Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18251) Játékos válasza Eddie141 (#18248) üzenetére


Játékos
addikt

Na ! Csak megjön az eszed lassan! :C Az Audi hűtőre még annyit mondanék, hogy azt nem arra találták ki, amire Te akarod használni! Gondolj bele! Az autó orrában milyen ventikkel szokták azt átszellőztetni?! :Y Sokkal nagyobb teljesítményű hűtő, mint a passzív, de csak akkor, ha meg van járatva KEMÉNYEN a levegője! Ha nem tennél rá ventit (méghozzá erőset), akkor józan paraszti ésszel gondolkodva, szerinted mennyire forrósodna fel? Mivel nagyon-nagyon keveset mozog MAGÁTÓL a levegő a lamellák között!
Viszont, ha egy centire vannak egymástól! Oda nem kell nagy venti, magától is közlekedhet a "zoxxigén". :DDD :K Viszont ezek nyílván kisebb teljesítményű berendezések, hiszen hiába vereted fél méteres ventikkel, nincs nagy felület, ami a hőt leadja...
Továbbra is állok szolgálatodra, ha segíteni tudok. :R

Pisti:
ettől még nem derült ki sokminden, csak az, hogy "ludas" vagy. Ha jól értem, nem adtad fel az inasnak a cumót, és sok-sok héten keresztül hitegetted, ezzel-azzal. :((
Namost nem definiálnám a "szétszórt" fogalmat, de szerintem ettől igen messze van. :(
Figyi! Én nem vagyok szent! Meglepő, mi?! :DDD De szerintem egyikünk se az. Én is csináltam már néhány csibészséget, de basszus! Úgy csináld már, hogy jó esélye legyen annak, hogy nem derül ki a dolog, illetve leginkább az, hogy TE voltál! Az, hogy nem adsz fel egy küldeményt, és azt mondod, hogy igen, az igencsak nagyfokú hülyeségre vall! Ilyet szerintem már a 6-8 évesek se nagyon csinálnak...
Részemről egy szót se szeretnék többet hozzáfűzni a dologhoz.
Béke! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18252) Játékos válasza Bishoop (#18250) üzenetére


Játékos
addikt

Hali!

A Rivatunerben van 1-2 hasonló sor. Tutibiztos, hogy jóba próbálod a hármast beírni? :U
Ezen kívül annyi tippem van, hogy a kari nem képes vezérelni a ventit. Ha egyiksem, akkor nincs tippem.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18253) Eddie141 válasza Játékos (#18251) üzenetére


Eddie141
senior tag

Addig nem is volt gond a szellőzéssel, amig az alapötleten gondolkodtam, hiszen az ablakban kivülről rendesen meg lett volna hűtve :)
Amúgymeg az audiban azért sokkal nagyobb hőt kell elvezetnie arányokban tekintve is, hiszen attól függetlenül, hogy nagyobb a légáramlás, a hő is iszonyatosan nagy :) Igy talán még mindig azt modnom, hogy eltartotta volna a kisgépet normál hőfokokon semmi légáramlással is. De sokkal több dolog szól ellene, mint melette.. :)

Valaki csinált már fadobozos számitógép házat közületek? :U
Logoutot mindkettőt elolvastam már róla, de gondoltam hátha vannak még személyes tapasztalatok itt is. (és addigis van téma)

[ Szerkesztve ]

(#18254) Játékos válasza Eddie141 (#18253) üzenetére


Játékos
addikt

Valaki csinált már fadobozos számitógép házat közületek?

:U Kérdezz bátran. Nekem is fa van! :K
Viszont a hűtőhöz már nem tudok mit mondani, szerintem simán érthető voltam. De mégis: szóval az valóban egy nagyteljesítményű hűtő (mint írtam,) ,de nagy légáramot igényel. Éppen ezért nem tettek az autókba passzív használatra tervezett hűtőt, mert igen sok probléma lett volna a 3 perc alatt felforró víz miatt. :K
Írtam az egyik HSZ-ban, hogy azt a konfigot elvinné még egy vödör víz is. Nem teljesen viccből írtam! ;) (Egyébként én nagyon ritkán alkotok vélemény olyanról, amit nem próbáltam ki!)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18255) Henk válasza Játékos (#18254) üzenetére


Henk
veterán

Azt írta, hogy Audi klímahűtő borda, abban nem forr fel a víz. Amúgy az autók hűtőjét nagyrész a menetszél hűti, egy bizonyos hőmérséklet után indítja csak a ventit. Ha elég hideg a levegő akkor lehet, hogy egyáltalán nem megy a ventilátor rajt.

(#18256) Játékos válasza Henk (#18255) üzenetére


Játékos
addikt

Valóban a klímahűtőben nem forrna fel a víz, legfeljebb a komprimált hűtőgáz nem tudná leadni rajta a meleget. Egyébként fogtál már Ilyen radit működés közben? :U
Menetszél...igen, az is hűti, de akkor máris messze vagyunk a passzív üzemtől, ugye?! :U
Illetve a menetszéllel az a baj, hogy a belvárosi 2 órás dugóban megfő a fejed, ha a klímaberendezés hőleadó radiján nem megy a venti. :)
Summa: továbbra is esküdni mernék, hogy ezek a hűtőradik nem passzív üzemre gyártódtak.

De végülis a kertbe se kell semmi, csak ásó, hiszen lehet vele kapálni is, meg lapátolni is, sőt még a faleveleket is össze lehet vele kapirgálni...
Érted?! Megoldható vele, meg "szerintem jó lesz az", csak nem arra készült. :N
Egyébként ingyen kapod az Audi radit??? :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18257) pisti88+


pisti88+
senior tag

Most komolyan erről folyik a "vita" hogy a radi passzivra vagy aktiv hütésre lett e tervezve? Szerintem egyik radi sem lett passzivra tervezve, mert egyszer ugyis eléri mind azt az állapotot amikor már nemképes több hő leadására, és akkor kell valami ami megfujja kicsit a lamelláit, legyen az menetszél, vagy egy erre rendszeresített ventillátor! Szerintem kell hogy legyen amugy a kocsik klima ventijén is valamiféle kis venti mert ha nemlenne, akkor én is nagyon kiváncsi lennék rá hogy vezeti le a hőt a dugóban :DDD , ráadásul ugy hogy közben az utasteret 20 fokon tartja :R

Pisti -(*_*)-™

(#18258) Játékos


Játékos
addikt

Klasszikus passzív radi.

Nézd a paramétereket: a lamellák távolságát, illetve vastagságukat!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18259) pisti88+ válasza Játékos (#18258) üzenetére


pisti88+
senior tag

Audiéknál aligha ilyen a klímahütő... :D

Pisti -(*_*)-™

(#18260) Játékos válasza pisti88+ (#18259) üzenetére


Játékos
addikt

Ennek pedig a magyarázata az lehet, hogy ajudiék tudják, hogy ez nem arra való...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18261) pisti88+ válasza Játékos (#18260) üzenetére


pisti88+
senior tag

:DDD habár kitudja mivan ott lent, eltudom képzelni hogy az ujakban már motor sincs csak az érzés viszi előre...! :C

Pisti -(*_*)-™

(#18262) Eddie141 válasza Játékos (#18256) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ingyen kaptam, és ha haza értem, akkor rakok fel képet is. Am sztem sem biztos, hogy menne passzivban, de elbirná a rendszert. De mivel gyári hűtőkkel is teljesen tökéletesek a hőfokok, csak a hang nem, ezért már nem a hőmérséklet az elsődleges célpont a hűtésnél, hanem a hang :)

pisti88+: vagy ha nem is az érzés, akkor a menetszél, amit a radin lévő venti gerjeszt :DD

(#18263) pisti88+ válasza Eddie141 (#18262) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha jol olvasom az adatlapodon egy ninja dübörög a gépedben... az lenne annyira hangos? vagy jo kis halk ventikkel támasztottad meg :D

Pisti -(*_*)-™

(#18264) Bishoop válasza Játékos (#18252) üzenetére


Bishoop
tag

Igen, a Rivatuner\Fan AutoFanSpeedControl-t módosítottam 3-ra. Lehet, hogy nem támogatja, de akkor nem értem, hogy a perfomance3d-t miért engedi állítani?. Azt hogy támogatja-e a karim a venti vezérlést hol lehet megnézni?

(#18265) shteer válasza Eddie141 (#18262) üzenetére


shteer
titán

az elbírja elég tág tartományt jelent :)

fektetve biztosan több hőt tud eldisszipálni mint állítva

én passzívról váltottam aktívra 4 blokk után, 8hoz már kevés lett volna - a kevés pedig azt jelenti, hogy max 40fok-os vízhő (mert viszonyítsunk mindig vmihez, ne csak a nagyvilágba), ami passzív rendszereknél azért 7-10 fokkal magasabb alapból

..szerintem jónak tűnik

(#18266) Játékos válasza Bishoop (#18264) üzenetére


Játékos
addikt

a perfomance3d-t miért engedi állítani

Ez azt jelenti nálad, hogy a teljesítményét tudod állítani? Mert annak semmi köze nincs a venti fordulatszámához! Ha nem azt jelenti, akkot segíts egy kicsit lefordítani!

Shteer:
úgyvan! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18267) Eddie141 válasza pisti88+ (#18263) üzenetére


Eddie141
senior tag

Igen, egy scythe ninja Rev-B, de a dübrörg az egy elég erős kifejezés ide :) Nagyon halk, és nincs is gond vele. Passzivan is menne vele a 6400+os x2-es, mert már próbáltam, de azért nagy terhelés alatt könnyen felmegy passziv üzemmódban 70fok fölé :( De egy ventivel megtámogatva, megy ugy állitva, hogy a mási venti rögtön kiszivja mögüle a meleg levegőt 100%alékos terhelés alatt is csak 49-53fok szobahőmérséklettől függően :) Ez igy nagyon megfelel. És mivel ezen a gépen csak jáccok, igy nem is zavaró, hiszen hangosan megy minden, és a gép nagy zaja el van nyomva. Viszont a letöltögetős gép csak akkor megy, ha én nem jáccom. Alapjáraton engem nem zazvar anynira a hang, de mégis szeretném, hogy hangtalan legyen, mert észrevettem, hogy ha csend van a szobában, akkor sokkal jobban kialszom magam rövideb idő alatt is :) és ez a gép csak éjjel menne kb.
Szerintem végül csak scythe ninja lessz ebből :) Az tuti elviszi ilyen kis terhelés mellett passzivan vigan 30fokon tartva kb :)
Ami itt hangoskodik, az a vga, meg a többi venti :)

sheeter: nállam az elbirja azt jelenti ebben az esetben, hogy semmi hibajelenséget nem tapasztalok a használat alatt, és megfelelő hőmérséklettartományban képes üzemben tartani a rendszert hiszen itt kis igénybevételről bezsélünk. :)

(szerk: félkövér :) )

[ Szerkesztve ]

(#18268) pisti88+ válasza Eddie141 (#18267) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mi is gondolkozunk Oszkárral valami letöltögetős cucc mellet, mini ITX rendszereket néztünk, amibe már csak memóriát kell pattintani! Proci, vga, meg minden integrállva van+ kis helyen is elfér hisz nem nagy dologrol beszélünk, és az relative hangtalan! :K

Pisti -(*_*)-™

(#18269) Eddie141 válasza pisti88+ (#18268) üzenetére


Eddie141
senior tag

Nekem is már régóta álmom a mini itx, hiszen akkor a fadoboz is sokkal egyszerűbb lenne, a hűtés is, de sajnos az még teljesitményéhez képest nagyon drága szerintem..
De vonzó az, hogy majdnem egy vinyónyi szélességű helyen elfér a komplett pc :)
Amúgy azt valóban egyszerű lenne hangtalanná tenni.
Szerk.: Mondjuk az sem lenne butaság, ha médialejátszásra használható lenne (értem ezalatt akár a fullhd-s vidiket is, arra meg már az atom képtelen, de olcsóbban már lehet nem itx-es rendszert összeszedni, amely már erre is használható. :U

[ Szerkesztve ]

(#18270) pisti88+ válasza Eddie141 (#18269) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen, még szerintem egy ilyen kis lapocska amire integrállva van minden elég huzós, de tény hogy kicsi a bors de erős alapon nagyon jo letöltögetni!!! :C

Pisti -(*_*)-™

(#18271) pisti88+


pisti88+
senior tag

[link] Ha esetleg itt bárki tudna valami infót szolgáltatni azt megköszönném, nem egyszerű dologba vágtam a kis fejszém, jol jönne a segítség!!! :DDD :B :K :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#18272) Eddie141 válasza pisti88+ (#18271) üzenetére


Eddie141
senior tag

Ennyire ritkák ezek a ramok?
De látom nem mindennapi példányokról van szó.1000Mhz és cl4? Nem semmi :) Sok sikert! Soha nem is hallottam még erröl a márkáról, pedig én már akkor mushkin ramokat használtam, amikor Magyarországon még nem is ismerték őket :)

[ Szerkesztve ]

(#18273) Laraxior


Laraxior
titán

olvastam a sztorit... szomorú..és még a srác kért elnézést az SSD ügyben... hogy rágalmazta Pistit :W és örült hogy a felét visszautalta... kár hogy sose került postára az SSD :( :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18274) pisti88+ válasza Eddie141 (#18272) üzenetére


pisti88+
senior tag

2 kitt volt itt ph-n mindkettő Laráé volt aztán az egyiket megvette tőle egy haver akitől én vettem meg, a másikat oszkár nyomon követte egy darabig, de most semmi infó róla... hátha sikerülne megkaparintani kéne még 2 giga ram a gépbe :D

Pisti -(*_*)-™

(#18275) zack


zack
nagyúr

Az Utolsó Ház Balra

Elég jó, és vállalható film a thriller műfajban. Bár műfajilag határeset, mert vannak benne horrorisztikus jelenetek is, nekem összességében tetszett. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18276) Játékos válasza Laraxior (#18273) üzenetére


Játékos
addikt

Én is olvastam, csórikám... :(

Zack: minden ajánlót köszönök! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18277) DonMedve


DonMedve
addikt

Huhúúú fiúk,fostátok aszót!Múltkor napokig 1-2 hsz,most meg...!Pisti felkavartad az állóvizet! :C Jól tetted,hogy elutaltad a lóvét,de ezt anélkül kellett volna,hogy ide bekerül,és mi rábeszéltünk!Emlékezz az én esetemre,a 6750-el.Én magam kérdeztelek benneteket mitévő legyek,ti azt mondtátok ez az én saram.Én azonnal visszaküldtem a srácnak a Q6600-at.Szerintem a szavahihetőségünk,becsületünk mindennél fontosabb.Itt a ph-n vannak emberek akikkel már többször bizniszeltem,és van köztük olyan,aki hitelre is odaadja a cuccot,mert tudja,azaz első nekem,hogy rendezzem ahogy módomban áll!jajj,bocsáss meg nem akartam prédikálni,csak engem is felbosszant az ilyen,mert engem is húztak már le itt!Részemről is lezárva a téma! :K :R Bocs!

Más,ha valaki tudna segitteni engem memóriával hálás lennék.Természetesen részletre vagy hitelre kellene,úgyfest az enyémek döglődnek,már 900MHz-en sem akarják igen vinni a cl5-öt.Már próbáltam mindent,+fesz,stb,stb,de ennek lehet annyi.Valami olyasmi kellene,ami megy 1066-on cl5-be.Ja és 4GB kellene! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18278) Laraxior válasza DonMedve (#18277) üzenetére


Laraxior
titán

1. nem tette jól hogy visszautalta..mert az egészet kellett volna.. :))
2. ajánlom neked a degradálódás elleni szert: 333FSB :) RAM: 800MHz-en CL5. Én is igy használom a Ballistixeket, kicsit betegeskednek :)
Mondjuk neked az pont alapórajel lenne :DDD nekem a 266os FSB miatt nem :B
3. Elvileg ha 4x1GB kited van nem biztos hogy az összes degradálódott... érdemes kipróbálni, és kivenni a hibásakat,vagy a hibásat ha csak egyvan :)) :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18279) DonMedve válasza Laraxior (#18278) üzenetére


DonMedve
addikt

Na igen!Épp arra akarom rábeszélni magam,hogy végig kellene vizslatni őket melyik a szar.Arra gondoltam,hogy amikor elszállt a lapom,ott kaphattak valamit!Nem tudom,mindenesetre eléggé dühös vagyok,főleg,hogy kicsit elszálltak a DDR2 árak! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18280) Laraxior


Laraxior
titán

Steve! Itt a Geil CL4-es ramod :)

PC2-8000 Ultra
GX21GB8000UDC / GX22GB8000UDC
4.0-4-4-12
Micron D9GCT (B6-37E)

Micron, csak nem éppen a legjobb micron..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18281) Eddie141 válasza Játékos (#18276) üzenetére


Eddie141
senior tag

Körülnéztem mindenfelé, és találtam is egy pár képet a gépházadról! Nagyon igényes és szép munka, gratulálok hozzá! :)
Viszont nem találok egyetlen egy képet sem, ahol előröl látható. Megosztanál velem/velünk egy pár képet, ahol teljesen látható? De a belseje tényleg lenyűgöző :) Én azért a "vizhűtés" címszó alatt ennél egy kicsit igénytelenebb és olcsóbb megoldásra gondoltam :DDD

(#18282) Eddie141 válasza zack (#18275) üzenetére


Eddie141
senior tag

SZia!
Mi megnéztük barátosnémmal, és nekünk is teccett, de a horror az túlzás, még talán a horrorisztikus is. Az egyedüli félelemforrás filmben, amikor kergetik a kiscsajt a tó mellett, iletve amikor kimászik, és megtalálják :) Én nem szeretem a horrorokat (igen, vannak még betojik ebben a világban :DDD ) és épp ezért még pont nézhető volt számomra is. Kikapcsolódásnak, és egy kis borzongásnak egész jó, bár kicsit amerikai skatulya az egész.
Ajánlom mindenkinek, egyszer megéri megnézni ;)

(#18283) zack válasza Eddie141 (#18282) üzenetére


zack
nagyúr

Na...most soroljam a horrorisztikus jeleneteket, a mikrohullámú sütőn át, a mosogató trancsírig? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18284) kispéé válasza Laraxior (#18273) üzenetére


kispéé
aktív tag

Ha ez igaz amt mondasz akkor pisti nagyon megbánja ezt még. A rendőrségi feljelentés mellett innen is ki fogom bannoltatni. Végig csak szivatott, persze meg fordult a fejemben, hogy átver csak nem volt hozzá bizonyítékom, mostmár van, köszönöm szépen! Ezek után nem tudja kimagyarázni magát akkor igenis kérem vissza a pénzem másik felét.

(#18285) zack válasza kispéé (#18284) üzenetére


zack
nagyúr

A történetet elolvasva, teljesen jogos. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18286) Laraxior válasza kispéé (#18284) üzenetére


Laraxior
titán

Én nem akarok belefolyni a dologba... de az ilyet ellenzem én is :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18287) KillHates válasza Eddie141 (#18253) üzenetére


KillHates
nagyúr

Valaki csinált már fadobozos számitógép házat közületek? :U

Micsoda apukám? Még beépített kijelzőt is rittyentettem bele!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18288) Eddie141 válasza KillHates (#18287) üzenetére


Eddie141
senior tag

Képeket osztanál meg velem, vagy a fellelhetőségüket? :) Nagyon kiváncsi lennék erre. :)

(#18289) kispéé válasza kispéé (#18284) üzenetére


kispéé
aktív tag

Na valószínűleg felszívódik örökre innen, belépett a ph-ra 20 perce de nem válaszolt semmit sem. Attól még szólni fogok a házigazdáknak, hogy tegyék meg a szükséges lépéseket ellene.

(#18290) Elmör válasza KillHates (#18287) üzenetére


Elmör
senior tag

Még én is elfelejtettem, pedig láttam is nem egyszer! :DDD
A laptopos ügyet úgy néz ki valahogy megoldottam, de azért 100K-ért nem lehet tényleg, az eléggé tré lenne, amit lehet érte kapni. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18291) Bishoop válasza Játékos (#18266) üzenetére


Bishoop
tag

De ez a 3d-s programokra alkalmazott %-os fordulatszám(asszem)

[ Szerkesztve ]

(#18292) Henk válasza Bishoop (#18291) üzenetére


Henk
veterán

Ilyen ablakod nincs? Mert itt kéne a venti fordulatot állítani.

(#18293) zack


zack
nagyúr

A Perfect Getaway...remek kis thriller. :K
Fsz: Steve Zahn, Timothy Olyphant, Milla Jovovich

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18294) Bishoop válasza Henk (#18292) üzenetére


Bishoop
tag

Kéne, de sajnos nincs. Se a sytem settingsben sem a low level system settingsben. Bár direktben is kéne tudnom állítani nem?
Azt néztem, hogy hogy bizonyos fájlokat(3-at) nem lát a rivatuner. pedig telepítve vannak:

Lehet, hogy ez a gond?

[ Szerkesztve ]

(#18295) pisti88+ válasza Bishoop (#18294) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hanyas verziójú rivárol van szó? Nem mostani a kari nemlehet hogy kb egyidős progit kéne használni mert lehet hogy kompatibilitási gondok vannak? Csak silabizálok :D

Pisti -(*_*)-™

(#18296) Bishoop válasza pisti88+ (#18295) üzenetére


Bishoop
tag

Hát próbáltam már 2.06-ossal ami 2006-os, meg valami RC-s verzióval, de azokkal sem ment:(

(#18297) Henk válasza Bishoop (#18296) üzenetére


Henk
veterán

Régebbi driverrel nem próbáltad? Az újakat nem ismeri fel a riva, mondjuk ettől szerintem a venti szabályzásnak mennie kéne.

(#18298) Laraxior válasza zack (#18293) üzenetére


Laraxior
titán

:Y Oliphant? Ő vót a fótiszeven :DDD Hitman :C
Chekkolni kellene... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18299) Laraxior


Laraxior
titán

Srácok..nincsen valakinek elfekvőben 1v. 2 gigás ramja amit nem használ..szivesen hasznát venném :B Jelenleg nem fussa újra, oszt nem is kellene, jövőre DDR3 lesz..csak addig elég lassúcska vagyok :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18300) Laraxior


Laraxior
titán

:Y Transformers nagy testű sztárja... új filmben...itt is meg lehet csodálni a bájait..mert ugye van mit :K :C

Prince of Persia filmben? van már trailer... :C :Y

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.