Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-28 15:22:54

LOGOUT.hu

NVIDIA GeForce RTX 2080 (TU104)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Egy kis segítség kellene , hogy milyen típusú 2080-as karit vegyek .
Egy 1080 TI cserélek le mert a gari hamarosan lejár. 9700K procival fogom hajtani.
Teljes kártyás folyadékhűtő blokkot fog kapni ezért szempont lenne, hogy garivesztés nélkül lehessen bontani a gyári hűtést. Keret max 275K

Tudtok ajánlani valami jó kis karit , van e olyan vétel ami most best buy ?
Tuning az szempont lenne. Többféle karit is néztem de nem tudok dönteni . Vegyek egy alap karit mert az is jó eséllyel jó OC eredményeket fog hozni vagy vegyek OC-s karit mert ott biztosabb a jó OC ?

Palitot néztem de sajna csak 2 év garit adnak rá (Iponhoz vagyok kötve)

Palit 2080 GameRock Premium [link]

Ezekre három évet adnak .

Gainward 2080 Phantom "GLH" [link]
Gainward 2080 Phantom "GS" [link]

Melyik kari lenne jobb vétel ? Esetleg ha van tapasztalótok más gyártó más típusairól amit érdemes megvenni azt is szívesen veszem.

Köszi a válaszokat :R

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2202) Devid_81 válasza Andrej1 (#2201) üzenetére


Devid_81
nagyúr

GTX 1080 Ti muszaj cserelni? :F
Azt ugye tudod hogy kevesebb vramot kapsz es par cimet leszamitva ugyan azt a teljesitmenyt...es meg fizetsz is erte nem keveset... :U
Ha a keret 275, akkor en inkabb varnek meg amig picit szaporodik, es kozben a Ti-k ara is piciket csokkenhet es inkabb 2080 Ti-t vennek a helyedben.

Egyebkent Palit az matricazza az egyik csavart, Gainward szinten. :K

Tudtommal Zotac-en nincs matrica es a Gigabyte.
De az amelyik gyarto engedi is a hutocseret az EVGA

...

(#2203) arc82


arc82
tag

Gondolom attól tart,hogy ha lejár a gari kevesebbet kap érte.Azért egy rtx 2080 ti cirka 370+ezer.

Üdv

(#2204) Devid_81 válasza arc82 (#2203) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah de egy 2080 nem egy jo befektetes a GTX 1080 Ti utan :(
Nem tudom otthon mennyiert mennek a hasznalt 1080 Ti kartyak, de semmi ertelme lecserelni egy jol mukodo szinte ugyan olyan teljesitmenyu kartyat egy masikra es meg ra is kell fizetni nem keveset.
Hacsak nem egeti a kollegat a vagy, hogy 30 FPS helyett 50 FPS-el nezzen meg par jatekot ray tracinggel ;)

...

(#2205) Andrej1 válasza Devid_81 (#2202) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi az infót :R
Nem muszáj cserélni ! De nem akarok gari nélküli karit hajtani .Kb 25K körül lenne a csere attól függ milyen 2080-as karit veszek majd. És sajnos halt meg már karim amin nem volt gari . És ugye nem mindegy, hogy mennyit buksz rajta, csak a különbözetet ami a kari váltásnál fizetsz vagy az egész karit mert mondjuk elszállt rajta akármi bármi.

arc82 kollégának igaza van . Garival többért el tudom adni .

Szóval egy alap Gigabyte is jó lehet ami nem OC jelölésű ?

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2206) Devid_81 válasza Andrej1 (#2205) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha 25k-t kell rafizess majd akkor persze megeri, meg talan 50k-t is megerhet a csere, de tobbet nem :N

Barmi ami nem OC jelolesu a Turingnal az non-binned GPU-s lesz, markatol fuggetlenul. :(( :K

Ha ugyes vagy es letudod szedni a ragasztott csavarrol a matricat akkor szinte bamelyik marka szoba johet, addig a pillanatig amig osszetudod majd rakni gyar allapotra a kartyat ha garis baj van vele.
Ha meg nem akarsz ilyesmivel szenvedni akkor sajna Zotac vagy Giga marad, en inkabb Zotac fele mennek el, ha van belole 5 ev garis, ha nincs akkor a Giga is jo, abbol is van 3 es 4 eves garis is.

...

(#2207) SkyTrancer válasza Devid_81 (#2204) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

"hogy 30 FPS helyett 50 FPS-el nezzen meg par jatekot ray tracinggel"

Azért egy GTx kártyán, ott ahol ténylegesen, látható effektek vannak, ott bizony nem ritka a 12-25 fps sem, míg egy dedikált RTX-en még megvan a 60
Nyilván ahol nem nagyyn van mit számolni, mert nem igazán vannak komoly tükröződő, fénylő felületek ott akár 30-40 fps-re is felszalad egy 1080TI
Mégis, egy GTX-en DXR nagyon felejtős játszhatóság szempontjából ( még )

(#2208) Devid_81 válasza SkyTrancer (#2207) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Masabbak az aranyok, mindosszesen annyit akartam kihangsulyozni ezzel, hogy egy RTX 2080 sem valtja meg a vilagot, ha az ember DXR ON-nt szeretne foleg megfeleloen magas beallitasok mellett. Meg a 2080 Ti sem alkalmas erre jelenleg. Hozzateszem nem FHD felbontasrol beszelek, hanem legalabb egy 1440p.
Majd talan a 3xxx vagy 4xxx szeria mar kepes lesz arra, hogy olyan sebesseggel csinalja amit kell, hogy ne legyen nagy sebessegkulonbseg DXR OFF es ON kozott.
De addig a pillanatig csak egy tech demozas, semmi tobb :N

Nem lehuzni akarom a ray tracinget, tetszeni tetszik, de meg gyerekcipos nah :)

...

(#2209) - = Zk = - válasza Devid_81 (#2208) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1440p ray tracingre nekem elég a 2080... ultrán játszadozom.."pronyóbb" konfiggal, mint a tied
perpill a BF5 és az új Metro, amikkel játszottam és nem éreztem azt a nagy teljesítménycsökkenést, mint amitől sokan rettegnek egy RTX kártya hallatán, ha az rt ON...
az utolsó Tomb Raiderhez nemrég jött ki pl a rt update... csakhát én azt a játékot már kivégeztem a megjelenése után, szal.. későbánat részemről

értem én, hoyg neked az rt on vs off közötti sebességkülönbség a bosszantó, nekem inkább az, hogy nincs konkurenciája a zöldeknek..

azzal egyetértek, hogy gyerekcipős a technológia... de szerencsére nem az nV részéről... hanem a játékkészítők részéről.. lsd a BFV teljes kiadás + Tides Of War update közötti időt... 1440p+RT ON (low) és így volt 80+ FPS-em... holott ők, hivatalosan a mediumra írták a 60 fix FPS-t..ami egyábként jött is, meglestem brahiból (azért low, mert a fölött már számomra zavaróbb volt, mintsem "valósághűbb"... de ez részletkérdés... )

ez is olyan, mint a PhysX volt anno... teszem hozzá, nekem nagyon adja az a fícsör is :C
de pl, ami a Metroban van, ray tracing címen, az.. háát :U (OFF)(most a DLSS-t nem veszem ide, mert az nekem alapból OFF)(/OFF) de a BFV féle, na az tetszett..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2210) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Én is belépek a klubba egy GIGABYTE RTX2080 8GB GDDR6 GV-N2080GAMINGOC WHITE-8GC -val, sajnos max 250K -ig mehetek el vele, nem akarok VGA -ra többet kiadni, ugyanúgy GBT GTX1080Ti -t vált, azon is bukot az ember nem keveset...

Erről mi a véleményetek, 4K -n akarom használni, mint az elődjét, valamelyest előrelépés azért FPS szinten :F

(#2211) Devid_81 válasza - = Zk = - (#2209) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Persze eleg tud lenni, de nyilvan ez eleg szubjektiv kinek mi az eleg.
Ha 144Hz-es monitoron jatszik a user es G vagy Freesync is van, akkor azert eleg zavaro tud lenni amikor az FPS beesik pillanatokra jo melyre egy egy nagyobb csataban stb. Persze tul lehet elni :)

Masik meg, hogy a BF5 sajna nem is a legjobb osszehasonlitasi alap, mert DLSS-et csak 4K felbontasnal lehet engedelyezni Ti kartyaknal, pont ott ahol a kartya mar kezd kifulladni igy is ugy is.
2080-nal mas a helyzet, ott lehet DLSS-t hasznalni 4K felbontas alatt is.
Raadasul a DXR egy jo eros CPU zabalo tenyezo is a jatekban,a BF5 eleve eszi is a procit es meg ra DXR ;)

...

(#2212) Mostly Harmless válasza SkyTrancer (#2193) üzenetére


Mostly Harmless
tag

nekem leesett az eredmény az új driverrel 10600-ról 10300-ra...
pedig a procit közben felhúztam 5,2-re...

(the cake is a lie)

(#2213) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok GIGABYTE GeForce RTX 2080 OC 8GB jó hűtès megèri az àràt? 244e most pcx en

(#2214) torma1981 válasza Szupercsirke (#2213) üzenetére


torma1981
veterán

Meg. Jó kártya.

(#2215) sittes79 válasza Szupercsirke (#2213) üzenetére


sittes79
addikt

Ja az zsíros vegyed megfele jó az ár is, azért talán mennek lejjebb már ezek a k. Kártya árak. Meg jönnek a revision 2 k és talán nem doglenek meg egyből.

(#2216) Sirandrish válasza sittes79 (#2215) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Meg jönnek a revision 2 k és talán nem doglenek meg egyből."

Ezt hogy és mire érted?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2217) Mostly Harmless


Mostly Harmless
tag

az új driverrel (430.39) vibrál a TimeSpy teszt.
másnál is?

(the cake is a lie)

(#2218) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Giga 2080 WF - 222K
Ez már elég fincsi ár..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2219) szasanyi válasza Sirandrish (#2218) üzenetére


szasanyi
félisten

Még mindig csak itt tartasz? Azt hittem bő hónap elég volt a választáshoz / döntéshez... ;]

MOD - május végén jelenik meg, mire az kapható lesz nálunk... mármint nem horror ár... :U

[ Szerkesztve ]

(#2220) Sirandrish válasza szasanyi (#2219) üzenetére


Sirandrish
legenda

3rd genes Ryzen procikat várom...
VGA felől már döntöttem...Giga Gaming OC lesz :K (Vagy MSI Duke :DDD)

Ezt csak belinkeltem hátha valaki most venne ilyet :)

Május 28.án lesz konferencia..azt mindenképp megvárom, mit mondanak..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2221) szasanyi válasza Sirandrish (#2220) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem a R5 2600/X és az R7 2700/x is jól sikerült. Biztos jobb lesz a 3xxx széria, de ha bő 1,5x áron lesz
akkor már inkkább i5-9600K / i7-9700K ;)
De mint mondtam: mindentől függetlenül kétséges az elérhetősége, és valszeg akkor is csak magas áron. Emiatt szvsz készülhetsz további, akár 1-2 hónap várakozásra várakozásra.
Persze a várakozás nem kerül pénzbe, csak hát aki túl sokat gondolkodik két lépés között az a fél életét egy lábon tölti. ;)

(#2222) Sirandrish válasza szasanyi (#2221) üzenetére


Sirandrish
legenda

Folytassuk privátban, mielőtt meglincselnek :)

írok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2223) cristijAn


cristijAn
tag

Sziasztok.

Őszinte leszek nem szokásom nagy e-penis méregetésekbe belemenni különböző fórumokon, azonban most egy igen fontos kérdést szeretnék feltenni az itt lévő mágusoknak.

Melyik 2080 Ti éri meg most a legjobban? Először az ASUS 2080 Ti Strix fordult meg a fejembe, de annyi külföldi fórumot olvastam, hogy folyamatosan szidják és azt írják, hogy fekete képernyő hiba meg hogy 2-3 hét alatt bedöglött stb..Mennyire lehet hinni ezeknek a híreknek?

3 tipus fogalmazódott meg bennem.

1 - ASUS 2080 TI STRIX
2 - EVGA 2080 TI ULTRA GAMING
3 - GIGABYTE 2080 TI AORUS XTREME

Természetesen várom azon emberek véleményét is akik esetleg rendelkeznek már az előbb felsorolt három közül valamelyikkel és hogy mik a tapasztalatok, voltak-e náluk is különböző hibák.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ha esetleg válaszol és szép hétvégét kívánok mindenkinek!

(#2224) koti199204 válasza cristijAn (#2223) üzenetére


koti199204
tag

Én ma rendelem meg a GIGABYTE 2080 TI AORUS XTREME. :)
Csak még azt nem tudom melyik webshopból mert május elsején már játszani akarok vele.. :O :DD

(#2225) ScomComputer válasza cristijAn (#2223) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hali...hát jobb is ,mert az én "e-penis"-m tuti nagyobb.... :DDD
Nem jó topik,de legyen, mindenképpen nézz utána itt, az a lényeg, hogy "A"-a un. binnel-t gpu-t válassz.... :K

(#2224) koti199204: te meg ne OFF-j itt légy szíves,mert senkit sem érdekel,hogy mit veszel..pláne itt ebben a topikban ;)
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2226) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

srácok, akinek TrioX kártyája van nézze már meg nekem, hogy alapból kinek mit művel a kártyán lévő venti
Simán windowsban ha felpörgetem a ventiket és lehűtöm a kártyát 27-28fokra akkor utána megállnak, de ha hagyom és eléri a 29-30 fokot, elindul a kártyán lévő utolsó venti
hol megáll, hol megpörgeti
Eddig úgy rémlik hogy egyáltalán nem forogtak csak ha már kapott egy kis terhelést
szeretném, ha a windowsban egyáltalán nem forogna egyik sem, de most nem tudom mire fel kezdett járni
GPU kihasználtság 0%
mégis 29-30 fok közelében elkezdi forgatni
nálatok mit mutat ?

[ Szerkesztve ]

(#2227) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Én is beléptem a klubba . Kérdésem az lenne , hogy ezekkel az értékekkel mehet e 7/24-be a kari .
GPU 2145, Mem 8250, fesz 1.037 v fix . Illetve mennyire számít jónak ez az eredmény . Merre mozduljak tuningban ? feszben már feljebb nem akarok menni, inkább vegyek vissza a feszből és lazítsak a GPU-n és a Memón ? A hőfok az gondolom rendben lesz.[kép]

[ Szerkesztve ]

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2228) ScomComputer válasza Andrej1 (#2227) üzenetére


ScomComputer
veterán

Szerintem nagyon jó az a 2145,milyen vga ez? :K

(#2229) Devid_81 válasza Andrej1 (#2227) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezekkel az ertekekkel nyugodtan mehet, amugy le a kalappal, mert nagyon brutal eredmenyeket produkal a cucc, ha ezen stabil akkor eleg rendesen belenyultal :K

...

(#2230) Zorel válasza Mostly Harmless (#2217) üzenetére


Zorel
senior tag

Igen, nálam is ez van az új driver-rel.

[ Szerkesztve ]

(#2231) Darth_Revan válasza Mostly Harmless (#2217) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tedd fel a hotfix drivert, az javítja.

(#2232) Andrej1 válasza Devid_81 (#2229) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Köszi az infót ! Hát nem gondoltam hogy ennyire belenyúltam (2napos a kari) de így olvasgatva az OC eredményeket tényleg űber. Az a jó hogy ezzel a beállítással megy a PUBG max 39 fok 3 óra játék után és nem veszi vissza a GPU-t . A memória mennyit számít ? Azt engedné még feljebb raknom és a GPU -ra is tudok még rakni 2160-ig de ott már több feszt kér a kérdés hogy megéri e a plusz fesz azt a pár MHz-et ? Hőfokban ugyanannyi lenne mint most.

scomcomputer köszi :R Ez egy Giga 2080 Gaming OC kari egy faja teljes kártyás folyadékhűtő blokkal, ami későbbiekben jó lesz majd a 2080 TI- re

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2233) ScomComputer válasza Andrej1 (#2232) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez az?
Milyen ram van rajta, micron, samsung,dobj egy képet a gpu-z első lapjáról..

(#2234) Andrej1 válasza ScomComputer (#2233) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Igen ő az ! Micron ramos . [kép] [kép]

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2235) xNAGOYAx


xNAGOYAx
tag

Sziasztok !

Esetleg valaki tudna segíteni beaktiválni egy anthem kódot team viewer-rel ?

Előre is köszönöm ! :R

(#2236) szasanyi


szasanyi
félisten

Használ valaki AIO vízhűtést 2080-on? Az érdekelne milyen hatékonysággal képes hűteni a GPU-t (nyilvántípustól függően) azaz jelentős-e az előnye a léghűtéssel szemben?

(#2237) Zorel válasza szasanyi (#2236) üzenetére


Zorel
senior tag

Nekem gyári léghűtővel evga xc 75 fokos volt bfv alatt, aio-val max 59-60. Ház függő is, de kb olyan 15-20fokot hoz az aio.

(#2238) Devid_81 válasza szasanyi (#2236) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hasznaltam 2080-on 120-as majd 280-as radival.
Majd most a Ti-on mar csak a 280-as radival.

Eg es fold a ketto kozott a kulonbseg, -30 fok also hangon 280-as radival push/pullban ;)
120-assal kb -15 fok egy ventivel es kb -20 push/pull-nal.

[ Szerkesztve ]

...

(#2239) ScomComputer válasza Andrej1 (#2234) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ja,hogy te levizezted...már értem a hőfokokat... :DDD

(#2240) xyvalaki válasza Andrej1 (#2227) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

És teszt közben mennyi volt a hőfok?

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#2241) Andrej1 válasza xyvalaki (#2240) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Ott van a linkelt képen. Min 26 Max 36 fok

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2242) Zorel válasza Andrej1 (#2241) üzenetére


Zorel
senior tag

Milyen hűtő ez? Épített víz?

(#2243) - = Zk = - válasza szasanyi (#2236) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem egy H55+ 2x Vardar F3, majd H75 + 2xVardar és most vettem a gyári EVGA Hybrid Kit-et...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2244) Andrej1 válasza Zorel (#2242) üzenetére


Andrej1
aktív tag

Ez egy Kínai gyártó hűtője és hátlapja . Nagyon korrekt mínőség. Épített víz. 600 és 850 közé vannak a ventik belőve szinte hangtalan.
Majd a csatik újra lesznek festve mert kicsit megkoptak . [kép]

[ Szerkesztve ]

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#2245) szasanyi válasza Zorel (#2237) üzenetére


szasanyi
félisten

& Devid_81: köszi srácok!

- = Zk = - : a Corsair H55 és a H75 (ebből pontosan melyik, ilyen vagy az újabb típusú volt-e) hogy teljesített? Az érdekelne hogy volt rárakva (rögzítve) a VGA-ra?

(#2246) - = Zk = - válasza szasanyi (#2245) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a régebbi H75, ugyanis egy G12-vel van felfogatva (NZXT)

hogy teljesített?
jól, csak nekem downvoltolni kellett a kártyát, mivel melegszik nagyon, ha hagyom, hogy 1,044mV-tal cirkáljon... supportot is kérdeztem erről, azt mondták, majd zaklassam őket ha a hőfok tartósan megy 85C körül/fölé... evga külf fórumon is csak a halandzsa ment, aztán redditen rátaláltam egy postra... belőttem, azóta patika... majd meglesem mit csinál, ha a HYbrid lesz fent...
szerk. hőfokok: simán 60-70 között tartható.. de van, ahol bekarcol 75-83 körül... ezt leginkább mert 144Hz-en tolok sok "felesleges" játékot... és nem tudom szabályozni görbe által, mert alaplapra van kötve minden... (f@szom 14pin-es RTX csatlakozás :W :D)

Az érdekelne hogy volt rárakva (rögzítve) a VGA-ra?
NZXT G12-vel

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2247) szasanyi válasza - = Zk = - (#2246) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem, köszi! Ez alapján a H55 kevés, H75 nem kapható (ami a G12-vel kompatibilis). Akkor talán a H90 jó lehet(ne) de... nekem olyan AIO kellene, aminek a hőátadó felülete nem sima, hanem 2-3mm kiemelkedése van (pölö mint itt látható, vagy négyzet alakban) - a lényeg, hogy 49x49mm (kör esetén d=49mm) vagy kisebb legyen
Ez esetben nem kellene lecsupaszítanom a kártyámat és megmaradna a teljes kártyát befedő passzív lemez + hátlap, ami nem csak merevséges ad de a VRAM-pk és a VRM hűtését is megoldja.
CM MasterLiquid Pro 140 jónak néz ki, de nem tudom beszerezni a szükséges infót. :(

(#2248) - = Zk = - válasza szasanyi (#2247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jogos. nekem is úgy van... pont a ram hővezetése miatt... rajtahagytam a borítást, kicsit ferde ugyan a lefogató ez miatt, de.. nem vészes... a Ti verziónál pont elfér.. bezzeg a "rühes" 2080-nál nem :W :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2249) Mostly Harmless válasza szasanyi (#2247) üzenetére


Mostly Harmless
tag

van egy Arctic Cooling Accelero Hybrid III-140 Generic-em elfekvőben, ha érdekel, írj...

(the cake is a lie)

(#2250) szasanyi válasza Mostly Harmless (#2249) üzenetére


szasanyi
félisten

Az nem jó nekem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.