy van elfoglaltságuk...

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#17661) venember83


venember83
nagyúr

Miert nincsenek jo filmek szombat este sehol? Jo, tudom, olcsobb vetiteni a sz*ros csillag szuletiket meg harmadkategorias filmeket, de tenyleg... Inkabb adnak a Shawshank Redemption, vagy a Green Mile-t vagy mittomen, inkabb megneznek huszadjara vmi jot, mint ezt az otvart eloszor...

ToBeY: csak annyi, h gyenge, unalmas. Elegge Armageddon-klon hangulatu.

[ Szerkesztve ]

(#17662) philoxenia válasza Tim82 (#17657) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem kell annyi idő. ;]
"
A víz alatt, a víz alatt a létezés csodás
van élelem bőségesen s nincs vízkorlátozás
A víz alatt csak egy a gond: a levegő kevés
de esküszöm, csupán az első öt perc a nehéz"

Koncz Zsuzsa

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17663) ToBeY válasza venember83 (#17661) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Tv2 megy A mag azzal mi bajod van?Bár még nem láttam,így nem tudom milyen :D

(#17664) FehérHolló válasza tildy (#17659) üzenetére


FehérHolló
veterán

Milyen ritmikusan lépeget már a homokon. Biztos nem olvasta a könyvet. :D

Skynet is real. It's called Google.

(#17665) t1 válasza RoyalFlush (#17649) üzenetére


t1
addikt

nézzd meg a többi videóit is :(

[ Szerkesztve ]

(#17666) philoxenia válasza tildy (#17659) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem meg ez a leghitelesebbek egyike, az akkori technikai szinten nagyon jól sikerült, a regényből is hasonlóan jön át. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17667) philoxenia válasza FehérHolló (#17664) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te viszont igen, látom :)
A ruhák a furcsák inkább, nekem a könyvből úgy jön át, hogy az arc takart lenne.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17668) venember83


venember83
nagyúr

Beindult A mag, es igen, kalapaccsal megjavitja a hiperszonikus hajot :))

E öröm, e bodottá :C

Balra? Biztos???

Bazzeg, nincs tobb energia... :(

[ Szerkesztve ]

(#17669) philoxenia válasza venember83 (#17668) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bizonyára komoly birodalmi alapja van a filmnek. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17670) Tim82 válasza philoxenia (#17667) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pont ezt akartam mondani - ha ilyen a cirkoruha, akkor a fremenek már régen szomjanhaltak volna... ;)

Ez a Koncz-szám egyébként csak cseppet tűnik politikusnak... :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17671) FehérHolló válasza philoxenia (#17667) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát valahogy nem adja a könyv feelingjét szerintem. Ruha az ilyen "belepisilünk, belekakilunk, nem látszik ki belőle még az orrunk sem, és nagyon büdösek vagyunk" stílusúként maradt meg bennem, nem ilyen hipermodern "ráfeszül a tökömre meg hasizmomra"-ként.

A szemük meg nem is kék. Ők sem olvasták a könyvet. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17672) bolondember válasza Tim82 (#17670) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, előbb haltak volna éhen... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17673) venember83


venember83
nagyúr

Es igen, a balnak!!!!

mod: és igen, kiszivárgott, mint bébipelenkából a fos :))

Na, vége... De legalább Hilary Swank jól nézett ki ebben is :K

[ Szerkesztve ]

(#17674) tbs válasza tildy (#17659) üzenetére


tbs
addikt

:F Nézd, a könyvet még áltsulisként olvastam, a filmet ('84-es!) szakközépben láttam, a minisorozatot (2000-es) ezért eléggé nagy várakozással néztem meg. Lehet emiatt nem ütött szíven igazán... Nem tehetek róla, de a minisorozat egyszer nézhető produkció volt számomra. Szemrágógumi. :B

Érdekes, nekem a ruha pl. tök ilyen volt, mondjuk tényleg maszkkal... És az ott már nem emberi léptékű technológia volt. Akár simulhatott is. :DDD

Ritmusos lépegetés: csak nem egy féreg befogására indultak..? ;)

[ Szerkesztve ]

(#17675) tbs válasza VoDaFoNe (#17660) üzenetére


tbs
addikt

Menjünk fagyizni..? :DDD

(#17676) philoxenia válasza FehérHolló (#17671) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Maga a Féreg, meg a birtokbavétele a jó, a ruhák azok nekem olyan lepelszerűnek voltak elképzelve. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17677) philoxenia válasza tbs (#17675) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A bácsival, tedd hozzá. :DDD ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17678) FehérHolló válasza tbs (#17675) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kezdtem elfelejteni.
Te még anyukámra is lecsapnál, ha regelne PH-ra...

Skynet is real. It's called Google.

(#17679) philoxenia válasza FehérHolló (#17678) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sőt szerintem az volna Neki a kihívás. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17680) tildy válasza tbs (#17674) üzenetére


tildy
nagyúr

Általában akönyveket filmmel nehéz überelni :U
Philoxenia: és az a kéjes vigyor a féreg tetején?:F
Aseriesben a fremenekilyen lepelszerű ruhában vannak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17681) FehérHolló válasza philoxenia (#17679) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát jah, ő már az a kategória, akinek biztos nem elég a fagyi.

tbs: Miért nem próbálkozol fiatalabbakkal? Nekik még a nyalóka is jó. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17682) tbs válasza FehérHolló (#17678) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Mi a nickje..? ;]

Vodával ez már egy régóta lógó projekt... ;)

[ Szerkesztve ]

(#17683) Tim82 válasza philoxenia (#17676) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem olyan csuklyás-burnuszos, egy-két csővel. :)

A féreggel meg az a bajom, hogy igazából nem láttam, hogy nehéz lett volna megfogni. Kb. olyan volt, mintha "dobj fel egy csáklyát a toronyba, oszt' mássz" eksön lett volna. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#17684) philoxenia válasza tildy (#17680) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Első mondatodra korai zsengém :D

A színészi teljesítmény nekem itt nem über jó, azt tbs kolléga szereti ebben a filmben. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17685) FehérHolló válasza tbs (#17682) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem akarok ilyen irányba elkanyarodni, de az nem jó, ha csak lóg a fagyi.

Skynet is real. It's called Google.

(#17686) csapos2 válasza Winner_hun (#17645) üzenetére


csapos2
addikt

Essen! :K

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#17687) Whaskes


Whaskes
senior tag

jóestét az egybegyülteknek! végre hazaértem.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17688) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, kéne enni valamit, ennyi izgalom után...

(#17689) tbs válasza FehérHolló (#17685) üzenetére


tbs
addikt

Márpedig ez nem fog mást ebben a témakörben... :P Nem rászoruló... ;]

(#17690) FehérHolló válasza Whaskes (#17687) üzenetére


FehérHolló
veterán

Végre!
A fiad ma még nem evett meleget.

Már késő, elmegyek aludni. Maradandó lelki sebeket okoztál.

Egyébként jó éjt mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17691) tbs válasza philoxenia (#17684) üzenetére


tbs
addikt

Ragyogás..? JN kicsikirály. "Száll a kakukk..."-ban jobb...

(#17692) Whaskes válasza FehérHolló (#17690) üzenetére


Whaskes
senior tag

fiam, mikor sörözünk???? most csütörtökön voltam "teázni" pesten.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17693) philoxenia válasza Tim82 (#17683) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is a lényeg a féregtől való félelem legyőzése, nem egy igazán értelmes lény, csak a nagysága a veszélyes, a szokásai kiismerésével a fremenek már nem féltek tőle.
A filmmel pont az a bajom, hogy a jelenetek nem álltak össze egésszé, nem lett kerek a mű, mint a könyv, pedig elég hosszú így is, de még fele legalább hiányzik.
Igazából az irodalomban az egy estés film csak a novellával mérhető terjedelemre egy mércével, a többire a sorozat volna a jó, kíváncsi vagyok a Dexterre, mert azt előbb láttam, majd ezután tervezem elolvasni. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17694) Whaskes


Whaskes
senior tag

a starcraft könyvekből mikor csinálnak filmet?:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#17695) tildy válasza Whaskes (#17692) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is teáztál. Csak úgy toltad a söröket lefelé :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17696) FehérHolló válasza Whaskes (#17692) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy nyári PH találkozó esélyes lehet egy ilyen nagy esemény színhelyévé válni. :)
Előtte meg még meglátjuk.

#17694: Játék -> könyv -> film? :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17697) philoxenia válasza tbs (#17691) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem láttam még igazán a filmet, csak részleteiben, idegen nyelveken, a könyv akkor nagyon ott volt, persze húszéves voltam. A kakukkfészek viszont nagyon jó film, az indián is nagyon nagy benne. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17698) bolondember válasza Whaskes (#17694) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, jó kérdés, ideje lenne - regélnek itt WarCraft és StarCraft filmekről, de a fene se tudja mi az igaz... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17699) philoxenia válasza tildy (#17695) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudjátok, hogy teáznak a rendőrök?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17700) Whaskes válasza tildy (#17695) üzenetére


Whaskes
senior tag

csak a tea után söröztem. túl sok cukrot raktam bele. a citromlét meg hiányoltam :DD

mod: #17696: mibajod van a filmel? ha nem az összes könyvet dolgozná fel, hanem külön-külön akkor egész jó is lenne.

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.