Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) KillHates válasza Elmör (#19399) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egész nap melóztam. :W
Azért otthon várt egy kis torta meg sok aji:
-Mancikás póló!!!!!
-Türcsi szett
-Vontató kábel
-Illatosító a kocsiba
-Naptár, tűzőgép
:C :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19402) KillHates válasza zack (#19400) üzenetére


KillHates
nagyúr

Valami azt súgja meg leszel vele elégedve :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19403) Laraxior válasza KillHates (#19402) üzenetére


Laraxior
titán

nah? jó cím volt a csomagon? vagy itt basztak el valamit? :F
mondjuk furi..mert DonMedve postája sem jött meg.......
rámjár a rúd :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19404) Elmör válasza Laraxior (#19403) üzenetére


Elmör
senior tag

Rossz helyen laksz. ;]
Gyakran megesett velem ilyesmi, de akkoriban koliban laktam, hát az rossz hely volt. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19405) KillHates válasza Laraxior (#19403) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem rég hívtak, hogy ma mehettek átvenni a központi postára, mert nem fér bele a postának a feladási díjba, hogy visszaküldjék a feladási címre. Baxxák meg! :( Az a lényeg, hogy megvan! Hétfőn küldöm megint.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19406) KillHates válasza Elmör (#19404) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pedig Debrecen nem rossz hely!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19407) Laraxior válasza KillHates (#19405) üzenetére


Laraxior
titán

nem az első eset lenne hogy postás volt..csomag is van..csak éppen értesítő nincsen..jártunk már igy egy Corsair 650es táppal.... :W még a postán is aszonták hogy nincsen.. :D pedig itt volt...aztán visszaküldték a srácnak... :W és még ezek akarnak pluszlóvét....az anyjuknak annak... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19408) DonMedve válasza Laraxior (#19403) üzenetére


DonMedve
addikt

Mert nem is ment!Mondtam,ha egy kicsit jobb idő lesz!Mindennap szakadt a hó,suliba,reggeltől meló végéig havatlapátoltam,jegettörtem,szarráfagytam,és még sorolhatnám!Mire hazaértem,úgy éreztem leszakadnak a végtagjaim,gondoltam a nejemre,hogy vele leküldöm,de szegényemnek beázik a cipője,ráadásul kis szar sportcipő.Így ha nem haragszol kis türelmet kérnék még,menni fog,használni tudod,ez csak annyi, látni is,hogy megvan.Nekem már nem kell úgysem!Ma meg ez a mocskos ónoseső,már tele a tököm!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19409) Elmör válasza KillHates (#19406) üzenetére


Elmör
senior tag

Persze hogy nem, csak hülyéskedtem! :D
Beszéltél Zével ugye?
Vasárnap lennénk 4-en már, az tök jó. Unreal III, COD valamelyik meg stb. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19410) DonMedve válasza Elmör (#19409) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak nem LAN Party szagot érzek? :F :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19411) Elmör válasza DonMedve (#19410) üzenetére


Elmör
senior tag

Dede :D
Bár még nem 100%, de én már tuti ráérek.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19412) zack válasza KillHates (#19402) üzenetére


zack
nagyúr

Egyelőre az idegroham szélén állok. :( Felhúztam rá egy Win7-et, minden jó és szép volt majd az egyik újraindításnál kiírta, hogy nem található boot eszköz. Valami történt az SSD-vel de fogalmam sincs hogy mi, mert előjele nem volt. Fizikálisan folyamatosan láttam a BIOS-ban, de nem tudom mi történhetett. Kb. 30p telepítés után többet nem búútolt a Win7. A vicc az, hogy semmi különöset nem csináltam, drivereket telepítettem, de olyanokat amiket már használtam.....majd újraindítás, és onnantól kezdve nincs boot device. :( Ha ez ilyen lesz ki fogom vágni a gépből.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19413) Laraxior válasza zack (#19412) üzenetére


Laraxior
titán

ahci? sata native mode?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19414) Laraxior


Laraxior
titán

1990ft a Crysis és a Crysis Wars...fasza... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19415) zack válasza Laraxior (#19413) üzenetére


zack
nagyúr

AHCI-be kell telepíteni? :Y Simán NTFS-re formázva próbáltam. Egyébként az MBR a rossz. Csak nincs olyan progim ami kezelné az SSD-t MBR szinten... :F :(
Az egész partícióra azt mondja hogy "BAD".

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19416) Laraxior válasza zack (#19415) üzenetére


Laraxior
titán

ahci-be gyorsabb... de úgy nem tudsz rá telepiteni..valamit fel kell előtte dobni, valami ilyesmit olvastam... és miután meg már fennt van nem tudod áttenni ahcibe.. járj utána nem tudom mi a konkrétum...
próbáltad másik kábelre...stb? nekem nem volt semmiféle ilyen gondom... :(

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19417) zack válasza Laraxior (#19416) üzenetére


zack
nagyúr

Megmondom őszintén legkissebb gondom ez az AHCI... :U
Olyan program kellene, ami le tudja szedni a rossz MBR-t az SSD-ről, hogy végre jó legyen, és tudjak rá telepíteni, mert addig használhatatlan. Elég blama lenne ezért gariztatni. Az biztos ha gariztatnom kell, ez volt az első, és az utolsó SSD a gépemben. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19418) Laraxior


Laraxior
titán

volt szerencsém ma beülni egy 286LE-s BMWbe.... baszki még 100nál is úgy húz az az autó hogy pfff...öröm volt vele előzni ;]
külsőre egy kacat régi autónak tűnik,rossebb se gondolnál hogy 4000ccm V8 van benne :Y
170et sikerült tolni vele..sajnos vizes az út :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19419) Laraxior válasza Laraxior (#19418) üzenetére


Laraxior
titán

ja..persze Debrecen táblán belül ;] ez lemaradt... a lényeg :D
biztos örültek az út mellett lakók :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19420) KillHates válasza zack (#19412) üzenetére


KillHates
nagyúr

Óvatosan a kivágással. Vigyázz rá ne látszódjon. Valószinüleg beszart. Befoglalok egy másikat (az már desktop kit-es, aminek a különbözetét nem fogjuk kifizetni ;] )

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19421) zack válasza KillHates (#19420) üzenetére


zack
nagyúr

Okés. Köszi. ;) Bár még szenvedek vele egy kicsit hátha le tudom szedni a rossz MBR-t.
Ha sima vinyó lenne nem lenne gond, mert azokra van progi. Ezt viszont a HDD tools progik nagy része nem látja. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19422) Laraxior


Laraxior
titán

Bódy Sylvi.... a srácok nagyon benézték :Y :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19423) zack válasza Laraxior (#19422) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD :DDD :DDD Hát ez überfasza volt! :C
Kűdjed kűdjed kűdjed neki.... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19424) DonMedve válasza Laraxior (#19422) üzenetére


DonMedve
addikt

LOL!Idióták! :C :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19425) KillHates válasza Laraxior (#19422) üzenetére


KillHates
nagyúr

Régi...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19426) Gaben01 válasza Laraxior (#19422) üzenetére


Gaben01
őstag

Helóka!Van benne gázpedál?...Jó vagy jó vagy,csumázzad. :D :C
Két ekkora barmot,ezt nagyon beszopták.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19427) Játékos válasza Laraxior (#19422) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :C :C :C kurvajót röhögtem. Azt hittem, simán lenyomja őkett, erre nyekk... :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19428) Laraxior válasza Játékos (#19427) üzenetére


Laraxior
titán

500LE van abban a verdában.Kár hogy nem tudni hogy a fiúk mivel mentek...biztos valami kacattal azért nem nyomta a gázt Sylvike :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19429) Elmör válasza Laraxior (#19422) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez egy régi reklám és kajak fake, de azért tetszett anno nekem is! :DD
Egy közel 300 lóerős kocsi még 200-nál is szépen húz. Nekem a 160 paci már sajnos megszokott dolog, ezért én is 300 felé szeretnék kacsingatni, csak nem tudom mi legyen, eladjam a Civicek és vegyek egy másik verdát amire fizethetek több lóerő adót meg ráadásul luxus adót is vagy hagyjam meg és ezt tuningoljuk fel és akkor csak azzal kell vigyázni, hogy mennyire kínozom. Pénzben kb ugyanannyiba kerülne bármelyik változat, csak nem mindegy, hogy utána mennyiért tartom el. Nincs kedvem évi 100K-t kiadni csak adóra, ha megúszhatom 20K-val is. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19430) Cyberpunk válasza Elmör (#19429) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jók is a Hondák én is japán kocsi mániás vagyok ;]
Ha rám szakadna a nemzeti akkor vennék is egy Imprezát :DDD de sajna nem vagyok kő gazdag. De még egy Honda Integra TypeR-t is elviselnék ez legalább elérhetőbb és a Grand Turismos érzés garantált :DD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19431) zack válasza Laraxior (#19428) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs abban 500LE fater... az egy sima 645i. Kb 330LE. Amire te gondolsz az az M6... ;)
Ettől függetlenül jó verda a 645i is. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19432) Elmör válasza Cyberpunk (#19430) üzenetére


Elmör
senior tag

Integrát már kapsz 2 milla körül, igaz Imprezát is, de persze nem WRX STi-t, csak Turbó GT-t vagy max WRX-et, na azok sem rosszak, nehogy leszóljam már. :DD :R
Nekem most azon jár az agyam, hogy vennék Németből kocsit, csak törölnék már el a reg adót, akkor lenne 1-1.5 millából egy 200 pacis Nissan 200sx-em ami ráadásul hátsókerekes vadállat. Inkább mint integrát elsőkerék hajtással. ;]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19433) Cyberpunk válasza Elmör (#19432) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja csak nehéz olyat találni ami nem volt törve meg nem hajtották szét ;]
Igen a 200sx az nekem is szimpatikus autó drift-hez jó :D főleg a bukó lámpás. Tudom hogy ma már nem trendi, de én nekem még mindig tetszenek az ilyen autók.
De az álmaim japán csodája a Nissan Skyline GTR34-es mit meg nem adnék egy olyanért, az sem izgatna hogy jobb kormányos :DD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19434) Elmör válasza Cyberpunk (#19433) üzenetére


Elmör
senior tag

És az, hogy nálunk nem tudod forgalomba helyezni, mert típusidegen? ;]
Utánajártam, hogy miért is van az, hogy árulnak nálunk Skylinet R33-ast (az sem rossz) és nagyon nehezen adják el, ráadásul kevéssel találkozok közúton, illetve magyar rendszámosat nem is láttam. Na a típusidegen autók szinte mind ilyenek, viszont van kiskapu. El kell vinni 1 EU-s országba papírozásra és akkor máris bekerülhet a magyarok rendszerébe. Persze ez sincs ingyé, nagyon sokat kell rákölteni mind papír mind átalakítás részről. Nem hiszem, hogy megszoknám, hogy jobb kormányos. :(
Ezért le is mondtam róla. Ott a játékban, ott lehet vele menni.
A 200sx-ből a bukó lámpással az a gond, hogy a C18-as motor van benne, ami ugyan fenntartás szempontjából pont jó, mert 169 lovas, tehát nincs luxusadó, de a moci nem annyira tartós, mint az SR20DET, ami a 200pacis 2 literesé. Ezért inkább olyat vennék.
Sajnos eléggé kilátástalan a helyzetem, először el kellene adnom a Civic-et, de a sok km miatt alig-alig van érdeklődőm, így lehet a B változat marad és maradok elsőkerekes, sajnos. :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19435) Cyberpunk válasza Elmör (#19434) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem muszáj első kerekesnek lenni veszel egy Ladát azt meg is van ;] Azzal is jókat lehet csapatni ám, a haver kockájával jókat szoktunk ökörködni. Igaz nem 200 ló :DDD
Vagy egy jó kis BMW E30 M3-as 89-es :) az is hátsó kerekes és van benne erő igaz német nem japán ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19436) Laraxior válasza Cyberpunk (#19435) üzenetére


Laraxior
titán

e34-el mentünk tegnap... ha erő kell ott van :D meg persze adó is ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19437) zack válasza Laraxior (#19436) üzenetére


zack
nagyúr

Fater!
Ti milyen progival nézitek az SSD-k teljesítményét?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19438) KillHates válasza Laraxior (#19436) üzenetére


KillHates
nagyúr

550-es AMG E merci, vagy 420-as 124-es. Mindkettő iszonyatosan orrnehéz, erős mint egy vontató. Ha nem egyenesen gyorsulsz vele, akkor könnyű megaprítani. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19439) Elmör válasza Cyberpunk (#19435) üzenetére


Elmör
senior tag

Két autót nem akarok, csak 1 normálisat, de az japán legyen. A Lada szörnyen sokat eszik és nem tetszik, BMW-t meg elvből nem veszek. :DDD
Amikor nagyon megőrültem akkor Audikat nézegettem, szép kis S3-ast, de aztán visszakattantam. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19440) Cyberpunk válasza Laraxior (#19436) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ez nem gyenge [link] kis 950 lovas E30-as ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19441) Cyberpunk válasza Elmör (#19439) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja a kettő az már néha sok nekünk kettő van :DDD
Azért ha választhatnák német vagy japán autó akkor az utóbbit választanám, de ha hozzám vágnának egy bömöst nem mondanám hogy vidd innét ;]
Azért amit még elfogadnák az egy Toyota Supra TT az is brutális egy gép és nekem nagyon tetszik a formája is :K
Ami még elérhetőbb lenne számomra az egy Toyota MR2 Turbo jó kis közép motoros :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19442) Elmör válasza Cyberpunk (#19441) üzenetére


Elmör
senior tag

Elérhetőbb? Nálunk hivatalosan ha jól tudom nem volt turbós, csak a szívó 2 literes 156 lovas. Asszem 2.0GTi volt az elnevezés. Nekem kicsi, kevés a pakoló hely és középmotoros, azaz nagyon stabil, de driftre "alkalmatlan", mert nagyon nehéz vele driftelni, nehéz az egyensúlyából kizökkenteni úgy, hogy utána vissza is tud hozni. Ha elindítod akkor megpördül, legalábbis kezdő driftesnél, tehát nekem nem lenne jó választás. :DDD

Nálam amik szóba jöttek: Honda S2000 (drága és kevés a hely, valamint a legkirabolhatóbb), Toyota Supra (drága a TT, a sima szívó meg nem akkora biznisz), Toyota Celica 4X4 (korához képest drága és nem igazi driftes, de zsír kocsi),Bubu Impreza WRX (sajna nem coupe és nem driftes, de azért elfogadnám ja és drága), Mitsu EVO valamelyik (ugyanaz mint az Impreza csak még drágább ha egyáltalán tudsz venni), Mitsu Eclipse 4x4 turbó (nagyon bejön, de irreális áron adják még külföldön is) Nissan 300zx (ebből is TT kellene, de alig találni jó állapotút) és végül a 200sx S14 (na ez a tuti). Néztem még Mazda RX-eket, de a Wankel motorhoz meg tudnám számolni egy kezemen hányan értenek kis hazánkban, illetve drága az alkatrész és a legtöbb odafigyelést igényli, tehát abszolúte kilőve.
Ez van. Az NSX dettó mint az MR2, az MX5 szintén. Nekem coupe kellene turbóval és hátsó vagy 4 kerék hajtással.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19443) Cyberpunk válasza Elmör (#19442) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nissan Silvia S15 az is zsír driftre :K

No igen a jó kis RX7 nem gyenge gép csak nekem róla a fogyasztása jut eszemben még ma is legendák keringenek róla ;] Szomjas egy jószág azt meg kell hagyni.
Végy egy jó kis Toyota Corolla AE86-ot, bár talán egy kissé ódivatú de én simán elfogadnék egyet. Kár hogy szintén nehéz beszerezni minden esetre jó tanuló kocsi drifthez.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19444) zack


zack
nagyúr

SSD teszt

Az első az SSD, a második egy 150Gb Raptor, a harmadik pedig egy 500Gb 7200rpm Samsung vinyó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19445) zack


zack
nagyúr

EVEREST Disk Benchmark:

read test suite
linear read
random read
buffered read
avarage read access

Valahogy ennek jobban hiszek mint a Crystal Disk Mark-nak, már csak azért is, mert a 3.0 EVEREST hivatalosan is támogatja az SSD-ket.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19446) Laraxior válasza zack (#19437) üzenetére


Laraxior
titán

én everesttel toltam :)) :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19447) Laraxior válasza Cyberpunk (#19440) üzenetére


Laraxior
titán

a végén mi ellen megy? ami gyorsabban indul..mégis a BMW nyer... :Y :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19448) Laraxior válasza KillHates (#19438) üzenetére


Laraxior
titán

igazából rájöttem nincsen sok értelme ilyen autónak..legalábbis nekem...minannapos használatra :N túl sok benzinbe kerülne...ismerve magamat:
1. hamar hazavágnám,nincsen annyi tapasztalatom vezetés terén...
2. biztos nyomnám a városba is hagy menjen,előb-utóbb megbüntetnek.
3. ha lámpánál úgy indulok ahogy kell,márpedig 2-300LEvel igen nagy a kisértés, akkor jobb ha kibérlek magamnak egy egész benzinkutat :D
4. annyi 200kW felett annyi a biztosítás meg a luxusadó hogy pff....

zárójelbe jegyzem meg az uccsó szempont a legkevesebb,most is 19k-t fizetek negyedévente a biztosításomra :D :B

Kíváncsi lennék ebből a 93LE Peugeotból mennyi lehetne kihozni..kétlem hogy 130-140LEnél tudna szegény többet... csak 1.4,16V :B munkába menni jó :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19449) Laraxior válasza Laraxior (#19448) üzenetére


Laraxior
titán

nahbaszki...tele van helyesírási hibákkal :W pedig jó voltam nyelvtanból...csak túl gyorsan írtam hogy ne felejtsem el amit akartam...csak ki tudjátok bogarászni :D :B :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19450) shteer válasza Laraxior (#19449) üzenetére


shteer
titán

én nem. írd le normálisan :DDD

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.