Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) KillHates válasza kispéé (#18444) üzenetére


KillHates
nagyúr

Magát verte át, mert elutalt 2.000,- Ft-ot a GIGABYTE desktop-ra (bill+egér), de valahogy lemaradt a postaköltség. Írtam neki anno, hogy küldjön még 835 Ft-ot, de akkor volt valami afférja a barátnőjével, aztán nem akartam őt baxtatni. Végül ki is ment a fejemből, de most, hogy előjött ez a téma eszembe jutott. A desktop-ja azóta is itt van. Már olyan szottyos a doboza, hogy ha utalt akkor inkább veszek neki egy újat.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18452) Elmör válasza KillHates (#18439) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszönöm!
Mindig van mit tanulni. :R
Egyébként Pisti mi a tökre cseszi el a pénzét? :D
Lara: ha egy lakásban élsz vele (direkt nem együtt-et írtam, mert félreérhető, ;] :DDD ) akkor jobb lesz sztem új kecó után nézni, mert először még csak a UPC, aztán ahogy írtad más dolgok fognak jönni vagy nagyon el kellene vele beszélgetni a témáról. Mondjuk én könnyebb helyzetben vagyok, mert ha a lakótársam nem fizetné a rezsit, akkor max azt a hónapot bebukom, de kidobom. Nem mintha ezt feltételezném róla, mert irtó jó fej, jól kijövünk szerencsére, meg hátha olvassa a fórumot is. :DD :R

Kill: ha kifizetem a 800Ft-ot akkor az enyém lehet a cucc? :DDD :U

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18453) biggamer


biggamer
veterán

Ez sem lesz rossz game és itt legalább lesznek verdák is : [link] :C :C

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18454) Elmör válasza biggamer (#18453) üzenetére


Elmör
senior tag

Azt hittem valami jó autóversenyeset raksz be, sajna nem. :P :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18455) zack válasza Laraxior (#18440) üzenetére


zack
nagyúr

Tényleg jobb lenne ha új albérlet után néznél. :U Aki ennyire link, az nem fog megváltozni! Addig menj, ameddig, még nem késő. Mert minnél tovább maradsz annál mélyebbre fogsz sülyedni a Pisti "világában", és ha gyorsba kell eljönnöd, az nem biztos hogy jó lesz. Vegyél ki egy lakást, aztán találni egy megbízható csajszit szoba bérlésre az már gyerekjáték. ;] Ha jól "fuvolázik" adsz neki egy kis kedvezményt maximum. :DDD
Muszáj menned, mert lehet lesz olyan időszak, hogy már késő...pl. foglalásnál, ha titokban felvesz hitelt jelzálogra, vagy bármi olyan tartozás lesz, hogy ingó foglalásnál viszik a te gépedet is, vagy bármit ami a tied...
Ez a legjobb tanács amit adhatok neked jelen helyzetben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18456) Pttypang válasza KillHates (#18451) üzenetére


Pttypang
veterán

Hát az szép ^^ Amúgy érdekes hogy miket össze nem alkotnak egyes emberek ...

Everybody lies.

(#18457) Laraxior válasza DonMedve (#18448) üzenetére


Laraxior
titán

még akadozik a netem :( :(((

de azért neked BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK cimbora :) :K (tegnapra...sorry :D )

All:

Régebben is ilyen volt sajnos. Kb. a fizetésének a negyedét adom neki még pluszba, de úgyfest az sem elég...fizetéskor, csoki, cola, ide-oda....ilyenkor :(
Én sem vagyok most eleresztve, ebben a hónapban meg főleg nem (biztosítás:30k :((( , műszaki, zöldkártya:szintén 30k, törleszető 23k, sajna beleugrottam egy ramcserébe is... +13k-t kellett rászurkolnom :W legalább elmentek a hibás Ballistixek :DDD szerencsére a telefonszámlámat már kicsengettem előre ezelőtt hónapban :B :C Steve-nek löktem 17k-t..isten bocsássa meg nekem,de 18ra jöttek ki a számlák,ennyim volt :B
és még a GTX260-amból volt 2 hónapja maradék 15k..ezt is lerendeztem...és el is fogyott... :O Hűtő tele van, benzin nulla :B így bringatúra van ebben a hónapban :D
Még szerencse hogy a december úgy alakult hogy az egyik munkatársunk kiesett, igy én végzem a melóját...napi plusz egy ezresért :C immáron 13 napja ;] ha ügyes vagyok akkor kettessel fog kezdődni decemberben a fizu :C akkor letudok mindent, januárban meglepem magam egy Televízióval :B
Asszem fél év nélkülözés után jár nekem :DDD mondjuk ezért is meg kell dolgoznom :W :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18458) Laraxior válasza zack (#18455) üzenetére


Laraxior
titán

Meg fogom neki majd említeni, de úgyis olvassa a topikot... (only read... ;] )
Kiteszi a csekkeket hónap elején, és én fogom befizetni, aztán ha kevesebbre jön ki mint az albérlet + csekkek fele, akkor megkapja a maradékot, ha többre akkor azt mellékeli... :K vagy elfelejtem bedugni a routerbe a netkábelt ;]
ha nem tudunk egyezkedni jövő hónapban már itt se vagyok.
Biztos jó lesz mert eléggé felhalmoztuk a villanyszámlát, egyenliteni kellene majd, ugyebár az általány miatt.... ;]
Asszem gecinormális albérlő vagyok. Ha kétszer kimászok a szobámból már sokat mondtam... zenét nem bömböltetek, nem jönnek hozzám idegen alakok állandóan, persze néha jön egy-egy csaj, vagy arc, akivel dolgom van éppen,de havi egy alkalommal kb. :(
Mié nem lehet megbecsülni? :O
nah mindegy... néha jó kifakadni... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18459) kispéé válasza Laraxior (#18458) üzenetére


kispéé
aktív tag

Úgy látom pisti felszívódott, egyáltalán nem jelentkezik. :(

(#18460) Laraxior válasza kispéé (#18459) üzenetére


Laraxior
titán

net nélkül? :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18461) zack válasza kispéé (#18459) üzenetére


zack
nagyúr

Nagy a nyomás rajta, ki fogja egyenlíteni ne aggódj. ;)
Nem hinném hogy megérné neki, hogy e miatt bannolják... :U Az meg a másik, ha nem is bannolnák ezért, szerintem itt a baráti topikban mindenki bannolni fogja magában. :U
9k miatt...félelmetes! :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18462) kispéé válasza Laraxior (#18460) üzenetére


kispéé
aktív tag

Akkor te hogy netezel? Melóhelyről?:)
Zack: Kaptam moderátori ígéretet arra, hogy kirúgják ha nem fizet, még ezt a hetet megvárom és ha mindig semmi akkor szevasz pisti...

(#18463) Laraxior válasza kispéé (#18462) üzenetére


Laraxior
titán

má' van net...épp ideje.. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18464) DonMedve válasza Elmör (#18452) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha GIGABYTE akkor az ENYÉM! :(((

Lara köszönöm szépen,kedves tőled! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18465) Laraxior válasza DonMedve (#18464) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

és ehhez mit szólsz? :D :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18466) zack válasza kispéé (#18462) üzenetére


zack
nagyúr

Az fasza lesz, mert beregisztrál majd új néven, és tiszta lappal fog indulni. :DDD
Nem hinném hogy IP ban-t fog kapni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18467) DonMedve válasza Laraxior (#18465) üzenetére


DonMedve
addikt

:O :O :O De ,már akkor is sirtam amikor megvetted! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18468) KillHates válasza DonMedve (#18464) üzenetére


KillHates
nagyúr

Naná, hogy GIGABYTE! Rendeljek Neked is?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18469) DonMedve válasza KillHates (#18468) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudsz egy shotot,vagy egy linket dobni?Jó nekem a kifakult is! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18470) KillHates válasza DonMedve (#18469) üzenetére


KillHates
nagyúr

A GIGABYTE-os csomagot megkaptad?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18471) DonMedve válasza KillHates (#18470) üzenetére


DonMedve
addikt

Irtam már,hogy meg,amit nagyon köszönök!Link&shot? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18472) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés, haveromnak segítenék vele...
Gondolom, ti azért tudjátok milyen kártyák voltak anno. A 6800 szériában mik voltak?
GT XT GTX Ultra?

(#18473) DonMedve válasza Vasinger! (#18472) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha jó tudom GT,meg Ultra!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18474) Vasinger! válasza DonMedve (#18473) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

GS/XT nincs? Mert nekem olyan kéne, hogy létezzen.

(#18475) DonMedve válasza Vasinger! (#18474) üzenetére


DonMedve
addikt

Elvileg XT is van! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18476) Henk válasza Vasinger! (#18474) üzenetére


Henk
veterán

6800 GS is van, nekem volt olyan karim, anno.

(#18477) Laraxior


Laraxior
titán

XT vót a leggyengébb... és az Ultra a legpowerebb :C jó kis kártyák voltak..kár hogy az én 6600GT-m elverte a 6800XT-t :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18478) Elmör válasza DonMedve (#18464) üzenetére


Elmör
senior tag

Aki kapja marha. :DDD
A Gigabyte nálad ekkora márka? :U
Egyébként még pontosan azt sem tudom miről van szó. :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18479) KillHates válasza DonMedve (#18471) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, csak azért kérdeztem mert abban van molinó.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18480) KillHates válasza Laraxior (#18477) üzenetére


KillHates
nagyúr

A te 6600-asod annyira meg volt húzva, hogy még most is komolyan megszorongatna egy-két kártyát! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18481) DonMedve válasza KillHates (#18479) üzenetére


DonMedve
addikt

Öööö,hogy mi?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18482) DonMedve válasza KillHates (#18479) üzenetére


DonMedve
addikt

De valami billentyűről is volt szó! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18483) Laraxior válasza KillHates (#18480) üzenetére


Laraxior
titán

akkoriban még ért valami a zalman VF-700Cu...most már az sem :D :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18484) KillHates


KillHates
nagyúr

Gyerekek! Ez nézzétek meg, addig amíg egy moderátor be nem zárja!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18485) KillHates válasza DonMedve (#18482) üzenetére


KillHates
nagyúr

Persze azt tudok hozni bármikor a nagykerből!
Sőt, van brutális Logitech-alázó gamer egere is a GIGABYTE-nak!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18486) Elmör válasza KillHates (#18484) üzenetére


Elmör
senior tag

Megnéztem, király. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18487) Laraxior


Laraxior
titán

Modern Warfare 2? Toltátok már? ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18488) DonMedve válasza KillHates (#18485) üzenetére


DonMedve
addikt

Engem a billentyű érdekelne!Az egeret ismerem,de kétlem,hogy a G9-et alázná!Fogalmazzunk úgy,hogy nem rossz! :U

Lara: még nem sajnos,már alig várom lejöjjön.Mondjuk a multija jobban érdekelne! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18489) Laraxior


Laraxior
titán

:Y Bhászki...nagyon ütős ez agame... mind grafikailag, mind gameélményileg :Y
már a gyakorlóma is nagyon durva....
aztán bebasznak a sivatagba, városi harc jön...terepjárón találom magam egy gépágyúval... öcsém..szart se látni olyan por van, körülöttem meg hullanak a brotherek... nagy háborús-feeling :Y :C

toljátok..

ki lehet próbálni egy halom fegyvert... a klasszikus AK red-dottal kezdve M14, automata pisztolyig... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18490) DonMedve válasza Laraxior (#18489) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne ingerelj!Alig várom megvegyem,de nem tudom.Főleg multija miatt kellene megvennem!Ehh...! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18491) biggamer válasza Laraxior (#18489) üzenetére


biggamer
veterán

Az AK-t hányadik leveltől kapod meg ???

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18492) Játékos válasza Laraxior (#18489) üzenetére


Játékos
addikt

RPG-kkel hogy álltok? Én Dragon Age-et tolom, iszonyatos megelégedettséggel!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18493) Laraxior válasza biggamer (#18491) üzenetére


Laraxior
titán

sehány...a sima AK-t már megtaláltam az első mapon...a red-dotost már a 2.on asszem... van mindenféle fegyver, nem kell aggódni, most valami távcsöves nagytárú istenfaszával megyek, nem tudom a nevét... csakúgy szarja a skulót...és meglehetősen pontos is :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18494) Laraxior válasza Játékos (#18492) üzenetére


Laraxior
titán

RPG? csak sniper vagy automata :D RPG helyett C4 :D
Oblivion-t toltam anno...most ezt kicsit hanyagolom..leköt a GTA4, Modern Warfare 2, Crysis, mondjuk ezt kicsit unom már... :D lehet rákóstolok.. leszippantom hamar, meglátom. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18495) Henk válasza Laraxior (#18413) üzenetére


Henk
veterán

Megkérdeztem, ez a száma: mcbqe32g5mpp-ova
Megtudod nézni, hogy ilyen volt e a tiéd?
Köszi. :R

(#18496) KillHates válasza Laraxior (#18494) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jó példa ez, hogy kinek mit jelent az RPG :D :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18497) KillHates válasza Henk (#18495) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt én tudom megnézni :D
De nem mondom meg! ;]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
Meg kellett dolgozni a válaszért! :D
Igen az! Az Intel után a második leggyorsabb SSD!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18498) Henk válasza KillHates (#18497) üzenetére


Henk
veterán

Ez szép hosszú hsz lett, de köszi, hogy megnézted. :R

(#18499) KillHates válasza Henk (#18498) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igyekszik az ember! :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18500) biggamer válasza Laraxior (#18493) üzenetére


biggamer
veterán

Érdekes. :U

Itt az van, hogy a 70. szinten kapod meg : [link]
Lehet, hogy tévedtek ? :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.