Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45701) Bencus88 válasza Apollyon (#45698) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bocs, hogy egy nap alatt nem csajoztam be:D
Amúgy lehetett volna, de megválogatom kivel állok szóba.

(#45702) Tim82 válasza LadyLorien (#45696) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem hiszem, hogy csúnyát írtam volna rólad, de ha valóban a legrosszabb forgatókönyv az igaz, akkor félre van téve neked a Darwin-díj. (Még mielőtt rákérdezel, nem, nem vagyok kedves ember.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45703) orbano válasza Tim82 (#45702) üzenetére


orbano
félisten

lemaradtam valamiről?

A vér nem válik VAZZE!™

(#45704) Vladi válasza LadyLorien (#45696) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nagyon komolytalan, hogy ide jössz arcoskodni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45705) orbano válasza Vladi (#45704) üzenetére


orbano
félisten

ez mindkettőjük részéről elég szánalmas

A vér nem válik VAZZE!™

(#45706) Tim82 válasza Vladi (#45704) üzenetére


Tim82
nagyúr

Annak tükrében, hogy csak az egyik fél hiányos információit ismerjük a történetből, azért ez az ítélet ("arcoskodás") is kicsit elhamarkodott.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45707) Vladi válasza Tim82 (#45706) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem vagyunk ítélő bíróság. Másrészt nem mondott semmit. nekem ez továbbra is arcoskodásnak tűnik, semmi másnak.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45708) Tim82 válasza Vladi (#45707) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagyunk ítélő bíróság.

Csak néha szeretünk úgy tenni ebben a topikban. No offense.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45709) Goose-T válasza LadyLorien (#45696) üzenetére


Goose-T
veterán

Le lehet írni a sztori másik oldalát is ám.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45710) szőröscica


szőröscica
addikt

Na, srácok, annyit beszéltünk itt az álmokról, meg a régi nagy szerelmekről, hogy én is róla álmodtam éjjel. Mondjuk én legalább együtt voltam vele majdnem 2 évig. :DDD És szombaton találkozunk. :D

(#45711) proof88 válasza szőröscica (#45710) üzenetére


proof88
addikt

Mi késztet arra egyébként, hogy női avatarod legyen? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45712) Ijk válasza Goose-T (#45709) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én már megkaptam tőle privátban a magamét:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45713) szőröscica válasza proof88 (#45711) üzenetére


szőröscica
addikt

Túl sok az egyforma férfi-avatár, már így is keverem néha a neveket. Váltottam. Így jobb? :DDD

(#45714) proof88 válasza szőröscica (#45713) üzenetére


proof88
addikt

akkor már inkább az előző :))

(#45715) orbano válasza szőröscica (#45710) üzenetére


orbano
félisten

én is vele álmodtam, az baj? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#45716) Jojo5 válasza Ijk (#45712) üzenetére


Jojo5
őstag

ez privi akart lenni... de kapcsoltam... :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45717) negyedes válasza Goose-T (#45709) üzenetére


negyedes
addikt

Nem biztos, hogy a legjobb dolog, de meglehet, hogy tisztazna egy ket dolgot. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45718) Tim82 válasza orbano (#45715) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én konkrétan azt álmodtam, hogy egy lánnyal vagyok (akit még tuti nem láttam a valóságban), aki bejelenti, hogy gyereket vár tőlem. Ennek tökre örülünk*, és úgy ünnepeljük meg, hogy nagyon jót kefélünk. ;)

* ebből is látszik, hogy álom volt. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45719) Vladi válasza Goose-T (#45709) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem is feltétlenül kell. Ezt nekik kéne négyszemközt. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45720) Goose-T válasza Vladi (#45719) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor talán el sem kellett volna kezdeni az elmesélését az ügynek, nem?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45721) Vladi válasza Goose-T (#45720) üzenetére


Vladi
nagyúr

Benne volt ez azért a pakliban, mivel azért lehetett tudni ki kivel van. Vagy volt.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45722) Apollyon válasza Vladi (#45721) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát, szerintem se force-oljuk a dolgot, de ha a hölgy gondolja akkor mesélje el nyugodtan ha lehet, én nem ítélkezek senki felett nekem tökmindegy.

Hja és úgy őszintén, a férfi nem sem szent, ha velem egy fordított eset lenne, akkor egy pontig biztos elmennék hogy megszerezzem magamnak a csajt akkor is ha együtt van valakivel és full boldogok...

Mert ha velem eljön a csaj és otthagyja a boldog kapcsolatát, akkor lehet később, másik valakivel is megtette volna ugyanezt...

Ebben van elítélendő dolog? Vagy abban hogy valaki otthagy valakit egy másik valakiért?
Az egy másik kérdés hogy hogy rendezzük le a dolgot..;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45723) Ijk válasza Vladi (#45719) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem sincs semmi szükség hogy a továbbiakban ide írogassanak az ügyről. Majd szépen megbeszélik négyszemközt, ahogy azt kell.
Egyébként meg nem tudtam ki a barátnője, de ahhoz csak gratulálni tudok hogy ide tálalta az egész sztorit, miközben tudta hogy a leányzó PH tag.
Az meg remélem mindenkinek tanulságos hogy miért kell leszokni erről a féjszbúk baromságról.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45724) orbano válasza Ijk (#45723) üzenetére


orbano
félisten

én pont ezért rá se szoktam :) meg ha fent vagyok akkor inkább idegen lányok után kutatok :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#45725) fordfairlane válasza Ijk (#45723) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egyébként meg nem tudtam ki a barátnője, de ahhoz csak gratulálni tudok hogy ide tálalta az egész sztorit, miközben tudta hogy a leányzó PH tag.

Ha jól értem a "facebookos" sztoriról van szó. Ha igen, kétségtelenül vetekszik a "facebookos" epizóddal.

x gon' give it to ya

(#45726) LadyLorien


LadyLorien
tag

Tim82: Nem rád gondoltam most természetesen... mert te egész korrekten leírtad, trágár szavak nélkül.

Vladi: Nem arcoskodni jöttem, csak eléggé rosszul esik, hogy egyszer csak belépek és kapom a linket, miszerint ide jött panaszkodni. Ezerszer megtehettem volna én is, de nem tettem, valahogy örültem volna, ha inkább felveszi a telefont és nem ide jön kibeszélni a kettőnk dolgát, ahol én is fent vagyok.

Goose-T: Az ügyet nem én kezdtem ide kitálalni. A sztori másik oldalát pedig nem írom le, mert nem akarom se azt, hogy itt legyen megbeszélve, se pedig azt, hogy úgy tűnjön, magyarázkodni akarok. Ha szeretné, majd az illető, aki elkezdte megfogalmazza és helyesbít. :)

Iscariah: Az említett hímegyeddel ismerjük egymást már évek óta, ezt a párom is tudta, és azt furcsa módon elfelejtette mesélni, hogy amint szerelmet vallott (ami kb. másfél évvel ezelőtt volt), elmondtam neki és tőle kértem tanácsot, hogy hogy írjam meg neki megbántás nélkül, hogy nekem párkapcsolatom van és nem szeretnék tőle barátságnál többet.
Engedélyt is kértem páromtól, hogy ide jöhessen a mi házunkba, nem gondoljátok, hogy ha annyira megcsalni akartam volna, akkor azt titokban teszem és nem kérek engedélyt?

Nem hagytam ott senkit semmiért, csak nyilván az egész ügyet hiányosan látjátok és kaptátok meg, de ha nektek jó, ítélhettek ebből is. :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#45727) Goose-T válasza LadyLorien (#45726) üzenetére


Goose-T
veterán

Jól van, csak kíváncsi voltam a másik felére is, de így már nagyjából világos a dolog. Egyébként már az elején megmondtam, hogy nem kéne olyan forrón enni a kását.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45728) proof88


proof88
addikt

kavarjátok itt a szart :D

(#45729) 7 válasza proof88 (#45728) üzenetére


7
addikt

Lesz belőle finom főzelék. ;]

(#45730) Goose-T válasza 7 (#45729) üzenetére


Goose-T
veterán

Finom bizony. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45731) The DJ válasza LadyLorien (#45726) üzenetére


The DJ
addikt

Na igen, úgy tisztességes, ha leírom a folytatást is, mivel azóta sikerült normálisan beszélnünk és megtudtam azokat az információkat, amikkel nem rendelkeztem a szükséges konzekvenciák levonásához.

Az igazsághoz a legközelebb Tim82 állt, mivel ennek az egész dolognak az előzménye az volt, hogy fél évig szinte 0-24-ben egymás nyakán voltunk párommal és szerintem ez volt az, ami elindította a folyamatot. Semmi baj nem lett volna, ha nem csúszik el a kommunikáció köztünk és én is megtudok időben mindent, hiszen tényleg semmi gondom nincs azzal, ha más emberekkel is kommunikációt létesít, plusz valahol azért a bizalom is meg kell, hogy legyen. Ott vérzett el nálam picit a dolog, mikor kiderült, hogy pár dolog el lett hallgatva előlem és ilyenkor ha nem kapok rá magyarázatot, akkor én kezdek el találgatni és az sose jelent jót :) Amikor beírtam ide, akkor pedig semmit sem tudtam néhány aggasztó apróságon kívül, a neten pedig köztudott, hogy ezt nem lehet megbeszélni. Aztán csak hogy még szerencsétlenebb legyen a helyzet még csak kommunikálni sem tudtunk különböző okok miatt, miután pedig megláttam a srác kiírását elindult bennem a kombinálás és onnan már nem lett visszaút. Idáig jegyzeteltem az eseményeket.

Aztán végül sikerült telefonon egy hosszasat beszélgetnünk, sajnos kicsit későn, de ez szerencsére sok mindent tisztázott bennem. Mindketten hozzájárultunk ahhoz, hogy ez a helyzet kialakulhasson, párom azzal, hogy nem volt teljesen őszinte és hanyagolt azalatt a 3 nap alatt, én pedig azzal, hogy nem mentem kellően utána a dolgoknak és hogy kicsit túlmisztifikáltam ezt az egészet a konkrét tények tisztázása nélkül.

Jó lecke volt ez szerintem mindkettőnk számára, ha találkozunk biztosan sokat is beszélünk majd még róla személyesen is, de úgy gondolom most, hogy a legfontosabb dolgokat sikerült tisztázni, már egyértelmű hogy a félreértések, a hibás kommunikáció volt az, ahol elcsúszott ez az egész. Leszűrtem a tanulságot, úgy gondolom a másik fél is, most már csak meg kell próbálni a jövőben nem elkövetni a hasonló hibákat. :)

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#45732) Vladi válasza LadyLorien (#45726) üzenetére


Vladi
nagyúr

"ide jött panaszkodni"
megteszi ezt jópár srác. Ez a nőügyek topik.

" ha inkább felveszi a telefont "
A te kis kacsód se szakadt volna le a telefon súlya alatt.

Jóvan béke, ti tudjátok. :o

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45733) LadyLorien válasza Vladi (#45732) üzenetére


LadyLorien
tag

Beteg voltam, majdnem elaludtam és akkor hívott és veszekedni akart. Letettem, hogy észhez térjek. Utána hívtam mindenkit, hogy mi van vele, mert nem veszi fel, hiszen hívtam, pedig alig van pénz a kártyámon. Tehát ezt is kihagyta. :)

Egyébként akkor is pofátlanság szerintem ide jönni, miközben a párja is itt van és telefon felvétel helyett ide leírni mindent. :)

Mindenesetre... azért köszi annak, aki egyáltalán elolvasta. :) :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#45734) The DJ


The DJ
addikt

Nem kellett volna írnom ide vagy ha mégis akkor inkább egy álnicken, mert már végigfutott a PH-n a hír, hogy én rágalmazom a párom és most mindenki azt hiszi, hogy itt micsoda megcsalások vannak és hújaj mekkora szemét egy alak. Nem tudom hányan és kik írtak neki privátot, de ehhez csak annyit tudok fűzni, hogy a mi életünk és másnak nem sok joga van hozzá, hogy beleavatkozzon, főleg nem ilyen formában. Véleménye mindenkinek lehet és kell is, de azt vagy kultúrált formában közölje vagy sehogy.

Megbeszéltük, tudjuk ki miben hibás, aztán a többi már rajtunk áll. Sose akartam rossz színben feltüntetni őt ok nélkül és ha lenne okom rá akkor sem tartom magam olyan embernek, aki a másikat a végén megalázza. Tehát aki hülyeségeket terjeszt vagy gondol az kérem fejezze be, mert nem történt olyan, ami miatt megérdemelné. Hibázott, hibáztam, majd átbeszéljük és javítunk rajta. Erről szól egy kapcsolat. És az dobja rá az első követ, aki még sose hibázott vagy cselekedett rosszul. És igen, én is hibás vagyok, mert nem úgy kezeltem volna a helyzetet, ahogy kellett volna. Dobálhatjuk itt a labdát, hogy ki mit tett, de felesleges, mert az adok-kapoknak sosincs jó vége.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#45735) Ijk válasza The DJ (#45734) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgygondolom akkor levontad a következtetést, hogyan és mit lehet megosztani a fórumon.
Elég sok embert megvezettél itt, pedig már az elején leírtam hogy mit csinálj, mielőtt lavinát indítasz. Nem hallgattál ránk, de általában az emberek többsége a saját hibájából tanul.
LadyLorien-től pedig nyilvánosan kérek elnézést a jelző miatt, habár fals infók alapján tettem a kijelentést. Azt mondjuk nem ígérem meg hogy ha valakivel gerinctelenül elbánnak akkor nem használok ilyen jelzőket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45736) orbano válasza LadyLorien (#45733) üzenetére


orbano
félisten

szóval hisztizett. áhá. így már világos a sztori :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#45737) negyedes válasza Ijk (#45735) üzenetére


negyedes
addikt

az ide beirogato emberek 90% szazaleka nem fogadja meg azokat amiket mondunk neki. ;)

de hogy legyek kicsit on: 3 napot sulve-fove egyutt voltunk :D nagyon elveztem. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45738) Goose-T válasza The DJ (#45734) üzenetére


Goose-T
veterán

Tehát aki hülyeségeket terjeszt vagy gondol az kérem fejezze be, mert nem történt olyan, ami miatt megérdemelné.

Na álljon meg a menet, te kezdted az egészet, ne akard a közösségre kenni. Ez így működik, te indítottad el, te tehetsz arról, hogy hülyeségeket terjesztettek rólatok.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#45739) proof88


proof88
addikt

ugorgyunk

(#45740) Lirion válasza The DJ (#45731) üzenetére


Lirion
addikt

A legnagyobb probléma az volt, hogy nincs semmi önbizalmad és önértékelésed. Semmibe nézed saját magadat és ezért féltékeny vagy és kombinálsz. Ez pedig nem fog megváltozni a kommunikáció javulásával.
Mindenesetre te (is) jó példa vagy arra, hogy az esetek nagy részében a férfi a leginkább hibás.

(#45741) Lirion válasza LadyLorien (#45726) üzenetére


Lirion
addikt

nem gondoljátok, hogy ha annyira megcsalni akartam volna, akkor azt titokban teszem és nem kérek engedélyt?

Ne légy nevetséges. A legjobb álca, ha valamit nyíltan művelsz. Ki feltételezné, hogy végigdugod a hétvégét az online sráccal, ha úgyis szólsz a pasidnak, hogy a hétvégét vele töltöd?
Az igazság az, hogy simán eltitkolhatod, ha lefeküdtetek, mert ha a srácnak nem jár el a szája, akkor nem fog kiderülni. Persze nem állítom, hogy bármi történt köztetek, de az érvelésed nagyon gyenge, az meg nagyon gyanús, hogy nálad aludt az a hímegyed.
Mindenesetre én nem töltenék együtt egy hétvégét olyan csajjal, akiről tudom, hogy bármikor szétteszi a lábát nekem, miközben bnőm van és otthon vár engem.

(#45742) LadyLorien válasza Lirion (#45741) üzenetére


LadyLorien
tag

Ezeket nyilván azért mondod, mert nem ismersz és megköszönném, ha ilyeneket nem írnál rólam, mert eléggé bántó.
Nem tettem szét a lábam neki és örülnék, ha ezt a hülyeséget mindenki szépen befejezné, mert unom. Csámcsogjatok a saját magánéleteteken. :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#45743) orbano válasza LadyLorien (#45742) üzenetére


orbano
félisten

legjobb védekezés a támadás, ugye? :U :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#45744) LadyLorien válasza orbano (#45743) üzenetére


LadyLorien
tag

Furcsa, hogy ezt pont nekem mondod, azért nem árt olvasni is. Nem én írtam be ide... nem én panaszkodtam itt... csak magamat megvédeni jöttem ide, de gondoljatok, amit akartok. :)
Legyen szép napotok! ;)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#45745) jimmy399


jimmy399
senior tag

Lecsúszott a bugyim XD :DD

--- N/A ---

(#45746) orbano válasza LadyLorien (#45744) üzenetére


orbano
félisten

én csak kukacoskodok, be bánts :) mondjuk mindketten hülyék vagytok, de leginkább a (volt?) párod :)
peace :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#45747) Ijk válasza orbano (#45746) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is már leginkább jókat röhögni járok be a topikba;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45748) Lirion válasza LadyLorien (#45742) üzenetére


Lirion
addikt

Rólad semmit nem írtam. Az érvelésedről és magyarázkodásodról, arról igen.
Úgyhogy kezdheted a megköszönést...:)

(#45749) Tim82 válasza Lirion (#45748) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából a te logikád is meglehetősen érdekes, kb. ilyen:

"Nem állítom, hogy babaarcú tömeggyilkos vagy, de ami a tetteidből látszik, az alapján simán lehetnél! De ezzel nem állítottam azt, hogy babaarcú tömeggyilkos vagy!"

Klasszikus duplagondol volt ám.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45750) qantum


qantum
senior tag

hú, milyen parázsló hangulat uralkodik itt! :)
Kellemes ünnepet, lányoknak sok locsolkodót, fiúknak sok piros tojást ! ;]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.