- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- SzőkeKapitán: Világ vége túlélők topicja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Jack Hunter: Kínai erősítő vásárlási tippek
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
Aktív témák
-
Csakénvagyok
őstag
válasz
Bub0rek #17611 üzenetére
Nem tudom, de a helyzet egyre rosszabb. Aki úgy jön hogy férjhez szeretne menni, minimum egy bankszámlát kell hogy felmutasson ahoz hogy sikerüljön.
monjuk én max tanácsot adok, nem is hajtanék rá, mégha egy bombázó is lenne. Nem buzi vagyok csak a telefonszámom kezdődik +40el -
Csakénvagyok
őstag
válasz
Bub0rek #17604 üzenetére
Nem minden a külső? Hát nem te mondtad hogy az alapvető elvárásai... "magas szöke ápolt jóképű".... Hát még szóval afelett hogy magas, szőke ápolt és jóképü még 150es IQja is legyen?
Most vagy te beszélsz összevisza, vagy a barátnődnek sélsőségesen ingadoznak az elvárásai.
szöSsZI Ma én vagyok az aktuális rossz
-
Csakénvagyok
őstag
válasz
Bub0rek #17600 üzenetére
Már megint. Szóval aligha fogsz itt neki
barátot szerezni. A tanácsokat pedig már megkaptad, gondolom.
szöSsZI Csakis jóra, mármint általában mindenkinek tetszik ha érdeklődnek utána, mégha teljesen világos is hogy a hiúságon kivül semmi más nem vezérel (minket), de legalább az egódat is legyezi egyidőben.
-
Nordik
őstag
válasz
Bub0rek #17430 üzenetére
Rendben, igyekszem megfogadni a tanácsod.
Nem indiszkrét, igazából én se tudom, hogy miért lett vége. Ő azt mondta kiszeretett belőlem és kicsit sok voltam neki, mármint azt vettem észre, hogy jobban szeretné azt ha kicsit kötetlenebb lenne az egész, tehát mindketten megyünk oda ahova akarunk (persze figyelembe véve a másikat) közbe pedig együtt vagyunk. Persze a fejemhez vágott sok dolgot, amikkel engem okol... -
-
Wolverine
félisten
válasz
Bub0rek #17269 üzenetére
Ez mindig kettős: egyrészt kell hozzá az, hogy valóban érintkezzen emberekkel, bárhol; másrészt meg kell az, hogy ne legyenek elborult elképzelései
Basszus, ha van valaki, aki nem fektet energiát az emberi kapcsolatokba semmilyen szinten, az én vagyok, de még nekem is voltak párkapcsolataimSzóval én itt arra tippelnék, hogy a) a hölgy nagyon vak arra nézve, ha valaki összejönne vele; b) nem vak, de elutasító, mert gőze sincs, mit is akar; c) van még valami, amit nem tudunk.
Orsiii... ez neked való esetnek tűnik
-
Csakénvagyok
őstag
válasz
Bub0rek #17258 üzenetére
Aztanekiii.
Külömben szerintem is PMTnek van igaza. Nem egészséges az hogy egy harmincas nő még szűz legyen. Ott a gondolkodással lehet a baj, mert ha még nem is keresett, de biztos már többen levadászták.
Szerk: de ha nem is szűz, s még ha jóideje is egyedül van, azt hogy sose volt pasija??? Ott komoj gondok vannak.
Én a kézit, küggyé kipet, majd meglátom -
PMT
csendes tag
válasz
Bub0rek #17265 üzenetére
Ha Kolombusznak mindenben igaza van, akkor Kolombusznak mindenben igaza van, de én részemről ezt is hihetetlennek tartom.
Mégpedig azért, mert Kolombusz ezeket írta:
"nem vonzó mások számára"
"nem futott össze egyetlen kellően elkeseredett illetővel sem"Ezek így minden egyéb kommentár nélkül nekem túlságosan külső indokoknak tűnnek és felmerül a kérdés, hogy hol marad a 30 éves lány, mármint az, amit ő tett (illetve valószínűleg nem tett).
Olyan, hogy senki számára nem vonzó, nincs, de ha tényleg annyira nem vonzó a legtöbb férfi számára, akkor is tud azért tenni néhány apróságot, hogy segítsen ezen.
Az, hogy nem találkozott még kellően elkeseredett emberrel meg megint egy olyan dolog, hogy ha akar, akkor megy és keresi őket gőzerővel és előbb-utóbb találkozik vele.
Szóval egy mondatban összefoglalva úgy tűník számomra, hogy ő nem akar eléggé párt találni és ez az amit hihetetlen.
-
tildy
nagyúr
válasz
Bub0rek #15196 üzenetére
Az aktuális igazit könnyű felismerni, ( na jó ez sem igaz teljesen , mert lehet egy ideig nem akarod észrevenni) , amint érzed a pillangókat a gyomorban...
De hogy hogy kerülnek oda?
De mondom, kezdek igazat adni azoknak, akik azt mondják , minden életszakasznak megvan a amaga "igazija". -
Apollyon
Korrektor
válasz
Bub0rek #15183 üzenetére
OK, sztem az lesz. Amúgy nem azért vágok bele mert bosszút állok, ez csak afféle kis plusz dolog ami hozzátesz, viszont nem befolyásol. Mint mondjuk a hab a tortán amin van még egy kis cseresznye (vagy meggy?) is.
Igazából már akkor is tetszett amikor még az előző nőmmel voltam csak hát akkor igazából nem is foglalkoztam vele, meg azt hallgattam h "ez a szőke pitsa egy mekkora k**va", meg "hogy képzeli h téged néz" meg ilyesmi.
S mivel a volt barátnőm nem volt a tisztességes megoldások híve mint pl a szakításban sem, jó lenne látni az arcát amikor meglát az "ellenségével"
Na jó mindegy, a lényeg h már megint sikerült vidéki csajt találni de nem akármilyet, és remélem a kb 1 óra vonatozás (ha ez lesz) nem fog becseszni. -
Cs.Orsolya
senior tag
válasz
Bub0rek #12902 üzenetére
Csak azért mosolygok, mert 2 évig dolgoztam egy megyei pedag. intézet szakértői bizottságában, ahol intelligenciát, és fejlődési érettséget diagnosztizáltam, és szakvéleményeztem napra nap.
Tudományos szempontból, és az élet szempontjából mi az intelligencia, lényeges különbség. A tudomány a mai napig nem tudja meghatározni pontosan, mi az, hogy intelligencia. Intellektuális képességeket tud mérni, de azok kiaknázását nem tudja ellenőrizni megfelelő biztonsággal. Ráadásul "a tudatállapot határozza meg a tudást." Ezzel a tudománynak is szembe kellett végül néznie.
-
tbs
addikt
válasz
Bub0rek #12902 üzenetére
Jáhum..!
"Tanúlni - tanúlni - tanúlni, elvtársak..!" (Tán Lenin.
)
Komolyabban: nem tudon Orsi mire gondolt, de biztosan nem arra, amire Te. Az intelligencia jelentős részben szerzett tudás, de nem szabad az intragenetikust sem lebecsülni, hiszen a korlátokat az állítja be. 1sejtűként nyilván ez a korlát alacsonyabb, bár az emberek is "fél" + "fél" sejtesen kezdik... És ismét elértünk a szexhez, ami a világot mozgásban tartja...
-
degu
senior tag
válasz
Bub0rek #12827 üzenetére
Hogy nem vetted a humort irugyben...az egy dolog!
De a busman project nem is volt rossz!
Hogy en ismerkedni akarok?
Ha nem tisztelnem ilyen merhetetlenul a noket,akkor azt mondanam...akar a fene...
Hogy en Veled akarok beszelgetni...a Forumon...? Nane...
Csak nagyon inspiralo volt a stilusod...
De konyorgom! Lodd le a hosszu O-t,mert olyan,mint ha del-brazil lennel... -
degu
senior tag
válasz
Bub0rek #12807 üzenetére
Vigyazzatok!
Itt az Ordog...maga!
Oh..jaj!
Bar csak lennek tiz evvel fiatalabb!/Vazze! Akkor 9 eves lennek!/
A hosszu O csak kamu!
Buborek-szerintem-kamu! Nem is lany! Ha letezik,es nem kamu,es talakozott olyan ferfival,aki kepes megerteni,akkor az a ferfi nem ferfi volt,hanem no!
/Tetelezzuk fel,hogy letezik egy ilyen leny!Az,hogy sotet szoke,nem mentseg,mert a szoke nem attol sotet,hogy sotet,es nem attol,hogy szoke...hanem attol,hogy...szoke...
Ertitek...ugye?
/Ez persze nekem sem eleg vilagos.../
-
Viszlát
addikt
válasz
Bub0rek #12807 üzenetére
Mivel férfi vagyok, kérdésed azt hiszem célt tévesztett. Én arra gondoltam, hogy nehéz a nők gondolkodását megérteni. Egyáltalán nem az, csak más, ezért időt kell szánni rá. Nem tudom, hogy a lusta férfiak találták ki ezt a baromságot, vagy a mi nők olyandeolyan különlegesek vagyunk mozgalom.
-
Cs.Orsolya
senior tag
-
TexT-BoY
addikt
válasz
Bub0rek #12660 üzenetére
hát nekem nagy a szám és mindig a szende lányokat kerestem. Az effektiv "szép" lányok nem játszottak sose mert úgy éreztem kevés vagyok. Aztán mikor rájöttem hogy nem, akkor már voltak akiket buktam, az ujjakkal pedig már jobban bántam.
Amugy szerencsém van, Csepelen annyi de annyi embert ismerek hogy soha nem lesz nőhiányom.
Viszont azt a fajta visszahuzódást, amikor egy lány nem képes nőiesen öltözni mindenféle okotól vezérelve, és csak xl-es logó poló meg farmer dukál, na az nem pálya. Mondom ezt ugy hogy anyám over 100kg és igenis nőies, bár a munkjábáol is adódik, hogy sok kosztümöt hord. De ha neki megy igy, szerintem bárkinek megy, szóval ez nem kifogás.
Barátnőm is most kezd rászokni a nőies ruhákra, eddig nagyon nem szerette, pedig eszméletlen jól áll neki.
Meg az se pálya ha a visszahuzodo delikvens ápolatlan és mármár kellemelten vele lenni, ilyenre is volt példa nálam. Persze van egészen más eset, amikor igényes is, meg minden, és nem fedezik fel. Sajnos/szerencsére ez nagyon ritka. -
elmoraan (r)
aktív tag
válasz
Bub0rek #12663 üzenetére
Direkt odaírtam, hogy a példának a valósággal alkotott viszonya a Van der Waals-erők mögött messze elmarad.
Ami meg a ruhát illeti, lehet, hogy csak nekem van röntgenszemem, de a bokáig érő bundakabát kivételével most éppen nem jut eszembe olyan ruhadarab, amivel az alakot el lehet takarni... Vagy a visszahúzódó csajok nem hordanak farmert és pólót, például? -
Wolverine
félisten
válasz
Bub0rek #12655 üzenetére
Ezt már lejátszottuk a topikban pártucatszor, eredméyn: vannak a kedves, rendes fiúk és a visszahúzódó, szerény csajszik, és ez a két csoport az istennek nem bír egymásba botlani
Szóval ezt a flame-et részemről passzolom, köszi. (ráadásul Ticsi kérdése kimondottan a "kurva" definíciójára vonatkozott, és nálam az említett csoport ebbe beleesik, noha nyilván mélységes sértődéssel vehemnsen tiltakozna bármelyikük a jelző ellen
)
elmo: persze, és az ilyen pillanatok esnek a legjobban az ember lelkének
szerk: Tim, muszáj rögtön bebizonyítanod, mennyire gonosz alakok vannak itt?
Aktív témák
- Autós topik
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- BestBuy topik
- Assassin’s Creed Shadows teszt
- Mérlegeli a csúcstechnológiás chipgyártásból való kilépést is az Intel
- Ingatlanos topic!
- Linux kezdőknek
- For Honor
- A nagy Szóda, Szódakészítés topic - legyen egy kis fröccs is! :-)
- További aktív témák...
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell Latitude E6320 notebook eladó
- Újszerű Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB-(MC9E4MG/A) Ezüst -3 év gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5480 - i5-6GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!