Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45202) Kassadin válasza lezso6 (#45201) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem most jöttem le a falvédőről apa.xd :))

[ Szerkesztve ]

(#45203) negyedes


negyedes
addikt

Gyerekek ez volt az egyik legjobb randim. :C Egesz 4ig buliztunk egyutt, allat volt. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45204) #56474624 válasza negyedes (#45203) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha nem lőtted be neki a gólt, akkor ne is várd a hátveregetéseket, teljesítményorientáltak vagyunk errefelé, de nagyon. ;]

(#45205) negyedes válasza #56474624 (#45204) üzenetére


negyedes
addikt

Be lessz hamarosan. Mondtam neki, hogy aludjon nalam, mondja, hogy nem, majd. Erre viccesen bevagom, hogy egy ujjal sem nyulok hozza( ;] ), na es erre mit valaszolt: el is hiszi, de nem biztos, hogy O megallna, hogy hazzamnyuljon. :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45206) orbano válasza negyedes (#45205) üzenetére


orbano
félisten

akkor csak hívd át főzőcskézni, mondd, hogy majd hazaviszed (;]). elmentek előtte bevásároltok, aztán [link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45208) negyedes válasza lezso6 (#45207) üzenetére


negyedes
addikt

virtualisat. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45210) Lirion válasza lezso6 (#45209) üzenetére


Lirion
addikt

Csak aztán nehogy seggberúgás legyen a vállveregetésből..:P

(#45211) orbano válasza Lirion (#45210) üzenetére


orbano
félisten

ne reménykedj, rajtad kívül nem nagyon utaznak itt seggekre ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45212) #56474624 válasza lezso6 (#45207) üzenetére


#56474624
törölt tag

Valaki már kapott (nem én :) ) olyasmit. :U

(#45213) Jojo5 válasza MmDorian (#45181) üzenetére


Jojo5
őstag

mmint én ? :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45214) MmDorian válasza Jojo5 (#45213) üzenetére


MmDorian
őstag

ezám a reakcióidő, igen, te :D

(#45215) Jojo5 válasza MmDorian (#45214) üzenetére


Jojo5
őstag

bocs, nem éjjel nappal olvasom... :U ( ha gondolod pm.me' kíváncsivá tettél... )

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45216) MmDorian válasza Jojo5 (#45215) üzenetére


MmDorian
őstag

ment pü :)

(#45218) Lirion válasza orbano (#45211) üzenetére


Lirion
addikt

Ez esetben nem irigylem a barátnődet. Sivár lehet a szexuális életetek... ;]

(#45219) MmDorian


MmDorian
őstag

hubazdmeg... :DDD elképzelhető, hogy egy év külön után még mindig szeretem ?

(#45220) Apollyon válasza MmDorian (#45219) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Majd elmúlik. ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45221) Stalker-2572 válasza MmDorian (#45219) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ne hagyd h a farkad telebeszélje a fejed ;] kezeld helyén a dolgokat :P
:C

All Black...

(#45222) MmDorian válasza Stalker-2572 (#45221) üzenetére


MmDorian
őstag

próbálom, próbálom... :U

(#45223) negyedes válasza MmDorian (#45219) üzenetére


negyedes
addikt

en mar biztos, hogy nem, nem kellet neki 1 ev sem, viszont o sem. :P kitorolt mindenhonnan(fb, messenger, iwiw stb) sot lehet meg a szamomat is letiltatta :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45224) Apollyon válasza negyedes (#45223) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ilyen ez a popszakma:)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45225) Phvhun válasza negyedes (#45223) üzenetére


Phvhun
őstag

Kell egy bizonyos szintű primitívség, hogy valaki ilyet tegyen.
Soha nem válnék el haragban senkitől.

(#45226) MmDorian válasza negyedes (#45223) üzenetére


MmDorian
őstag

az a baj, hogy az osztálytársam...

(#45227) Jojo5 válasza MmDorian (#45226) üzenetére


Jojo5
őstag

Jah, hogy osztálytárs? hát itt basztad el te is... :D ilyen ez... próbálj meg túllépni rajta :U

Phvhun: az lehet, hogy te nem... de van amikor nem te válsz el haraggal hanem tőled válnak el és te nem tehetsz semmit se...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45228) tildy válasza szőröscica (#45174) üzenetére


tildy
nagyúr

Rossz helyen próbálkoztál. Legalább egy évig voltam pénztáros, a szellemi képességeim,a tudásommal kapcsolatos negatív ítéletekre pedig hárplis szoktam lenni. :B :P

Tudod van, amikor valamiből meg kell élni. Fősulin nekem szükségem volt pénzre, legegyszerűbb volt ilyen melót találni.
Sose tudhatod ki ül a másik oldalon. ( Auchanban, Intersparban összefuthatak anno velem, pénztárban ülve. Diplomám akkor folyamatban volt, most meg már kettő is van....)

Amúgy lett volna más lehetőség is, de az akkori életvitelemben ezt a munkát lehetett a legegyszerűbb módon bevállalni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45229) orbano válasza tildy (#45228) üzenetére


orbano
félisten

ez a téma már kissé lefutott. sőt, azt is elmagyaráztam időközben, hogy amit írsz, egy tök fölösleges maszlag, mert nem erről van szó! olvass a sorok között, lásd benne egy kicsit az értelmet a mondanivalót. ha már van két diplomád, biztos menni fog :P

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#45230) tildy válasza orbano (#45229) üzenetére


tildy
nagyúr

Asperger mond-e neked valamit? Nem feltétlen van, de lehetséges, eléggé olyan eredményem van . Mápedig ha van, akkor magyarázza, miért részletekre cuppanok" rá, miért másképp és mást emelek ki, mint a többi ember.

Szóval ez nem diplomától függ :P Sőt mondhatnám, ha valami érdekes látok, tök lényegtelen más ebben a témában kifejtette-e a véleményét.

Amúgy nem értem miért zavar mihez szólok hozzá, nem tudtam, te lettél itt a főnök:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45231) orbano válasza tildy (#45230) üzenetére


orbano
félisten

látod, gyakrabban és alaposabban kéne olvasnod a topikot, akkor tudnád :DDD :P

az meg ok, hogy kiragadsz dolgokat. de sajnos most olyasvalamit ragadtál ki, ami nem egy egész dolog, így megmásult a tartalma. ergo értelmetlen. :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#45232) tildy válasza orbano (#45231) üzenetére


tildy
nagyúr

Hjaj már Orbano, komolyan mit zavar ez téged? Nem, inkább ne is válaszolj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45233) orbano válasza tildy (#45232) üzenetére


orbano
félisten

:))

A vér nem válik VAZZE!™

(#45234) negyedes válasza Phvhun (#45225) üzenetére


negyedes
addikt

Eleg erdekes, hogy csak most jott ra....

Jojo5 : nem haragal valtunk el, sot eleg szep ahhoz kepest, hogy hogyan csinalta.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45235) Kassadin válasza tildy (#45228) üzenetére


Kassadin
addikt

Én is próbálkoztam, de fölösleges. Olyan ezt úgy sem érti meg, aki nincsen benne.

[ Szerkesztve ]

(#45236) qantum válasza orbano (#45231) üzenetére


qantum
senior tag

jobb ha vigyázol a hátsódra ? :D mert a csajok megizélnek :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#45237) philoxenia válasza orbano (#44743) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te már próbáltad? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45238) orbano válasza philoxenia (#45237) üzenetére


orbano
félisten

próbálnám, de nem is ismerem Evgenii-t, ráadásul a barátnőm is nagyon nagyon haragudna :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#45239) zoltanz válasza philoxenia (#45237) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sztem arra célzott kevés ember ismeri az igazi kimerítő tartalmas hosszú szexet, egy numera az semmi hozzá.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45240) philoxenia válasza orbano (#45238) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Teljesen félreértetted....
arra gondoltam, amire reagáltál....
nem homoerotikus vonatkozásban persze.... :D
erre reagáltál anno:[link] tehát, ha jól szűrtem le, ha profi valaki a szexben, akkor nem kell előtte beszélgetni stb. , nem kell hangulat, az két perc alatt elvarázsol és elég az a tíz perc, tíz óra , ebből a szempontból majdnem mindegy, ami a konkrét aktussal telik el, ugyanolyan lesz, mintha évek óta vágytál volna az illetőre?

zoltanz: A legtöbb jó dologban az idő mindig relatív, ha kell egy perc alatt többet élhetsz meg, mint órák alatt és fordítva...
szerintem az együttlét minősége számít és nem az az időtartam a minőséghez meg nálam hozzátartozik az intellektuális összhang is....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45241) MmDorian válasza Jojo5 (#45227) üzenetére


MmDorian
őstag

én is ?! te is ?:D vagy még ki ?:DDD

(#45242) zoltanz válasza philoxenia (#45240) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze,de ha te belesűrítesz 15 pozitúrátm elő-utójátkokkal fél órába akkor le a kalppal elötted. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45243) qantum válasza philoxenia (#45240) üzenetére


qantum
senior tag

valóban az idő relatív, ha valami jó akkor az a örökkévalóságig kell, hogy tartson :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#45244) orbano válasza philoxenia (#45240) üzenetére


orbano
félisten

igen eleinte megijedtem attól a bizonyos vonatkozástól, azért is adtam kitérő választ :D

de én nem azt próbáltam mondani, hogy nem fontos a körítés, és csak meg kell a csajt a cerka körül pörgetve és már jó is neki, csak azt, hogy a jó, szenvedélyes, hangulatos szexhez nem kell előtte alapozó duma. szikra kell hozzá. ezt kiválthatja egy érzéki csók, egy simítás, akármi. aztán meg ott van az előjáték, ott majd felfokozódik a hangulat.
de hogy beszélgetés kelljen az alapozáshoz... ilyet még nem b*sztam, hogy stílusomnál maradjak. egyébként látnod kellett volna a kedvesem óriási facepalmját Evgenii ezen megállapítása hallatán... pedig ő szerelmes-, érzéki típus nagyon, és sokszor hiányolja a kiadós beszélgetéseket (csak épp nem szex előtt). De valahogy ő is jobban komálja, ha elemi erővel dobom az íróasztalra és tépem le a ruhát róla. ilyenkor elnézi, hogy nem tallóztuk át az ÉT legújabb számát előtte.

A vér nem válik VAZZE!™

(#45245) orbano válasza zoltanz (#45242) üzenetére


orbano
félisten

lehet 15 perc alatt olyat tenni egy nővel, amit még nagymamakorában is felemleget. nem kell mindig órákat tutymogni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#45246) zoltanz válasza orbano (#45245) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nővel lehet, de velem nem. :DD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45247) philoxenia válasza zoltanz (#45246) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát, megfelelő szituációban tehetnek Veled olyat öt perc alatt, amit egy életen át emlegetsz... Persze nem biztos, hogy azért, mert annyira jó volt.... ;]

45244: nem ilyen esetekre gondoltam, de lehet, hogy Evgenii sem, hanem, hogy akkor találkozol valakivel csak valahanyadik alkalommal.... Aki hozzád tartozik azzal már sokat beszélgettél, Vele öt szó elég az összeveszéshez és a legtöbb téma megbeszéléséhez is....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45248) zoltanz válasza philoxenia (#45247) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De ő az is aki adta, ha belenéz a tükörbe emlékezni fog rám az tuti. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45249) Jojo5 válasza MmDorian (#45241) üzenetére


Jojo5
őstag

yup én is...meg vladi kollégánk, de az már régi dolog...am. ment pü. :)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45250) orbano válasza philoxenia (#45247) üzenetére


orbano
félisten

de ő arról beszélt, hogy a szex előkészítéséhez kell a beszéd, nem pedig az ismerkedéshez. mondjuk Veled nem sok értelme van ezen vitatkozni, hisz nem Te ítad, Evgenii meg nem volt túlzottan hajlandó boncolgatni az ügyet :)

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.