Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz LoyalGuard #1075 üzenetére

    kérje vissza ha nem akar várni, visszaadják szó nélkül, többeknek már törölték is és utalták a pénzt

    TechN7ne
    szerintem próbáld ki és utána beszélgessünk
    mint mondtam barátomnál 2080s _ftw3_ van, nem hoz érdemivel jobb értékeket a kártya - max -1-2 fok és -1-200rpm, azon ehhez képest brutál hűtés van, defaulton max 30w-tal eszik többet -
    és hogy mért nem? szerencsére nekem sok fétisem' van, többek között szoktam gondolkodni is
    egy bizonyos fogyasztás után nem skálázódik már jól a nagyobb hűtés, sőt, szinte kb mindegy hogy 1,5kg vagy 2kg, nem hoz érdemit
    és mért nem?
    a hűtés designja miatt
    less rá az nv refre, less rá a gw phoenixre
    aztán less rá a gaming x-re és strix-re
    a tápcsati felőli oldalon is jön meleg a gw-ből, nyilván, de ahol a kártya vége van és a backplate perforált, ott sokkal többet kitol - van már sokaknak, meg tudják nézni -
    valszeg' rájöttek ők is, hogy a fizikát nem lehet megb@szni :) de erő helyett ésszel is lehet dolgozni - lehet csak simán "lelesték" az nv refet :)) -
    garancia pedig tudtommal 3 év a strixre, gaming x-re is, gb aorus-ra van 4 regisztrációval
    aki annyira nem bír magával, és ha lehet kapni ezt a kártyát, akkor nem kell tőle félni, ez a mondanó lényege
    mivel többeknek van, meg tudják cáfolni/erősíteni az én értékeimet, eddig csak megerősítést láttam
    és nem, nem okozna gondot fél milláért' venni 3080 strixet, vagy gaminget, vagy bármit...de hülye azért nem vagyok ( : és a 3070-nél is max 10e ft felárat adnék a fentebbiekért
    nekem ez akártya hangos, ugyanígy hangos az ftw3 2080s barátomnál, és lenne az a gamingx, aorus, vagy strix is, de a nagy többségnek ezek már a halk kategória

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés