Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-28 15:22:54

LOGOUT.hu

NVIDIA GeForce RTX 2080 (TU104)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) xyvalaki válasza - = Zk = - (#2299) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Milyen proci?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#2302) - = Zk = - válasza Devid_81 (#2300) üzenetére


- = Zk = -
félisten

inkább a felár miatt, ami a 1080Ti vs 2080Ti között van... ami még érthetőbb...szvsz ;)

(#2301) xyvalaki
9700K...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2303) xyvalaki válasza - = Zk = - (#2302) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Annak ki kéne szolgálni a kártyát. Valami nem stimmel ott.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#2304) - = Zk = - válasza xyvalaki (#2303) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, idáig én is eljutottam ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2305) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Túlnyomó részt nem nyúlok semmihez játék közben, magyarul alapon van minden
Nincs beállítva ventiprofil nincs tuning meg semmi.
Egyedül msi afterburner mutatja nekem hogy mi a helyzet de minden gyári.
Vsync mindig bekapcsolva 60fps fullhd
Egyszerűbb játékoknál ugyebár nincs kihasználva a kártya, meg úgy egyáltalán csak néha szokta elindítani a leghátsó ventit, de igazából a legnagyobb terhelés alatt is amikor 99% a gpu, akkor is csak ~35% on mennek a ventik
Gondolom 70 fok fölött kapcsolná feljebb
Na már most a kérdésem a következő, mert hogy kicsit aggaszt a dolog :
A backplate izzik sokszor. mert hogy állnak a ventik.
Volt régebben a metro játékban egy jelenség ( az egyetlen eddig ) hogy hosszas játék után képhiba lépett fel
gondolom a memória túlmelegedett
nyilván nem is csodálkoztam utána, mert extreme mindenen és DRX is ultra volt, és pont a sivatagi részen
Magát a fentiket nem akarom hajtani folyamatosan, mivel msi afterburner sem megy mindig
ezért arra gondoltam hogy rásegítenék egy külsö 14cm-es ventivel a kártya hátán, hogy kicsit szellőztesse már azt a backplate-t
ez jót tenne legalább a VRM-nek meg úgy általában midnennek.
Ne legyen már forró akkor is mikor 30-40% a kihasználtság

érdemes e külön ventit "szögelni" a kártya közelébe ?
Mennyit segítene ?
valaki használja így ?

(#2306) Devid_81 válasza SkyTrancer (#2305) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En ugy hasznalom a kezdetek ota.
Egyreszt -3,-5fok a GPU-nak, masreszt a vrm es a ramok is kapnak belole csakis jot teszel majd vele a kartyanak ;)

...

(#2307) SkyTrancer válasza Devid_81 (#2306) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

van otthon egy cooler master 12cm-es venti, még anno egy elite knight házhoz járt, csak nem használtam
azt rápróbálom, és ha beválik akkor veszek egy normálisat boltból
Nem akarom hogy hangos legyen
meg még az is kérdéses hogy hogy fogom oda "rögzíteni"
oldalt tegyem, ahogy a cpu venti van csak ugye alá, vagy merőlegesen a kártyára...
majd kisakkozom
Köszi az infót

[ Szerkesztve ]

(#2308) xyvalaki válasza - = Zk = - (#2304) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Ez csak egy költői megjegyzés volt. Filózok mo lehet, mert nekem pont fordítva van. Össze kéne hasonlítani a két konfig beállításait. Bár a procom jobb, de azért nem hiszen hogy ennyivel.

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#2309) SkyTrancer válasza Devid_81 (#2306) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Este kipróbáltam. egy 12cm-es ház hűtővel ~1000 rpm-el forgattam a kártya körül
Közben furmark futott és néztem a hőmérsékleteket
Teljesen mindegy hogy a backplate melyik részére forgattam a ventit, egy fokkal sem lett hűvösebb, viszont
ha a kártya aljára a ventik felől fújtam rá a plusz levegőt, úgy már csökkent a hőmérséklet
Nem tudom, hogy az is közrejátszik e a dologban, hogy igazán nem férek hozzá a vga-hoz , mert a cpu hűtő nagyon közel van hozzá ( Noctua D15 )

Lehet, hogy majd másik slotba teszem át a vga-t, de az is lehet hogy marad itt

Ami viszont feltűnt, és már korábban is kérdeztem, mindenféle mókolás nélkül nekem a kártya random forgatja az egyik ventit, akkor is ha IDLE 26 fokos a vga
Nem értem, hogy minek forgatja, mikor 0% a kihasználtság, de mégis pörgetgeti
Jobban tetszene, ha nincs használatban a kártya, akkor nem is pörgetné a ventiket, ha már Zero Frozr téma van

(#2310) Devid_81 válasza SkyTrancer (#2309) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam viz van a procin es a VGA-n is, ket kulon AIO.
Nalam 3 fokot hoz kb atlagban az, hogy van a kartyan felul egy 120mm venti.
Nalad lehet a proci hutod miatt a meleg levegot fujja csak a VGA-ra ra a plusz venti, az nem sokat hoz mar ugy valoszinuleg.
Viszont tutira jot tesz a vram es vrm-nek is.
Alulrol megtamogatva friss levegovel is sokat erhet adott esetben.

Az, hogy az egyik venti neha porog azt passzolom, lehet bios frissitest kellene nezz majd hozza.

[ Szerkesztve ]

...

(#2311) SkyTrancer válasza Devid_81 (#2310) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Furmark alatt, a cpu borda hideg
szóval az ott nem játszik közre
Meg amúgy sem sokat, mert nyitott a ház teljesen
VRM-et ugye nem tudom megnézni, lehet hogy ért valamit felülről is, de a gpu nem lett hidegebb
Majd ha oda kerülök töltök fel képet a jelenlegi kókánykodásról, meg majd még trükközök.
Talán lesz még jobb megoldás is

(#2312) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Vettem egy 14cm-es ventit, csűrtem, csavartam, forgattam, mindenhogy próbálgattam, de eredményre csak ez a megoldás vezetett

Háthoz kapott alkatrészekből, egész jól sikerült, stabilan tart

A backplatet- hiába hűtögettem, maga a gpu nem lett hűvösebb, memóriákat meg nem tudtam ugyebár megnézni mennyivel lettek esetleg hűvösebbek
Maradt tehát ez a variáció, amivel furmark terhelés alatt 4 fokkal vissza is hűlt a kártya hőmérséklete

60%-on forog a 14cm-es hűtő, egyenlőre elégedett vagyok

[ Szerkesztve ]

(#2313) DonDennis válasza SkyTrancer (#2312) üzenetére


DonDennis
senior tag

Ez egy core p5 víz nélkül?! wow ilyet se láttam még! Régen még mikor hd6970-em volt én is kísérleteztem ilyen diy plusz léghűtésekkel - de szerintem ha van már egy p5 akkor arra dukálna egy épített víz.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#2314) SkyTrancer válasza DonDennis (#2313) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

maga a ház 5 forint, egy épített víz, meg 100k+
mivel nem szeretném széthekkelni a vga-t ( gari miatt ) CPU-t meg nagyon szépen lehűti így a D15-is
így felesleges egyenlőre
Sokkal már nem lenne hűvösebb, csak ha jönne a Delid- azt meg megint nem szeretném egyenlőre
marad így ahogy van..
majd meglátjuk mit hoz a holnap

[ Szerkesztve ]

(#2315) DonDennis válasza SkyTrancer (#2314) üzenetére


DonDennis
senior tag

Azért 45.000 körül van egy Core P5-t, de egy épített víz valóban 100+ ami nem mindenkinek kell, csak ez a ház direkt vízre optimalizált és nem láttam még olyat aki csak léggel használná de öröm volt látni hogy ilyen is létezik. Mondjuk az is igaz, ha te 5 forintért jutottál hozzá akkor teljesen mindegy mire használod.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#2317) KAMELOT válasza SkyTrancer (#2312) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem egy ilyen gép megérdemel egy vizet, ami nem drága.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#2318) SkyTrancer válasza DonDennis (#2315) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

38 ért vettem a házat :) de az épített vízhez képes olcsóság
Azért volt szükség erre a házra, mert egy halom vinyóm, van és elrejtve a szem elöl nincs ház amiben megoldható lenne és nyitott csak ez

de a vizet a leírtak miatt nem építettem még be
SSD-re gyűjtök, mert lecserélgetném a HDD-ket

runingman

A VGA hőmérséklete kúszott fel 70fokra, amit eddig még nem igen tapasztaltam
Ez teljesen gyári állapotban, gyári ventiprofillal és 100% terhelés mellett alakult így
a gyári ventijeit kímélni akarom amennyire lehet, ha eladásra kerül majd a sor, akkor ugyan úgy hibátlan állapotban tudjam eladni. Megkímélve :)
ahogy egyre közeledik a jó idő, gondoltam rásegítek
így most kicsit hűvösebben jár

[ Szerkesztve ]

(#2319) KAMELOT válasza SkyTrancer (#2318) üzenetére


KAMELOT
titán

cosmos II befér 11 hdd, de a mostani ssd árak mellett már tényleg jobb megoldásnak bizonyul.
Nekem még az alaplaon van 2x m2 hely, oda tervezek venni 2x2TB ssd-t. 210eu egy Intel 660p M.2 2 TB SSD NVMe már jó ajánlat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#2320) SkyTrancer válasza KAMELOT (#2319) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

sok ház van ahova befér sok HDD- de itt nincs szem előtt, és nekem ez volt a cél ;)

(#2322) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

:)

Nem is aggódom, csak kímélem, ahogy tudom
Normál használat mellett, tehát játék alatt, amikor is ingadozik a kihasználtság
70-99% között így 55-65 fok között tanyázik
teljesen jó
Mondjuk itt nincs klíma, kíváncsi leszek a 40fok melegben mit mutat majd

[ Szerkesztve ]

(#2323) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2322) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kímélni akarod? én is kímélem az enyémet... evga gyári víz, nem olcsó ugyan, de 55 fölött még nem láttam a cpu-t ( Metro alatt.. ahol a H75-tel volt, alulfeszelve 70-75...) és a vardarok sem üvöltenek.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2324) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2323) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

de én a gpu-ra gondoltam, és mint írtam, a gari miatt nem szedem szét egyenlőre
CPU-ban meg csak pár extra fokot nyernék vízzel, amit szintén nem érne meg, csak delid-el együtt

(#2325) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2324) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, gpu topik, gondoltam arról is csevegünk :C
am nekem gyárilg szátszedhető, nem ugrik a gari. most kivételesen kia akartam ezt próbálni.. amúgy vettem volna giga vagy asust... ahogy azt már megszoktam :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2326) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2325) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

oké csak cpu-t írtál, azt hittem arról beszélsz :U
Vágom ,neked ez már a harmadik vized rajta ha jól emlékszem :) jó árban van már :DDD
Egyébként, ezzel a gyári trio-val is igen szép eredményeket lehet elérni, csak nem szeretném a ventijeit szétküldeni idő előtt

Íme az eredmények különböző fordulatokon :

1 : minden gyári nem nyúltam semmihez

2 : minden gyári, kivéve, hogy alul van feszelve 0.975

3 : 50%-os venti, alulfeszelés marad :

4 : 75%-os venti, alulfeszelés marad :

5 : 100%-os venti, alulfeszelés marad :

[ Szerkesztve ]

(#2327) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2326) üzenetére


- = Zk = -
félisten

b@szki, tényleg cpu-t írtam.. :W de minek?! :DDD
ezer+1 bocs :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2328) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

1070-et szeretném leváltani csak nem tudom hogy 1080ti vagy 2080 legyen ,1440p a cél.
A másik kérdés hogy i7 6700k 4,3-on elég hozzájuk?

Előre is köszi!

(#2329) - = Zk = - válasza Shaza (#2328) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hali

pont ugyan ezen agyaltam anno én is.. 1070em volt... váltani kellett, mert 1440p-re ugrottam nagy szerencsével... pont a két kártya között agyaltam.. aztán beleugrottam a 2080-ba.. na nem is a raytracing miatt, hanem mert új technológia... előbb utóbb "kivezeti" az nV a pascal-t... ami valahol érthető, hiszen ha az új árakat nézzük, szinte egy árban mozognak, akkor melyiket vennéd?!... én ezért döntöttem a 2080 mellett...
egy 7700K volt alatta.. igaz 4,5-4,8GHz között... de azt is lecseréltem egy 9700K-ra... de nem panaszkodom rá.. ment a 7700K+2080 1440p-ben vígan, kompromisszumok nélkül.. :K

hogy a 6700K "kihajcsaje"?!... jókérdés.... első blikkre mondanám, hogy 7700K-ra ha tudod cseréld le, és az biztosan kifogja

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2330) gainwardgs válasza - = Zk = - (#2329) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nagy a különbség a 7700k 9700k közt? :F

(#2331) Devid_81 válasza gainwardgs (#2330) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Egyre nagyobb ahogy jonnek ki az uj jatekok.
Meg 1440p-nel is van kulonbseg, 4K-nal mar szinte nulla, addig amig az uj sebezhetoseg miatt egyszer csak nem lesz belekenyszeritve a user, hogy kapcsolja ki a HT-t.

...

(#2332) - = Zk = - válasza gainwardgs (#2330) üzenetére


- = Zk = -
félisten

annyira nem nagy, de igen,..
plusz egyetértek fórumtársammal, jönnek az új játékok, meg ez a bolond HT sebezhetőség is...

egyébiránt, közel 1 hónap "tesztelés" után számomra annyi a diffi, hogy a minimum fps érezhetően magasabb..1-2 "jelenetnél" nem esik le az fps drasztikusan stb...
tehát nem bántam meg, eleinte azt hittem... de látván az új Ryzent, főleg nem... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2333) SkyTrancer válasza gainwardgs (#2330) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

addig amíg nincs ténylegesen kihasználva proci játék alatt addig nincs számottevő különbség
viszont egyre többször látni, hogy 4 mag 80-90%-ban ki van használva
Ott már kijön egy gyorsabb processzor különbsége
arról nem is beszélve amikor mind a 4 mag 100% lesz
kb jövőre biztosan lesz olyan játék
na ott jön el a használhatatlan téma
mint pl anno a division 1-ben az i5 2500K
egyszerűen 100% volt, és ott minden történt
használhatatlan volt. meghalt
Ennek tudatában kell venni procit, ki meddig akarja használni
Amíg olyan teszteket nézel, hogy 8700k-val 25%, 7700k-val 50% ben megy a teszt és mérik össze az erőt, teljesen felesleges és hülyeség
Nincs különbség, csak minimális

Egyszóval 7700k- szerintem még idén elég, de jövőre már még jobban kijön hogy kell a 6 mag, sőt az 4ghz fölött

(#2334) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Egyébként 1440p-re elég a 2080?,illetve van értelme ezen a szinten a 144hz-nek?

Mik az ajánlott típusok ?Nekem a 970 és az 1070 is MSI volt .
Ventus ,Duke ,Gaming X Trio?

(#2335) Fred23


Fred23
nagyúr

(#2336) - = Zk = - válasza Shaza (#2334) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hello

Egyébként 1440p-re elég a 2080?
igen, azon használom, arra vettem kifejezetten. 1440p 75+ FPS kompromisszummentességre, ultra grafikára

illetve van értelme ezen a szinten a 144hz-nek?
játékfüggő... nekem pl 144Hz-es a monitorom...

Mik az ajánlott típusok ?
első EVGA-m a 2080 black... nem bántam meg..
azelőtt giga és asus volt.. nekem ez a 2 alap ha vga... lapban csak asus

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2337) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2336) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

azért én óvatosan ajánlanám az EVGA blacket, mivel neked is volt vele bajod rendesen, 80 fokok stb
2 venti már kevéske egy 2080-nak
MSI Trio X , Gigabyte Aorus, Asus STRIX szerintem jobban teljesítenek. a gyári állapotukban

[ Szerkesztve ]

(#2338) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2337) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, volt "bajom"... amit az alulfeszulés megoldott se perc alatt
de azt is tegyük hozzá, hogy akkor mókolgattam.. hűtés, görbék stb... én ilyen vagyok

de ha az alapot nézzük, 70-75 fölé nem ment gémek alatt gyári állapotában, igaz nem is boostolt fel 1900 fölé, mint most a gyári vizével...
tehát megveszed, beteszed, 2perc görbe a ventiknek és 75 körül megáll.. kérdés ugye, kinek mi a hangos, fejhallgatóval játszik stb...
egy szóval nem mondtam, hogy ez a legjobb a felhozatalból :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2339) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2338) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

EVGA egyébként nagoyn jó cuccokat gyárt
én szeretem
valószívű egyébként nem véletlenül nem tettek matricát a csavarokra
így olcsóbb, és azt csinálsz vele amit akarsz
volt EVGA kártyám anno egy 780-as
mondjuk annak speciel 2 év után elkezdtek búgni a ventijei, ( eleve használtan vettem )
Hát valamit valamiért
:R

(#2340) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2339) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"egyszer ezt is ki kell próbálni"..nemde?! :C
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2341) prime77


prime77
aktív tag

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy milyen kártyák jönnek az RTX sorozat után?
Ergo, hogy mi fogja váltani majd az RTX 2080Ti-t ami jobb lesz még annál is?
Mikor jelennek ezek meg?

[ Szerkesztve ]

(#2342) Devid_81 válasza prime77 (#2341) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerinted errol mennyi infonk van? :D
Valoszinu, hogy RTX 3XXX szerianak fogjak nevezni kb ennyit tudunk, es ez sem biztos.
NVidia az eg vilagon semmi infot nem mondott eddig.
Mivel epp most fejezodott be a termekskala bevezetese igy gyanitom jovore jon majd valami toluk, szokasos durvan 2 ev / generacio.
Iden max a gyorsabb GDDR6 ramos verziok johetnek, erre van esely kb, plusz RTX 2070 Ti max meg ami johet mert az mindig kesobb jon mint a tobbi.

[ Szerkesztve ]

...

(#2343) prime77 válasza Devid_81 (#2342) üzenetére


prime77
aktív tag

Rendben!
Nagyon szépen köszönöm a választ!
Azért is kérdeztem, mert ha jönne valami új, az talán lenyomhatná az RTX-ek árát.
De majd akkor a next-gen konzolok!

(#2344) Devid_81 válasza prime77 (#2343) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ah attol meg nagyon messze vagyunk sajnos, hogy barmi valtozzon! :)
Nezz korul hasznaltpiacon, RTX 2080-ak vannak mar egeszen ertelmes aron neha.
Garancia legyen a tobbi nem szamit :N

...

(#2345) - = Zk = - válasza prime77 (#2343) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a konzolok nem befolyásolják az aktuális vga piacot... a konkurens vga gyártóknak KÉNE de az ugye perpill nem nagyon van....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2346) turistakolbi válasza - = Zk = - (#2345) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

és ha a navi jön is, akkor is max 2080 szintig, és nem sokkal fog alá árazni. épp csak picivel :)

https://www.twitch.tv/muerte188

(#2347) - = Zk = - válasza turistakolbi (#2346) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, sok a HA a képletben... a Radeon 7 is a 2080 "elfogóbefogójá"-nak lett hírdetve....oszt bluggy
de legyen úgy... én azt mondom...
ha netán idén kiadnak egy 2080 verő radeont, akkor sem fogok rohanni a boltba, hogy megvegyem... abból már kinőttem ;)
viszont örülni fogok neki, legalább "valami" már van... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2348) sittes79 válasza prime77 (#2341) üzenetére


sittes79
addikt

Ne idegejjé most vettem zsíros áron rtx2080-at legalább 3 évig hallani sem akarok a váltásról....ne izgassá :W

[ Szerkesztve ]

(#2349) - = Zk = - válasza sittes79 (#2348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az 1070 nálam is addig ment... sztem ezzel is meglesz a 2,5-3 év... főleg ha nem lesz "ellenfelük"..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2350) FaTHI


FaTHI
őstag

Ez a 2080-sokáig jó lesz. Lehet megfingatja az AMD az Intelt, De az Nvidia jól tartja magát. Vga-ban még ha ilyen sebességűt készit az AMD az sem érdekel a driver buzulások és stb. miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.