Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) Laraxior válasza DonMedve (#18400) üzenetére


Laraxior
titán

egy kit dualban megy a 3. meg megy mellette... de ha kettő rossz akkor nincsen gond..maradt egy kit :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18402) DonMedve válasza Laraxior (#18401) üzenetére


DonMedve
addikt

Marad!A rák egye meg! :W

Ez meg a másik ram.Ez még rosszabb mint a másik.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18403) KillHates válasza zack (#18399) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sajna nem... 8-kor keltett a kislányom.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18404) zack válasza KillHates (#18403) üzenetére


zack
nagyúr

Ajaj...akko kótyagosan keltél. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18405) KillHates válasza zack (#18404) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát valóban egy kicsit mákonyás voltam. :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18406) Laraxior válasza DonMedve (#18402) üzenetére


Laraxior
titán

kettő maradt akkor? :Y :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18407) shteer válasza Laraxior (#18406) üzenetére


shteer
titán

mégis lesz dual ;]

együttérzés on

..szerintem jónak tűnik

(#18408) Laraxior válasza shteer (#18407) üzenetére


Laraxior
titán

lesz dual channel.. addig se kell neki szomorkodnia, csak el kell küldeni az OCZnek, ha megvan a doboza.... élettartam garis úgyis :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18409) Laraxior


Laraxior
titán

:Y van debrecenben egy eladó Samsung SLC-s 32GB-os SSD....20ba...érdekel valakit? elboltolhatom ha érdekli valamelyikőtöket :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18410) Henk válasza Laraxior (#18409) üzenetére


Henk
veterán

Én gondolkodtam pont egy ilyenben. Mennyi idős, valami gari? Kitudod próbálni, hogy rendben van e?

(#18411) Laraxior válasza Henk (#18410) üzenetére


Laraxior
titán

[link]

kipróbálom, megnézem és utána megy tovább akinek kell. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18412) Henk válasza Laraxior (#18411) üzenetére


Henk
veterán

Ez olyan slc mint a tiéd volt? Gariról nem ír semmit a kolléga.

(#18413) Laraxior válasza Henk (#18412) üzenetére


Laraxior
titán

meg kell kérdezni a számát az SSDnek..onnan kiderül hogy ugyanolyan-e :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18414) Henk válasza Laraxior (#18413) üzenetére


Henk
veterán

Csak mert az sem írja, hogy slc. Majd megkérdezem tőle, de nem is volt fent mióta a hírdetést felrakta. :U

(#18415) Laraxior válasza Henk (#18414) üzenetére


Laraxior
titán

:Y én ilyeneket nem is figyelgettem, egy arc bejött megkérdezte hogy ez jó laptopba is vagy csak asztaliba... akkor láttam hogy ugyanolyan lehet mint az enyém volt :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18416) KillHates válasza Henk (#18410) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vedd meg!!! Olyan kegyetlen gyors, hogy Win7 boot nekem 7 másodperc!!!! (lehet, hogy azért Win7 :F :U :D ) A négy fénybigyula össze sem ér és már be boot-olt a gép. Gyorsabban újraindul, mintha hibernáltam volna!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18417) KillHates válasza Laraxior (#18415) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ugyanaz a gyönyörűség. Lenne lóvém, meg szabad SATA csatim, megvenném, azt megnézném mit tud RAID-ben! ;] ;] ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18418) Laraxior válasza KillHates (#18417) üzenetére


Laraxior
titán

a win az gyorsabb lenne, de a gépindulás az nem :N márhogy amig elér az SSDig, a winbetöltésig. előtte még fel kell ismerje a raidtömböt,meg a raidvezérlőt. volt már raidem :K persze ilyen kicsi "winyoknál" sokkal jobb... 2x320GB-ot mondjuk már nem pakolnék össze. és az új HD sentinel már felismeri az SSDket a raid-tömböt.. :C
jó lenne 2-3 SSD raid0-ba :Y majd eccer :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18419) KillHates válasza Laraxior (#18418) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mint abban a beteg videóban a Youtube-on. Azt hiszem 32 ilyen SSD-t kötöttek RAID-be.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18420) kispéé


kispéé
aktív tag

Pisti! Óra indul! A bank már csak te rád vár :((

(#18421) biggamer válasza Laraxior (#18411) üzenetére


biggamer
veterán

Rosszul tudom, hogy az SSD-tnem szabad formázni ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#18422) Játékos válasza kispéé (#18420) üzenetére


Játékos
addikt

Hááát, akkor annak nagyon türelmesnek kell lennie szerintem.... :(
Az ilyen arcok, mint a mi Pistánk (hála Istennek kevesen vannak körülöttem) felborzolják a hátszőrömet! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18423) Elmör válasza biggamer (#18421) üzenetére


Elmör
senior tag

Erre most olyat néztem, hogy csak na. :Y
Választ kérünk, mert ilyet még nem hallottam. :DDD :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18424) zack válasza biggamer (#18421) üzenetére


zack
nagyúr

MLC-t nem lehet, az SLC-t lehet. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18425) Játékos válasza zack (#18424) üzenetére


Játékos
addikt

Nem lehet, vagy nem szabad? Egyébként meg mé' nem? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18426) KillHates válasza biggamer (#18421) üzenetére


KillHates
nagyúr

ÖÖÖöööö..... akkor hogyan törlöd le az adatokat róla? :U
Dehogynem lehet formattálni, töredezettség mentesíteni is lehet, sőt érdemes is az MLC-ket (én szoktam az SLC-met is :B, kb 4 perc alatt végez a 32 GB-al :D :K)
Mélyformattálni nem szabad őket!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18427) KillHates válasza zack (#18424) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az csak struktúrális különbség. A technológia ugyanaz.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18428) Elmör válasza KillHates (#18426) üzenetére


Elmör
senior tag

A mélyformattálás mit jelent? :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18429) Játékos válasza Elmör (#18428) üzenetére


Játékos
addikt

Hát a pincébe'... :DDD :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18430) Laraxior válasza Játékos (#18422) üzenetére


Laraxior
titán

tegnap aszonta hogy el lesz utalva... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18431) Játékos válasza Laraxior (#18430) üzenetére


Játékos
addikt

Igen? Akkor figyelj már, Oszi! Van egy 32 GB-os új SSD-m 18k-ért. Utald el az árát gyorsan, én meg feladom Neked postán. PÜ-ben írom a számlaszámot. Végülis a címed felesleges, de ha gondolod, írd meg... :DDD
Na mennyemnááá'... :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18432) Laraxior válasza Játékos (#18431) üzenetére


Laraxior
titán

most én mit basszak vele? nem az én pénzem, nem az én SSDm. Elmondtuk a véleményünket, mást úgyse tudunk tenni :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18433) Játékos válasza Laraxior (#18432) üzenetére


Játékos
addikt

De te tudnál! Szájonverhetnéd helyettem Pestát, én meg ha Debrecenben járok, megadom! Nem szeretek tartozni! :DD :DDD :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#18434) Laraxior válasza Játékos (#18433) üzenetére


Laraxior
titán

még az se biztosíték arra hogy lesz belőle 9k :D ez nem szamár aminek húzzuk a farkát oszt szarja a lóvét :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18435) Elmör válasza Laraxior (#18434) üzenetére


Elmör
senior tag

Pedig akkor minden nap eljárnék meló helyett Dewrecenbe. :C
De kár érte. :)) :O

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#18436) DonMedve


DonMedve
addikt

Helyettem is,adjatok!!!Ehh.de rühellem az ilyet! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18437) kispéé


kispéé
aktív tag

Ott tartunk most, hogy kapott egy moderátori felszólítást, hogy fizesse vissza, különben repül, hát nagyon kiváncsi vagyok mit lép...

(#18438) KillHates válasza kispéé (#18437) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha IP bant kap, akkor Lara is megy a levesbe... :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18439) KillHates válasza Elmör (#18428) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyalulás. A mágnesesen jelölt szektorokat is letörli a merevlemez feje, magyarán "elveszti" a merevlemez a kapacitását, a szektorok kiosztását, ezekkel együtt a bad-sector-okat is. Majd újra allokálja magát a merevlemezt a gyári beállításokkal amit a BIOS-ából olvas ki, amikor rendesen leformatálod. Itt lehet trükközni mert vannak szoftverek amik mélyformázás előtt beírják a keletkezett bad-sectorokat a BIOS-ba és amikor mélyformázás után formázod, akkor már nem lesz hatással az adatokra a rossz szektor.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18440) Laraxior válasza KillHates (#18438) üzenetére


Laraxior
titán

Lara jelenleg ott tart hogy nincsen befizetve az internet csekk 3 hónapja igy az UPC bekorlátozta az internetet... persze előtte még jött a hazugság hogy felhivta az 1221-et...blabla... :(((
Persze LaraXioR megbizhatóan minden hónap elején letejeli a lóvét...csak az a kérdés hogy hova tűnik a pénz...faszom tele van az ilyen megbizhatatlan senkikkel.
Nem érdekel ha átbassza a másikat,faszomat se érdekli,de engem ne basszon át... :W
kurva ideges vagyok...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18441) KillHates válasza Laraxior (#18440) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudom, én bizniszeltem Oszival és semmi gondom nem volt vele. Korrekt megbízható srác! Személyesen is találkoztam vele, nagyon kellemes benyomást tett rám. Hidd el nem alaptalanul írom, elég sok PH-ssal össze szoktam futni. :D :K
Apropó Pisti, nem küldöd el a 835,- Ft-ot? Akkor küldöm a Gigabyte Desktop-ot amit megrendeltél és már több mint félig ki is fizettél. Már teljesen kiszívta a nap a csomagolását. :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18442) DonMedve válasza Laraxior (#18440) üzenetére


DonMedve
addikt

Srácok azért ez nagyon kemény!!De miért csinál ilyet valaki?Jó,persze haszonszerzés,de tulajdonképpen ez lopás! :F ...,hát nem tudom! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18443) KillHates válasza DonMedve (#18442) üzenetére


KillHates
nagyúr


HEADSHOT! :D 1 millió fps!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#18444) kispéé válasza Laraxior (#18440) üzenetére


kispéé
aktív tag

Tényleg durva, hogy még téged is átvert,nagyon szomorú :(
Hogy fogsz ebből kimászni pisti....

(#18445) Laraxior válasza KillHates (#18441) üzenetére


Laraxior
titán

tegnap elbeszélgettem vele a dologról... de persze sok beleszólásom nem lehet ahogy azt tudtomra is adta erőteljesen..igaza is van,de a net az már az én részem is... 3 hónap... tegnap adtam neki 17k-t,mert csak igy tudja befizetni a csekkeket ahogy ő mondta....
akárhogy is számolom 3x7500 (UPC net) + 9000Ft (kispéé) ez valahogy nem egyenlő 17.000ft-al :Y :W :((( Hogy is lesz hát? jövő hónapban vajon a munkahelyemről kell vizet hazahordanom, hogy meg tudjam mosni a cerkát? ;] :D majd lógatom befőttesüvegbe, hogy legyen netem inkább a vizet kössék ki... ;]
persze decembertől ideköltözik a kedvese...tőle is beszippant vagy 10 rongyot... lassan többet fog keresni mint én... pedig jelenleg közel dupláját kapom mint amit ő... :(((
Lehet lakókocsit kellett volna vennem? + mobilnet :DDD :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18446) Laraxior válasza kispéé (#18437) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig asszem te ebben a hónapban kimaradsz a szórásból...ahogy számoltam a mennyi az annyit :B jah és még vásárolna az ifjú padavan 2x1GB CellShock ramot a mostani 2 mellé... persze akinek van ... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18447) Laraxior válasza KillHates (#18441) üzenetére


Laraxior
titán

:B :R igyekszik az ember...

mondtam már anno Todynak is amikor elpostázott előre 90.000 ft-nyi cuccot (vizesblokkok, Q6600, 4x1GB CellShock kit) hogy a Laraxior név nem 90.000ft-ot ér, annyiért nem teszem kockára, sem a "hirnevem", se a becsületem... :K
pH! foreva' :D :C :B

ha esetleg egy nullával több lenne, akkor aszondom...hmm... megfordulna abba a pontagyamba hogy mi lenne ha lennék olyan ügyes és elpattannék... :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18448) DonMedve válasza Laraxior (#18447) üzenetére


DonMedve
addikt

...ennyi!!! :K :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18449) kispéé válasza Laraxior (#18446) üzenetére


kispéé
aktív tag

Kár lenne ha kimaradok:(
egyébként a hirdetés már nem él, leszedte miután beírtam neki.

(#18450) KillHates válasza Laraxior (#18447) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt hittem pisti ült be a géped elé... :B és ő ír a nick-eddel. :W
Mert egyes szám harmadik személyben írtad a hsz-ed :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.