Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:50:00

LOGOUT.hu

Nvidia® driverek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#325) csiby222 válasza Cs1csó (#324) üzenetére


csiby222
aktív tag

Attól, hogy valamit nem értesz attól még nem kell nagybetűvel írnod mert azt hiszed nem fogom fel a mondandódat.

Az eddig megjelent egyik hotfix-es driver-t sem jelezte de ezt rövid kutató munka eredménye képen magad is észrevetted.

Viszont odáig már nem terjedt a kutató munkád, hogy nekem G-synces monitorom ami a főmonitorom és van mellette egy sima is. A G-syncel pedig elég sok bug van még így is, hogy ráfeküdtek hosszú évek után a javítására hiszen most már nem kell hozzá G-sync monitor de valahogy azt nekik még is el kell tudni adni és ha megnézed a mostani drivereket vagy azok hotfixeit általában egy vagy több fix a G-syncel kapcsolatos és mivel ezek a bugok sajnos nem csak vélt hibák hanem valósak is jobb szeretek minél hamarabb hozzá jutni az ilyen javításokat tartalmazó hotfixes driverekhez. Nem értem egyébként miért is kell magyarázkodnom neked holott leírtam hogy hupsz észre vettem ez nem nekem szól de ami kompatibilis a kártyámmal azt sem tölti a GE. Ha erre nem tudsz érdemben felelni miért van kérlek, ne zaklassuk egymást felesleges kérdésekkel.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.