Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19151) Laraxior válasza KillHates (#19148) üzenetére


Laraxior
titán

volt ma posta...csak a vodás számla jött :W :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19152) Laraxior válasza DonMedve (#19150) üzenetére


Laraxior
titán

nem hiányzik? majd fog... ;] :D

Te toltad multiban a Modern Warfare 2-t? :U

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19153) Játékos válasza Laraxior (#19152) üzenetére


Játékos
addikt

Ti nyomjátok a MW2-t? Hamacsin? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19154) Laraxior válasza Játékos (#19153) üzenetére


Laraxior
titán

nem működik hamachival..steames. Elvileg a coop-ot műkdésre lehet bírni,meg a tört szeros multit is...csak nekem nem sikerült :W
Gondoltam ha megvette eredetiben és már nincsen meg a gépe akkor az is felesleges..megvenném :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19155) Játékos válasza Laraxior (#19154) üzenetére


Játékos
addikt

Értem.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19156) DonMedve válasza Laraxior (#19154) üzenetére


DonMedve
addikt

Toltam igen!Meg is van,és meg is van hírdetve! ;] ;) Mindenem eredeti volt,amivel online nyomtam! :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19157) Laraxior válasza DonMedve (#19156) üzenetére


Laraxior
titán

szedd le gyorsan..el is vittem...mehetünk privibe :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19158) DonMedve válasza Laraxior (#19157) üzenetére


DonMedve
addikt

Rendben! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#19159) Laraxior válasza DonMedve (#19158) üzenetére


Laraxior
titán

:C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19160) NFree


NFree
addikt

Hali figyeljetek már a multkor linkelt valaki valami hülyegyereket , hogy örült valaminek mit állat , s nem találom :R

vga

(#19161) shteer válasza Játékos (#19149) üzenetére


shteer
titán

jeneivel nekem is volt szerencsém boltolni :K

..szerintem jónak tűnik

(#19162) HZoli87


HZoli87
veterán

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a notebookban található GT 240M nem veszi valamiért vissza az órajeleit. Gyári driver lett feltelepítve (186.91) + a gyár honlapjáról letöltött nVidia PhyxS 9.09.0428. Az Nvidia Display Driver Service alkalmazást letiltottam, hogy ne induljon el feleslegesen a géppel. Lehet ez lehet a baj?

(#19163) HZoli87 válasza HZoli87 (#19162) üzenetére


HZoli87
veterán

Na, megnyugodhatok, megvan a hibás része a drivernek. Amíg nem telepítem fel külön a nVidia PhyxS drivert, addig visszaveszi rendesen az órajeleket a VGA, utána nem hajlandó.

(#19164) zack válasza HZoli87 (#19163) üzenetére


zack
nagyúr

Nem olvastad el a topik címét? :U "nVIDIA Geforce-osok baráti köre" Ez nem száraz szakmai topik, és illene bemutatkozni, mielőtt ész nélkül nekiállsz linkelgetni. :F :( Ráadásul ha magaddal akarsz beszélgetni ahhoz a PH sem kell. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19165) shteer válasza zack (#19164) üzenetére


shteer
titán

ő így barátkozik :D

a lényeg, hogy nv-éknek mehet jelentés a bugról :))

..szerintem jónak tűnik

(#19166) HZoli87 válasza zack (#19164) üzenetére


HZoli87
veterán

Elnézést, hogy az érzékeny lelkivilágodba tiportam, máskor jobban meggondolom, hogy hol kérek segítséget, peace. :B

Abba meg ne menjünk bele, ki mennyire intelligens és eszes, látván a hozzászólásodat, te ezekből hiányban küszködsz. Peace. :O

[ Szerkesztve ]

(#19167) KillHates válasza Játékos (#19149) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem csodálom. 1db 1GB tuningos ram a nagykerben 5.900,- + ÁFA :Y :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19168) KillHates válasza Laraxior (#19151) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ma megtudod, hogy mi a csöcs van :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19169) KillHates válasza HZoli87 (#19163) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ne is törődj zack-al! Kicsit antiszociális, de nagyon jó arc! :C
Köszönjük az infót. Érdekes nekem visszaveszi az órajeleket (igaz, desktop-om van).
Én a ventilátor sebesség szabályzással kínlódok. :W :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19170) Játékos válasza KillHates (#19167) üzenetére


Játékos
addikt

:Y Végülis nem bánom, mert ennyiért vettem, használtam, és nem buktam rajta.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19171) nixx-21


nixx-21
senior tag

Üdvözletem a totyiklakóknak!

milyen érzés hátul lenni? :U ;]
(az ati topik beelőzött titeket) :R :R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19172) No-kia válasza nixx-21 (#19171) üzenetére


No-kia
őstag

nah mivan? megsajnáltad őket és növeledd a hsz számukat? ;]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19173) Laraxior válasza nixx-21 (#19171) üzenetére


Laraxior
titán

és? írj akkor oda ne ide ugass ...gondolom ez a hsz fontos volt... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19174) Játékos válasza nixx-21 (#19171) üzenetére


Játékos
addikt

Micsoda komoly eredmény! Szívből gratulálok! Valószínű, hogy ez számodra a legnagyob siker, amit elértél...
További kellemes HSZ gyűjtögetést nektek! :P

Szerk.: ja igen! Borzasztó érzés "hátul" lenni. Pláne mögöttetek! (Azt se tudtam, hogy van "Ati" topik...) Még ekkora törést életemben nem okozott semmi... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19175) Varoz válasza Laraxior (#19173) üzenetére


Varoz
őstag

Á ne vedd ennyire komolyan. Megférünk mi egymás mellett, csak néha jó egy kis versengés. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#19176) nixx-21 válasza Laraxior (#19173) üzenetére


nixx-21
senior tag

bocsánat, én puszta jóindulatból jöttem ide :(
minthogy meglegyen az egészséges rivalizálás de ugylátom nállatok érzékeny pontra tévedtem :) elnézést a pofátlankodásért :R :R

és azért nem olyan hszt írtam mint No-kia azért ezt tessék észrevenni és megkülönböztetni :K :R és azért nem hiszem h ekkora streszt váltottam ki belőled h így kell lereagálni.

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19177) Játékos válasza nixx-21 (#19176) üzenetére


Játékos
addikt

Rivalizálás? :F Ezzel az a baj, hogy ezek szerint ti riválisként tekintetek ránk, viszont nekünk eszünkbe se jutott. Da nagyon nem. :N Sőt! Tudnék mondani közöttünk olyat, akinek van/volt/esetleg lesz Ati VGA-ja (többek között én is) és mégis itt van, nem ott. Sőt! Olyat is tudok közülünk, aki írt hozzátok, és nem ilyen rivalizálós marhaságot. :(
Béke!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19178) nixx-21 válasza Játékos (#19177) üzenetére


nixx-21
senior tag

rivalizálás csakis hsz tekintetében értem. emberi szempontokból ez nem így van sőt volt olyan időszak mikor még terveztem (igen én) h egy közös programot kéne szervezni a két topiknak és összehozhatnánk egy közös paint-ballozást amiben le lehetne vezetni a feszültséget(persze piros és zöld golyókkal :)) )

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19179) Laraxior válasza Játékos (#19174) üzenetére


Laraxior
titán

"(Azt se tudtam, hogy van "Ati" topik...)"

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19180) nixx-21 válasza Laraxior (#19179) üzenetére


nixx-21
senior tag

úgylátom nem veszitek a bocsánatkérési szándékot. :N
mindegy én nem erőlködöm vele :R :R
peace.

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19181) Laraxior válasza nixx-21 (#19178) üzenetére


Laraxior
titán

persze piros és zöld golyókkal ez a baj öcsém hogy neked csak pirosból és zöldből áll az agyad.... mi ebben a topikban már túljutottunk azon az ostobaságon hogy a másik biztos szar ember mert neki másik gyártó által piacra szart VGAja van.... Sőt...elmondom azt is hogy minket nem az tart össze itt ennyit akartam....

(komolyan mondom ilyet még nem b*sztam.... ilyennel bejönni hogy több hsz van a másik topikban...holnap azzal jövök srácok hogy rászarok a mérlegre és elmondom hogy mennyit nyomott... aztán mehet hogy ki mekkorát tolt.. :W
Lehet kellene egy sorrend nem? hogy melyik topikba mennyit írtak....anyém, ilyen hülyeséget :W jól felbaszta azt a pont agyam :W )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19182) Játékos válasza nixx-21 (#19178) üzenetére


Játékos
addikt

rivalizálás csakis hsz tekintetében értem

épp erről beszélek. Hogy mi sosem rivalzáltunk, csak ti. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19183) nixx-21 válasza Laraxior (#19181) üzenetére


nixx-21
senior tag

bocs h szemlélteni akarom és játékosságot akarok kihozni az egészből.
hogy lenne csak zöldből és pirosból az agyam?
erős túlzásokkal élsz...
minket sem az tart össze h Ati kártyánk van....mint emberek ismerjük egymást rendesen arcól...
nyugodtan elolvashatod a logout-omban a közös programot ami direkt arra lett kihegyezve h összebarátkozzon a társaság....és ne accountok között legyen csak barátság. ;) :R

amugy ennyire nem kéne felbasznia az agyad oké gyerekes volt elhiszem (de hisz én még gyerek is vagyok a laza 17 életévemmel :U ) de szsz erősen eltúlzod.soklesz a multi.pihenj egy picit ;)

(#19182) Játékos:nem értem miért kell ennyire kiforgatni a szavaimat.volt rá pár eset amikor kibukott a fesüzltség a két topik között és ezáltal fix h van rivalizáció.jó lehet nem is tudatosan de sztem ottvan :))

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19184) Laraxior válasza Játékos (#19182) üzenetére


Laraxior
titán

ehhh...mint a falnak... nem is érdemes hsz-t pazarolni :( nem érti.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19185) zack válasza KillHates (#19169) üzenetére


zack
nagyúr

Az vagyok, de persze azért igazat adok magamnak. :DDD Nem az információ milyenségével volt a bajom, hanem legalább egy "sziasztok", vagy bármi hasonló mint 1 hsz. jó lett volna. Ha már ez egy "baráti kör" topik. ;) Nem tudom ezen mit nem értett. Úgy látszik antiszociális viselkedés ide vagy oda, az értelmi képességeinket figyelembe véve nem nekem van bajom. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19186) nixx-21 válasza Laraxior (#19184) üzenetére


nixx-21
senior tag

nektek is mint a falnak.....
idézzek az előző hszemből?
nekem volt arcom idejönni bocsánatot kérni a gyerekes megmozdulásomért.
viszont ha te ennyire felnőtt akkor reagálhtnál úgyis.
vagy csak én nem látom akár csak egy apro szikráját megértésnek?

nem értem miért kell ezt csinálni lehetne jóba ez a két társaság. :(((

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19187) Laraxior válasza nixx-21 (#19186) üzenetére


Laraxior
titán

neked volt arcod idejönni és arcoskodni... :)) majd pár év múlva először gondolkozol aztán cselekszel,betudjuk a kevés életévednek ;)

Lehetne jóba..persze...mi zárkózunk el? Nem... Mi itt vagyunk, nem írkálunk át oda, néha beszabadul Bluegene de elvétve hálistennek... Ide persze kell írkálni...ha jól emlékszem te is írtál ide pár hsz-t régebben,normális hangnemben, most muszáj volt ezt elbaszni gondolom :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19188) KillHates válasza nixx-21 (#19171) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali!

Könnyű nektek. Innét minden új érdeklődőt kiutál Lara vagy Zack :D
De így legalább tartalmas hozzászólások születnek:
Pl: [link] :B :B :B :DDD :DDD :DDD

Gratulálok az eredményetekhez! :R :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19189) KillHates válasza zack (#19185) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tudod, hogy engem nem szabad komolyan venni! Ismerlek, nagyon jó ember és barát vagy. Azért mertem mondani, hogy antiszoc vagy mert nem vagy az, csak kiforrott az igazságérzeted. :K :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19190) nixx-21 válasza Laraxior (#19187) üzenetére


nixx-21
senior tag

hát igaz átjöttem nem kellet volna de hát emberből vagyok és vétkezni emberi dolog megbocsájtani isteni tartja a mondás

normális hangnem :U én úgy gondoltam h ez is az ( persze enyhén csipkelődő is) és hogy viccesen fogjátok lereagálni de lehet rosszul fogalmaztam na mindegy msotmár megvolt belőle a tűz :B
mégegyszer elnézést az "arcoskodásért" :D :R

amúgy én feltettem a kérdést a topikban mert nem feltétlen akartam csak úgy bunkón idepofátlankodni. :))

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19191) Laraxior válasza KillHates (#19188) üzenetére


Laraxior
titán

Ilyen az élet :D erősebb kutya b*szik :DDD
DonMedve sem volt itt amikor készítettük a topikot...mégis ő is oszlopos tag, nemhogy nV VGAja nincsen de gépe sem :DDD
aztán meg ez a zack sem tudom hogyan keveredett ide :DD :)) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19192) KillHates


KillHates
nagyúr

Azért kicsit elkeserített a reakciótok... :N Ha nixx úgy gondolta, hogy fontos neki, hogy ezt közölje, hát ámen. Felesleges felkapnotok a vizet. Mindenesetre jól felpörgette a topic-ot. Mindjárt visszaszerezzük az első helyet!! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19193) nixx-21 válasza KillHates (#19192) üzenetére


nixx-21
senior tag

xDXD
na kb ezt a reakciót vártam :DDD

és amugymégmesszevagytok az első helytől :P

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19194) westcoastog válasza nixx-21 (#19190) üzenetére


westcoastog
veterán

De akkor sem volt semmi értelme, sőt még csak a hsz szinten való rivalizálásnak sincs semmi értelme :U Csak nixx rivalizál, enyhén túl van pörögve szegényem.. :D
Téma lezárva, písz legyen mindkét oldal között. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19195) KillHates válasza Laraxior (#19191) üzenetére


KillHates
nagyúr

"aztán meg ez a zack sem tudom hogyan keveredett ide"

De gyenge duma...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19196) shteer válasza KillHates (#19192) üzenetére


shteer
titán

mindig is elsők leszünk :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#19197) KillHates válasza shteer (#19196) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak 30 hsz!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19198) nixx-21 válasza KillHates (#19197) üzenetére


nixx-21
senior tag

xDXD
te súlyosan jóarcvagy:DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#19199) zack válasza Laraxior (#19191) üzenetére


zack
nagyúr

Ja ja...főleg Ati tulajként. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19200) nixx-21 válasza zack (#19199) üzenetére


nixx-21
senior tag

csak hogy lara szavaival éljek "mivan csak ződ és pirosbű á az agyad vagy miva?" :DDD :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.