Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19051) shteer válasza Laraxior (#19050) üzenetére


shteer
titán

melyik verzió?

..szerintem jónak tűnik

(#19052) Laraxior válasza shteer (#19051) üzenetére


Laraxior
titán

Trinity. 1080p .mkv
20GBos a film :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19053) Henk válasza zack (#19046) üzenetére


Henk
veterán

Akitől venném pont most mondta, hogy a 260 megy a 280-al, így szerinte a 280 és a 285 is.
De jó lenne ha valaki biztosra tudná. :)

(#19054) shteer válasza Laraxior (#19052) üzenetére


shteer
titán

nekem AToM van, abban nem látni változást

..szerintem jónak tűnik

(#19055) Laraxior válasza shteer (#19054) üzenetére


Laraxior
titán

imax edition-t szedd le :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19056) KillHates válasza Henk (#19039) üzenetére


KillHates
nagyúr

Persze. 280-asnak fog menni a 285-ös. Én kötöttem össze 8800GT512-est - 8800GTS512-vel. 2db 8800GT512-nek "látta"

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19057) KillHates válasza Henk (#19053) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem még azok is mennek. Az a lényeg, hogy egy családból legyenek a kártyák: G80-G80 =nekem ment anno a GTS mellett a GTX illetve G92-G92, a mostani magot meg nem tudom, hogy hívják. :B Mondjuk egy GT250-GT285 párosítását már én is nehezen tudnám elképzelni. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19058) Henk válasza KillHates (#19057) üzenetére


Henk
veterán

Hát gt200 és gt200b, de én is úgy gondoltam, hogy menni fog. Viszont akárhol kérdem nagyon megoszlanak a vélemények és 100%-os biztossággal senki nem tudja. Olvasgattam külföldi fórumokat is, de ott is ugyanez a helyzet, már amennyit az angol tudásom engedett belőle. :D
Viszont elég drága ahhoz, hogy beruházzak egy 280-ra aztán esetleg nem lesz jó. Annyira meg nem pörög a vga piac, hogy pikk-pakk eladjam ha nem jön be, főleg bukó nélkül.

(#19059) Játékos


Játékos
addikt

Igen csendben vagytok! Mindenki havat lapátol? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19060) Laraxior válasza Játékos (#19059) üzenetére


Laraxior
titán

csak seperni kellett az autóról..ill. elkezdtem seperni és megtaláltam hogy hol az autó :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19061) Játékos válasza Laraxior (#19060) üzenetére


Játékos
addikt

Legalább letakarítottál addig vagy hármat, mire megleet, vagy egyből a sjátoddal kezdted? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19062) Laraxior válasza Játékos (#19061) üzenetére


Laraxior
titán

nagyjából tudtam hol állok :K :DD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19063) Pttypang válasza Játékos (#19059) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem látni az utat/járdát ergo nincs hol lapátolni :D

Everybody lies.

(#19064) NFree válasza Játékos (#19061) üzenetére


NFree
addikt

Én már jártam úgy , hogy az asszonynak a tesósájval megbeszéltünk , hogy reggel korán indulunk valahova. s 2 lépcsőházzal arréb lakik , na reggel jövünk lefele megyünk az autó fele ez a kis hülye meg vagy 10m-el odébb takarít egy autót lázasan a hótól mert azt hitte az az enyém, ugyhogy szóltunk szegénykémnek , hogy ide jöjjön , mert azzal a kocsival mi nem megyünk sehova :DD

vga

(#19065) Játékos válasza NFree (#19064) üzenetére


Játékos
addikt

:C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19066) biggamer


biggamer
veterán

Este lesz a " Megy a gőzös " az M1-en, ha valaki nem látta még, kötelező darab : [link]

Az AVATAR is nagyon bejött nekem, rég láttam ennyire jó filmet.
Mondjuk biztos ez sem tetszik mindenkinek. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#19067) NFree


NFree
addikt

Hali [ingyen crysis wars ho vegeig] szóval nem tudom mennyire hasznos esetleg a link én lehet bereggelek :K
Lehet valakinek már a könyökén jön ki(Lara) ;] , én még nem próbáltam :B

[ Szerkesztve ]

vga

(#19068) Laraxior válasza NFree (#19067) üzenetére


Laraxior
titán

mostanában Modern Warfare 2zöm :) mondjuk ott is csak single és a spec ops rész :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19069) Elmör válasza Játékos (#19059) üzenetére


Elmör
senior tag

Jelentem megvolt! :DDD
Szülői ház kapubejárója, ház előtti járda, majd végül a kapu és a bejárati ajtó közötti "kis" szakasz. Ezt tegnap megcsináltam kb. 50 perc alatt, mert rohadtul nehezen ment a fagyott hóval a munka (-20 volt nálunk éjszaka). :(((
Ja és ma még a garázsom előtt terelgettem egy kicsit a havat, jól megfáztam a 2 alkalom alatt így most Algopirin meg forró tea. :O
Azt éltétek volna át amit szombaton lenyomtam: keltem 7kor, átmentem 8-ra rokonokhoz karácsonyi ajándékozásra, majd Attis következett a Camponában (mégegyszer köszönöm a meglepit, remélem az enyém is jó lett rád). A Camponából kb, 11-kor indultam el, szépen esett a hó, szerencsére nem akart megmaradni, DE Várpalotánál már jeges szél fújt, a hó cikázott az úton és mindenki belassult 60-ra. Persze figyelembe vettem a lehetőségeket így az autóúton jól megválasztottam a 110-es legnagyobb megengedett sebességet és végigzúztam Veszprémig. Nem is előzött meg senki, pedig volt elég sok erős autó a közelemben. :D
A legdurvább szakasz Veszprém után, Herend közelében volt, ott már nem látszott hol az út széle, mindenki találomra ment és általában 50-el. Na én 90-el próbáltam előzgetni, több kevesebb sikerrel, mert ugye ha valakit meg is tudnék előzni sebességkülönbséggel annak azért nem kellene az út közepén mennie. :((( :W Volt akire már 4 perce dudáltam mire rájött mit akarok, utána persze pont kifogtunk egy balesetet és várnom kellett 20 percet, emberünk meg odajött hozzám hogy én mit száguldozok. Mondom neki 90-el mentem, nem száguldoztam, nem tehetek róla ha nem tudsz vezetni bázz! Erre hogy ráéreztem: Nissan Almera (FWD), új profi téligumi és hólánc!!! és úgy ment mint aki jégen vezet bekötött szemmel. Az ilyen minek indul el ilyen időben? Okés, hogy nem volt veszélytelen az út, de tényleg mindenki úgy ment, hogy már nem is a havazás baszta fel az agyamat. Azért majdnem 300 km-t ne kelljen megtennem 50-el, ha odaérek szépen 90-el is. Végülis 1 autó megelőzött, de az valami Vito-s állat volt, saccra 130-al ment, na azt már én sem vállaltam be, neki remélem sikerült. :K
Itthon persze az út letakarítása luxus, így eléggé viccesen lehet venni a kanyarokat még most is, illetve a járdákat is érdemes lenne megsasolni, max ott tiszta ahol valamilyen melegebb levegő érte. Tiszta putri hely, komolyan mondom hiányzik Pest. :B
Ja és végül kimentem este hülyéskedni a Penny parkolóba, bevállaltam pár kézifékest és az uccsónál megütöttem a bal elsőt kicsit, de semmi komoly, úgyhogy sztem jól mértem fel a helyzetet, anyum is megnyugodott mikor hazaértem a pesti útról, a telet továbbra is utálom. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19070) Elmör válasza zack (#19037) üzenetére


Elmör
senior tag

Utánanéztem a jegyáraknak:
IMAX 1800Ft (Aréna)
3D-s Palace 1850 Ft
A teljesárúról van szó.
Azt eldöntöttem, hogy januárban mindenképp megnézem. Gondolom hüle kérdés, de mindkét technológiához kell szemüveg? :U Erre még nem találtam egyértelmű választ, mindenesetre az IMAX a befutó asszem. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19071) Játékos válasza Elmör (#19070) üzenetére


Játékos
addikt

Mindkettőhöz kell szemüveg, persze. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19072) zack válasza Elmör (#19070) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Nálunk is az IMAX a befutó....mi is januárban fogjuk megnézni, valószínű, az Arena Plaza-ban. :K

Robi: Remélem a jeggyel együtt kapunk szemüveget is. Ezt a sima papír szemüveget adják hozzá? Egyik lencse kék, a másik piros?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19073) KillHates


KillHates
nagyúr

Nekem sikerült aznap este az árokban kikötni. :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19074) Játékos válasza zack (#19072) üzenetére


Játékos
addikt

:N Áááá, neeeem Az már régi nagyon! Meg állítólag borzasztó minőségű. Az újak mind műanyag, "film végén visszaadós", és nem piros-kék (vagy magenta/zöld, esetleg kék/borostyán) szűrésén alapulnak, hanem a komplett képkockát szűrik, mert azok polarizált fénnyel vannak kivettítve a vászonra. :K (Pláne IMAX-ben, ahol meg ugye 2 projektorról beszélünk...)
Gugli megint nagyon jó barát, ha érdekel a téma:
Dolby 3D, RealD, illetve IMAX.
Jó mozizást!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19075) shteer válasza Játékos (#19074) üzenetére


shteer
titán

otthoni 3D-hez ezek nem is jók gondolom :F

..szerintem jónak tűnik

(#19076) Játékos válasza shteer (#19075) üzenetére


Játékos
addikt

Otthoni 3D? Nvidiának van 3d szemcsije, de 120 Hz-es monitor kell hozzá! A monitor, meg a szemüveg vagy 130k :DDD . De vannak filmek, amiket otthon is lehet nézni ezekkel a "szép" szines szemüvegekkel. Itt például. Egyébként ezen az oldalon is árulnak polarizál szmüveget, csak fogalmam sincs, mivel vetít hozzá képet. :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19077) Elmör válasza KillHates (#19073) üzenetére


Elmör
senior tag

Ismét? :U
Na neee, hát micsinász? :DDD
Azért remélem nem ismét, csak amit meséltél. :K

Játékos: visszaadós? Akkor már el is ment tőle a kedvem, tuti kifognék valami izzadtfejű utáni szemcsit, bááá. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19078) Játékos válasza Elmör (#19077) üzenetére


Játékos
addikt

Akkor már el is ment tőle a kedvem, tuti kifognék valami izzadtfejű utáni szemcsit, bááá

Tisztítják a szemüvegeket! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19079) KillHates válasza Elmör (#19077) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az volt. Akkor már azt sem tudom mikor mi volt :D :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#19080) shteer válasza Játékos (#19076) üzenetére


shteer
titán

nem nvidia technológiára gondoltam, hanem a szines szempásra :K

..szerintem jónak tűnik

(#19081) Elmör válasza Játékos (#19078) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor visszaszívtam. :DDD
Azt hittem, hogy jönnek ki és már adják is tovább a szemcsiket. Végülis tudnék én is vinni Cleant vagy valamit, de hogy nézne már ki. :))

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19082) zack


zack
nagyúr

Én nagyon januárban fogok menni, mert most potenciális fertőző személy vagyok...bár nem 100% mert a laborvizsgálat 5k, de sanszos hogy H1N1 kórságban szenvedek már 4 napja. :O 5 éve volt utoljára olyan lázam, amit csak hűtőfürdő tudott levinni, de a láz utána már nem jött vissza lázcsillapítóval kombinálva. De ez..pfff. 2 óránként hűtőfürdő. A lázcsillapító semmit se hatott. Akinek volt része hűtőfürdőben lázasan tudja miről beszélek. Elég szarul kell lenni ahhoz, hogy a 26 fokos szobából is dideregve kikecmeregni a fürdőbe és ott olyan hőmérsékletre hűteni magad...nem egy kellemes érzés. Főleg nem 2 óránként. Ennyire szarul talán még nem is voltam betegségtől. Az alap hátfájás, mellkasfájdalom, fejfájás, levertség, torokváladék persze ott volt alaptünetként, de ez a lázzal való harc nagyon kemény. Iszonyat legyengített. Pedig rendszeresen edzek, 8-10 menetet kesztyűzök majdnem minden edzésen, itthon ha tehet nyomom a kardiót a sígépen. Tehát minden kétséget kizáróan én 100% immunrendszerrel és 100% egészségi állapotban vágtam bele a sertésbe. Mit mondjak...4 nap alatt az erőszintem kb. mint egy 70 éves rozzant öregemberé. Így is volt egy pont amikor sanszos volt a kórház, de eddig a nehézségeken túl vagyok, úgy gondolom. A 600mg Algoflex Forte-t aki ismeri tudja mennyire erős. na most én ebből 2 napja napi 4db veszek be 6 óránként, az az a maximális dózist, mert ahogy megy ki a hatása kúszik fel a lázam. Ma este már kicsit istenesebb volt a helyzet, talán a holnap már jobb lesz, bár full sebes a torkom, ezért köhögni, nyelni nagy fájdalmak árán tudok csak..mai napon már csak hőemelkedést mértünk ahogy kiment az Algoflex hatása, viszont jött egy újabb tünet, hogy fáj az alhasam és mindent kifosok. Holnapra nem tudom mit tartogat még, remélem javulást, nem valami újabb kellemetlen tünetet, mert elég blama lenne az ünnepeket kórházban tölteni. Mindezt úgy hogy nálam kevés ember van jobb fizikai állapotban, 2 éve abszolút nem voltam beteg, előtte is csak mandulagyulladás, meg 1-2 influenza amiken 2-3 nap alatt lázmentesen túl voltam.
Remélem nem kapjátok el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19083) shteer válasza zack (#19082) üzenetére


shteer
titán

én 100% immunrendszerrel és 100% egészségi állapotban vágtam bele a sertésbe

épp ez az ami miatt veszélyes ez az influenza :(((

mielőbbi jobbulást!

..szerintem jónak tűnik

(#19084) Játékos


Játékos
addikt

Segítség!

Nem vásárol valaki közületek (vagy a környezetetekben) PC GURU-t? Ha igen, szóljatok már légyszi! Előre is köszi! :R

Zack:

Sajnálom, hogy dögrováson vagy! Egyébként baromira nem biztos, hogy H1N1-el vagy fertőzve, illetve, hogy csak azzal! Mert pont ez a lényeg! Ha az immunrendszered elkezd valami ellen termelni cuccot, akkor másik, harmadik kórokozó könnyebben tud érvényesülni. Ami a szervezetnek szerencse ilyenkor, az az, hogy az első szartól belázasodsz, és ezért nem érzi olyan jól magát a többi baci.
Írtad, hogy 100%-os immunrendszerrel vágtál bele. Na ezt meg honnan tudod? :) Igazából, ha belegondolsz, minden betegségbe úgy esik az ember (majdnem mindbe), hogy "dikk, tegnap semmi bajom se vót"... :K Az, hogy edzett vagy, nyílván sokat segít a szervezetnek, de attól még homo sapiens maradsz, nem pedig T-800-as. :DDD
És ami a lagfontosabb: én is kb. 2-3 évente vagyok beteg, de olyankor végrendeletet írok, mert gyakorlatilag haldoklok. :DDD Viszont a láz, ami a legtöbbet segít!!!!!!
Komolyan mondom! Be kell fűteni egy szobát fullra, nyakig betakarózni, rengeteg folyadékot inni (lehetőleg forrót), és 2 napon belül semmi bajod! Komolyan mondom! Addig megrohadsz, de jobb, mint egy hétig pusztulni! A láz megöli a kórokozók igen nagy százalékát, ezt jól tudja a szervezetünk is! A sok lázcsillapító helyett hagyni kell, hogy felforrósodj, mint egy kályha. Akárki akármit mond, ezt hidd el nekem! Nyílván kisgyerekeknél ez nem jön be, mert órákon belül kiszáradnak, de egy edzett ember, ha tudatosan fogyaszt sok folyadékot, illetve sót (!), hogy maradjon is benned víz, akkor nem lehet baja a láztól! Ebben a témában nem vagyok hajlandó vitatkozni senkivel. Elfogadok ellenvéleményt, rábízom mindenkire, mit csinál, de nekem ez a meglátásom, és alkalmazom is!

Egyébként ez a H1N1 brutálisan túl van hájpolva! :K Rengeteg betegség van, ami sokkal súlyosabb, illetve van, ami virulensebb. Csak hát valamivel el kell adni az oltóanyagot az államoknak.
Tényleg! Most jut eszembe! Tudod, mikor voltam beteg utaoljára? Pontosan egy éve! Tudod, mi volt velem?? BÁRÁNYHIMLŐ baszky! :Y 30 évesen! Esküszöm, sose voltam olyan rosszul! Mindenhol fájt a bőröm, a tehetelenségtől, meg a gyengeségtől sírni tudtam volna! Se ülni, se feküdni nem tudtam, mert a bőrömön mindenhol fájdalmas kiütések voltak! Ja! És én is 100%-os immunrendszerrel kezdtem neki! :K :C Illetve nem tudom, honnan kaptam, mert a környezetmben SENKI nem volt varichellás előttem, viszont a 2 kicsit itthon én fertőztem meg gyermekbetegséggel! :DD :C

Boldok Karácsonyt Nektek! :R

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19085) Elmör válasza Játékos (#19084) üzenetére


Elmör
senior tag

Mi kellene PC Guruból? Írj hátha tudok segíteni anélkül is, hogy megvenném. :K

Zack:sajnálom, hogy ennyire szarul vagy. :U :K
Drágának hangzik az az 5K a laborért, de ha megtudsz belőle valami okosat a felépülés reményében akkor megéri. Én bevállalnám, ha csak vért kell adni hozzá. Persze ha megtudod, hogy H1N1-ed van, akkor attól még nem lesz jobb, ezért lehet tényleg nem éri meg kitaláltatni velük, meg lehet bent is fognának a kórházban. Nehéz ügy az tuti, mindenesetre minél előbbi gyógyulást kívánok! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19086) Játékos válasza Elmör (#19085) üzenetére


Játékos
addikt

A PC Guruból a hozzá mellékelt kártya érdekelné egy jóbarátomat, amit igen kevesen használnak, de ő szeretné. Viszont az újság nem kell neki...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19087) Elmör válasza Játékos (#19086) üzenetére


Elmör
senior tag

Upsz, akkor ahhoz tényleg meg kellene vennem. :D
Meglátjuk, ha lesz elég zsé akkor lehet megveszem, mert most járt le a Gamestaros előfizum és nem hiszem, hogy hosszabbítok. ;)
Írok privit ha megvettem!

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19088) zack


zack
nagyúr

Köszönöm srácok! :R
Ma kint volt a körzeti doki, írt fel erős antibiotikumot, egy esetleges komolyabb szövődményt ezzel megelőzve. 3 szem 1 doboz, napi 1x1, és 3 hét múlva fog kiürülni. :Y
Meglátjuk mi lesz, a karácsonyi programot mindenesetre rendesen felborította. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19089) Laraxior válasza zack (#19088) üzenetére


Laraxior
titán

pedig már akartalak hívni Gyűrűk Urázni :D nyomjuk hamachin :)) de akkor jobbulást fater :K :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19090) Játékos válasza zack (#19088) üzenetére


Játékos
addikt

Drága testvérem! H1N1-re írt neked antibiotikumot? Má' csak azé', mert az egy cseppet sem érdekli a vírusokat! :N :DDD Mindegy, egyed, ha már kiváltottad! :D Talán arra jó, hogy a szétbombázott immunrandszerednek ne kelljen annyit foglalkoznia az esetleges többi fertővel. :K
:F 7 dobozzal kellett kiváltanod? :Y Vagy valamit elírtál? :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19091) Elmör válasza Játékos (#19090) üzenetére


Elmör
senior tag

Nem arra gondolt, hogy addigra fejti ki teljesen a hatását? :DDD
Nem tudom, mert nálunk nem én vagyok az orvos, csak én rögtön erre gondoltam. Kaptam már én is erős antibiotikumot, annak is volt egy lefutási ideje, ameddig nem is kezdhettem másikat szedni. Peace! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19092) Játékos válasza Elmör (#19091) üzenetére


Játékos
addikt

Ja, hogy őbelőle kiürülni! :DDD :DD Aszittem, a doboz! Érdekes, akkor miért nem hetente egyet kell bevenni? Vagy miért nem egyszerre, ha olyan lassan bomlik? :F
Csudaszerek ezek az antibigyók... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19093) Játékos válasza Játékos (#19092) üzenetére


Játékos
addikt

Tényleg! Ha 3 hétig pusztít az a szar, akkor igyál mellé Normaflor-t! Mert az antibigyó kiöli a beleidből a normális, szükséges baktériumokat is. Ezzel annyi lesz a problémád, hogy fosni fogsz, nem keveset! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19094) Elmör válasza Játékos (#19093) üzenetére


Elmör
senior tag

Nálam ez alap. Mármint a fosás. Ha olyan a belem kedve. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19095) zack válasza Játékos (#19090) üzenetére


zack
nagyúr

Elhiszem hogy jót akarsz, de orvos nem vagy. Ez már a második ilyen orvososdi hsz. tőled. Orvosi pályára készülsz vagy már esetleg praktizálsz is? ;]
Jó orvosokkal vagyok körülvéve, akik tudják mit miért.
Nem képzeled hogy influenzára adtak antibiotikumot ugyi? Ezt azért kaptam, ha esetleg lenne szövődmény...pl. tüdőgyulladás, ami ugye bakteriális fertőzés. Mi több, nem hinném hogy létezik ennyire dilettáns orvos a világon, aki ezt ne tudná.
Miért kellene 7 doboz? :U Frankón úgy csinálsz mintha doki lennél! :DDD nem írtam el semmit, ez egy olyan doboz, amiben 3 kapszula van, amit egymást követő 3 napon keresztül 1x1 dózisban kell bekapkodni. Mi ebben a meglepő? Sok modern antibiotikumot már nem 5-6 napig 3x1 kell szedni...ez egy ilyen modern cucc. ;)
Leírjam a nevét? Utánannézel? :DDD
A kiürülést úgy kell értelmezni, hogy addig kimutatható a szervezetben. Mit nem értettetek ezen? Egyébként meg van joghurt készítő gépünk, amiből 2 naponta 1L élőflórás fagyasztott gyümölcsből készült joghurt lecsúszik. Szóval nem hinném hogy gond lenne visszapótolnia a szervezetnek a kiürült "jó" baktériumokat. Azon túl pedig sosem fostam a múltban antibiotikum kúra után. Gondolom ezután se fogok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19096) Elmör válasza zack (#19095) üzenetére


Elmör
senior tag

Pontosan nem tudom, hogy a Robi mi is, de orvosi környezetben dolgozik az tuti, nem lőttél messze a kérdéseddel a 3-dik mondatodban. :)) Sztem Játékos elnézi nekünk ezt most. :D Tényleg nem emlékszem, hogy orvos vagy ápoló vagy mit is csinál... :B

Mindenesetre pozitív élmény: végre itthon is átálltak 1Mbitről 5Mbitre. A feltöltés viszont elég gyatra, elvileg 0,5Mbit, de jó ha megy 256-on. :Y

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#19097) Játékos válasza zack (#19095) üzenetére


Játékos
addikt

Valóban csak jószándékból írtam, amit. Sajnos nem láttam bele a gondolataidba, így azt gondoltam, valóban a doboz ürül ki 3 hét alatt. Nem hallottam még ilyenről, de mivel írtad, hogy milyen új csodaszer, gondoltam, miért ne lehetne. Biztos van rengeteg olyan gyógyszer, amit nem ismerek. Ha odaírtad volna precízen, hogy kiürül a SZERVEZETBŐL, akkor nem értettem volna félre. Miután Elmör írta, hogy véleménye szerint BELŐLED ürül ki, akkor már érthetőbb volt. :K
Miért nem gondoltam arra egyből? Mert kurvára nem azzal szokták jellemezni az antibigyókat, hogy meddig mutatható ki benned...

Ez már a második ilyen orvososdi hsz. tőled.

És ezzel mi a baj? Hülyeséget mondtam? :U

nem hinném hogy létezik ennyire dilettáns orvos a világon, aki ezt ne tudná.

Na! Itt van a kiskutya elásva! Nem tudom, Matyi, mennyi orvost ismersz, de én hidd el, hogy többször annyit! (Lehet, hogy nagyon szerencsés vagy, és akiket ismersz, tényleg jó dokik, de az a ritka, hidd el nekem!) Az orvosok SOKKAL hülyébbek, mint gondolod, vagy az emberek általában gondolják! Csak mivel akik hozzájuk fordulnak, azok még sokkal butábbak, ezért hisznek el mindent, amit mond a dokibácsi/dokinéni! :K Nagyon sok, nagyon rossz tapasztalatom volt a 10 éves egészségügyi pályafutásom alatt, és a java része doktorokhoz fűződik! Sajnos!
Az pedig, hogy mennyi élőflórás joghurtot iszol, nem volt benne egyik hozzászólásodban sem.
Mindegy, veled nem lehet vitatkozni, de lassan tanácsot adni se. :( Megpróbálom a továbbiakban visszafogni magam. De az is lehet, hogy én vagyok most nagyon szenzitív, és nem is volt olyan cinikus/pejoratív/sértő a hozzászólásod, mint amilyennek elsőre éreztem.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19098) zack válasza Játékos (#19097) üzenetére


zack
nagyúr

Ismerem a dokikat. Tudom hogy sok a kókler. Ezért írtam hogy jó dokik vesznek körül.
A csajom pest legjobb kórházában dolgozik, mind felszereltségét, mind a jó orvosok számát illetően. Kaptam tanácsot főorvosoktól is, bár ebben a helyzetben nincs igazán konkrét "gyógyír", hogy tedd ezt és 2 nap múlva semmi bajod. Ők sem nagyon tudnak mit csinálni egy lélegeztetőgépen levő influenzás beteggel. Ezt az immunrendszernek kell legyőzni, max. annyit lehet tenni hogy a szövődményeket minimálisra csökkenteni antibiotikum kúrával.
Nem azért írtam be, hogy gyógyítsatok meg, mert ki az a dilettáns aki fórumos berkeken belül akar meggyógyulni, és esetleg itt kérne tanácsot a gyógyuláshoz, mit és hogy. Szerintem ezt mindenki az orvosára bízza. De még1x nyomatékosítom, tudom hogy segíteni akartál, csak kissé fura, kioktató megfogalmazásban sikerült (számomra). Pusztán ennyit szerettem volna sugallni. Gondolom a doktornőm is azért emelte ki a 2-3 hét kiürülési időt, mert ez kiugró időtartam, főleg 3 kapszula esetében. Ez nem a bogyó jelllemzése volt egyébként, csak egy megállapítás, hogy azért elég bika gyógyszer lehet.
A "joghurtos" dologra meg végképp nem értem a megjegyzésedet, mert a CBA-ban is lehet kapni 60ft-ért élőflórás joghurtot. Tök mindegy hogy én csinálom, vagy megveszem a közértben. Ezt a joghurt dolgot is csak ezért említettem, meg azt is hogy én még nem fostam antibiotikum kúra után:

"Mert az antibigyó kiöli a beleidből a normális, szükséges baktériumokat is. Ezzel annyi lesz a problémád, hogy fosni fogsz, nem keveset"

Hogy mennyire volt a hsz-em "cinikus/pejoratív/sértő", azt döntsd el te. Úgy gondolom a hangulatjelekből kitalálható mit és hogy gondoltam, ebből adódóan az is, hogy kellőképpen félreértelmeztél sok mindent. A "cinikus" lehet hogy belefér, de a másik kettő... :U :( Mindegy. Te így gondolod. Pont.
Nem tudom hol vitatkoztunk össze a téma kapcsán, így azt sem tudom velem miért nem lehet vitatkozni. :U Tényként közöltem, hogy beteg vagyok, nem azt kértem hogy "segíts, mert beteg vagyok". Itt alapvetően kettéágaztak tartalmilag a hozzászólásaink, így nem hinném, hogy lehet szó vitáról.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19099) Játékos válasza zack (#19098) üzenetére


Játékos
addikt

Örülök a hangnemnek! :R Én is elkövettem a hibát, hisz te sem látsz bele a gondolataimba. :DDD Igazából a vitát, nem a jelenlegire írtam, csak nem akartam részletezni.
Semmi jelentősége a dolognak, örülök a békének!

Mindekinek Boldog Karácsonyt!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#19100) Laraxior


Laraxior
titán

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.