Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4051) Vangelis válasza fokukac (#4049) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Itt is esik egyébként csak itt nem áll el :O

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4052) Sianis


Sianis
addikt

Jaja itt is esik. Éppen most mossa el a készülő vasárnap grill-party-t. Mindegy...megszoktuk... :( Axelerosok is b*sznak jönni bekötni rendesen a netet. ÁÁÁ mikor a suliban okésak a dolgok, fixre itthon vagy az életemben van alami gáz...nem lehet így boldogan élni...

(#4053) anaqer


anaqer
veterán

[csak hogy ne a piacon offoljuk]

Volkovy, mi ez a nagy leépítés?
Már nem elég a P3, vagy olyan szinten megvilágosodtál hogy még sok is?

[/csak hogy ne a piacon offoljuk]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4054) _cirmos_


_cirmos_
őstag

tegnap este megpróbálták feltörni az én drága egyetlen Szürkémet (citroen bx), hogy száradna le a keze az ilyen senkiházi mocskos férgeknek :(( :O

(#4055) Esmein


Esmein
nagyúr

Na emberek, ez egy durva buli volt, ma egésznap menni fog a hasam...
Asszem eszek egy kis piritóst.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4056) mr.geeZ válasza Sianis (#4052) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Állítólag az axelero-soknak kötelező jelleggel meg kell majd változtatni az e-mailcímüket t-online-osra. Kérdés, hogy a régi szerver is üzemelni fog a 2hónapos deadline után, vagy ha addig nem szóltál mindenkinek, akkor elvesznek a onnantól a neked küldött levelek?

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#4057) Agostino válasza mr.geeZ (#4056) üzenetére


Agostino
addikt

Én úgy tudom, 2 évig maradhat a @axelero.hu

''Személyes vagy céges levelezésében ezentúl a külföldi barátai, ismerősei, üzletfelei által is jól ismert szolgáltató nevét jelenítheti meg. Természetesen ez nem kötelező érvényű az Ön számára, ugyanis a megszokott, @axelero.hu-ra végződő levélcímének használatára még legalább két évig lehetőséget biztosítunk''

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4058) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Háromszor olvastam át a hsz-t mire felfogtam. Neduddki nem ejtett helyesírási hibát.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4059) mayerlaci válasza Esmein (#4058) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Biztos sokat diozik b.neten:D

(#4060) Loretto


Loretto
veterán

Hugom tegnap talált 20k-t. Ehh. ami a plána hogy egy rendőrrel ''randizott'' :DDD

Soirée...

(#4061) Esmein válasza mayerlaci (#4059) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha ott diózna, tudnék róla :D Az STF szeme messzira lát ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4062) B-L-A-C-K válasza Loretto (#4060) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is találhatna!:D

(#4063) mayerlaci válasza B-L-A-C-K (#4062) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Mit rendőrt;]

(#4064) B-L-A-C-K válasza mayerlaci (#4063) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:))

(#4065) mayerlaci válasza Loretto (#4060) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Tudja kit kell megbüntetni:D

(#4066) tildy


tildy
nagyúr

Na hugi le lesz cseszve azt mondta ír ide egy táborról..
Én meg mehetek haza munkából lassan:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4067) Bazsesz válasza Esmein (#4061) üzenetére


Bazsesz
őstag

Ehhe :D

Egyszer nem találkoztam veled bneten :) Pedig ott vagyok a dio2-vel és a SC-BW-vel is

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4068) mayerlaci válasza Bazsesz (#4067) üzenetére


mayerlaci
senior tag

B.Neten mi a neved?

(#4069) Bazsesz válasza mayerlaci (#4068) üzenetére


Bazsesz
őstag

Bazsesz :D

Bár jórég nyomultam a dio2-vel...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4070) mayerlaci válasza Bazsesz (#4069) üzenetére


mayerlaci
senior tag

A változatosság nem a fő erényed:D

(#4071) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

csa mindenki!!!:DD

(#4072) MarKoo válasza Esmein (#4061) üzenetére


MarKoo
őstag

Nézz rá a blogodra. ;]

(#4073) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

egy csomó topiot zártok mert azt mondjátok hülyeség...Lehet hogy csak nektek nem fontos

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#4074) mayerlaci válasza Twiggydoll (#4073) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Azok a topicok általában hülyeségek vagy belefért volna ide is.

(#4075) MarKoo válasza Twiggydoll (#4073) üzenetére


MarKoo
őstag

Igen egy csomó topikot zárunk sajnos, vagy szerencsére?! Már nem is tudom eldönteni... Szerinted mi lenne itt ha megmaradnának a ''Brutális képek...'' és társai? Hidd el kismillió topikot tudnék mondani, ami engem annyira nem érdekel és még nyitva vannak. :B

(#4076) 50 CENT


50 CENT
tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy lesz GUMBALL 3000 a Hungaroringen és, hogy erre kéne-e egy új topicot nyitni?

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#4077) mayerlaci válasza 50 CENT (#4076) üzenetére


mayerlaci
senior tag

(#4078) Twiggydoll válasza 50 CENT (#4076) üzenetére


Twiggydoll
tag

mi az a gumball 3000?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#4079) 50 CENT válasza Twiggydoll (#4078) üzenetére


50 CENT
tag

Londonból indulnak... Az egész földön keresztül zsír kocsikkal! Ferrari, Lamborghini, Bentley, Bugati... s, többi jó kocsi. Gyorsulnak majd, versenyeznek!
Nagyon állat lesz!
És hogy honnan tudom? 50 CENT fogja felvezetni őket a rajthoz.
Honlap:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#4080) Bazsesz válasza mayerlaci (#4070) üzenetére


Bazsesz
őstag

hóóó :) A változatosság éppenhogy a fő erényem :D

egy csomó mailcímem van :) : bazsesz@ (gmail, c2, mailbox, xmods), a legelső karakterem bneten Bazsesz névre hallgatott, irc-en Bazsesz néven vagyok, a kulcstartómra bazsesz név van rágravírozva, szal amit el bírsz képzelni, az minden Bazsesz :) Csak néhány haver hív Jocónak amúgy :D

De amúgy nem nagyon szeretem a változatosságot, mert a memóriám gáz nagyon. Egyszerűbb egy dolgot megjegyezni, mint kismillió másfélét :D

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4081) Niquis válasza Esmein (#4058) üzenetére


Niquis
aktív tag

De ejtett, a ''mellet'' az helyesen ''mellett'', ebben a kontextusban legalábbis;)
Ha nem ejtene, azonnal ki kéne tempbannolni, mert valaki tuti ellopta az accát:D

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4082) mayerlaci válasza Bazsesz (#4080) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Haverok mayerlacinak hivnak ph-n is az vagyok msn mail cim winfos felhasználoja meg még nem tom mi:D

(#4083) Kinti válasza tildy (#4066) üzenetére


Kinti
csendes tag


Tavaly voltam egy táborban és iden is lehet ra jelentkezni a középiskolasoknak.
Kulturalt helyek,nehany kotott foglalkozas,internetezesi lehetoseg,fiatal jofej tarsasag,nem sok megkotes.Ha erdekel valakit a kov.cimen elerheto

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4084) tildy válasza Kinti (#4083) üzenetére


tildy
nagyúr

Kép nincs róla?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4085) Vangelis


Vangelis
nagyúr

halál van az off topicban???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4086) Esmein válasza Vangelis (#4085) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha jobban belegondolsz, rájöhetsz, hogy képzavarba keveredtél, mivel nincs neki mivel, ezért nem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4087) jasszer


jasszer
senior tag

Megettem egy doboz Toffifee-t... :Y

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4088) Esmein válasza jasszer (#4087) üzenetére


Esmein
nagyúr

Fene a beled :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4089) jasszer válasza Esmein (#4088) üzenetére


jasszer
senior tag

Jóvanna... előtte utoljára 24 órával ezelőtt tudtam csak enni... :(

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4090) Esmein válasza jasszer (#4089) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én is szeressem a tofifit ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4091) MarKoo válasza Esmein (#4090) üzenetére


MarKoo
őstag

Kaptál egy nagybötűt he.. :DD

(#4092) jasszer válasza Esmein (#4090) üzenetére


jasszer
senior tag

...hátigen, pedig én ráadásul nem is vagyok édesszájú... hús+köret, semmi gyümölcs-zöldség meg ilyenek. Jókis magyaros wellnessz étrenddel rendelkezem...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4093) Esmein válasza MarKoo (#4091) üzenetére


Esmein
nagyúr

Köszönöm, kolléga :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4094) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Na joccakát.

(#4095) Esmein


Esmein
nagyúr

Én is megyek szunyókálni, mert reggel 5:15-kor ébresztő, menek futni faterspannal :O

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4096) jasszer


jasszer
senior tag

Jó8 mindenki...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4097) MarKoo válasza Esmein (#4093) üzenetére


MarKoo
őstag

Szívesen. És alap, hogy olvaslak. ;) Jó8 nektek. Komolyan nem értem, hogy egyesek miért feküdnek le ilyen korán. :DD

(#4098) jasszer válasza MarKoo (#4097) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah... nem bírják a gyűrődést... egy becsületes netfüggő igazán csak éjfél után ébredezik... ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4099) MarKoo válasza jasszer (#4098) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor egyetértünk. Én most iszom meg a reggeli kávém és törlöm ki a csipát a szememből. :DD

(#4100) jasszer válasza MarKoo (#4099) üzenetére


jasszer
senior tag

Najah... Én meg tegnap 12 óráztam éjjel, ma kb. este 8-kor álmosan ébredve konstatáltam h a szomszéd mammer nyugovóra tért, kialud a lámpa... Ezt a sok ''fordított'' embert... :F

Apokalipszis? Ezeknek?!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.