Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

Hozzászólások

(#2151) Deck


Deck
titán

Tegnap nem tudtam játszani (meló) de ma aztán adom neki, végre :P

PS5

(#2152) Deck válasza Deck (#2151) üzenetére


Deck
titán

Első boss pipa, "spirit" nélkül. De fincsi volt :P

PS5

(#2153) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Én is kipróbáltam a hétvégén az alpha demót. Egyelőre az első két pályát vittem végig. Valahogy könnyebbnek érzem, mint anno a sima Nioht, de lehet hogy csak a Niohban és a Sekiróban szerzett sokszáz órányi rutin miatt érzem sokkal simábbnak a játékot. A második boss-szal kicsit viaskodtam, de végül 6. próbálkozásra sikerült lenyomni :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#2154) Deck válasza Kai_Rong (#2153) üzenetére


Deck
titán

6? Nem semmi. Nekem már több halálom van ellene.. Vagy a staminám fogy el vagy a méreg öl meg.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2155) Deck


Deck
titán

Nioh 2-be tart valaki a 2.bossnál? Egyszerűen olyan kevés a staminám, hogy semmire se elég.. :/

PS5

(#2156) PETEE78


PETEE78
senior tag

Egy jó paralízis buildet érdemes még összerakni wot demon 3/4 nél? vagy inkább várjam meg a narancs Ethereal cuccokat a köv szinten?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2157) WogHun válasza Zolabol (#729) üzenetére


WogHun
újonc

Szia!
Hogy állítottad be hogy egérrel játszol, meg billentyűzettel?
Köszi

(#2158) PETEE78


PETEE78
senior tag

[link] pfff... en meg demonon 20x mar nekimentem a bossnak.... meg kereti magat

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2159) Tyler Durden válasza PETEE78 (#2158) üzenetére

Én anno az egész játékban ezzel a bossal szívtam a legtöbbet..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2160) PETEE78 válasza Tyler Durden (#2159) üzenetére


PETEE78
senior tag

hétvégén legyaktam hurrá hurrá. :) és már megnyitottam a végső mission-ökhöz tartozó részeket.
ja és persze majd egy kis gold farm kellene mert elszórtam a pízemet.

You are being revived

(#2161) Tyler Durden válasza PETEE78 (#2160) üzenetére

Az igen, elég kitartóan nyomod bakker (: Én most leraktam, rengeteg játék van, mást is kell pörgetni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2162) PETEE78 válasza sp8787 (#2108) üzenetére


PETEE78
senior tag

Vicces, még csak most jutottam azóta idáig, hogy lecseréljem. Pont erre jutottam önfejből is, mivel megnéztem az ajánlot excelt és ugye susanom még nincs így a maradékot wotw-el töltöm fel.... most ahogy rákerestem a Kigetsu-ra itt, hát feldobta ezt a régebbi ajánlásod, pedig már akkor megírtad a tutit :B

Kérdés még azokhot, akik itt járnak. Még a Way of The Wise előtt itt a Demon végén érdemes megcsinálni a 2 DLC-t, meg az Abyss-t valameddig? Mert azokhoz még hozzás se nyúltam?

Meg hogy is van? el tudom veszteni a cuccaim?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2163) TIT


TIT
veterán

Osaka summert csinálom a dlc-be way of the samuraiba és ha a térképen váltok akkor way of the strong lesz és tök új 3 térkép új pályákkal de úgy látom gyengébb szinten,ez nehézségi szint a way of the......?
Gondolom ezeket is meg lehet csinálni később is,vagyis mindegy a sorrend.

(#2164) Tyler Durden válasza TIT (#2163) üzenetére

Ugyanaz a térkép csak a pályák szintje emelkedik. A sorrend mindegy, bele tudsz kezdeni a kieg előtt már a köv nehézségbe.
A fokozatok:
Way of the Samurai encompasses missions of Lvl 1 up to Lvl 155 (Main Game) and up to Lvl 270 (DLC).
Way of the Strong encompasses missions of Lvl 160 up to Lvl 330 (Main Game) and up to Lvl 470 (DLC).
Way of the Demon encompasses missions of Lvl 450 up to Lvl 580 (Main Game) and up to Lvl 720 (DLC).
Way of the Wise encompasses missions of Lvl 700 up to Lvl 830 (Main Game) and up to Lvl 970 (DLC).
Way of the Nioh encompasses missions of Lvl 950 up to Lvl 1080 (Main Game) and up to Lvl 1220 (DLC).

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2165) Kai_Rong válasza PETEE78 (#2162) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én a DLC-ket megcsinálnám a helyedben, esik arrafelé egy-két cucc.
Az Abyssnál csak a 30. szintig mehetsz WotD-on, utána visszaküld, hogy nincs kész a további nehézségeken a Queen's Eyes. Your choice - Hanzo rengeteg Smithing Textet dobál, amit egyébként csak körülményesebben tudsz megszerezni. Defile-olni tudsz cuccokat, de csak akkor veszted el, ha meghalsz a guardian spirited nélkül. Szerintem a WotD-os cuccaidat még nem éri meg defile-olni, egyrészt sok amrita, másrészt pedig WotW-on már esnek narancssárga cuccok, amik könnyen obsolete-té teszik a WotD-os cuccaidat.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#2166) PETEE78 válasza Kai_Rong (#2165) üzenetére


PETEE78
senior tag

Return of the Gourd is hamar megvan és ad egy rahedli text-et.

Tatenashit text-et várom onnan...

Hanzonak meg ennek az egésznek Abyssnek utána fogok még keresni...

köszi az infót.

Hanzo farm biztos lesz, ha odajutok

You are being revived

(#2167) TIT válasza Tyler Durden (#2164) üzenetére


TIT
veterán

köszi.
A dlc-be van ez és most 225 körül vagyok,viszont a way of the strongba csak olyan 185-ös szintű pályák vannak.

(#2168) PETEE78


PETEE78
senior tag

srácok hogy tudom elmenteni a set beállításaimat? múltkor megtaláltam valahogy, van 4 opció is, de tegnap nem találtam :B

You are being revived

(#2169) Tyler Durden válasza PETEE78 (#2168) üzenetére

Inventoryban nyomsz egy háromszöget és ott lesz az (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2170) PETEE78 válasza Tyler Durden (#2169) üzenetére


PETEE78
senior tag

:))
köszi

You are being revived

(#2171) PETEE78


PETEE78
senior tag

Tegnap átértem WOTW-ba és esett egy NULLIFY STATUS AILMENT (BLINDED) 70,8%-os Magatama (Ethereal)

A Nurikabe falnál nagyon hasznos, ha nem jó gesture-t választasz, nincs para nem támad be, Gincyhio farmolásnál egy rahedli időt megspórolsz vele... Volt olyan, hogy vagy 5x rá kellett nyomnom a gesture-re, mire elfogadta.. Jól gondolom, hogy ezért volt?

You are being revived

(#2172) sp8787


sp8787
addikt

Tonkrevertek a rekordomat!
fck :DDD

(#2173) PETEE78 válasza sp8787 (#2172) üzenetére


PETEE78
senior tag

őőőőő percenként 1,4 boss :D

Sajnos mostanában baromi kevés időm volt rá, de pont tegnap mentem be először Abyss-ba.
Egy csónakot megcsinálatam, aztán mennem is kellett...
Egyáltalán milyen szinten kell indítani az abyss-t? vagy az nem szintfüggő? samurai? strong?
A játékban most alapból wot wise-ig jutottam, de az abysst samurairól indítottam a para miatt :D

Ok az leesett, hogy a csónakok könnyítenek, ezeket minden szinten érdemes megcsinálni? Elég végigrohanni, vagy érdemes ott is farmolni, esnek jó cuccok?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2174) TIT


TIT
veterán

A buddha talizmán mire jó mert nekem semmit nem csinál.
Melyik talizmánnal éledek újra mert ez a francos repkedő szamurai kiidegel a végén,a ninjával együtt.
A strongon miért érdemes végigmenni ha ua.mint a way of the samurai?

[ Szerkesztve ]

(#2175) PETEE78 válasza TIT (#2174) üzenetére


PETEE78
senior tag

A Quick Change-el éledsz újra (ninja spell)

[link]

Minél tovább haladsz a játékban annál jobb cuccokat tudsz farmolni, kraftolni és bizonyos dolgok, helyek, szintek csak később nyílnak meg....

Amúgy Division-ből ismerősnek tűnsz... :)

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2176) TIT válasza PETEE78 (#2175) üzenetére


TIT
veterán

Köszi,akkor lehet inkább kilépek ebből a küldiből(prdig már csak ez a grand tornament van meg az everlasting duty,de azok kemények)aztán megyek a strongra hátha erősebb fegyókat kapok,mert most csak 1050-1200 a max.sebzés.Vagy kipróbálom a spear kombóját amikor fentről ráugrok,de szerintem az nem lesz olyan egyszerű.
Nem divisionozok,hirtelen be se ugrik csak hallomásból. :)

[ Szerkesztve ]

(#2177) Kai_Rong válasza PETEE78 (#2173) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nem szintfüggő, viszont mindegyik Way of the... nehézség felnyitásához tartozik egy-egy bracket.
Way of the Strong unlock: első öt szint
Way of the Demon unlock: 6-10. szint
Way of the Wise unlock: 11-20. szint
Way of the Nioh unlock: 21-30. szint
Way of the Nioh completed: 31-999. szint

Nagyjából a nehézség lefedi ezeket a bracketeket. Én az elején nem pöcsörésztem a hajókkal, 30. szint után viszont egy-két status ailment nagyon tud fájni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#2178) PETEE78 válasza Kai_Rong (#2177) üzenetére


PETEE78
senior tag

ok akkor kicsit túlgondoltam... Egyéb gyanánt készül az új ideiglenes buildem, mivel esett egy jó kis Hoshi-Kiri Tachi. Bár tudom sok új nincs a nap alatt, de jó ezzel mókolni... Igazából a Divine cuccokra sokat nem akarok már költeni, várom a fasza Etheral cumókat... Rádaásul a Tachin a foge is szépen adta, bár még nem tökéletes... :) valahogy az Odachik nem jöttek be... :/ Csak szívásba vagyok, mert kéne vagy a text, vagy farmolni egy Gozutenno's Axe mert csak "rare" van belőle és hát az elég karcsú, szóval addig marqad a Masakari Axe magában...

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2179) TIT válasza PETEE78 (#2178) üzenetére


TIT
veterán

Hogy a fenébe van neked 2500-as sebzésed? Olyan kéne nekem is.
A strongot elkezdtem és a 2.térképen vagyok,de az uccsó pálya nem 160-180 mint a térképen a többi hanem 330,kicsit túlzás hirtelen,meg is haltam hamar a pókoktól.

(#2180) Kai_Rong válasza TIT (#2179) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Azért ennyire bika a sebzése, mert a mutatott fegyó már a Way of the Wise nehézségtől megnyíló ethereal cucc (narancssárga), neked pedig Strongon maximum divine (zöld) itemed lehet :) Egyébként WotStrongon én a helyedben a könnyű missionöket csinálgatnám, egészen addig, amíg az utolsó térkép meg nem nyílik, és ott farmolgatnám a Demon King Revealed pályát, marha sok Amrita jön össze, meg decent cuccok. Aztán lenyomnám a Queen's Eyest és mennék tovább WotD-ra, még jobb cuccokért :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#2181) sp8787 válasza Kai_Rong (#2180) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell farmolni semmit se! 3 nap alatt Way of the Nioh-on voltam legutobb.

(#2182) TIT válasza Kai_Rong (#2180) üzenetére


TIT
veterán

Én is azt tervezem,hogy a könnyebbeket megcsinálom.
Az a baj,hogy amritával már nem sokra megyek mert 400-as levelen vagyok és nem tudok szintet lépni,pedig lenne hová fejlődni.
Egyenlőre a quick change cuccot se látom a ninjába.
Nekem 1 évbe telt kb.az egész játék :) dlc fél évbe de még nincs vége,de a rókalányt kinyírtam.már csak 3 küldi van ott.

[ Szerkesztve ]

(#2183) PETEE78 válasza TIT (#2179) üzenetére


PETEE78
senior tag

Igen lépj mielőbb szintet WotD-ra mert nagyságrendekkel több lóvé és arany bezsebelhető.
Azért nem tudsz fejlődni mert nincsenek arányban a lvl és a mission szintek.
Ahogy Cortez71 is írta, meg előtte már sp8787 is, menj tovább azokkal a küldetésekkel amik mennek, aztán ahogy jönnek majd a jó cuccok...

Magyarán ne tökölj strongon :) Mondom én, akinek alig van ideje leülni a gép elé... :D

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2184) Kai_Rong válasza sp8787 (#2181) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jó, de benned van már 1000+ órányi kilométer a játékból :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#2185) TIT válasza PETEE78 (#2183) üzenetére


TIT
veterán

Ok azt tervezem.
Igen sejtem,hogy a szinttel van gond,de hiába vagyok 400-on nem vagyok erős,igazából a life és a ki van maxra húzva,a stamina 70 kb.a többi alatta is olyan 20-25.
A 300-as szinttel nem bírnék szerintem de 240-el még igen.
Az a baj,hogy a way of the samurai szinten maradt 3 pálya és abból a The Fare for the Afterlife-t próbáltam de az uccsó ellen kifog rajtam,de a ninjával is szenvedek,ezért gondoltam egy erősebb fegyóval lecsapom őket gyorsan,de lehet az nem éri meg mert több hónap odáig eljutni.
Nem tudom a strong után az első pályákon már erősebb fegyó lesz vagy csak később?
Mondjuk elvileg ki van nyitva minden a strongon,akkor megyek az uccsó pár pályára és vége.

(#2186) PETEE78 válasza TIT (#2185) üzenetére


PETEE78
senior tag

Ha úgy érzed gyenge a karaktered, akkor nézd meg mitől lehet... pl a statokat jól osztottad? Arra raktál amire szükséges? Ha már van rá lehetőséged, akár oszd újra. A felszerelésed bónuszait kihasználtad, amit lehet?
Érdemes egy nagy felülvizsgálatot tartani, ha nagyon megfog a játék, vagy csak szimplán addig gyúrni a dojokat meg a bossokat, míg meg nem tanítanak a helyes technikákra. Teszteld a különböző fegyvereket, melyik mekkorát sebez, hogy tudod a legtöbbet kihozni belőlük...

Nekem most a legújabb nehezítés, hogy bedöglött a kontrolleren a right trigger és kontaktol, ha kell , ha nem... :) Nem bosszant áááá

You are being revived

(#2187) TIT válasza PETEE78 (#2186) üzenetére


TIT
veterán

Hát a Ki és a life maxon,a stamina 70,a többi olyan 25 körül.
A bonuszokat hogy tudom kihasználni?
Sok javulást nem érzékelek hiába változtatom a gúnyákat.
Fegyóból a 2 legerősebb van,katana és a nagy kard ill.néha a lándzsa.
Nekem a kurzor gombok néha teljesen mást csinál pl.le helyett a jobb oldali megy,jó amikor ráküld lassítást pedig nem is azt akartam.

[ Szerkesztve ]

(#2188) PETEE78 válasza TIT (#2187) üzenetére


PETEE78
senior tag

itt már mindent leírtak kb. Szerintem azok a pontok nagyon nincsenek jól elosztva... :U

oszd újra, ha tudod...

katanahoz:

Heart, Strength, Skill-re gyúrni és egy namy sword, meg mondjuk egy warrior of the west set vagy kombózva...

olvass vissza honnan tudod beszerezni, a dojokat is éremes megcsinálni, sokat tanulhatsz belőle.

a működését meg kell értened, mert amíg nem ásod bele magad nem lesz erős a karaktered. :N

több dolgot össze kell hozni láncolatban. gear set bonuszok kihasználása,lvl pontok elosztása, majd később

a megfelelő tulajdonságok kipörgetése a kovácsnál.

az se mindegy, hogy a fő fegyvereden milyen tulajdonságok vannak (familiarity A, CCD,CTA,)?

ha nem tudod ezek a dolgok mit jelentenek keress rá, olvass utána és máris könnyebben megérted a játék működését.

a kovácsnál ruhára még nagyon nincs értelme költeni a zsebpénzt, max a fő fegyvered rolljára, ha nincs
meg rajta valami.

érdemes akár úgy elindítani egy missiont, hogy azt mondod most csak tesztelsz...

első ellenfélhez odamész, aki közel van a shrine-hoz, és kipróbálod, milyen fegyverrel, milyen oldalról,

milyen "gúnyában" :) , milyen skill-el stb... mekkorát sebzel rajta.

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#2189) sp8787


sp8787
addikt

A "birodalom" visszavag-ott! :DDD

(#2190) PETEE78 válasza sp8787 (#2189) üzenetére


PETEE78
senior tag

:Y ez már magaslat :C

Ez az beteg elkövető a Te személyed volt?

You are being revived

(#2191) sp8787 válasza PETEE78 (#2190) üzenetére


sp8787
addikt

yupp

(#2192) TIT válasza PETEE78 (#2188) üzenetére


TIT
veterán

Köszi megpróbálom de ha 1 év alatt nem sikerült akkor nem sok esély van rá,magyarul kéne valami ismertető de sehol.
Végülis valaki pucéron egy ököllel végigviszi akkor van esély.
Kovács elég bonyolult,idáig csak gyengített a fegyókon.

(#2193) PETEE78 válasza sp8787 (#2191) üzenetére


PETEE78
senior tag

Kíváncsi vagyok mikor jön az answer és milyen idővel :K

You are being revived

(#2194) PETEE78 válasza TIT (#2192) üzenetére


PETEE78
senior tag

nagyon szívesen!

De ne mondd már, hogy nincs ismertető, meg tutorial anyag...
felül a fejlécbe, a keresőbe beírod pl: "familiarity" és megnézed mennyi infót kidob rá

ugye ugye? a zsütüb videókról nem is beszélve :)

vagy reddit

ha nem megy az angol akkor fordítgasd le amiket nem értesz, előbb utóbb menni fog

én is jártam nem egyszer tévúton, sőt még most is van sötétség... sőt, most még hülyébbnek érzem magam :D

You are being revived

(#2195) TIT válasza PETEE78 (#2194) üzenetére


TIT
veterán

A familiarity-t ismerem de azt úgyse tudom változtatni,angol annyira nem,hogy ilyen szakszavakat megértsek,de aki régóta rpg-zik biztos jobban érti alapból.
A ruhák 3 max.hogy ne legyek lassú.
Most nekimegyek az uccsó pályáknak ahol 420-as a szint,elvileg akkor kapok erősebb fegyót,ha 1-et kinyírok akkor is,többet nem fogok szerintem.

(#2196) PETEE78


PETEE78
senior tag

dilemma....

Hoshi Kiri
Odashi Kigetsu
2 Ethereal Ranged

Tate
Tate
Tate
Kigetsu
Kigetsu

vagy

Hoshi Kiri
Gozutenno Axe
2Ethereal

Obsidian
tate
tate
Kigetsu
Kigetsu

You are being revived

(#2197) PETEE78


PETEE78
senior tag

Na dilemma megoldva, pontok újraosztva, pofázmány átfarigcsálva....
sikerült megcsinálni a tömegkaraktert :D De hát, ha adja...
Staminára többet kellet pakolni, mert nem bírta a szarka.
wise-on amita friendre vagy yoki-ra már nem tudom (féle gykor még teszteltem) 27 ezret sebzett
1 csapás volt meg egy pöccintés és kiterült mint a büdös rongy :)
még a weaken armor legs-et át kell rollolnom
40ccd vel nem rossz de nem is jó :D
attack from behindra akarok még pakolni majd, jelenleg 14 %
na lényeg, hogy végre szintet léptem már a karakterrel, már csak a special effekteket kell mókolni és melette összerakni az Ethereal cumót
Szóval örül a fejem :)

You are being revived

(#2198) Deck válasza sp8787 (#2189) üzenetére


Deck
titán

Csak 41 death? Nem semmi.
Neki állok a napokba szerintem de ennek a többszöröse lesz az tuti ;]

PS5

(#2199) Deck


Deck
titán

Mi a legjobb Glory farmolási lehetőség kedves sp8787? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2200) sp8787 válasza Deck (#2199) üzenetére


sp8787
addikt

Random Encounters es azon belul is a Way of the Strong - Way of the Wise Twiglight-ok.
A Way of the Nioh kozel sem ad annyi glory-t.

Ezeknel egy komoly twiglight ha vegigviszed a joember akkor akar 24K-et is kaphatsz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.