Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4851) erdeya válasza Sianis (#4849) üzenetére


erdeya
senior tag

képen követhetőbb, de így sem rossz

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4852) Sianis


Sianis
addikt

Winamp-ban ajánlom figylmetekbe a következő URL-t

http://205.188.234.38:8034 [kép]

(#4853) Esmein válasza Sianis (#4852) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Purge'm all ! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4854) Sianis válasza erdeya (#4851) üzenetére


Sianis
addikt

Hát bocsi!


Nem lehet linkelni rendsen! :) Nem baj a flash az mozog, kukkolóknak is öröm...

[Szerkesztve]

(#4855) erdeya válasza Sianis (#4854) üzenetére


erdeya
senior tag

Kellemes hegyes cickók. Csak ki ne bökje a vízágyat :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4856) Esmein válasza Sianis (#4854) üzenetére


Esmein
nagyúr

nekem spec a flash se jön be :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4857) Sianis válasza Esmein (#4856) üzenetére


Sianis
addikt

MSN-re vágjál be....

(#4858) TéKrys válasza erdeya (#4855) üzenetére


TéKrys
senior tag

Hát nem kell lefordítani. :U Feküdjön csak szépen a hátán. Ha meg lovagol, akkor meg úgyis messze van az ágytól:DD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4859) Sianis válasza erdeya (#4855) üzenetére


Sianis
addikt

Barátaim kedvéért moderálva :))

[Szerkesztve]

(#4860) erdeya válasza Sianis (#4859) üzenetére


erdeya
senior tag

erre nem voltam kíváncsi :(
;]


Kaptam egy érdekes írást a szept.11-i merényletről. Érdekel valakit?
Elküldöm mélben ha kell. Elég hosszú, de akár igaz, akár nem, érdekes olvasmány.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4861) Sianis válasza erdeya (#4860) üzenetére


Sianis
addikt

magyar? akkor nekem jöhet...

(#4862) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#4860) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Küldjed pls!

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#4863) lorcsi válasza erdeya (#4860) üzenetére


lorcsi
veterán

én is ha nem vírusos....& magyar...

(#4864) erdeya


erdeya
senior tag

Mail ment mindhármotoknak.

A céges mailemről küldtem, lehetőleg ne spammeljetek agyon jó?
Köszi...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4865) erdeya


erdeya
senior tag

Na mindenki elhúzott olvasgatni?

Akkor azt hiszem én is elhúzok bejárásra. Majd jövök...
szerk: nagyon esik, nem megyek :(

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4866) Szőrös  válasza erdeya (#4865) üzenetére


Szőrös 
veterán

kis kényes :P
debazixarkedvemvan

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4867) Esmein válasza Szőrös  (#4866) üzenetére


Esmein
nagyúr

mindenkinek... a idő tehet róla...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4868) erdeya válasza Szőrös  (#4866) üzenetére


erdeya
senior tag

Csak halogatom a mászkálást...
11-re muszáj elmennem :O Team megbeszélés lesz :B

Kissé képzavar, de most vihar előti csend van, annak ellenére, hogy orkán eejű szél és szakadó eső van. Ma még nem volt semmi fontos telefon, vagy e-mail. Pedig tegnap este 8-kor kiborult a bili, majdnem be kellett jönnöm este melózni. Gyanúsan nagy a csend :U

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4869) Rez_Grof válasza erdeya (#4860) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Küld el légyolykedves nekem is . :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4870) Esmein


Esmein
nagyúr

''You'll be mine
You'll be mine
All of the time...''
Ismeri vki ezt a dalt ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4871) Szőrös  válasza Esmein (#4867) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem csak az idő .a munka miatt is.nah mindegy ma is szép napunk lesz itten.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4872) brownus válasza erdeya (#4865) üzenetére


brownus
veterán

Elküldenéd nekem is? köszi

(#4873) tiv83us válasza erdeya (#4860) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez az a leiras amiben azt vezetik le, hogy a kormany tervelte ki az egeszet? Ha igen arra nem vagyok kivancsi, ha nem akkor kuldd el legyszi nekem is :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4874) Esmein válasza tiv83us (#4873) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mindig mindent a kormány talál ki :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4875) tiv83us válasza Esmein (#4874) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat persze...:)
A repulogepet meg micimacko vezette...
Amugy mar csak ilyen ez az USA kormany, csak ugy rombolgatja az orszagot meg oli a sajat allampolgarait, hogy tudjon haboruzni es meg tobb embert megolhessen.

[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4876) erdeya válasza tiv83us (#4873) üzenetére


erdeya
senior tag

Igen ez az...
Nem akarom megvitatni, hogy igaz vagy sem, mindenesetre érdekes és kész.
Nem ér többet, mint a ''volt-e holdraszállás'' című sztori, de egy olvasást megér.

Azt mindenki tudja, hogy annak idején a szocializmusban/kommunizmusban a nagy szovjetunióban micsoda parasztvakítás ment. Csupa hazugság volt minden. Kifelé is befelé is. De ezt amerikáról senki nem tételezi fel. Pedig...

Rez_Grof és brownus! Elküldtem! :)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4877) Esmein válasza tiv83us (#4875) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még ezt a hszt is a kormány találta ki, ne aggódj mindenben benne van a keze :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4878) erdeya válasza tiv83us (#4875) üzenetére


erdeya
senior tag

Nem akarok vitát nyitni, de...

Érdekes módon a hatalmas hazugságokat, propagandát, meg ''nép feláldozást'' az oroszokról elhisszük. A világon rengeteg helyen folyik nagy vakítás és propaganda. Korea, Kína, Oroszország, Kuba, USA (!!!), India, afrikai államok.
Ott a legkönnyebb fanatizálni, ahol sok a tudatlan. És hiába lakják sokmillióan amerikát, van ott tudatlan is elég. A csőcselék a legjobb eszköz. Mondjak magyar példát? Erzsébet híd...
Tényleg: ki lőtte le Kennedyt?:F

de befejeztem, mert ez nem a poltopik, oda meg nincs kedvem írni.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4879) TéKrys válasza erdeya (#4860) üzenetére


TéKrys
senior tag

Nekem is pls

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4880) Rez_Grof válasza erdeya (#4876) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Thx!
Hát érdekes. Kicsit omega akta szaga van a dolognak.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4881) TéKrys


TéKrys
senior tag

Hát ez kész: Bővebben: link

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4882) Esmein válasza TéKrys (#4881) üzenetére


Esmein
nagyúr

Rajzolják vagy fessék le kedvenc tömegsírjukat, mauzóleumukat és nyerjenek kétszemélyes utazást kongóba !
vááááá.....

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4883) tiv83us válasza erdeya (#4878) üzenetére


tiv83us
veterán

Szivesen megvitatnam Veled ezt a temat, csak mar tul keso /koran/ van, es mar alig latok ki a fejembol. Csak annyit szeretnek irni eloljaroban, hogy
1. ilyet senki nem csinal, semelyik allam kormanya. /Lehet az Kuba, Eszak-Korea, Oroszorszag...stb./
2.Az felhozott ervek nagyon gyengek /pl. miert csak 1/4-ig volt tele a gep...latszik hogy eleteben nem jart meg osszel Amerikaban aki ezt irta. En havonta legalabb egyszer repulok es volt mar ugy, hogy szezonon kivul (azaz szeptember-marcius)kb 10-en ultunk egy 180 ferohelyes gepen, szoval ilyen ervekkel nem lehet alatamasztani semmit, de ez csak egy pelda volt a sok kozul.
3.Ebbol az irasbol siman arad az elfogultsag.

Mindegy regen olvastam mar ezt a fikciot es tenyleg almos vagyok, de valamikor szivesen megvitatom barkivel ezt a temat. Mindezektol fuggetlenul nem vagyok en sem a ''mindentudo'', es nem elkepzelhetetlen, hogy a kormany keze is benne volt de ezt nem tartom valoszinunek.


[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4884) TéKrys


TéKrys
senior tag

Valaki nekem is küldje már el erdeya írását. Mármint nem az ö írta csak ő küdte szét..ááh értitek ti. Unatkozom. Olvasni akarok.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4885) tiv83us válasza TéKrys (#4884) üzenetére


tiv83us
veterán

Bővebben: link

#45 hsz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4886) TéKrys válasza tiv83us (#4883) üzenetére


TéKrys
senior tag

Bár még nem olvastam az írás (VALAKI KÜLDJE MÁR EL!!), hasonlót említenek Pearl Harborral kapcsolatban is. Kellett egy ok amiért Amerika beléphet a háborúba és megtámadhatja Japánt.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4887) Rez_Grof válasza TéKrys (#4886) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Mail ment! :DDD

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4888) escie


escie
őstag

mióta ez a kiszabott tetű (fr)EON szolgáltatja az áramot, azóta erősen megugrott nálunk az áramszünetek száma. :U
most 5 percenként 1 percig nincs áram, mert fúj a szél. de spontán is szoktak lenni 4-5 órás áramszünetek, van, hogy egyhéten belül.
az idegeim kötélből vannak, de már rolytosodik a vége. :((
--
tényleg nagy vihar volt tegnap este Nyíregyen, a sok okos júzer bőszen vakuzgatott a viharfelhőkre. :DD

I'm back, baby!

(#4889) escie válasza tildy (#4785) üzenetére


escie
őstag

(no offense)
mondjuk a Netscape előbb létezett/aratott sikereket, mint az Opera.
a Mozilla a Netscape kódjának megnyitásával jött létre, mint az köztudott...

I'm back, baby!

(#4890) mbit


mbit
tag

ismeritek a HCL+H20+Al ''flakonos bombát''?

RGB voltam

(#4891) faster válasza mbit (#4890) üzenetére


faster
nagyúr

Hát persze, mindig ilyennel indítom a napot, miután betáraztam a kalasnyikovot. :D

(#4892) SPDeluxe1.0 válasza mbit (#4890) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Ya,én csináltam ilyet valaha! :D
A sósav elkezdi szétzabálni a alu.-t,sistereg,utána szétküdi a flakont!

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#4893) ngabor2 válasza mbit (#4890) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az a jó benne, hogy az alumínium szeret igen gyorsan oldódni a sósavban. Ráadásul exotrem a reakció, piszkosul felmelegszik. Melegen meg még gyorsabb a reakció...

De ami jobban teccik, az kb. 8ml 30%-os H2O2 + 2ml cc.sósav egy (rozsdás) vasszöggel egy literes flakonban... fél perc múlva kifut :C
A szög meg eltűnik valahova:P

(#4894) escie válasza mbit (#4890) üzenetére


escie
őstag

az ecet+víz+szódabikarbóna kombó se gyenge.
úgy kilőtte a pezsgősüveg dugóját, hogy nem találtuk meg. ;] azóta szerintem a föld körül kering.

I'm back, baby!

(#4895) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#4892) üzenetére


erdeya
senior tag

Te kis Matuska Szilveszter :D
Inkább a tonicos esetedet oszthatnád meg az egybegyültekkel :DDD

Én csak amolyan baba-bombát gyártottam.
Kindertojás kapszulájába ecet, meg sütőpor. Összezár, felráz, elgurít, pukkanást élvez ;)

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4896) Sianis válasza erdeya (#4895) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem egyszer egy tojádgárnátot volt alkalmam eldobni. No abban volt élvezet! Élesít, elhajít a francba, lekuporodik a betonfal mögött, élezi A robbanást... :))

(#4897) Loretto válasza lorcsi (#4830) üzenetére


Loretto
veterán

Aberrált? Nos... (1. 2. 3. 4. 5.) ... Semmi :D

Soirée...

(#4898) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#4895) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Milyen tonic? :F
kinley toniccal is robbogattam volna?dont remember :B

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#4899) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#4898) üzenetére


erdeya
senior tag

mondok neked kulcsszavakat...
Kíváncsi vagyok,hánydiknál esik le, milyen sztorira gondolok.

Az első adag: iskola, tonic, olcsó

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4900) mbit válasza ngabor2 (#4893) üzenetére


mbit
tag

felforr a reakcióhőtől a folyadék (HCl vizes oldata) és a gőznyomás ssszétviszi a flakkont.

ha egy kis lyukat fúrsz a kupak aljára és felfordítod, akkor rakéta lesz belőle!
persze hogy ki ne follyon*, egy kis modd kell, linkelem a képet...

* jól írtam?

RGB voltam

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 19 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.