Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21002) b. válasza Kvg (#20985) üzenetére


b.
félisten

elmondanád melyik részét nem tudtad a hozzászólásomban értelmezni? Azt, hogy a felső kategóriában? valamint PPI nem egyenlő a felbontással továbbra sem és a te telód 2015 ös, ha meg 2017- es akkor szintén 400PPI fölött van.
Mellesleg Honor 7 telóm 55 K volt használtan S7 telóm 80 K volt használtan és a mostani huawei P20 Lite telóm 90 K volt előfizetés újítással valamint a z aszony Honor 8 telója 70 K volt előfizetés újítással.Céges telóm Iphone 5S.
Mindegyik 400+ PPI , tehát miről beszélsz?Úgy gondolod ezek mindegyike csúcs top teló?
És milyen user vagyok én ? aki GTx 1070 kártyát használ? ez lenne a mindenből a legjobb?nyugodtan vegyél vega 56 kártyát, nekem sincs jobb, ilyen áron Turing nem is lesz.Szóval aki GTX 1070 kártyát használ aza hibás és miatta drága a Turing? Egyébként Vega 56 egy jó VGA az utóbbi idők legértelmesebb VGA -ja a másik oldalon.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.