Hirdetés
- localhost: Hatvan időegység. [Update 65]
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- VHS digitalizálás
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
T-unit
őstag
válasz
Atish23
#2912
üzenetére
Sajnos a nagyobb hdd+kijelzőtől még mindig nem fognak a játékok gyorsabban futni,márpedig(ha jól sejtem) még mindig ez az egyedüli "kis" poblémád.
Továbbra is azt mondom,ha esetleg már kevés a vga játékok alatt, és úgy érzed, (és nem jó a gamer PC+noti kombó) tedd fel apróra géped, és szerencséd van talán 0Ft ráfizetéssel lehet pl. ilyened. Ilyen vga-val már nem mennek rosszul játékok ,persze csodát nem kell várni notitól,igazi brutális teljesítmény 300k-ból csakis PC-ből lesz.
-
T-unit
őstag
válasz
Atish23
#2905
üzenetére
?
Most akkor mi is a kérdés?Most írod h egész jólmegy rajta játék.Akkor meg kár is másik vga-n gondolkodni.A már korábban linkelt 9800m GTS-es gép meg sokkal jobb vga-s.És légyszi használd azt a szerkesztési funkciót is végre mert modik begerjednek.Az a qosmio amúgy 400k boltban,gondolom nem téma.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
T-unit
őstag
válasz
Atish23
#2900
üzenetére
Ha meg volt közel fél millád fél éve, mért nem kérdezősködtél vétel előtt megfelelő topikokba és egy komolyabb vga-s gépet néztél(ha már vmi oknál fogva nem volt jó gamer PC+noti)?Fél éve se volt már túl nagy szám 470k-ért 8600m gt SLI,hiába van 2 is belőle,1db 8800m gts is általában gyorsabb(meg sli se működik jópár játéknál), erősebb GPU miatt,ráadásul mint látható jócskán olcsóbban ki lehet fogni,ha türelmes ember,és körbenéz aprón.
Nem szeretnél bukni, tartsd meg,de ebbe nem igen fogsz tudni komolyabb vga-t tenni,ez nem PC,ahogy írták korábban is,mobility dedikált vga sok esetben csak azt jelenti h nem alaplapi integrált,magyarán elromlik nem kell lapot cserélni +50 vagy 100k-ért, és max ugyanarra a vga-ra cserélheted.És ha esetleg mégis lehetne bele jobbat pakolni nehogy azt hidd az olcsó mulatság,simán lehet az is 100k.És akkor még gond lehet a gyenge hűtéssel is...ezért érdemes cserélni.
-
T-unit
őstag
-
válasz
Atish23
#2886
üzenetére
Ha mxm foglalatos a kártya akkor lehet próbálkozni,de nem biztos,hogy a másik kártya menni fog benne.Nem azért csinálják a notebookokat cserélhető vga kártyával,hogy bármilyenre lehessen cserélni,hanem azért mert ha elromlik nem kell lapot csak vga-t cserélni.Ráadásul ha egy ütösebb kártyát teszel ennek a helyére akkor mi lessz a hütéssel,ami ugye a gyengébbre lett méretezve?
Új hozzászólás Aktív témák
- Elektromos autók - motorok
- Ezzel jobban keresel, mint az arannyal
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- eBay
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Milyen légkondit a lakásba?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad Universal USB-C (40AY) dokkoló
- Deltaco laptophűtő 5x140mm 17.3-as méretig,alig használt,garis.
- Lenovo Quectel EM05-G FRU szám: 5W10V25829 DELL WWAN DW5825e-eSIM WWAN modemek
- HP 350 G2 i5-5200U
- BAZÁR Laptop Notebook billentyűzet BILL használt és új 1hét garancia POSTA ON SZÁMLA, GARANCIA
- Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB Használt, szép,100%
- magyar billentyűzet - 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070
- CORSAIR K100 AIR
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- 365 NAPRA RÉSZLETRE BANKMNETES KAMATMENTES , GAMER PC ,LAPTOPOK , GAMER SZÉKEK , GAMER MONITOROK
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Pyttawrx
