Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) Elmör válasza KillHates (#18850) üzenetére


Elmör
senior tag

Pl én. :B Vista SP2 X64 és csak néha van gebasz, az sem maradandó. :D
Nekem annyira nem jönni be Win7, látni pár laptop és küszködni menü meg egyéb kis marhaságok. Majd ha lesz hozzá már SP1 akkor talán. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18852) Henk válasza KillHates (#18850) üzenetére


Henk
veterán

Én is Vista-t használok a 64 bit miatt, de semmi problémám nincs vele. A 7-et meg tervezgetem egy ideje, hogy felrakom, de se időm, se kedvem valahogy. :)

(#18853) KillHates válasza Henk (#18852) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy barátomnak tettem fel Win7 64bit-et és mintha kicserélték volna a gépét!
Ajánlani tudom mindenkinek, csak sajna elég drága 32 ezer + ÁFA :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18854) KillHates válasza Elmör (#18851) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem lehet összehasinlítani egy desktop-ot meg egy notit.
A desktop-odon mindig jobban fog menni a Fos Vista mint egy single Core-os notin.
Nekem is a kis Portege-n ólomlábakon jár a Win7. GOndolkodom is, hogy XP lesz belőle megint.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18855) Henk válasza KillHates (#18853) üzenetére


Henk
veterán

Az enyém így is nagyon jól megy, bele sem merek gondolni mit művelne a 7-el. :D
Valamikor szakítok rá időt, mert már kíváncsi vagyok én is.

(#18856) KillHates válasza Henk (#18855) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát sok újdonságot nem fog nyújtani, inkább a sebesség ami látványosan jobb és eltűntek a Vista bosszantó hülyeségei.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18857) Laraxior válasza KillHates (#18856) üzenetére


Laraxior
titán

nah tata,viszed az FSP-t? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18858) Henk válasza KillHates (#18856) üzenetére


Henk
veterán

Nekem a Vista-val egy gondom van. A mp nem mindig nyitja meg elsőre amit akarok, be kell zárni feladatkezelőben aztán másodikra megy. Ez nem tudom mitől van, de én csak ezt vettem észre vele mint hiba.

más: Cod2 akkor menni fog Vista, esetleg win7 alatt? Tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#18859) biggamer


biggamer
veterán

[link] :DDD
Csak nem mindegy, hogy ki viseli. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18860) KillHates válasza Laraxior (#18857) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerencséd, hogy öreganyámnak szólítottalak! :D
Milyen fsp-t?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18861) Laraxior válasza KillHates (#18860) üzenetére


Laraxior
titán

booster :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18862) KillHates válasza Henk (#18858) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt nekem is csinálta a Vista, ramot cseréltem, mert azt hittem az a rossz, de aztán halottam más felől is.
Win7 alatt compatibility módban tuti megy. Az alatt még a fos OTP terminál is elindul.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18863) KillHates válasza Laraxior (#18861) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ja :W szkolko?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18864) Laraxior válasza KillHates (#18863) üzenetére


Laraxior
titán

hehh? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18865) KillHates válasza biggamer (#18859) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szuper! Ezt is valami ferdehajlamú csökött majom találhatta ki.
A rákos gyerekeknek való életmentő gyógyszerért meg kalapolják össze a pénzt az bevásárló központok parkolóiban az emberek.
Itt tart magyarország! (direkt kisbetűvel!!)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18866) DonMedve válasza Henk (#18858) üzenetére


DonMedve
addikt

Megy!Jobb klikk a Call of Duty 2 multiplayer exe-n,tulajdonságok,kompatibilittás,kompatibilitás mód Windows XP SP3,és voilá megy is!Ja,ha vanm UAC,akkor rendszergazda szintet kell neki adni!De Vistán nem fut valami jó.De Win7-en megy mint a rongy!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18867) Laraxior válasza KillHates (#18865) üzenetére


Laraxior
titán

mádzsár vádzs lédzs rája büszke :D
12€-ért tied a booster :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18868) DonMedve válasza Elmör (#18849) üzenetére


DonMedve
addikt

NEKEM VISTÁM!!!!!!!!????? :Y :W :(((

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18869) Laraxior válasza DonMedve (#18866) üzenetére


Laraxior
titán

azt mondják sok a cheater, kár..pedig hatalmas lehet a multija, megkockáztatom hogy vetekszik a Crysis-al, pedig az nálam nagy szám, az az egy game-em eredeti :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18870) KillHates válasza DonMedve (#18866) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Medvekoma? Matifu elég nagy sz@rban van... Gyere privátba.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18871) KillHates válasza Laraxior (#18867) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az oké, mennyi az balkán-valutában?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18872) Laraxior válasza KillHates (#18871) üzenetére


Laraxior
titán

3 pénz körül :D meg aggy egy 500ast a postára, oszt hali, már lököm is a dobozába ahogy megyek a Corsair-ért :K ha subaruwrc kollegát sikerülne elérnem akkor meg tudnám mondani pontosan :W :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18873) Laraxior válasza KillHates (#18871) üzenetére


Laraxior
titán

ezzel jól fogsz járni :D :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18874) eziskamu


eziskamu
addikt

Üdv! Bocs az Off-ért, de sietős.
Van egy Inno3d 8600 GT, most épp nincs két monitor, de szerintetek az hiba, ha a 2 dvi csatlakozó (ugyanolyan mindkettő, csak az egyik sárga a másik fehér) közül csak az egyiken van kép egy monitorral? Volt pár ATI-m azoknak mindegy volt, induláskor felismerték melyiken van monitor és kész.
PS: nem menet közben dugom át, hanem áramtalanítom a gépet és átdugom, majd bekapcs.

[ Szerkesztve ]

(#18875) DonMedve válasza Laraxior (#18869) üzenetére


DonMedve
addikt

De mibe nincs könyörgöm?MIndenhol van!COD2,COD4.COD MW2,mindenhol vannak köcsögök!Én is sokszor megkapom,pedig nem csalok.De már egyre ritkábban gamelek.Elment a kedvem!Amióta az MW2-be is "berobbantak" azóta valahogy nem...!Pedig azért vettem meg,Steam,VAC,IWnet,mondom csak nem lesz,vagy nem annyi!De az szar az egész!Már erősen gondolkodom eladom a cullangot,veszek egy PS3 slim-et azt kész!Basszák meg!Abba amit belerakok megy röccenés nélkül,nem kell azon aggódni,hogy 12 mag kell neki,meg sorolhatnám!Többire meg itt az Asszonyé!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18876) KillHates válasza Laraxior (#18873) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fú, köszi! :R
Még nem tudom mibe fogom rakni, de nagyon állat a cucc!
Holnap elutalom a lét a 3.500,- küvecset! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18877) Laraxior válasza KillHates (#18876) üzenetére


Laraxior
titán

VGAnak tökéletes, mondjuk lehet egy porszívószás nem árt neki, eléggé szippantja a port. Szét kellene szedni és úgy, csak én sose fanyalodtam rá, holnap itt is van a Corsair-om, fel is dobom, legkésőbb szerdán. (hátha késik a táp, nem akarok gép nélkül lenni) :W sose lehet tudni...posta :(((
küldök egy számot, meg adj egy címet :)) :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18878) eziskamu válasza eziskamu (#18874) üzenetére


eziskamu
addikt

Valaki a kérdésemre?

(#18879) DonMedve válasza eziskamu (#18878) üzenetére


DonMedve
addikt

Milyen OS-t használsz?Mert pl,Win 7 alatt auto belövi!Nekem is most két moncsi van rajta,sőt menet közben dugtam rá,azonnal ment!XP alatt szerintem a vezérlőpultban be kell lőni!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18880) eziskamu válasza DonMedve (#18879) üzenetére


eziskamu
addikt

Már a bootoláskor sincs kép egy monitorral az adott csatin. Az ATI-val volt kép bármelyikre is volt kötve a monitor induláskor.

(#18881) Elmör válasza DonMedve (#18868) üzenetére


Elmör
senior tag

Jó van na, nincs az adatlapodon, nekem ott van! :))
Meg tudom tévedni emberi dolog, nem medvedolog. :DDD
Most már tudom, hogy Win7-ed van, majdnem Pista. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18882) Henk válasza DonMedve (#18866) üzenetére


Henk
veterán

Köszi. :R
Akkor rendelem is. Vista alatt csak elballag egy 40-50 fps-el, ha nem akkor feldobom a 7-et. :DDD

(#18883) DonMedve válasza Henk (#18882) üzenetére


DonMedve
addikt

Megy többel is csak laggol!Legalábbis amikor nekem fennt volt a Pista akkor nagyon laggolt!Azt lehet közben alakitottak rajt!De menni fog!

Elmör semmi gond!

A gépeladással kapcsolatban egyenlőre tartalékláng,az Asszony leállitotta a projektet!Picit össze is kaptunk! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18884) KillHates


KillHates
nagyúr

Összekukáztam egy P4 2000 Mhz-es 478-as gépet: SOLTEK RedStorm VIA alaplap, Chaintech Geforce MX440/64MB, 768MB ram, 80GB WD, Gigabyte CDRW- Szóval kész erőmű. Na mondom elkenem a proci száját, mert van az alaplapon jumper amivel fel tudom húzni 2000-ről 2200-ra. Mondom magamba micsoda őrült tuning 10%!!! Be is sz@rt tőle úgy az XP, hogy öröm volt nézni, csinált olyan hibaüzeneteket, hogy csak néztem: SYSTEMROOT/HARD ERROR na még ezzel sem találkoztam. Persze e jelentős tuning volt az utolsó amire gyanakodtam :W előtte ramot, hdd-t, procit cseréltem :U

Most meg egy laza csuklómozdulattal felhúzom a 2.7 GHz-es procit 4 GHz-re és tökéletesen megy. Hát igen, ennyivel jobbak a mai hardverek! :R

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18885) Elmör válasza KillHates (#18884) üzenetére


Elmör
senior tag

A régiek tuningjáról mindenki ódákat zengett, mármint arról, hogy mennyire örültek már pár Mhz-nek is, nemhogy több 100-nak. :DDD
A P4-est biztosan lehet húzni egy jobb alaplapban. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18886) Laraxior válasza KillHates (#18884) üzenetére


Laraxior
titán

meggyött a táp papi :)
ma csomagolom a szarod, holnap feladom pottára :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18887) Pttypang válasza DonMedve (#18883) üzenetére


Pttypang
veterán

Nah te maci.. asszonnyal/nővel nem érdemes gép miatt összekapni :) Hidd el többet megér a boldogság mint hogy emiatt vagy ilyesmin összekapjatok.. Majd ha már meg lesz oldva a többi probléma és nem kell emiatt más dolgokról lemondani vagy halasztani és nyugodtan meg tudod venni/szerezni majd akkor láss neki ;) Addig pedig legyél türelmes :R

Everybody lies.

(#18888) biggamer


biggamer
veterán

Becstelen brigantik (Inglourious Basterds ) : [link]

Quentin Tarantino film, szerintem érdemes +nézni. :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18889) Játékos válasza biggamer (#18888) üzenetére


Játékos
addikt

Csak nem szabad sokat várni tőle, és akkor nem lesz nagy csalódás...
Én nagyon szeretem a II: világháborús sztorikat, meg a profi arcokat, de ennyi pozitívum volt a filmben szerintem.
Egyszernézős. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18890) Laraxior válasza Játékos (#18889) üzenetére


Laraxior
titán

amúgyse szeretem Tarantinot :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18891) Elmör válasza Laraxior (#18890) üzenetére


Elmör
senior tag

Én se, csak kedvelem a filmjeit. :))
Ezt még nem láttam, de ami késik nem múlik! ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18892) Játékos válasza Laraxior (#18890) üzenetére


Játékos
addikt

Pontosan! :K Igazából annyi van vele, hogy elég elmebeteg, és sokaknak ez tetszik.
Szerintem az Alkonyattól pirkadatig , ami valamennyire tetszett.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18893) biggamer válasza Játékos (#18892) üzenetére


biggamer
veterán

Az jó volt, főleg a Tito & Tarantula jött be nekem benne.

És a Kill Bill ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18894) biggamer válasza Játékos (#18892) üzenetére


biggamer
veterán

[link] :R :R :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18895) Játékos válasza biggamer (#18893) üzenetére


Játékos
addikt

És a Kill Bill?

:( :( Borzasztó volt...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18896) shteer válasza Játékos (#18895) üzenetére


shteer
titán

:U

..szerintem jónak tűnik

(#18897) KillHates válasza Játékos (#18895) üzenetére


KillHates
nagyúr

Embertelen nagy faxság. :( De ebből legalább tudjuk, hogy Tarantino koma jó anyagot szívhat! :C :DDD :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18898) Játékos válasza KillHates (#18897) üzenetére


Játékos
addikt

Jót, és eleget! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18899) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali hú de rég jártam itt :DDD
Jövő héten lesz egy Gainward GTX295-ösöm az egy nyákos :K
Szal akkor eladó sorba kerül a Gigabyte GTX260OC-m (216sp-s) piaci ár alatt mivel gari az már nincs rá ha valakit érdekel csak szóljon :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18900) Laraxior válasza Cyberpunk (#18899) üzenetére


Laraxior
titán

:Y ha meglenne már az X58A-UD7-em már pakolnám is bele :C egyelőre az i7 álljon össze. Nekem a Q6600ot akarják elcserélni egy E6750re... szerintem simán belemegyek egy jó árral :DDD drága az i7...muszáj :B meg nem kispályázok... 12GB ram ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.