Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18801) Janoska26 válasza tildy (#18798) üzenetére


Janoska26
addikt

puff neki ez hülye, jól bedupláztam :))

[ Szerkesztve ]

(#18802) Janoska26 válasza tildy (#18798) üzenetére


Janoska26
addikt

hehe, legalább lesz időd a honlapodra :DD ;]
majd felhívlak, hogy jobban teljen a munkaidőd, nomeg hogy legyen egy jó napod :U :DDD

(#18803) Tim82 válasza bolondember (#18787) üzenetére


Tim82
nagyúr

lófejet Jánoska ágyába (ld. Keresztapa 2.)? :U

egyébként szép jó reggelt, azt hiszem, nem megyek ma dolgozni - kellene a pénz, de úgy tűnik, remek gyomorrontásom van. éjjel ki-be az ágy és a kétbetűs között... nem vagyok túl pihent.

viszont legalább annyira be kellene mennem, hogy leadjam a belépőkártyámat, kulcsomat, headset-et... holnap új hely, új cuccok. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18804) PazsitZ válasza tildy (#18800) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én is úgy használtam :B , most mondjuk nincs felrakva, lusta vagyok telepíteni :U .
Esküszöm meglépném, hogy ne legyen win a gépen ha linuxon működésre lehetne bírni az F1 challenge-t, az az egyetlen, amivel szoktam játszani. Teljesen leszoktam a játékokról.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#18805) tildy válasza Janoska26 (#18802) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem vagy te kicsit gonosz?
-Egyrészt demóznom kell egy munkát. Lehetőleg még a héten.
-Jövő héten 1 pótzh , 1 vizsga
És még cikket is kéne írnom, megígértem :O :O

Pazsitz : :Y

Jesszus.. Hova keveredtem. Egy oprendszer az angol nyelvű. Mindig. Jesszus magyar apt-get, hova fajul a világ :( :DDD
Na jó, angolul nem tudók->pl. anyám, beválallhatják (lehet telepítek nekik ubuntut:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18806) bolondember válasza Tim82 (#18803) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de legalább nem unatkoztál... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18807) Tim82 válasza bolondember (#18806) üzenetére


Tim82
nagyúr

bár unatkoztam volna. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18808) bolondember válasza Tim82 (#18807) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, fél 4kor felhívott egy vénku**a, h nem tud belépni.
mondom beszoptad, mert ha felhívom az ügyeletest, akkor én leszek a péló rossz végén...
Mondtam neki lépjen be egy másik gépen - de azok lockolva vannak, jött a kétségbe esett válasz... :U
HIába mondom neki, h nó para, simán menni fog... Nem, nem próbálja meg. leteszi - 3/4 óra múlva megbolydultak a vonalak, ONNAN (Herzogenburg) nekiállnak folyamatosan hívni, nagypara, elég nagypara...

Felhívjuk az OnCall-ost, aki elvileg pikkpakk ott kéne, h legyen - 5kr közli, h vagy másfél óra, mert Bécsből(!!!!!) kell odamenni...

Hát, eég sok hívásunk volt, nem unatkoztunk - DE ha a nyanya hallgat rám, előbb kiderül... :U :((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18809) Whaskes válasza tildy (#18800) üzenetére


Whaskes
senior tag

nem.

méjóaznekem ha englishűvan?:F

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18810) tbs válasza tildy (#18800) üzenetére


tbs
addikt

Khm... Énis. Nemfáj. :DDD

#18805: Te, egy oprendszer olyan nyelvű, amilyet akarsz. I18N van vagy miaszösz! Meg UTF-8/16. Ami nincs lefordítva, jön angolul. Nembaj. Assefáj. :D

[ Szerkesztve ]

(#18811) csapos2 válasza tbs (#18810) üzenetére


csapos2
addikt

Én használni sem használom, akkor én nagyon vagyok? ;))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#18812) ngabor2 válasza tildy (#18805) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Egy oprendszer az angol nyelvű.

ezt ki mondta? ne hallgass rá többet! ráadásul én nem is oprendszert használok, hanem az arra írt dolgokat. lehetőleg magyarul, mert én magyar vagyok. azért van a gép, hogy engem kiszolgáljon. akkor írjon nekem magyarul.

ráadásul a fordítókat becsülöm annyira, hogy használjam a munkájukat.

l10n, i18n, egyéb nyelvi csomagok... nem kis meló.

[ Szerkesztve ]

(#18813) PazsitZ válasza csapos2 (#18811) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egy csacsinak elnézzük :U

- http://pazsitz.hu -

(#18814) tildy válasza Whaskes (#18809) üzenetére


tildy
nagyúr

Há mert csak.
Ha valami alapból angol nyelvű , akkor azon csak elbaltázni lehet, ha más nyelvre átpakolják:)
Én is magyar vagyok, de XP eng-em van, meg az ubi is english:)

Bár lehet csak párom van rossz hatással rám:U
De magyarul használni linuxot... Ez nekem olyan izé. Na szal a magyar nyelvű mc után gondoltam azt, hogy na oké, maradjunk inkább az angol mellett:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18815) Whaskes válasza tildy (#18814) üzenetére


Whaskes
senior tag

örűjjé, megvan már a kártya?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18816) tildy válasza Whaskes (#18815) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom. Postás soká jön, én meg nem vagyok már otthon :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18817) Whaskes válasza tildy (#18816) üzenetére


Whaskes
senior tag

az baj, aláírósleszen.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18818) Thrawn válasza csapos2 (#18811) üzenetére


Thrawn
félisten

De legalább a zexplorert ismered :)
Hja, mire is mennénk itt nélküled...

szerk: Jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18819) sK0t


sK0t
tag

Hi!
Na gondoltam elkezdek OFF-olni :-)
Ugyis ráérek, mivel eltörtem a lábujjam...
Ez cink ha csak a lábujjamat törtem el, vagy nem annyira?
Mindenesetre szerencsémre nincs gipsz, de még lehet :O

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#18820) tildy válasza Whaskes (#18817) üzenetére


tildy
nagyúr

fúúú.
Minek gondoltok ti engem? Szexmániásnak? :Y :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18821) Whaskes válasza tildy (#18820) üzenetére


Whaskes
senior tag

:F nem értem, hogy ez most hogy jön ide?

egyébként, a sok kocka biztos csak irigykedik :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18822) Whaskes


Whaskes
senior tag

ez milyen, otp.hu-n be akarok lépni és kifagyasztja a ff-ot :DDD

hmmm, úgynéz ki, hogy opera alatt sem javul..... na majd később, addig is elmegyek söré, vagyis, ahogy egyesek nevezik "borsodiért"

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18823) tildy válasza Whaskes (#18821) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudod, magaslaszti, alűáírásgyanús , meg a postás esete. ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18824) Whaskes válasza tildy (#18823) üzenetére


Whaskes
senior tag

.... rossz az aki rosszra gondol, vagy talán éppen azért nem vagy otthon, mert jönni fog a postás?:F len bírsz neki ellenálni?;p

mod: látom, ahogy belegondoltál, bele is remegett a kezed;p az az "ű" és a space a vessző előtt;] mind-mind súlyosbítő körülmény.;p

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18825) Janoska26 válasza tildy (#18820) üzenetére


Janoska26
addikt

ha az lennél nem offolnál ennyit ;] bár lehet, hogy közbe írogatsz :U :DD

(#18826) csapos2 válasza Thrawn (#18818) üzenetére


csapos2
addikt

Ismerni, ismerem, de azt sem használom. Szégyeljem magam? ;)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#18827) Whaskes


Whaskes
senior tag

Jánoska:

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18828) frame>24 válasza (Kolombusz) (#18645) üzenetére


frame>24
addikt

hehh 0:57

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#18829) csapos2


csapos2
addikt

Azoknak, akiket érint: [link] ;]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#18830) 7 válasza ngabor2 (#18812) üzenetére


7
addikt

Könyvet magyarul szoktam olvasni, TV-n (ha nézem) magyarul nézem a műsorokat, stb...

De a telefont, számítógépet angolul használom, és ebből főleg az utóbbi hangsúlyos. Oka: Sokszor van, hogy egyszerűen hülye a magyar fordítás. Illetve, ha magyar nyelvű, az ember kevesebb helyen tud segítséget találni/adni egyes problémákhoz.

@#18831, fokukac: Naja, valami olyasmi :)

[ Szerkesztve ]

(#18831) fokukac válasza 7 (#18830) üzenetére


fokukac
nagyúr

vettem egy notebook-ot, és magyar vindóz járt hozzá.
szóval tizeniksz év óta először magyar nyelvű oprendszerem van.
a hajamat tépem tőle... :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18832) poffsoft válasza fokukac (#18831) üzenetére


poffsoft
addikt

tedd rá az arabicot, attó jobb lesz....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#18833) fokukac válasza poffsoft (#18832) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen apu.

veszel nekem licenszet? billyboynak meg kell élnie valamiből...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18834) Whaskes válasza fokukac (#18833) üzenetére


Whaskes
senior tag

nem lehet a winfost átállítani englishre?:F meg mivan akkor ha angol xp-t raksz fel azzal a kóddal amit kaptál?:F

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18835) fokukac válasza Whaskes (#18834) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez nem egy telefon menürendszere. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18837) sekli válasza Whaskes (#18834) üzenetére


sekli
addikt

en is ezt tettem...

Nem tudja valaki, hogy az iGoogle-re lehet-e valahogy linkeket rakni...?

[ Szerkesztve ]

(#18838) Thrawn válasza Kalandor (#18836) üzenetére


Thrawn
félisten

Ehh, milyen igaz :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18839) Tim82 válasza bolondember (#18808) üzenetére


Tim82
nagyúr

ez is izgalmasabb, mint a klóra való ki-be járkálás óránként. és beragadt szemekkel még olvasni se tudtam az ülőkén csücsülve... :O ( :D )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18840) BlacKSouL válasza csapos2 (#18829) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem a mostani barátnőm igazi társam. Mindig segít, jóban rosszban együtt vagyunk, mindig számíthatok rá. Mondhatni ő a jobbkezem.. :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18841) Janoska26 válasza Whaskes (#18827) üzenetére


Janoska26
addikt

Hon van-e??? :U :DD addelő hadd vedelem gyorsan befele :))

(#18842) 7 válasza sekli (#18837) üzenetére


7
addikt

"Nem tudja valaki, hogy az iGoogle-re lehet-e valahogy linkeket rakni...?"

Kérdezd meg tőle: [link] :D

(#18843) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szép napot!

Ma reggel is tudatosult bennem,hogy azért vannak még "érdekes" emberek a világon.
[link] a 3. lehetőség az azoknak szól,akik nem bírnak 20ig számolni? :U

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18844) sekli válasza 7 (#18842) üzenetére


sekli
addikt

jo, mindjart irok neki privatot...:DDD, de felek, hogy nem fog valaszolni..., eleg szukszavunak tunik...:DDD

(#18845) Whaskes válasza fokukac (#18835) üzenetére


Whaskes
senior tag

szarfoswindofos. ubuntut legalább átlehet állítani angolra vagy madzsarra.:P

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18846) csapos2


csapos2
addikt

Kevés a rábeszélőkém, így szavazást szeretnék kezdeményezni arról, kik azok, akik szeretnék, ha Bleki a legközelebbi bulijáról egész estés videofelvételt készítene, majd azt megosztaná velünk. Azt ugye tudni kell, hogy kis zöld barátunk, általában érdekes pozitúrákba keveredik hölgy ismerőseivel egy-egy ilyen mulatság alkalmával.

Szóval? :D :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#18847) 7 válasza CactuS (#18843) üzenetére


7
addikt

Sose tudtam rájönni, mi az a "20" meg "25". Nekem ez olyan, mint az arab... :DDD

(#18848) 7 válasza csapos2 (#18846) üzenetére


7
addikt

Én akarom! :D

(#18849) Whaskes válasza 7 (#18848) üzenetére


Whaskes
senior tag

killall yetike

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#18850) Tim82 válasza 7 (#18848) üzenetére


Tim82
nagyúr

adtam két kategóriát az IWiW-es írásodhoz. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.