Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) Sanya


Sanya
nagyúr

mégegy off topik

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#502) erdey_a


erdey_a
őstag

Gud móning.

Reggel iszonyatos élményben volt részem. Aki ismeri kicsit Győrt, az tudja, hogy a nyugati felén (Likócs) van egy erdős rész. Na itt ''laknak'' esténként a varjak. Több ezer. Ma reggel tanúja voltam, hogyan indulnak útnak, általában a dél-keleti városrészben lévő szeméttelep és /vagy szántóföldek felé.
Szóval látom a fákon a fekete sereget, majd egyszercsak elemi hangerejű össznépi károgásba kezd a sokadalom és megindulnak. Fekete volt az égbolt.
Olyan volt, mint valami Hitchcock remake :D

Vérboci

(#503) Rez_Grof válasza erdey_a (#502) üzenetére


Rez_Grof
őstag

12-es söréttel kellene ezeket ébreszteni reggel. :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#504) erdey_a válasza Rez_Grof (#503) üzenetére


erdey_a
őstag

Hogyisne... hogy kivájják a boci szemét?

Vérboci

(#505) Sianis válasza erdey_a (#502) üzenetére


Sianis
addikt

Nyíregyházán is van varjas erdő! :) Nagyon szeretem nézni ahogy vonulnak, csak legyen valami ami megvéd az elemi fekete tömeg, hófehér áldásától...

(#506) bobsys válasza Szalma (#500) üzenetére


bobsys
addikt

THX, be is rakom a kedvencekbe

Üdvözlettel:
bobsys

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#507) pussy_cat


pussy_cat
tag

Szép regglet Kedveseim!
Újra munkában, bár még törött szárnyakkal, mert nem gyógyultam meg... :(
Olyan kupi várt reggel, hogy csoda, ha belátható időn belül valaki észrevesz az íróasztal mögött! :))

Csók mindenkinek:)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#508) Szalma válasza pussy_cat (#507) üzenetére


Szalma
őstag

(Nagyon kellemes, hmmm, lehet benned, ha ezek a fránya ''okozók'' még mindig ott tanyáznak... Úgy tűnik csak a türelem segít!

Jobbulást, és ne dolgozz sokat! Macerás az ilyen állapotban elkövetett hibákat javítgatni hetek múlva... :) )

Szeretettel:
Szalma

(#509) pussy_cat válasza Szalma (#508) üzenetére


pussy_cat
tag

Szia Szalma! :)
Köszönöm a jókívánságokat, bár a baci üldözés felcser által több mint egy hete folyamatban van, de egyenlőre csak a pénzt vitte a rengeteg - általam feleslegesnek, a felcser által abszolút fontosnak tartott - gyógyszer.
Egyébként hihetetlen árakon mozognak a gyógyszerek!:(

Csók mindenkinek!

Lorcsi: Szija Te Kis Drága:) Már hiányoztál :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#510) lorcsi válasza pussy_cat (#507) üzenetére


lorcsi
veterán

Szép jó reggelt cicus :)

télleg sokáig betegeskedsz :(, mielőbbi gyógyulást :)

(#511) Loretto válasza Szalma (#508) üzenetére


Loretto
veterán

:D Milyen frappánsan fogalmaztál...

Soirée...

(#512) aDM|RaL^ válasza VladimirR (#464) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

:)
Legyen mosollyal teli napod, nekem az lesz:)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#513) Szalma válasza pussy_cat (#509) üzenetére


Szalma
őstag

(Gyógyszer? Orvos? Óóóó, Te kis naíva! Hiszen ellenérdekeltek a gyógyulásodban!!! (Amúgy vannak olyan lórúgás gyógyszerek, amik a legdurvább influenzát is tünetmentessé teszik 1-2 nap alatt, csak hatni kell a dokira, hogy most ne kísérletezzen, hanem ide azonnal a legdurvábbat! De a legjobb, ha az orvos csak nézeget. Nagyon kevés olyan ''otthonfekvő'' betegség van, amit gyógyszerezni kell. Bár így hosszabb a lefolyása a dolognak...))

Szeretettel:
Szalma

(#514) pussy_cat válasza Szalma (#513) üzenetére


pussy_cat
tag

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a háziorvosom születésemtől ismer (mellesleg egy igen markáns gentleman!), valamint a család régi, öreg barátja... Lehet, hogy mára már Ő is kuruzsló lett? :(:( Bedőlt ennek a sok orvoslátogatónak?:(

[Szerkesztve]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#515) brownus


brownus
veterán

Jó reggelt Nektek is!

[link]:)

pussy_cat: édesanyám patikus, aminek nagyon örülök/tem/tünk a tesóimmal mert csak végszükségben adott nekünk antibiotikumot meg gyógyszereket. vigyázzatok Ti is ezekkel a szarokkal! én 1 kezemen megtudom számolni hányszor szedtem be antibiotikumot eddig. thx my mom:)


[Szerkesztve]

(#516) pussy_cat válasza brownus (#515) üzenetére


pussy_cat
tag

Hogy mennyi gyógyszert szedek talán elárulja az is, hogy egy Kalmopirintől képes vagyok órákat aludni, nem szedek gyógyszereket, de ez a vacak betegség igen alattomos, már 3 hete kínoz elég rendesen. A hangom 2 napja kezd helyre jönni, eddig még az sem volt:), repedfazék hozzá képest elmehetne operaénekesnek:)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#517) rdi


rdi
veterán

Wlad hi,
érdekelne, hogy más topicokra hogyan lehetne ugyenezt megcsinálni??

Ja már látom :D
Érdekelne a pholitika totyik is ....

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#518) mayerlaci válasza rdi (#517) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Szerintem cigiért ment mert tegnap ideges volt meg nincs is gépnél:)
akkor már ketten vagyunk.

(#519) TomDog válasza pussy_cat (#516) üzenetére


TomDog
tag

Sziasztok

A gyógyszerekről jut eszembe , hétfőn meg húztam a derekam , úgy emberessen.

milegyen gyerünk az ügyelet,orvos megnéz majd felteszi a számomra hihetetlen kérdést:

Nem okoz problémát ha az orvosság 1200-1400 Ft-ba kerül?És ha probléma akkor mi a megoldás?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#520) rdi válasza mayerlaci (#518) üzenetére


rdi
veterán

jó hát azért én itt nem szok csetelni, de nem rossz ez a kereső, érdekelne a forráskódja is...
ha ingyenes

Fej! Tor! Potroh!

(#521) rdi válasza TomDog (#519) üzenetére


rdi
veterán

Akkor kapsz olcsóbb (régebbi fejlesztésű vagy generikus ) gyógyszert. Mondjuk a számtek boltban is Opteron helyett Celeront ajánlanának :D

Mayerlaci:
írtam Wladnak a vendégkönyvébe, de oda is belerondított valaki:(

Fej! Tor! Potroh!

(#522) sharpapa válasza VladimirR (#467) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Nem szabványos, gaim-om van, fogalmam sincs milyen a messenger-es napló.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#523) mayerlaci válasza rdi (#521) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Jahát igen a #64 elég durva.... :(
Mekkora állatok vannak.

(#524) TomDog


TomDog
tag

Mondjatok nekem olyan online boltot ahol Tv-t lehet venni.

viszonylag jó áron.nagy kinálattal , nem Lcd+Plazma sima Crt

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#525) rdi válasza TomDog (#524) üzenetére


rdi
veterán

panasonic.hu ?

Fej! Tor! Potroh!

(#526) TomDog válasza rdi (#525) üzenetére


TomDog
tag

Megnéztem az e-shopban minden van csak Tv nincs, azért köszi

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#527) VladimirR válasza rdi (#520) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hi

nem henez megcsinalni, csak annyi a gond vele, hogy minden egyes topic-ot le kell hozza toltenem, hogy a kereses gyorsabb legyen, es ne a ph szerveret terhelje
mondjuk lenyegesen gyorsabba lehetne tenni, ha az eredmenyeket elmentenem, es nem kellene minden egyes alkalommal vegigifutni a topic-okon - lehet megcsinalom ezt is, aztan lehet kerni mas topicokat is,nem lesz vele problema

a vendegkonyv, meg hat...igen....de ez van, itt is vannak ilyen kocsogoka, akik nem birjak ki, hogy egy jo alapos anyazas utan ne az ovek legyen az utolso szo, amiben szep napot kivannak

(#528) tildy válasza TomDog (#526) üzenetére


tildy
nagyúr

[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#529) rdi válasza TomDog (#526) üzenetére


rdi
veterán

ne csináld már ! Tényleg, megyek megnézem...
hmmm tényleg furcsa

Wlad csináld. Egyébként nagyon jó a felhasználó oldala, bár statisztikában érdekes lenne, hogy adott user hol hányszor szólt hozzá.... de nem akarok kib ... ni veled hihi :D

[Szerkesztve]

Tyldi Te tulajdonképpen mindig itt ülsz, tisztára mint egy moderátor...

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#530) tildy válasza rdi (#529) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyedul vagyok itthon, egyedul vagyok a munkahelyemen este 6 utan, hat inkabb a fallal beszelgessek? :F :U

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tomdog: en sokat vasaroltam mar toluk, igay sulinetben. Valamiben kisebb, valamiben nagyobb a valasztek. Remelem talalsz megfelelo termeket.Ha nem, akkor ott van az a lehetoseg, hogy neten kinezed mit akarsz menni es elmesz egy boltba: [link] de ez az oldal mintha most nem menne.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#531) TomDog válasza tildy (#528) üzenetére


TomDog
tag

Ezt kerestem köszönöm :R

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#532) erdey_a válasza VladimirR (#527) üzenetére


erdey_a
őstag

Üdv!

Most lehet hogy nagyon el vagyok tévedve, de ezek szerint rá lehet keresni valahogy, hogy hányszor szólt xy hozzá egy topikhoz?
Hol és hogyan? Néztem az oldalad, de nem leltem.

ps.: A vendégkönyvedbe nem én írtam ''olyat''...

Vérboci

(#533) VladimirR válasza erdey_a (#532) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, nem lehet, csak ha a topic-ot elore lementem (maskulonben meg a jelenleginel is alssabb lenne, es gyorsitani sem tudnam) es abban keresem meg, hogy az adott user-hez hany post tartozik
es az oldalamon nincs is ra utalas, ide, az OT-ba van belinkelve

(a vendegkonyvet tudom, hogy nem te voltal)

(#535) erdey_a válasza VladimirR (#533) üzenetére


erdey_a
őstag

Értem... akkor megkeresem itt.

Vérboci

(#536) sharpapa válasza erdey_a (#535) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Tessék:[link].Ja még nem mondtam, de minden tiszteletem Vlad munkássága előtt, még ha nem is ugy láccik. :R

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#537) erdey_a válasza sharpapa (#536) üzenetére


erdey_a
őstag

Köszi, közben megleltem...

Hát benne vagyok (illetve voltam a top 10-ben :B).
Most csak futottak még vagyok

[erdey_a] => Array
(
[all] => 248
[23] => 37
[24] => 93
[25] => 118
)

[erdeya] => Array
(
[all] => 1763
[17] => 186
[18] => 233
[19] => 391
[20] => 394
[21] => 303
[22] => 157
[23] => 99



Ez azt jelenti, hogy a hozzászólásaim fele ment az OFF-ba. Nem is rossz... :DDD

[Szerkesztve]

Vérboci

(#538) erdey_a


erdey_a
őstag

És ennyi volt...

nuklear nevű újoncunk ''Mi a fing alkotórészei?'' c. topikja hatalmas sikert aratott :D
Törölve is lett hamar.

Vérboci

(#539) neongorack válasza erdey_a (#538) üzenetére


neongorack
senior tag

Tudod ez elkeserítő, hogy vannak ilyen emberek is, mondjuk azért néha egy ilyentől megkérdezném, hogy Miért?Kíváncsi lennék, hogy mit felel rá...szerintem még ő maga se tudja....

szerk:Nemtudok írni...:)

[Szerkesztve]

(#540) VladimirR válasza erdey_a (#538) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a user-rel egyutt...emleket szivunkbe zarjuk

egyebkent tetszett brownus valasza:
a Tiéd az elhalt agysejtjeidből - úgy tűnik sok van belőlük

(#541) neongorack válasza VladimirR (#540) üzenetére


neongorack
senior tag

Hát igen, egy ilyen usernek nehéz lenne ezek után megmagyarázni, hogy figyelmeztetve vagy és ha mégegyszer ilyet csinálsz akkor ban, azt se venné komolyan....

(#542) mayerlaci válasza neongorack (#541) üzenetére


mayerlaci
senior tag

ezért nem is kell neki szolni ;)

(#543) erdey_a


erdey_a
őstag

Vajon megéri végigjátszani a regisztrációs procedúrát ezért?

A cset pont hun egyszerűbb, mert bemehet vendégként, oszt szétkiabálhatja az agyát, de ezért reggelni... :F

szerk:
...most látom, folytatódik az ámokfutás.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#544) mayerlaci válasza erdey_a (#543) üzenetére


mayerlaci
senior tag

attol függ kinek.

(#545) sharpapa válasza erdey_a (#538) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Basszuskulcs kellett nekem jáccani,látnom kellett volna.... :O

mayerlaci:aláírásoddal kapcsolatban: nem szerdán van refresh?

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#546) neongorack válasza erdey_a (#543) üzenetére


neongorack
senior tag

a neki ennyit megér, hogy mindenki hülyének nézze egy Fórumon és teljes mértékben lealasonyítsa magát akkor ehez csak gratulálni tudok! :(
mayerlaci: Remélem az IP ban célbatalált!
sharpapa: Én is pont UT-zni akartam amikor szólt mayer, hogy nézzem gyorsan, így szerencsére linkelni is tudtam a modos topicba!whehehe

[Szerkesztve]

(#547) tiv83us válasza erdey_a (#543) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]

Neongrack: /Ha csak egy HAZIGAZDA nem csinalt/ nincs IP ban, csak az email-jet tiltottam, IP bant nem lehet csak osztogatni, nemtudhatod hogy honnan ir es hanyan osztjak az IP-jet.

#548: Ugytunik nem dinamikus neki.../Legalabb is mindket regisztracio ugyanarrol az IP-rol tortent.../

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#548) erdey_a válasza tiv83us (#547) üzenetére


erdey_a
őstag

Roger that :R


IP ban: dinamikus IP esetén gondolom mit sem ér...

[Szerkesztve]

Vérboci

(#549) mayerlaci válasza sharpapa (#545) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Ugy volt de Csak hétfő este tudtam berakni Vlad kérését ezért kapott + 1 napot:)

Neongorack:Reméljük.Nincsmit:)

(#550) neongorack válasza tiv83us (#547) üzenetére


neongorack
senior tag

Mondjuk az is igaz, de akkor az ilyen emberek ellen, hogyan lehet végérvényesen védekezni?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.