Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Nook olvasók

Hozzászólások

(#191) Vyndree válasza skyli (#190) üzenetére


Vyndree
őstag

Igen megkaptam: Azt a kis ablakot nem lehet eltűntetni? nem csak az alapértelmezett launchert kell beállítani? Es file explorerrel lehet törölni az alapértelmmezettet, talán beállítani is tudja. Vagy vmelyik nookos programmal szerkeszteni a home gomb működését? vagy egy másik gombot használni home-nak? Még mindig nem rootoltam, de sztem 1-2 napon belül fogom és akkor megnézem, hogy lehet ezt megcsinálni :)
Eddig olyanokat találtam, hogy:

"Have you tried installing it as a system app?
- adb shell
- mount -o rw,remount /dev/block/mmcblk0p5 /system
- exit
- adb push ./LegacyLauncher.apk /system/app/"

"What I do is long press the n key. You can do this with Nook Touch Mod Manager > Modify Button Actions > n button Long Press > Quicknav"

engem most az zavar h könyvlapozásnál nem rajzolódik újra, csak minden 6. oldalon. Szerintem élesebbek a betűk sokkal, amikor az egész képernyő frissül.

A NookManager tudja kezelni és állítani lehet az e-ink frissítését (Fast eink update), szerintem ez az amire gondolsz. A gombokat is lehet programozni, benne volt a leírásban lépésről-lépésre hogyan, a kis ablakos megjelenést is lehet orvosolni és a kétszer nyomkodás elkerülésére is rájöttem. Találtam hozzá való Coolreader és ezPDF apk-t, már ezeket is tartalmazza a jövendőbeli bejegyzésem.
Szeretnék hozzá topicot, hogy minden hasznos kérdés/válasz egy helyen meglegyen.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Nook olvasók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.