Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) Thrawn


Thrawn
félisten

Ezt most találtam:
[link]
Mod: inkább linkelem mert elég nagy.
Egy igazi PH! nagyúr :DDD :R

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4952) Thrawn


Thrawn
félisten

Mit látnak szemeim! Nyílt egy vadászgörényes topic!
Nyithatok egy madárpókosat? Csak, hogy teljes legyen az állatkert :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4953) ngabor2 válasza Thrawn (#4952) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nyiss. Legfeljebb bezárják :P

Bár ahogy elnéztem, az eddigi állatos topikok mind gerincesekről szólnak. a póknak meg nem túl sok gerince van, ellenben lábakkal és szemekkel keményen fel van szerelve. Személy szerint én utálok minden pókot :Y

(#4954) escie


escie
őstag

nyissál háát! :DDD
a legjobban a nagy törpehörcsög topiktól szoktam felvisítani, amikor megjelenik. úgy néz ki, bárminek lehet már topikja.létetzik egyáltalán ilyen állat? miért nincs egy gyűjtőhely?
nagy rágcsálótopik. még passzolna is a ph!-hoz, végül is, az egér is rágcsáló. (muhaha:U dejóviccvolt.)
holnap megnyitom a nagy törpeoposszum, és a nagy törpekecske topikokat. :))

I'm back, baby!

(#4955) tiv83us válasza escie (#4954) üzenetére


tiv83us
veterán

Es lam, megjelent a nagy vadaszgoreny topik is...[link]
Ezekutan nemhinnem, hogy a torpekecske topikod kevesbe porogne...:U

ui:sot ha joltudom, Kidi most tervezi az unnepi megnyitot a ''nagy eticsiga'' topiknak, de szvsz meg az is eltorpulne ezek mellett...

ui2:jajma, ugylatom lelottem a titkos tervedet odalent, kis lapatfulum...szorri :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4956) Kidus válasza tiv83us (#4955) üzenetére


Kidus
őstag

Mondom, eskü megnyitom a ''Nagy éticsiga topic''-ot. Már csak azért is. ( Hogy bezárhassuk jól :D )

Assuming Control

(#4957) Agostino válasza Kidus (#4956) üzenetére


Agostino
addikt

Stipistopi ''Meztelencsiga tenyésztés howto.'' :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4958) Kidus válasza Agostino (#4957) üzenetére


Kidus
őstag

Nyertél :D :C

Assuming Control

(#4959) Xpod


Xpod
addikt

És éticsigákhoz lesznek kajareceptek is? :D

Na jó de ha valamilyen kajához úgy kell a csigát kitenyészteni, akkor melyik topicba kell írni?
Pl végy 1,5 kiló csigát, honnan vegyek ekkorát? :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4960) Kidus válasza Xpod (#4959) üzenetére


Kidus
őstag

Ala fhransziakonyha? Az már nem jó, akkor mehetne a főzőcskés topicba. És mint tudjuk, olyan kell, amiről még kifejezetten nem volt szó.


Nem-nem, azt nem ugy kell. ''Mivel ilyen topik meg nincs, hat akkor most nyitok egyet. Tema adott!'' - tiv

Assuming Control

(#4961) escie válasza Agostino (#4957) üzenetére


escie
őstag

Meztelencsiga tenyésztés howto

-végy két csigát, vetkőztesd le őket.
-mutasd őket be egymásnak.
-kérd meg őket, hogy párosodjanak.

így gondoltad? :DDD
--
ui.: ha azonos neműek, akkor szívás. ott a b... izé, melegtopik. ;] bár, ha jól tudom, hímnősek a csigák. ööö, kérnénk ide egy biológust...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#4962) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha valaki nem járna a modkerben. Egy valódi OMGWTF: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4963) katavagyok válasza katavagyok (#4922) üzenetére


katavagyok
tag

erre senki? :(

katavagyok...offolóskata...

(#4964) Agostino válasza escie (#4961) üzenetére


Agostino
addikt

Én nem vagyok ilyen jólelkü a meztelencsigákkal. Kőkemény próbának szoktam alávetni őket, hogy kiderüljön ki a legéletképesebb, és a legrátermettebb, így csupa kiváló 10cmesem mozog sz@rdarabom lesz. Fogok párat, lapátra rakom őket és kiviszem az útra. Rárakom az ut közepén lévő utburkolati jelre, majd megvárom a fél ötöt, amikoris a kaminok végigvonulnak a falun. Általában nagyon nagy a szórás, de mindig van pár akinek szerencséje van. Őket általában a nagy menet után kirakom napozni, hadd pihenjenek, rászolgálnak. Na aki aztan jól kipihente magát, aztan mehet kedvére fitogtatni férfiasságot a csigalányoknak.
Itt jegyzem meg, hogy aki szeretné látni, amikor a meztelencsigák megattackolnak egy házat, az látogasson meg a nyár folyamán. Jobb estéken 20-30 is összegyűlök a teraszon, és ostrom aláv veszik azt. Általáb a sósavas vízes védvonalakon ritkán jutnak át, de vannak üdítő kivételek.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4965) tiv83us válasza parandroid (#4962) üzenetére


tiv83us
veterán

Es ezt mind 1Ft-ert kinalja :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4966) Xpod válasza escie (#4961) üzenetére


Xpod
addikt

A csigák 2 neműek, azaz hermafroditák, így nem kell közvetlen melegedéstől tartani :)


escie #4967igen, hogy ha jegesedés van, oda ne faggyonak a járdára. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4967) escie válasza Agostino (#4964) üzenetére


escie
őstag

az ember nem is sejtené, mekkora háborúk zajlanak ki hazánkban...
te figyu, azért a genfi egyezményeket tartsd be. a csiga is csak ember.
:DDD

én olyan techniát láttam, hogy megszórták a kis hátukat sóval...
--

Xpod,
valami ilyesmit tudok én is. hermafordítvák... :DDD

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#4968) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Közben a korábbi ötlet alapján arra gondoltam, hogy a törpehörcsögös és a degus topikot zárni kéne és átirányítani a 'Milyen egeret vegyek?' topikba. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4969) Xpod válasza parandroid (#4968) üzenetére


Xpod
addikt

Szőrös, fehér golyósat, vagy fekete, csupasz optikait, esetleg foltos rádiósat, hogy ne unatkozzon, ha nem foglalkozol vele. :)

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4970) tiv83us válasza Xpod (#4969) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor csak neked megnyitom mindjart a ''Nagy szoros, feher golyos illetve csupasz'' topikot :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4971) Agostino válasza escie (#4967) üzenetére


Agostino
addikt

Óó én inkább úgy szoktam okoskodni hogy megnézem milyük van. Kezük ugye nincsen meg lábuk sem. Hason csúsznak, ergo ott sok mindent érzékelnek. Ami érzékeny annak meg nem tesz jót a sósav. Dolgozok az ecetesvíz-sósav kombób, de azért jó lenne ha a terasz is megmaradna.
Genfi egyezmény persze. De orvul meg lehet támadni civileket mi. Belegondolok akkor én most partizán vagyok! Bár ha legyőznek akkor ki fognak végezni.
Hmm...mi lenne, hogy benzint öntenék ki, persze csak keveset és meggyújtanám? Tele lenne fekete pöttyökkel a csempe. Tiszta Vietnám.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4972) Xpod válasza Agostino (#4971) üzenetére


Xpod
addikt

Tessék itt gyilkolászod a csigákat, ahelyett hogy meggazdagodnál belőlük, importálnád őket franciaországba, esetleg egy francia étteremmel beszállítói szerződést kötnél, vagy nyitnál egyet. :)

Rendben tiv83us és akkor az lenne a címe, hogy ''Xpod nagy szoros, feher golyos illetve csupasz topicja'' :D :D

peterkeT: esetleg ez Mit csinált a degum a reggeliéből. :D

tiv83us #4974: Deguval töltött törpenyúl, éticsga mártással. :)</p><p>[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4973) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként a tuti befutó a 'Mit evett a degum reggelire' topik lenne. Megnyissam? ;]

Ja, és jó, hogy így szétoffoljuk az offot?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4974) tiv83us válasza parandroid (#4973) üzenetére


tiv83us
veterán

En inkabb a ''Milyen degut illetve torpenyulat ettem reggelire'' topikra szavazok ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4975) Kidus válasza tiv83us (#4974) üzenetére


Kidus
őstag

''Milyen rágcsálót egyek ma'' topic

Első post: ''Téma adott. Ötleteket/recepteket várok.''

Assuming Control

(#4976) escie


escie
őstag

újabban megint belekerülnek ezek a ''</p><p>'' tag-ek, szerkesztés után a hozzászólásokba...

I'm back, baby!

(#4977) Old Death


Old Death
senior tag

ne má, mert vki nyit vmi oltári baromságot... :D

és igenis szégyeljék maguk a capslockosok...
lassan átlehet ezt nevezni MODERÁTOR off topic-ra

ps: ;]

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4978) tildy válasza tiv83us (#4955) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát mert egy kis fiatal lányzó nyitotta...(És még büszke is rá.. :O Gondolkozni is kéne néhanapján) Nem elhetne a kutyán macskán és degun kívűl az összes háziállatnak egy háziállat gyűjtő topic?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4979) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A meztelencsigát én se szeretem. De a franciák se, mert főzés után nehéz visszatuszkolni őket a házukba, és fűszeres vajjal lezárni azt.

Egyébként most mire fel ez az iszonyú begyorsulást? Mindenáron meg akarjátok nyitni az OT27-et? Hadd élje túl a mai estét... Tényleg, annak mi lesz a neve után?

(#4980) parandroid válasza Kidus (#4975) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bevallom, le vagyok mosva a színről. Ennél jobb ötletem nekem sem lesz. Megyek, megetetem a degut, hadd hízzon, mire jönnek a receptek.

Oldy: pontosan miért is? Hogy hagyjuk ezeket a topikokat élni, vagy hogy túlzásnak tartjuk őket és gondolkodunk a záráson? Vagy egyszerűen azért, mert csak beszélünk róla, és (törpe)nyuszik vagyunk dönteni? Utóbbiért bevallom, kicsit szégyellem magam...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4981) Agostino válasza tildy (#4978) üzenetére


Agostino
addikt

Ez a topic szerintem valami olyasminek indult egyszer reagen : [link].

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4982) Kidus válasza parandroid (#4980) üzenetére


Kidus
őstag

Hát, degus most nem jut eszembe, de:

Zsenge, harmatos fűvel bélelt mezei nyuszi, réti sasmadárba csomagolva, ínyenc módra, jól átsütve, megforgatva.
Na?

Amúgy: ez a gyűjtőtopicos téma eszembe jutott már, de elég nehéz ügy, mivel akinek tengerimalaca van és arról akar csacsogni, nem megy a törpehörcsögösök közé, és viszont. Egy topicban meg az összes házi kiskedvenc nem fér el. De bevallom őszintén, én ezt a görényeset is zárnám, és belinkelném a görényes oldalt, ott is van fórum, ha jól tudom. ( Nah minnyá megkapom, hogy én is görény vagyok :P )
És az összes többi kisállatossal is meg lehetne ezt csinálni. Jó-jó, fáradt gőz, de lassan már állatfórumra emlékeztet.
Ez csak magánvélemény volt most.

Assuming Control

(#4983) Thrawn


Thrawn
félisten

Akkor most lehet madárpókos topic? :U



Rég röhögtem ennyit, köszi az estét mindenkinek! :)) :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4984) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt hiszem az lenne a legjobb, ha a 'Fáradt gőz' mellett lenne egy 'Házikedvencek' témakör is. Lassan külön lenne érdemes szedni, mint a 'Lokál'-t...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4985) ladybug válasza parandroid (#4980) üzenetére


ladybug
őstag

A degumat neeeeee! :Y Nem engedem. Különben is, én szoktam etetni, te csak kívülről nézegeted a lakhelyét.

Egyébként azon gondolkoztam, hogy milyen háziállatokat is tart általában az ember?
A rágcsálók témakörbe belefér ugye az egér, a degu, a mókus, a nyúl, a hörcsög, a tengerimalac. Tehát ezek egy gyüjtőtopik alatt futhatnának.
Aztán tartani szoktunk még hüllőket (kígyó, gyík, kaméleon, teknős, más nem jut eszembe), és kutyát és macskát (ezek mehetnének egy helyre, mint az ember legrégebb óta háziasított barátai), és madarakat (kanári, papagáj, tukán, beó stb), és malacot, ami egyre jobban elterjedt. Tehát következésképpen meg kell állapítsam, hogy 4-re lehetne redukálni az állatos topikok számát. :) Nos?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4986) Xpod válasza ladybug (#4985) üzenetére


Xpod
addikt

PeterkeT valszeg azért nézegeti a kívülről a degu lakelyét, hogy megbecsülje mekkora tepsire lesz szüksége sütéskor. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4987) ngabor2 válasza Kidus (#4982) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Le lehet tesztelni, hogy görény vagy-e. Ha meg tudsz egy befőttes üvegben fordulni, akkor az :P
azt inkább nem írom be, hogy ha a farkad ugyan olyan hosszú, mint a tested, akkor is, mert egyesek félreértenék :DDD

(#4988) Old Death válasza parandroid (#4980) üzenetére


Old Death
senior tag

az újabb ötletekre gondoltam... még vki megfogadja és megnyitja őket...

nem neked csak nagy a fejed és ekkora inteligenciával jobb ötlet is születhetne a hülye topicnév listán ;]
a zárás eldöntése nem az én dolgom, ezért erről nem nyilatkozom, bár tény, informatika portál és nem kisállatklinika

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4989) parandroid válasza ladybug (#4985) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vadászgörényt hova tennéd?
Nem rágcsáló, nem hüllő, nem madár, nem kutya, nem macska...

Ja, igen, és még csak nem is csiga... Tényleg, mi lesz a csigákkal? :U

És az akváriumról sem beszéltünk még, bár az egész jól elvan a saját topikjában.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4990) Kidus válasza ladybug (#4985) üzenetére


Kidus
őstag

Kihagytad a lovakat. A teheneket is. Meg a disznókat. És a barikat is. ;)
Jah meg a kecskék.

Assuming Control

(#4991) zsiga667 válasza ladybug (#4985) üzenetére


zsiga667
addikt

Ez a degu valami kockaállat? Mert mielőtt idekerültem a PH-ra még a nevét se hallottam, itt meg minden második topicban szerepel a degu szó és a júzerek 70%-a tart otthon legalább kettőt. :D

(#4992) Sanya


Sanya
nagyúr

még mindig él ez az off topik?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4993) parandroid válasza zsiga667 (#4991) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Zsiga: nekünk csak egy van.

Kidus: nem ér kisállathatározót használni.

Sanya: ha így folytatjuk, még vagy 10 percig...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4994) tildy válasza zsiga667 (#4991) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kocka, kerék:)
[link]
Egyébként szerintem nagyon ldes, bár nem hinném, hogy az otthoni macskok jó szemmel néznének rá! (vagyis de, potenciális vacsorajelöltnek tartanák!)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4995) Xpod válasza zsiga667 (#4991) üzenetére


Xpod
addikt

Lehet kockásítani, de az káros a degu egészségére. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4996) zsiga667 válasza Kidus (#4990) üzenetére


zsiga667
addikt

Nameg a földigilisztákat. A legjobb házőrzők, csak adj nekik egy bazooka-t vagy egy Uzi-t :D

(#4997) zsiga667 válasza parandroid (#4993) üzenetére


zsiga667
addikt

Nálatok ígyis tiszta állatkert van. Kutya, macska, robot, hétpettyesizé, nameg imbakislány. :D

Nyithatom én a következőt? :U :DDD

(#4998) ladybug válasza parandroid (#4989) üzenetére


ladybug
őstag

A vadászgörény mehetne a franc..melyikbe is?
Na, most akkor biológia óra.
Legyen topik:
1. madarak
2. hüllők
3. kisemlősök (rágcsálók) és nagyemlősök (kutya, macska, görény)
4. páros és páratlanujjú patások (ló, tehén, kecske, malac)
címmel.
Azt hiszem, akkor meg is volnánk. És akkor még mindig csak 4. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4999) Xpod válasza zsiga667 (#4997) üzenetére


Xpod
addikt

MárK Mayerlacinak ígérte a következőt.

ladybug : és a madárpók az melyikbe mehet?

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5000) zsiga667 válasza Xpod (#4999) üzenetére


zsiga667
addikt

Itt az 5000., Mayerlaci meg sehol. :U :P

(#5001) parandroid válasza zsiga667 (#5000) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs fent MSN-en sem. Majd a következőt.

Addig is folytassátok itt: [link].

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5002) Kidus válasza ladybug (#4998) üzenetére


Kidus
őstag

Kutya meg macska alapból külön, 2 legnagyobb téma :)
A görény kisemlős kategória szerintem.
Viszont feljött a ''nagy macskatopic'', és erről eszembe jutott, hogy kéne egy ''nagymacska topic'' is :D :O :F

Ahh hülye állatok....

Assuming Control

(#5003) Batman válasza ladybug (#4998) üzenetére


Batman
őstag

CSITT :P

Banyek rossz OT-hoz szoltam hozzá! :DDD

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5004) parandroid válasza Batman (#5003) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez mekkora! ROTFL...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.