Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-28 15:22:54

LOGOUT.hu

NVIDIA GeForce RTX 2080 (TU104)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Hasonló kérdést feltettem a 2070 topikban is. Kíváncsi lennék arra, ti mi alapján döntöttetek a 2080 (Super) mellett, a 2070 (Super) helyett?
A 2070 fórum lakók véleménye (nem ér +10-15FPS +80ezret).
Képtelen vagyok dönteni 2070-208 Super között, I9-990K CPU és 2560x1140, 70-144Hz FreeSync ASUS MG279Q gamer monitorom alá, ami állítólag a lista szerint G-Sync kompatibilis.
Szóval kíváncsi vagyok ti miért döntöttetek a 2080 v. 208 Super mellett?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2852) Hikvision válasza VGYke (#2851) üzenetére


Hikvision
senior tag

Hasonló Konfig, 9700K+2080 van, +144Hz-es Monitor, és ha pl az új COD-ot nézzük, akkor bekapcsolt RayTracing-el 90-144 fpst tud tartani, kikapcsolva kiakasztja a 144-et, valszeg 2070 már behasalna 60fps körülire, az meg már nem olyan fasza. Ha van rá keret akkor hosszabb távon egészségesebb a 2080.

20 éve a PH-n.

(#2853) SharpSA válasza Hikvision (#2852) üzenetére


SharpSA
veterán

Kérdés, hogy megéri-e bekapcsolni. Van-e látványban akkora és egyáltalán észrevehető különbség.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2854) Hikvision válasza SharpSA (#2853) üzenetére


Hikvision
senior tag

Itt van bőven, ez most jól sikerült nekik.

20 éve a PH-n.

(#2855) VGYke válasza Hikvision (#2854) üzenetére


VGYke
addikt

Itt? de hol?
Még mindig érdekelne a többiek véleménye, miért 2080Super, a 2070Super helyett ?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2856) Hikvision válasza VGYke (#2855) üzenetére


Hikvision
senior tag

A Call Of Duty Modern Warfare-ről van szó, nyilván egyre több játékban fog majd elterjedni, a 2080-is határeset, a 2070 felejtős értelmes fps mellett ray tracingel. Ha neked nem fontos az rtx akkor vegyél inkább egy 1080Ti-t. Nekem most az Inno3D X3 2080 230K-bruttóban megállt, 3 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#2857) SharpSA válasza Hikvision (#2854) üzenetére


SharpSA
veterán

Én eleve bekapcsoltam, meg sem néztem anélkül milyen a látvány, bár így akkor az előző hozzászólásomat nem egészen jól írtam.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2858) Jacek válasza VGYke (#2855) üzenetére


Jacek
veterán

Nálam 2080S a VR miatt, TI már nem az arany árban van, de régi cuccról 1080-ról váltottam. VR nálkül méh mindig el lennég az 1080-al :D QHD 75Hz-ra elég volt.

(#2859) chris0000 válasza VGYke (#2855) üzenetére


chris0000
őstag

RTX 2080 SUPER vs. RTX 2080 vs. RTX 2070 SUPER vs. RTX 2070 Benchmarks | 59 tests
ezt a tesztet láttad? 9900K-val teszteli...
Saycz: ahhoz is járt a COD,mert akkor jó ár volt érte?sima vagy super?

(#2860) - = Zk = - válasza VGYke (#2851) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia

én még a megjelenéskor akartam a sima 2070-et... 1440p, 144Hz ultra gamingre... a tesztek alapján úgyéreztem, kényelemsen elég oda, DE van/lesz gém, ahol kompromisszumot kell kötni és inkább lett a 2080..
nem bántam meg... van benne tartalék.. elbírja a 1440p, 144Hz-cet...

én a helyedben 2080 sima vagy supert vennék...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2861) SkyTrancer válasza VGYke (#2851) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Azt nem írtad, neked mik a szempontok
Fontos e hogy maxon legyen minden, vagy elég ha kompromisszumot kell kötni
Abból amit leírtál, sejtem, hogy tökmindegy hogy néz ki a játék, csak legyen meg az fps szám
Ergo simán jó lehet a 2070-is, max picit többet kell visszavenni
Én mondjuk sosem értettem, hogy miért jobb úgy játszani, hogy nem azt látom amit lehetne, de folyamatosabban, de ez nem az én dolgom
AMúgy meg amennyi pénzed van rá
Ha van elég hogy most megvedd a 2070-et, de simán összehozod a 2080-árát akkor nincs kérdés
Ha nehezen hozod össze, vagy nem is akarod, akkor nem javaslom, mert mint írtam, picit többet kell mókolni, hiszen gyanítom mindegy neked
:R

(#2862) chris0000


chris0000
őstag

(#2863) chris0000 válasza chris0000 (#2862) üzenetére


chris0000
őstag

az ipontól kaptam választ,ami értékelendő így hétvégén,de sajnos nem vok előrébb...
"Ezt sajnos nem tudom megmondani önnek. Szinte minden nap van valami új
akciónk, némelyek csak aznap, némelyek tovább tartanak. De sajnos
pontosabb információval nem rendelkezem."

(#2864) Találtgyerek válasza VGYke (#2855) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!

Szerintem megéri a 2080 vagy a 2080 super! 1440p-ben 100fps sincs meg minden játékban a 2080-al. 2070s-el még kevesebb és van ahol 20 fps-el is gyengébb.
Ennyi erővel mondhatnák,hogy vegyél egy 2060 supert,mert nem éri meg a 2070 super azt 55-60 000 Ft-ot 15 Fps miatt.

06-3o/9759I39

(#2865) SkyTrancer válasza Találtgyerek (#2864) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

hát így megy ez ja
Ha már itt tartunk a 2060 super sem éri meg azt a +50 ezret a 1660Ti hez képest
Sok videósnál látni, hogy bizony a 1660Ti simán full hd 60-fps kártya.... :DDD

(#2866) Találtgyerek válasza SkyTrancer (#2865) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Így van,ezért írtam,hogy ennyi erővel mindenki maradhatna egy kisebb kártyánál.
Az egész dolog pénzkidobás. Viszont,ha valakinek van rá felesleges pénze,akkor vegyen olyat,ami kielégíti az igényeit. Az 1440p-s 144Hz-es monitorhoz ami neki van,ahhoz meg kell legalább egy 2080 vagy egy 2080 super. 20 Fps is sokat számít,amikor 60fps környékén döcögne a játék egy kisebb kártyával.

06-3o/9759I39

(#2867) nkmedve válasza Találtgyerek (#2866) üzenetére


nkmedve
őstag

Szerintem még a stabil 1440p 60Hz-hez is kell egy 2080 ha az ember nem akarja beálldozni az egyéb beállításokat. Már most több olyan játék van ahol a 2080 jelenettől függően lemegy 60 FPS alá, és még RT sem kell hozzá. Ilyen példa lenne a két utolsó Assassin's Creed, vagy akár a Borderlands 3 is. Persze lehet kísérletezni a beállításokkal s akkor ki lehet hozni 100+ FPS-t ezekben is, csak az már kicsit kompromisszumosabb.

(#2868) ÁdiBá válasza Találtgyerek (#2866) üzenetére


ÁdiBá
addikt

:K Ha már jön az RT akkor már 2080Ti OC, de néhol az sem elég.

ÁdiBá

(#2869) Találtgyerek válasza ÁdiBá (#2868) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ne is mond! Ezért a 2070-es topikban már megköveznének.
Azért a "pár" fps-ért annyival többet fizetni.

nkmedve : Ezzel a 3 játékkal még pont nem játszottam. Amivel szoktam azokban az átlag 100Fps-t hozza RT nélkül.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#2870) Hikvision


Hikvision
senior tag

A 2070-es topicban szerintem azért nem lehet releváns információt kapni a kérdésre, mert ott pont azok az emberek vannak, akik igazolni akarják magukat, hogy miért jártak "jobban" a 2070-el.

20 éve a PH-n.

(#2871) ÁdiBá válasza Találtgyerek (#2869) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Tapasztalat.
2080Ti / 165 Fps WQHD
RT téren van még hová fejlödni...
Persze nem azt mondom, hogy gyenge a 2080Ti. Hanem, hogy vannak olyan beállitási sémák amik sajnos ezt a kártyát is megfogják...
Régen volt ez az élsimitással, most már jön az RT, sugárkövetés.
Ha ezt is tudni fogja a következő generáció, akkor jön majd más, igy megy ez évről évre.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#2872) - = Zk = - válasza Hikvision (#2870) üzenetére


- = Zk = -
félisten

juj, de jó, hogy nem 2070-et vettem anno.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2873) Találtgyerek válasza Hikvision (#2870) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azt hozzá tenném,hogy nem fikázni akarom a 2070-es káryákat. Csak épp annyira éri meg a 2070s helyett 2080s-et venni,mint amennyire 2060s helyett 2070s-et.
Én ha megtehetném kifizetném a felárat a 2080ti-re és leváltanám a 2080-at.

06-3o/9759I39

(#2874) - = Zk = - válasza Találtgyerek (#2873) üzenetére


- = Zk = -
félisten

karácsonykor én is ezen agyalok...
vagy bf-kor... mivel az enyém gyári vizes 2080, picit emeltebb áron mehet el...és nem kell sokat mellétenni, hogy 2080ti legyen.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2875) Találtgyerek válasza - = Zk = - (#2874) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az a baj,hogy sokan félnek a vizes kártyától. Nekem is volt egy EVGA GTX1080 FTW Hybridem.
Nem tudtam többért eladni,mint egy MSI Gaming-et vagy Asus Strixet.
Valaki attól félt,hogy szivárogni fog később,volt aki a pumpa meghibásodástól.
Hozzáteszem azóta is hibátlanul megy a kártya egyik ismerősömnél... ;)

06-3o/9759I39

(#2876) - = Zk = - válasza Találtgyerek (#2875) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jogos, bár én külföldön élek... de majd meglátjuk

anno a vizes 980 gigabyte azonnal elment... a sima 3 ventis gaming oc később, 4 hónapra... (ugyanis volt 980 SLi-m anno.... ezeket váltotta a 1070)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2877) VGYke válasza SkyTrancer (#2861) üzenetére


VGYke
addikt

Nem mindegy! Ha 2080Super, nem akarnám hogy cserélni kelljen fél év múlva 3080-ra...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2878) VGYke


VGYke
addikt

Lehet kérdeztem már, de akkor még egyszer:
Csak Gigabyte gyártóban gondolkodom:
Ezek közül mi a javasolt, illetve mi a nem?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2879) - = Zk = - válasza VGYke (#2877) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fél év múlva 30X0 széria?! ne copass... :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2880) Darth_Revan válasza VGYke (#2878) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jó lesz az ha nyár végén/ősszel megjelenik, de még mindig csak a pletykák mennek.

(#2881) Bélaaaa válasza VGYke (#2878) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Csak ez:
GeForce® RTX 2080 SUPER™ GAMING OC 8G (rev. 2.0)

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2882) torma1981 válasza Bélaaaa (#2881) üzenetére


torma1981
veterán

Rev 1.0 is jó. Főleg hogy nem tudni mi a különbség.

(#2883) - = Zk = - válasza Darth_Revan (#2880) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre "konkurencia" nélkül.... elvannak, mint a befőtt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2884) amadeuxs


amadeuxs
tag

sziasztok,

beléptem a táborba egy Gigabyte windforce 2080super kártyával, egyenlore nagyon meg vagyok elégedve, idle 30 - 33 fok, terhelés alatt (metro - exodus, GRID,) max 70 átlagban 66 fok.

egy 5 és fél éves gtx 780-st válltott.

[ Szerkesztve ]

(#2885) Találtgyerek válasza amadeuxs (#2884) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Használd sokáig egészséggel!
Jó sokáig bírtad a 780-al.. :R

06-3o/9759I39

(#2886) - = Zk = - válasza amadeuxs (#2884) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugye 1440p-ben tolod a játékokat?! főleg a Grid-et :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2887) amadeuxs válasza - = Zk = - (#2886) üzenetére


amadeuxs
tag

full HD monitorom van, ugyhogy csak 1080p ben játszom, nekem elég, :)

Találtgyerek - a 780 még mindig megy , hibátlan kártya :)

(#2888) - = Zk = - válasza amadeuxs (#2887) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2080 super, 1080p-re?! :U ... oda a 2070 super is elegendő lenne..
gondolom akkor a későbbiekben lesz monitorcsere :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2890) amadeuxs válasza - = Zk = - (#2888) üzenetére


amadeuxs
tag

Monitor csere nem lesz, most vettem azt is, 27" fhd-t, nem akartam 1440p-t, a full hd tokeletes.

(#2891) - = Zk = - válasza amadeuxs (#2890) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor viszont b.romi felesleges volt a 2080 super 1080p-re...2070 super és et voilá...
de Te tudod.. a Te brifkód :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2892) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2891) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

dehogy volt felesleges, már most is jönnek a nevek, amik megfogják a kártyát, és hamarosan 2020-at írunk
Én már most azon gondolkozom hogy ha jön valami 3000-es széria, akkor azonnal cserélem a 2080-at mert nem ritkán van kihajtva full hd-n teljesen
Kell az, ne az legyen a lényeg senkinek, hogy 99% gpu kihasználtság mellett be be figyel 60 alá, mert az már régen rossz... pláne ha akkor jut egy ilyen kártyához, amikor már 1 éves középkorú téma :R

(#2893) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan melyik játék az, ami a 2080 (supert) megfogja 1080p-ben?! komolyan érdekel.... mert nézd meg a konfigom, és jelentem, én még nem találkoztam olyannal, ami megfogta volna.... 1440p-ben!! ultrán...
voltak apróbb FPS beeséseim, de az a HDD miatt... átpakoltam SSD-re és et voilá...

ha jó a motor, nekem a cpu 50-68%-on teker.. gpu fixen 99%... fps 78 alá nem megy be, de többet van 85+ -ban... pl The Outher Worlds

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2894) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2893) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Hát nekem csak ugyebár sima 2080-van de szénné húzva, ugyan így a proci is
Control alatt nem ritka a 40fps full hb-ben
Watch Dogs 2 éppen 60on tanyázik, de erdős részen keményen 40-50 az átlag
Kingdom come szintén határeset, bár tény hogy felraktam most, és az updatek rengeteget javítottak a játékon
Battlefield 5, Tomb Raider, szintén megeszi a kártyát és nem sok tartalék marad benne
Metro Exodusm bizonyos pályaszakaszokon nem képes elérni a 60-fpst nem hogy fölötte lenne
Ghost Recon wildlands- megint csak darázik, bár ott tény, hogy más gond is közrejátszik. azt aláírom
Én pakolom fel mindig az újabbnál újabb játékokat, és mindig csak az van, hogy na hopp, még épp jó, de már nagyon szuszog a kártya, hogy meglegyen az a fránya 60 fps, ha már a monitor annyit nyom elém :)
Itt a Borderlands 3, QHD-vel már küszködik néha
Már csak rettegni tudok ha betöltjük a 2020-at mikor fog leégni a kártya és mehet a levesbe hogy meglegyen a fullhd élmény
QHD 4k csak erős kompromisszumokkal megy
És ez igaz a 2080-ti ra is hiába
Maxra tolt grafikával elvérzik minden kártya...
Ergo kell az erő, nincs itt semmi féle overkill meg szarságok hiszen ami ma éppen elég az holnap már kevés lesz :R

(#2895) Dadpool válasza - = Zk = - (#2893) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Én is 1080p használok 2080 kártyán igaz én 240hz környékén szeretném tartani ha már olyan monitort vettem .Az R6 180-200 minimum grafikán. Tehát aki magas fps értékeket akár annak ideális a 1080p.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2896) SkyTrancer válasza Dadpool (#2895) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

hát a minimum grafika más téma, és más megközelítés
Én ezeket természetesen a max grafikán értettem. Nem ultra hanem MAX
Az én álláspontom, hogy egy közel csúcs kártya csúcs grafikán menjen elfogadható sebességgel.
Ha a max fps a cél, mint pl anno volt, akkor ahhoz nem kell feltétlenül csúcs kártya
Arra ott vannak a különféle inifájlok átírása, egyéb mókolások, a max fps hez
mondjuk annak nem tudom mi értelme, mert jobb nem leszel 240hz-től max azt hiszed :DDD

(#2897) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2894) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, most voltam fent a BFV multiban 2 órát zsinórban, és nekem vígan 120-145+ FPS van.. minden ultra, 1440p....
Border3 75+ nálam.... nagyobb harcoknál sem esik be

nem akarom elhinni, hogy 1080p-ben olyan ratyi FPS-ed van egy rángatott konfiggal... ott valam inem kerek bakker
szerk. lőj már nekem screenshotot a BFV video seettingsedről pls

(#2895) cehaeries
nálam az R6S ugye 1440p ultrán 120+ FPS vígan...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2898) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2897) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

bf5 rtx-off-al biztosan annyi lehet, de én maxra tolt grafikával nézem
tehát RTX is max
Border-t visszarakom, megnézem megint
Addig dobd fel a watch dogs 2-t és told az égbe az összes csúszkát
ne felejtsd el újraindítani miután megvan, mert pár dolgot nem ment le és nem érvényes csak restart után
Azt tegyük hozzá, hogy van aki úgy nézi a játékokat, hogy optimistán és jó az
én meg azt lesem hogy mikor szar :DDD
ha lenne valami igazán durva cucc, már repülne is a 2080 :)

upscale render scale-hez nem nyúlok, mert azt már felbontás varia...az
más tészta

[ Szerkesztve ]

(#2899) - = Zk = - válasza SkyTrancer (#2894) üzenetére


- = Zk = -
félisten

várjál...
leesett, asszem...

nem Te vagy az, akinek a MAXra tolt dolog az a minden IS...?! lsd UI upscale és ilyen fölösleges dolgok?! render scale stb

(#2898) SkyTrancer
BF5 1440p RTX on, lowon 85 fixen....
felette elvérzik, de ezt tudtam eddig is... meg fölötte már nem tetszik.. szép, de neke mfelesleges... a valóságban sem olyan már a tükröződés :D
RT: nekem egyedül a BFV rt tetszik.. minden máshol fölösleges... TR, Metro stb....
dobjam fel?! :D mire letölteném 18 óra minimum :D csoda adsl nettel, itt a jóIsten háta mögött :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2900) SkyTrancer válasza - = Zk = - (#2899) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

én csak azért írok ilyen véleményt is több helyre, mert állandóan csak azt látni, hogy mennyire istenkirály itt minden kártya
de arról amit én írok senki nem vesz vagy nem akar tudomást venni, hogy van az a helyzet amikor bizony kevés lehet a kártya
nekem mindig is fontosabb volt hogy néz ki egy játék.
Valószínű a régi beégést hozom magammal amikor még a very high és a high között is ég és föld volt a különbség
manapság a konzolok miatt ez nincs így
de akkor is észrevenni hogy bizony az nem a max graf
én meg látni akarok mindent
és jó lenne legalább 60fps-ben
sajnos még nem sikerül mindig...
ennyi :D

ADSL jó az,
tiszta feeling, meg izgalom :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.