Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4551) fendre válasza escie (#4550) üzenetére


fendre
tag

Nálunk (BP) felhős volt az ég, meg reggel kicsit csepergett, de nem volt eső - legalábbis amerre én jártam. Remélem holnap délután sem fog, és tudok menni bicajozni :D

(#4552) Old Death válasza Esmein (#4549) üzenetére


Old Death
senior tag

5-10 :Y legalább 50... de kellemetlen lenne... :DD
nem az gond, h piritós leszel... hanem az, h szived megállhat és simán megfulladsz... v izomgörcs és megfulladsz... eszméletvesztés a sokktól és megfulladsz...
pirítós akkor lennél ha nincs mit elvezesse a feszültséget.. de azt hiszem egy úszómedencényi víz elég nagy vezető felület... :D

escie: bizony-bizony... az egész országon átvonul.. viszont mögötte jó idő jön ;)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4553) Esmein


Esmein
nagyúr

Pofám leszakad, egri csillagos topik. Nemtom hogy egyesek mégis hogy gondolják. Mondjuk én rendszerint ötöst kaptam irodalomból, de ha mégis négyest kaptam volna más meg csalással ötöst, baromi ideges tudtam lenni. És persze ezt nem lehet rendezni más módon csak úgy, hogy lenyeled. Az egész magyar úgy szar ahogy van és nevelik a lelkibeteg embereket. Gratulálok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4554) tildy válasza Esmein (#4537) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem haragudtam meg.Csak dolgozom.:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4555) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Emberek gondolkodtam egy közhasznu topic nyitásában aki nem akarja most haggya abba az olvasást:)

''Trafik,rendőrök,balesetek''
És ide mindenki beirná hol mérnek?Hol vanrendőrmeg merre nem érdees menni mertt baleset van.

Mondjuk aki uton van az nem ph-zik de ha hazaért akkor azért be tudja irni.

(#4556) escie válasza mayerlaci (#4555) üzenetére


escie
őstag

szerintem felesleges...

I'm back, baby!

(#4557) Old Death válasza mayerlaci (#4555) üzenetére


Old Death
senior tag

rádió???
ott mindig mondják, h éppen hol mérnek... aki meg útra kel az fogja olvasni?
egyébként sem értem ezt a félést a rendőrőktől... szabályosan kell közlekedni és kész...
:)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#4558) escie válasza Old Death (#4557) üzenetére


escie
őstag

szabályosan közlekedem, csak néha kicsit gyorsan. :B
figyelni kell, meg úgyis villognak szemből, ha trafi van. meg ismerni kell a kedvenc helyeiket a rendőröknek... :)

I'm back, baby!

(#4559) Vangelis válasza Old Death (#4557) üzenetére


Vangelis
nagyúr

PH!Rádió nem lesz még:DDD???

NA jó8

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4560) B-L-A-C-K válasza Vangelis (#4559) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó lenne!:)

(#4561) Esmein


Esmein
nagyúr

Vagy egy ventrilo szerver...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4562) VladimirR válasza Vangelis (#4559) üzenetére


VladimirR
nagyúr

volt mar rola szo => Bővebben: link

(#4563) fokukac


fokukac
nagyúr

gyerekek, ma este nagy gaz volt, igy lemaradtunk a vacsorarol.

Erre a fonokom elovette az otthonrol hozott hazikolbaszt, mi meg szereztunk kenyeret...
hat, reg esett ennyire jol kolbaszos kenyer, az biztos! :)
de komolyan... egy katarzis volt szinte... :)

(3 hete napi haromszor : de. 11-kor, este 7-kor, es ejjel egykor kapok enni, mind a haromszor meleg kajat. de mar kurvara unom, mindig valami hus krumplival, neha rizzsel... napi haromszor kurva unalmas. meg akkor is, ha a hus neha sult, neha fott, szaftos, neha meg rantott...

harom hete nem ettem egy igazi reggelit pl.
ezert ez a kolbasz most mennyei volt :)

(annak, aki lemaradt volna : tobb, mint 3 hete algeriaban vagyok)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4564) Esmein válasza fokukac (#4563) üzenetére


Esmein
nagyúr

:)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4565) Gambit válasza fokukac (#4563) üzenetére


Gambit
őstag

Kitartás! Ha ez megnyugtat, nekünk meg itt a jó kis vizsgaidőszak. 7 vizsga... :(

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4566) Agostino válasza Gambit (#4565) üzenetére


Agostino
addikt

7 vizsga? Bármit megadnék ha csak 7 vizsgám lenne. 14 ből 5-t írtam meg, holnap lesz a legnehezebb. :O

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4567) Esmein válasza Agostino (#4566) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg otthagytam az egészet. Melyik a jobb, bent lenni és vizsgázni, vagy tengeni lengeni ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4568) emvy


emvy
nagyúr

Hú, emberek, most látom, hogy 10 nappal ezelőtt néhányan felköszöntöttetek, utólag is thx. :)

while (!sleep) sheep++;

(#4569) Agostino válasza Esmein (#4567) üzenetére


Agostino
addikt

Hát fene tudja. Tengeli lengeni egy darabig elmegy, aztan az embernek szerintem hiányérzete lesz. Monjduk megmondom őszintén bár zavar az, hogy sok a vizsgám, sokkal jobban zavar az a tény, hogy kb még egy hónapig nem mehetek haza miattuk, és ugye április elején voltam uccsára home.

Hallottam, hogy otthagytad. Hát nem tudom. Jövőre neki mész mégegyszer?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4570) Esmein válasza Agostino (#4569) üzenetére


Esmein
nagyúr

Most egy év technikusi aztán meglátom folytatom-e.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4571) fokukac válasza Agostino (#4569) üzenetére


fokukac
nagyúr

a vizsgak ellenere nagyon jo dolog egyetemistanak lenni.
azok az utolso szabad evek...
majd ha dolgozni kell, megtudjatok... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4572) jasszer válasza fokukac (#4571) üzenetére


jasszer
senior tag

Nemtom, nekem jobban bejön a munka... Letolom a nyolc órát, utána semmi-de-semmi k5elezettség... ;) (Jut eszembe most is egyetemista vok...)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4573) jeges válasza rdi (#4518) üzenetére


jeges
senior tag

korábban nem e.t. fejed vót Neked? :U

jóreg egyébként mindenkinek :)

(#4574) Sianis válasza jeges (#4573) üzenetére


Sianis
addikt

Jó reggelt kolléga úr, minden kedves kolléga, és kollegina!

[Szerkesztve]

(#4575) Esmein válasza Sianis (#4574) üzenetére


Esmein
nagyúr

Némá, nem én lettem az első, jóreggelt :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4576) Sianis válasza Esmein (#4575) üzenetére


Sianis
addikt

Jeges engem is hűsöre tett!

Jah utazok haza, pakolok, ezért vagyok get up! :)

(#4577) erdeya válasza Esmein (#4575) üzenetére


erdeya
senior tag

Koránkelni volt esze az uraknak, de hogy érdemi hozzászólásokkal gyarapítsák kicsiny topikukat, az már luxus?
Fél 6 óta egy mukkot se szóltatok... Rám vártatok? Ez megtisztelő :B

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4578) Sianis válasza erdeya (#4577) üzenetére


Sianis
addikt

Rád várok, hogy tiszteletedet tedd, a keyboard ajánlóban! Ideje jönni! ;)

(#4579) erdeya válasza Sianis (#4578) üzenetére


erdeya
senior tag

megtörtént...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4580) ngabor2 válasza Rommel (#4536) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A foobillard elfut 128 MB RAM-mal, és egy tnt2-vel is. És igen jó a grafikája. Csakhogy ne folyton tanuljál... Ja, és Linux alatt.

(#4581) erdeya


erdeya
senior tag

Áruljatok el valamit...

Ha beállítom az outlookban, hogy töltse le a leveleket az adott postafiókból, akkor vajon a szerveren a levél megmarad, avagy törlődik?
Nem nagyon értek az ilyesmihez :(

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4582) Esmein válasza erdeya (#4581) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hmm... jó kérdés. Nem marad meg. Freemaillel kipróbáltam.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4583) a_tesz válasza Esmein (#4582) üzenetére


a_tesz
Korrektor

be lehet állítani, hogy megmaradjon, ha otthon lennék, már megmondtam volna, hol, de itt a suligépeken szürke a beállítások menü...

szerk: #4579 én se használom, egyszer próbáltam, de letörölt mindent a postafiókból, felbosszantott, hagytam a p*csába, és utána mondták, hogy be lehet állítani :D

[Szerkesztve]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4584) Esmein válasza a_tesz (#4583) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én meg nem használok levelező klienst, mert minden igényemet kielégíti a gmail felülete, ráadásul minden levelem minden mellékletem elérhető mindenhol, ahol van böngésző :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4585) erdeya válasza a_tesz (#4583) üzenetére


erdeya
senior tag

Szóval alapból amit letötök (és törlök az outlookban), az törlődik?
Az jó...
Azon aggódtam, hogy időnként be kell lépni webes felületen is, hogy az ember törölgessen.

szerk: Én mekkora egy boci vagyok... én is kiprószáltam a kabelnetnél és törlődik. Tehát szinkronizált a kettő szerencsére.:R

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4586) Integra válasza erdeya (#4581) üzenetére


Integra
titán

automatikusan törli, legalábbis alapbeállítás szerint.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4587) Integra


Integra
titán

nem tudja valaki mi a pék f....val tudom kitakarítani a csipszet drivereket a francba?
mert egy rohadt uninstall nincsen hozzá, annyi se :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4588) a_tesz válasza Integra (#4587) üzenetére


a_tesz
Korrektor

(format c: esetleg?) :B bár az elég radikális megoldás...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4589) Integra válasza a_tesz (#4588) üzenetére


Integra
titán

nem jó megoldás :(
nekem a via csipszet frissítést kellene leszednem, meg minden más via drivert róla, hogy az eredeti visszaáljon..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4590) Rommel válasza Rommel (#4536) üzenetére


Rommel
csendes tag

Na, kivettem a vinyót, csak hogy másik slot-ba tegyem a RAM-ot, és ott működik!! Éljen, éljen. Csak át kell rendezni az gépházat emiatt, de mindegy. Valszínű a slot-nak elég volt a kis nyomkodás is, hogy kinyírodjon, de nem érdekel, azt úgyis útáltam, mert 300kg-mal kellett rátehénkedni, hogy beleugorjon a RAM, szal nem is bánom, hogy nem kell használnom. A többi jó volt, ez volt ilyen buzi. Na, megnyugodtam.

Terrorism is for pussies.

(#4591) a_tesz válasza Integra (#4589) üzenetére


a_tesz
Korrektor

hirtelen ennyit találtam

Bővebben: link

mondjuk én is a sima ráinstallálásra gondoltam először, ez a kipipálósdi meg se fordult a fejemben...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4592) Szalma válasza Integra (#4589) üzenetére


Szalma
őstag

(Esetleg egy kis segítség:
dev_show.bat:


@echo off
set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1
start devmgmt.msc


Esetleg egy szervizinstall? Az pont a drivereked állítja alaphelyzetbe.)

Szeretettel:
Szalma

(#4593) Integra válasza a_tesz (#4591) üzenetére


Integra
titán

ezt csináltam én is.
még reggeltem is tengap a fórumra, de persze confirm mail még mindig nem érkezett...
elméletileg most akkor semmi via plusz driver nem kéne hogy fent legyen.
ehhez képest semmi sem indul udma5-ben, csak pio-ban..
teljsen használhatatlan a gép így

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4594) a_tesz válasza Szalma (#4592) üzenetére


a_tesz
Korrektor

csak a tisztánlátás végett, ez most ugyanazt csinálja, mintha az eszközkezelőben bepipálnám a rejtett eszközök opciót? vagy csak az én iskolai profilom miatt tűnik ugyanannak?

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4595) Integra válasza Szalma (#4592) üzenetére


Integra
titán

akkor ezt mégegyszer légy szíves magyarul :)

dev_show.bat:

@echo off
set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1
start devmgmt.msc

mik ezek és hova írjam?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4596) a_tesz válasza Integra (#4595) üzenetére


a_tesz
Korrektor

hát csinálj egy ilyen bat-ot :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4597) Integra válasza a_tesz (#4596) üzenetére


Integra
titán

és azt hogy? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4598) a_tesz válasza Integra (#4597) üzenetére


a_tesz
Korrektor

jegyzettömb, becopyzod azt a három sort, és elmented dev_show.bat néven, aztán elindítod

szerk:#4594 Szalma: aha, értem, világosság gyúlt sötét kis fejemben, hála neked immár sokadszorra :))

[Szerkesztve]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4599) Szalma válasza a_tesz (#4594) üzenetére


Szalma
őstag

(Nem, nem azt csinálja... Ha ezt a bat-ot lefottatod és bepipálod a show hidden-t, akkor MINDEN FELINSTALLÁLT eszközkezelőt látni fogsz, nem csak azokat, amikhez éppen van hardver is... Pl. minden gépre dugott különböző USB kulcsnak a különböző drivereit...)

Szeretettel:
Szalma

(#4600) Szalma válasza Integra (#4595) üzenetére


Szalma
őstag

(Ahogy a_tesz mondja, de szerintem egy szervizinstallal jobban járnál. Viszont az pilótavizsgás, csinálja olyan, aki már csinált párat... Az a win alapdrivereit teszi fel...)

Szeretettel:
Szalma

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.