Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19851) Játékos válasza Gaben01 (#19850) üzenetére


Játékos
addikt

Szia!
A srácok gépében egy passzív (Gainward) 9500 GT van. Bőven megfelel a célnak. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19852) Gaben01 válasza Játékos (#19851) üzenetére


Gaben01
őstag

Elbánik az 1080i-s filmekkel és a két megjelenítős mód sem gond neki?DDR2 vagy 3? :R

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19853) Játékos válasza Gaben01 (#19852) üzenetére


Játékos
addikt

ILYEN, de szerintem a srácokén nincs HDMI. :F A nyakam nem tenném rá. Két megjelenítő volt már rajta, kifogástalanul ment.
1080p filmeket mivel akarsz dekódolni? A VGA-val, vagy procival? Én "izomból" játszottam le, de holnap kipróbálom neked szívesen egy DXVA filmmel. Meglepődnék, ha nem menne neki! Szerintem simán kikódolja, de ha valaki meg tudja cáfolni, ne fogja vissza magát!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19854) Játékos


Játékos
addikt

Mondjuk érdemes olyat venni, aminek két digitális kimenete van. Apróban szaré'-hugyé' adják a 8600GT-kel, és társait. :K
Pl. van egy passzív 8600GT 2 DVI-vel 8k-ért. A célnak megfelelne.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19855) Laraxior válasza Játékos (#19854) üzenetére


Laraxior
titán

:K 50-60 fokos terhelés alatt a Giga 8600GT..jó kis cucc :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19856) Gaben01 válasza Játékos (#19853) üzenetére


Gaben01
őstag

Mivel egy egymagos am2 3200+ van a gépben,az "izomból" nem menne igazán. :D
Azt megköszönném,ha megnéznéd egy DXVA filmmel is. :R
Egy d-sub meg egy dvi kimenet bőven elég rá.Néztem én is a 8600GT-ket az aprón,tényleg nincs komoly áruk, a 9500GT-k meg 10K körül vannak :F .A passzívval se lenne gond,a huzat a házban elég jól megoldott.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19857) Játékos válasza Gaben01 (#19856) üzenetére


Játékos
addikt

A 9500 GT egyel finomabb gyártástecnológia, mint a 8600-osok, így valamelyest kevésbé melegszenek. Egyébként Laráról jutott eszembe :DDD , hogy én már teszteltem a srácokét 1080p-s filmmel, és emlékszem rá, hogy JÓVAL A GYÁRI ÓRAJELEK ALATT vitte reccenéstelenül a VGA! :K Szerintem itt a topikban le is írtam, és Oszi reagált rá meglepődve, mert a procim meg 60-70%on ment, hogy a filmet kikódolja... :K

Ecsak... :)

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19858) Gaben01 válasza Játékos (#19857) üzenetére


Gaben01
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget. :R Milyen lejátszó programot ajánlasz,hogy a vga dolgozzon és ne a cpu?

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19859) Játékos válasza Gaben01 (#19858) üzenetére


Játékos
addikt

Ha fontos a DXVA (és jelen esetben az), akkor MPC-HC a megoldás. :K
Én nem szeretem, mert a távirányítóval buziskodik, így nekem Zoomplayer van, ffdshow-al, avisynth-tel. Igaz, a 1080-as filmekhez kéne egy jüféle quad prockó a filterek miatt... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19860) Gaben01 válasza Játékos (#19859) üzenetére


Gaben01
őstag

Köszönöm,már tolmácsolom is a dolgot sógornak. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19861) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na skacok végül én is beadtam a derekam és rendeltem egy Dell U2410-et :DDD
Persze nem olyan nagy batár mint egy 26-27"-os, de szerintem FPS játékra max 24" jó.
Jó lesz rajta Bad Company 2-öt tolni :K ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19862) Zoli1222 válasza Laraxior (#19777) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nagyon úgy néz ki, h a win lesz a lúdas. Tegnap minden működött rendesen. Ennyit az eredeti termékekről.

(#19863) Laraxior


Laraxior
titán

úgyfest újra áruló leszek....
egy Sapphire 4890el :D ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19864) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok belépek a klubba ismét. :)
A negyedik nv kártyámat taposom egy gtx 260 személyében.(amik voltak eddig: 6600gt,8800gts512,9800gx2)
Sajnos a gx2-m beadta kulcsot (2hét alatt) így lett a gtx260, eddig egész jó kártya.
Érdekes hogy nyugodtan tudok 5.1-en játszani hogy nem kell üvöltetni a vga hangja miatt. :DDD

Kezdésnek toltam is egy bench-et warhead-el: [link]

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19865) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Még valamit majdnem elfelejtettem :)
Rajtam kivül van itt még valaki aki 3d-t is használ illetve próbálgat és legalább sli rendszere van?
9800gx2-t megveri 3d-zésben a gtx260 nekem kicsit fura volt ez. :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19866) Cyberpunk válasza ADAM1337 (#19865) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Üdv ismét a zöld oldalon ;]
Ezt hogy érted hogy megveri? Mármint több fps vagy mi? Bocsi a tudatlanságomért:D
Szerintem driverből machináltak valami turpisságot az NV-nél ezért aztán ki tudja az is lehet hogy az SLI-t nem komálja. Elvégre ez is olyan csak itt egy nyákon van a két GPU :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19867) ADAM1337 válasza Cyberpunk (#19866) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen fps-ben veri meg.
Viszont ami érdekes cod2-vel multiba (ami 80% pluszt jelent az sli ott 3d-ben a 9800gx2 elvérzik a gtx260hoz képest.)
Persze van ellen példa is: Avatar 3d-ben. ott a gx2 1920*1080-ban dx9-ben 40-50fps tol, mig a 260-as 30-40-et.
Van a ph-n gtx260 sli tulaj ? :U
Vagy egy vállalkozó lelkű ember (gtx260 216sp tulaj) aki bp-n lakik. :B

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19868) Laraxior válasza ADAM1337 (#19867) üzenetére


Laraxior
titán

tome jr.-t kérdezd... Tri-way SLi-vel tolta anno...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19869) Laraxior


Laraxior
titán

Szerintem az egész topiknak nincsen ennyi ramja a gépben összesen :D
ezen már csak futna a Crysis :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19870) zack válasza Laraxior (#19863) üzenetére


zack
nagyúr

;] :C :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19871) KillHates


KillHates
nagyúr

De szép az új csicsa! :D Semmit sem találok :B
Komoly az a szolid gép! Biztos fűthet rendesen :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19872) Elmör válasza KillHates (#19871) üzenetére


Elmör
senior tag

Igen, megújult az oldal!! :Y
Másik pozitív dolog: láttam végre az Avatart IMAX-ben! És Elmör papa ezt is elintézte pillanat: ott állunk Petivel a sorban, hallom mondja a csávó, hogy az Avatarra kér jegyet, na nézem ez meg miféle madár, hogy nem tudja mind le van foglalva. Erre a cinemas srác sorolja, hogy hová is lehetne, na mondom ez nem járja, hogy nekünk már 1 hónapja van a 4-dik sorba jegyünk Ő meg csak idejön és kap a 7-be. Áááá fogtam a cinemás srácnak bekérdeztem, van-e jegy esetleg hátrébb és lááám kaptunk majdnem középre a 10-edikbe! Juppi! :C Király volt, nagyon megérte a pénzt, de amilyen hosszú tuti csak gépen fogom ismét megnézni. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19873) Játékos válasza Laraxior (#19869) üzenetére


Játékos
addikt

Ööööö....ezmiez? :Y
Ja, jó reggelt!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19874) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gta4 benchmarkot is toltam.
I7 @ 3.8ghz / gtx260 alapon (625/1100/1348)

Statistics
Average FPS: 57.43
Duration: 37.06 sec
CPU Usage: 38%
System memory usage: 81%
Video memory usage: 83%

Graphics Settings
Video Mode: 1920 x 1080 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Texture Filter Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260
Video Driver version: 196.21
Audio Adapter: Hangszórók (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM) i7 CPU 920 @ 2.67GHz

File ID: Benchmark.cli

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19875) KillHates válasza ADAM1337 (#19874) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÖÖÖöööö..... igen?

Egyébként jól teker! Gondolom Paksról van egy dedikált kábeled :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19876) KillHates


KillHates
nagyúr

Mi ez a fos?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19877) Játékos válasza KillHates (#19876) üzenetére


Játékos
addikt

Csúnya, mint a bront, de attól én szeretem a passzív cuccokat. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19878) Laraxior válasza Játékos (#19873) üzenetére


Laraxior
titán

IBM Power6 asszem :D nem mindegy? sok ram és kész :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19879) Elmör válasza KillHates (#19876) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem szép, de ez úgyis nem plexis házba kerül gondolom. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19880) Játékos válasza Laraxior (#19878) üzenetére


Játékos
addikt

Én először a képre pillantva azt hittem, hogy valami kereskedésben szépen egymás mellé pakolt alkatrészek! :DDD Aztán figyelmesebben megskubizva láttam, hogy "mivan".
Postások mit mondtak? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19881) Laraxior válasza Játékos (#19880) üzenetére


Laraxior
titán

aszonta a nő utána kell néznie hogy mi történt a csomaggal és vissza fog hivni..
1. szám: nem elérhető
2.szám: adok meg egy telszámot...
3. szám:foglalt... 4.hivásra azt reagálta majd visszahív :DDD :W

mondta hogy 3án kézbesítve lett,mondtam hogy ide nem jött semmi,se értesítés se semmi...erre jött az utánanézek vaker... úgy nézze meg hogy holnap én is segítek neki ;]

érdekesség: amit én adtam fel E6600 az sem érkezett meg :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19882) Játékos válasza Laraxior (#19881) üzenetére


Játékos
addikt

Nekem emlékeim szerint 2 hónappal ezelőttig nem volt komoly problémám a postával, viszont azóta több alkalommal is. Kíváncsi vagyok, mi lesz ennek a vége.Én, ha legközelebb be kell mennem, akkor megmondom, hogy a véleményem az, hogy a köcsög kollégájuk érezte, hogy nem 2 képeslap van benne, hanem valami értékes, és ellpota!
Rohadjon meg, bizonyítsa be, hogy bedobta a postaládába 600 Forintért. Mert annyiért vitték el azt a húsz dekás borítékot! :W Ja, és természetesen te otthon voltál, és vártad a postást, sűrűn ellenőrizted a postaládát, és abban bizony nem volt semmi!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19883) shteer válasza Elmör (#19872) üzenetére


shteer
titán

mi holnap megyünk, megpróbálom ezt a módszert, mert szintén 4.be van foglalva

..szerintem jónak tűnik

(#19884) ADAM1337 válasza KillHates (#19875) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem fogyaszt ez sokat, full load lehet 400-450w talán.
Talán játék alatt kajál 300-at.
Egyszer lemérem úgyis 1vga-val meg 2-vel.
Sőt 3870x2 és 9800gx2 után semmiség.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19885) Elmör válasza shteer (#19883) üzenetére


Elmör
senior tag

Érdemes megpróbálni, hátha akad hely hátrébb is, 4-ből nem olyan mókás. :DDD
Engem lenyűgözött a film. Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha anno a Gyűrűk urát meg a Star Wars-ot is IMAXben néztem volna akkor most melyiket tartanám a legjobbnak. ;]
A Star Wars hasonlóan inkább a látványra gyúrt talán, a Gyűrűk ura hangulata és főleg az, ahogy felépítették a filmet, az mindent visz, viszont el kell hozzá olvasni a könyvet is, csak úgy kerek. Bakker kitaláltak egy teljesen új nyelvet hozzá és ráadásul nem csak 10-20 mondat van belőle, mint az Avatarban.
Ha összességében nézem akkor talán ez lenne a sorrend: Gy.U > Avatar > S.W. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19886) Játékos válasza Elmör (#19885) üzenetére


Játékos
addikt

Bakker kitaláltak egy teljesen új nyelvet hozzá...

Khm... Tolkien "csinált" vagy 6 nyelvet hozzá! :K Hülye analfabéta pali lehetett a kis nyelvészprof. :K :DDD
Nekem nem titok, nagyon tetszett az Avatar, és Cameront egy félistennek tartom, de azért a Gyűrűk ura "nagyobb" produkció! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19887) Laraxior válasza Játékos (#19886) üzenetére


Laraxior
titán

:K Gyűrűk Ura nagy sztori :C szeressük..SW annyira nem adta :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19888) keIdor válasza KillHates (#19876) üzenetére


keIdor
titán

Lábadon a bőrkeményedést kiválóan leviszi!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19889) ADAM1337 válasza keIdor (#19888) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kb. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#19890) Játékos válasza keIdor (#19888) üzenetére


Játékos
addikt

:C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19891) Gaben01


Gaben01
őstag

Ezt muszáj elmesélnem nektek,én még most is röhögök rajta.
Egyik haverom húga vodafonos mobilnetet használt fél hónapig,aztán lemondták.Havi 1GB adatforgalom fért bele a csomagba, 3,7megás a net,max 240kbit/s letöltési sebességet tud.Jön a fél havi számla vodáéktól,21 ezer.Bemennek reklamálni,hogy "me of us one"? Erre közlik,hogy túllépték a havi 1GB adatforgalmat.
-Mennyivel?
-1 380 000 GB.

Hát ez az abszolút no comment kategória.Ilyen net nekem is kell.Most.Rák egye az upc-s 120/10-et. :DDD
A legszebb az,hogy a számlán 1 380 000Kbyte van.Vodafon for prezident. :C :D

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19892) shteer válasza Gaben01 (#19891) üzenetére


shteer
titán

akkor a hiba nem az ön készülékében van :D

..szerintem jónak tűnik

(#19893) KillHates válasza ADAM1337 (#19884) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azért az komoly. Ha kinyomom a gépem szemét akkor megáll 147W-nál. Persze nekem maximum 640x480-ban csinálna 51 fps-t :DDD :K (vagy még annyit sem)
Ha kell mérőke, szólj adok kölcsön.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19894) KillHates válasza Játékos (#19886) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egyértelmű: LOTR a király azt meg lehet nézni fél évente, úgy hogy mindig találsz benne részeket amik addig nem tűntek fel.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19895) Játékos válasza Gaben01 (#19891) üzenetére


Játékos
addikt

De ugye tud olvasni a haverod huga?! Mert ez bizony benne van a szerződésben! :K :K
Én is fostam, mikor használtam, nehogy túllépjem véletlenül a keretet, mert oda a fizetésem. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19896) KillHates válasza keIdor (#19888) üzenetére


KillHates
nagyúr

Melegített reszelő, ami tud HD filmet is gyorsítani :K :C :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19897) Játékos válasza KillHates (#19894) üzenetére


Játékos
addikt

Kedvet is kaptam hozzá! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19898) KillHates


KillHates
nagyúr

Gusztustalan banda az összes mobilszolgáltató! Fúj, Batz papuccsal kellene a seggükre verni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19899) Gaben01 válasza Játékos (#19895) üzenetére


Gaben01
őstag

Itt nem a túllépésen van a hangsúly,hanem azon,hogy mennyivel lépte túl...szerintük. ;]
Basszus,nagyon nem találom még a dolgokat ezen az új ph-n.Nekem nagyon "sűrű" lett,kicsit olyan mint az origo,azt se olvasom,mert idegbajt kapok az oldal felépítésétől. :(

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#19900) KillHates válasza Játékos (#19897) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna nekem nincsen meg HD-ben :(
Most jól jönne valami brutál gyors net és holnap már én is nézhetném.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.