Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Phoenixres


Phoenixres
junior tag

Megvettem a crysis remastered-et. Hát egy katasztrófa szerintem. Pár kapcsolóval kell játszani azért, és kb ugyan úgy néz ki cserébe megduplázódik az fps.

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#7252) devast válasza Segal (#7249) üzenetére


devast
addikt

Nem olyan egyértelmű ez... Tegyük fel kijön a 20 gigás, tegyük fel marad a 10 gigás is, és rendeződnek az árak. Te kiadnál +$150-t a plusz memóriáért, amivel most, és valószínűleg a következő pár évben semmi pluszt nem kapsz ? Tudom vannak akik 8 évre veszik, meg a sírjukba is magukkal viszik, azoknak jó lehet persze, de normális ember egy vga-t max 2-3 évre vesz.
szerk: nyilván akik most 500k-ért megveszik 3080-at azok kiadnák. De ha lenne 280k-ért és 330k-ért...

[ Szerkesztve ]

(#7254) Segal válasza devast (#7252) üzenetére


Segal
veterán

Mivel én 4K-ra venném ezért erősen elgondolkodnék a 20 gigáson :K
Persze ez leginkább ár függő hogy mennyivel kerülne többe meg hogy "csak" az extra memóriát kapná e pluszba, de ideális esetben simán venném a több memóriásat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7255) Segal válasza #98320896 (#7253) üzenetére


Segal
veterán

Ez egyértelmű. A részvényesek majd pottyantanak pár könnycseppet a póruljártak miatt hogy utána megörölgessék a szemüket a 100 dollárosokkal :DDD
Mondjuk az is tény hogy a 2080Ti kontra 2080S balhé után is úgy veszik még túlárazva is a 3080-asokat hogy simán meg is tehetik ezt a verziót is az nvidiánál.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7256) KAMELOT válasza Segal (#7255) üzenetére


KAMELOT
titán

Azt is látni a képen, hogy Capital 340 milliárd $. Az, hogy vettek ARM-et, az olyan zsebpénz volt :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#7257) gainwardgs válasza Phoenixres (#7251) üzenetére


gainwardgs
addikt

Gyenge a kártyád ;]
But can it run crysis :DDD nope :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7258) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Szóval lényegében 2021Q1 az rtx 3000 széria launch.
Ez meg csak egy kis közjáték volt.
Felkészül az AMD...ha ezek után ki tudnának rakni egy kártyát, ami a 3080 szintjén van, meg egyet, ami a 3080-3090 között félúton, ÉS IDE IS ÉR IDÉN, akkor a zöldek ezzel most jól tökönszúrták magukat.

(#7259) ScomComputer válasza Phoenixres (#7251) üzenetére


ScomComputer
veterán

A Crysis egy f@s.....ezzel próbáld, ez megfingatja ne félj és kihozza ha valami rossz.. :D
Chernobylite Benchmark....3 kör az összes map-on(1440P/100Hz...Ultra settings)....FTW3 ...Undervolt....2050mhz/950mv....elégszépen megy eddig semmi gond...


Ha kell pü-ben tudod linket adni a GOG-os verzióhoz... :K

[ Szerkesztve ]

(#7260) Phoenixres válasza ScomComputer (#7259) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Jöhet a link. ;] Nv undervolthoz segédletet is küldenél? Msi AB vel nem molyoltam sokáig amd-s voltam.

[ Szerkesztve ]

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#7261) ScomComputer válasza Phoenixres (#7260) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez csak az MSI-AB-vel működik(az evga precision-al nem),de ahhoz ismerni kell,a progit...
Itt van egy videó az msi ab-ről: [link]
Itt meg egy az undervolt-ról: [link]
De a többit neked kell megoldani... ;)

(#7262) Phoenixres válasza ScomComputer (#7261) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Hát brutál 1800 mhz-es sebességre levéve meg undervoltolva mennyit lehet spórolni a fogyasztáson, pár fps csak a sebességvesztés. 323w nekem port royale teszt alatt a max fogyasztás gpu z szerint. Undervoltnak még nem álltam neki.

[ Szerkesztve ]

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#7263) Rison77


Rison77
senior tag

Kedves megbízható Aqua-nál ROG Strix-et tessék potom 400-ért. ;] Bár nem értem, direkt felrakták új cikkbe, hogy a sok termékfeliratkozó véletlenül se kapjon emailt, hogy elérhető? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7264) sirszevenap válasza gabor0928 (#7198) üzenetére


sirszevenap
őstag

Öm.. ok. :W

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#7265) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#7259) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Elsőre úgy olvastam, hogy ChernoBlyat :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7266) Zorel válasza Rison77 (#7263) üzenetére


Zorel
senior tag

"_KONFI" ez micsoda? OEM lehet? Komplett konfigból?

(#7267) AC2 válasza Zorel (#7266) üzenetére


AC2
kezdő

Plusz nincs jótállás

(#7268) Zorel válasza AC2 (#7267) üzenetére


Zorel
senior tag

Igen, de ez hogy lehet? Úgy tudom minimum két év kötelező, nem?

(#7269) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

PCX-től valaki egy Palit 3080-at?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7270) DextyPremium válasza Rison77 (#7263) üzenetére

Jó szemetek, tekintve, hogy előtte lemondtak 100 rendelést :D

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#7271) Rison77 válasza Zorel (#7266) üzenetére


Rison77
senior tag

Bármi is volt az, ugyanúgy vitték mint a cukrot :DDD Remélem megint bejátszották, hogy kapnak 2 db kártyát, de engedtek 40-50 rendelést ;]

(#7272) Throst


Throst
kezdő

Hívtam az aquat utána kérdez mi ez a konfi, én rendeltem egyet ha nem okés max vissza mondom.
Azt mondta lehet csak elgépeték a felrakást, ha minden okés akkor már ma feladják azt mondta.

(#7273) Zorel válasza Throst (#7272) üzenetére


Zorel
senior tag

Oszd majd meg velünk mert se gari meg konfi ebből ki tudja még mi lesz! :D Lehet h ezen a vram mennyiség már konfigurálható! 10gb-20gb :DD

(#7274) FearFmRadio


FearFmRadio
csendes tag

Lassan itt a fekete péntek :P vajon akkor lesz majd normális áron? Vagy akkor előtte egy nappal megint fel emelik :D :(

Van itt esetleg Szlovákiában elő fórumozó? Ha igen, legyen szíves megirni hol lehet ott rendelni / venni

_A7M3_

(#7275) Locutus


Locutus
veterán

"Das gesamte Vorbestellungskondingent wird voraussichtlich bis November komplett angeliefert sein."

Idézet a mediamarkt.at mai infójából :) Csak hogy némi remény is legyen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7276) xerobyte válasza Locutus (#7275) üzenetére


xerobyte
aktív tag

A német/osztrék a 'bis November'-t hogy is használja általában? Bezárólag vagy megelőzően?
Szóval November 1-ig vagy November 30-ig ennek a jelentése?

(#7277) Locutus válasza xerobyte (#7276) üzenetére


Locutus
veterán

1-ig.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7278) DextyPremium válasza Throst (#7272) üzenetére

Azóta kiderült, hogy hiba volt :D

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#7279) Throst válasza DextyPremium (#7278) üzenetére


Throst
kezdő

Eddig nem jeleztek vissza csak annyi van a rendelésnél hogy összekésszítés.
Hiba mit jelent?

(#7280) DextyPremium válasza Throst (#7279) üzenetére

Azt, hogy hibásan került fel az oldalra.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#7281) Throst válasza DextyPremium (#7280) üzenetére


Throst
kezdő

Ez oké de maga a termék akkor nincs is vagy csak elírták és a leírása került ki rosszul?
Írtam a Infóra és a telefonos csávó is ígérte vissza írt ez volt 16kor de nem jött válasz.
Ha nincs holnap maxi gyorsan utalhatnak vissza...

(#7282) DextyPremium válasza Throst (#7281) üzenetére

Nincsen semmilyen Asus Rog Strix jelenleg. Törölve lesz az a rendelés.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#7283) MomoSinX válasza devast (#7252) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én csak 1440p-re vettem így tuti nem adnék annyi extrát még 10 giga ramért (ráadásul VR-em sincs). Főleg hogy magyar viszonylatban azt rögtön 1:1 euró utána meg szar forintra váltják..5 évet magabiztosan kifogok préselni belőle, még ha később játszani kell pár beállítással is. A megreszelt 3.5 giga rammal is megoldottam a 970-en. Már csak a konzol limitációk miatt sem gondolom hogy a video ram nagyon elszállna majd.

(#7284) kevike576 válasza DextyPremium (#7280) üzenetére


kevike576
senior tag

Hibásan került fel az oldalra , ez haláli ! XD
De az ár elég beszédes még így is, hogy a 360k helyett 400k lett az update...
Mellesleg 5 nap telt el a tömeges lemondás óta, ha mégsem lesz kamu, akkor ez így elég gáz...

(#7285) AC2 válasza kevike576 (#7284) üzenetére


AC2
kezdő

Csak trollkodnak

(#7286) Throst válasza DextyPremium (#7282) üzenetére


Throst
kezdő

Ha így van holnap fizessék vissza is mert megyek a fogy védelemhez.
16 órakor kérdeztem rá 3 elérhetőségükön a telefon utána kérdez, emailre válasz nem jött, a chat meg írjak mailt. Nah már most 17:00-kor a support felált és haza ment ahogy nézzem.
Szóval 15:40kor felkerül tévesen a cucc kb 5 percig volt fent 30 perc alatt le lehetne mondani azt a a pár rendelést és vissza fizetni...erre semmi reakciójuk.
Ha tényleg kamu akkor innentől kezdve soha többet aqua lassan nincs megbízható bolt Ide haza...

(#7287) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Ne nevessetek ki, pls, nem értek ehhez! :B Szval lehet, h a héten kapok egy 3080-as ROG Strixet, amit a meglévő 2080Ti helyére szeretnék installálni. Jelenleg így néz ki a kártya bekötése a gépemben:

Szerintetek ez így OK? Mert nekem nem tűnik annak.
A jelenlegi kártya két csatlakozós, az új három lesz - ha jól látom a képeken. Ebben az esetben a táptól el kell hoznom egy újabb kábelt? Bele merjek vágni ebbe, vagy inkább bízzam rá egy hozzáértőre? Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#7288) -=RelakS=- válasza bulikavagyok (#7287) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mi az, hogy 2 pines?
Ezen a kártyán 2 darab 8 pines csatlakozó van. Ha van hozzá elég kábel, ilyenkor jobb két külön kábelen odavezetni eleve az áramot (kisebb össz ellenállás pl nem árthat)
Az új kártyán gondolom 3 csatlakozó van, szóval még két kábelt idevezetnék. Ha csak két kábeled van, akkor az egyik ilyen hurkot mindenképp használnod kell.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7289) bulikavagyok válasza -=RelakS=- (#7288) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sry, a boltban mondták így nekem. :B Szval igen, az új kártyán három 8 pines csatlakozó lesz.
Holnap jobb fényviszonyok közt megpróbálom meglesni a tápot, hátha nem olyan bonyolult ez mint ahogy most gondolom. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7290) KAMELOT válasza bulikavagyok (#7287) üzenetére


KAMELOT
titán

Tápodból még 1 vga kábel és bekötöd.
1 ág... 2x 8 pin
2 ág... 1x 8 pin

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#7291) Phoenixres válasza ScomComputer (#7261) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Chernoblyat mindent maxon fhd. Egész jól sütögeti a vga-t de simán fut.

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#7292) bulikavagyok válasza KAMELOT (#7290) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi neked is! Holnap ránézek, hátha okosabb leszek..

(#7293) SeRoKrigid válasza Throst (#7286) üzenetére


SeRoKrigid
csendes tag

Hellóság

remélem nem bontottál még pezsgőt...
Én is leütöttem egyet, vissza is igazolták, hogy megrendeltem. Utána jött egy mail, hogy átvehető raktáron van.
Gondoltam mielőtt elindulok felhívom őket.
Ki nem találnád...?!?

Telefonos csóka:
"Ez biztos nem átvehető! Ez a termék nincs. Rosszul volt feltéve, és amúgy sem termék megjelölése volt hanem szolgáltatás... a kollégák vizsgálják hogy történhetett. De az biztos hogy ez nem átvehető, törölni fogjuk"

És természetesen egy bicsi bocsi sem hangzott el, mondjuk én röhögtem közben...

Szóval, röviden tömören ez nem jelent kártyát. Lehet kicsit betéptek a sráckák az Aquában...

Ja... és még azt is mondták hogy mire lekerült rendeltek egy csomót :D Szóval lesz mit magyarázni... (mondjuk ezzel a leszarom stílussal valszeg nem aggódnak emiatt)

Pacsi!

(#7294) Rison77 válasza SeRoKrigid (#7293) üzenetére


Rison77
senior tag

Hátna hirtelen fellépő likviditási problémákra találtak frappáns gyors megoldást, előfordul ;] Az ember meg futhat a pénze után mire visszautalják. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7295) Throst válasza SeRoKrigid (#7293) üzenetére


Throst
kezdő

Faja, nekem telefonban majd utána kérdeznek...
Az is elképesztő hogy 2 óra alatt semmit nem tettek az emberek értesítése terén. Ipon, aqua...nálam innentől kuka.
Pcx elmegy de nem egy palit 400ért. Akkor már várom a foramaxot ott várom hogy hívjanak majd.
Sebaj holnap 12-ig van idejük vissza utalni ha nem felhívom őket és elbeszélgetek velük.
Köszi az infókat!

(#7296) edward2 válasza Rison77 (#7294) üzenetére


edward2
addikt

Pár milliót megpörgetnek day traden :)

(#7297) keIdor válasza Throst (#7281) üzenetére


keIdor
titán

A megjelenés után majdnem 100-an adtunk le rendelést rá 360k áron.
Sumákolva törölték az összes rendelést. Nem hívnak, jön egy sablon email, hogy "sajnálják". Kíváncsi leszek te hogy jársz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7298) warcat


warcat
veterán

Ha nem az OC Strix van kirakva, felesleges is próbálkozni, olyat még senki sem látott.

EA: It's in the crate!

(#7299) STKDave válasza Phoenixres (#7251) üzenetére


STKDave
csendes tag

Én így jártam RDR2-vel. Van egy youtube csatorna ahol vannak optimális beállítások egész sok játékhoz. :R

(#7300) kevike576 válasza Rison77 (#7294) üzenetére


kevike576
senior tag

Én nem értem mi történt ezzel az aqua-val. Régebben egy kafa kis bolt volt.. Most meg már kib*sznék azzal akinek szívből ajánlanám..
Amúgy ez egy totál logikus lépés, hogy új cikkszámot kreálnak a problémás itemeknek, a régit meg egyszerűen kitörlik :) Sztem most épp ezt csinájlák, csak nem kellett volna stock-ot kreálni a cikkszám alá :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.